• menu
    obsah

Asi také podvod

Moderátor: ÚvěrovéPodvody.eu

<<

Karel S.

Příspěvky: 1

Registrován: 14 čer 2010 18:44

Reputace: 0

Příspěvek 14 čer 2010 19:09

Zaplatil jsem minulý týden ve čtvrtek 2000,- jako jistinu na splátku údajně právníkovi. Živnost má Lakýrník.Asi vyštudoval v Plzni na právnické f.Ihned po zaplacení a ověření platby,mi údajně pošlou peníze na účet,zároveň se smlouvou k podpisu a dodání dokumentů zpět,to už prý podle sdělení té Paní co to se mnou sepisovala po telefonu,mají prověřené a půjčka je schválená. Záměrně ještě do zítřka neuvedu jména - co kdyby.Ale stejně už tomu nevěřím po tom,co jsem si přečetl. Zítra každopádně se ozvu znovu,jak to dopadne.Dnes mi na firmě nebrali telefon,údajně kvůli školení. Zítra také napíšu všechna jména.Jak údajného právníka,tak firem.Protože lakýrník má jinou - tomu jsem poslal peníze do Pelhřimova - odtud mi přišla smlouva - a firma sídlí od 25.5.2010 v Praze,předtím v Hradci Králové.Zatím zdravím Karel
  • 0

<<

hudzova

Příspěvky: 1

Registrován: 14 čer 2010 20:00

Reputace: 0

Příspěvek 14 čer 2010 20:07

No to jsem ráda,že nejsem na světě jediné naivní stvoření.9.6.2010 jsem zaplatila 6500kč.Do luftu.Díky vám všem ještě stíhám poslat výpově'd.Díky moc,podávám žalobu.Pokusím se poslat info hned jak něco zjistím.ZATOPI'ME JIM NE?hudzova@seznam.cz Ta moje /.poradkyně se jmenuje Hana Procházková,telefon samozřejmě nezvedá.
  • 0

Naposledy upravil hudzova dne 14 čer 2010 20:09, celkově upraveno 1

Zpět na Černá listina - od koho nebrat půjčku, nebo úvěr

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků

  • menu
cron