• menu
    obsah

Nabídka od pana NEUMANNA

Moderátor: ÚvěrovéPodvody.eu

<<

Jana1

Příspěvky: 32

Registrován: 02 lis 2010 20:26

Reputace: 0

Příspěvek 30 bře 2011 15:41

Nabídka od pana NEUMANNA

Jméno / název podvodníka:pan Neumann
Tel. číslo podvodníka:734537310
WWW podvodníka:
E-mail podvodníka:¨

Dobrý den, dneska jsem dostala telefonickou nabídku, od pana Neumanna,z Prahy, prý je soukromý investor a okamžitě mi nabízí přeúvěrování nemovitosti, peníze do dvou dnů na účtu, podmínky zněly naprosto úžasně,prý že kdybych přihodila ještě jednu nulu tak také není problém :roll: jako sci-fi, nic není problém, splátky na 600.000 Kč pouze 5.000 Kč ?! ovšem až do té doby než mi řekl, že při podpisu smlouvy se skládá jistina 12.900 Kč, tím mi úsměv zmizel na tváři a už mi bylo vše jasné, prosím nabízel Vám tento pán také úvěr ? Ze začátku mi představoval svoji společnost něco jak Penize.cz ale přeslechla jsem to, tak si nejsem jistá, nic méně jsem tu společnost nenašla a už ted bohužel vím, že si schůzku nesjednám. Ale neumíte si představit jak to znělo všechno táááák báječně :D :P :lol:
  • 0

<<

Janka

Příspěvky: 213

Registrován: 07 zář 2010 16:12

Bydliště: Vysočina

Reputace: 0

Příspěvek 30 bře 2011 16:19

Re: Nabídka od pana NEUMANNA

12900,-? To je ze sakra drahého kraje :lol:
  • 0

<<

Jana1

Příspěvky: 32

Registrován: 02 lis 2010 20:26

Reputace: 0

Příspěvek 31 bře 2011 10:09

Re: Nabídka od pana NEUMANNA

..tak že dneska mi tento pán volal už asi 2x proč si nechci sjednat schůzku, nějak nepochopil, že když jsem mu řekla, že nemám zájem platit jistinu, a ani žádný jiný poplatek, tak mi volá a nabízí ,,že by jsme to nějak udělali,, ?! :evil:
  • 0


Zpět na Černá listina - od koho nebrat půjčku, nebo úvěr

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků

  • menu
cron