• menu
    obsah

1.faktorská s.r.o.

Moderátor: ÚvěrovéPodvody.eu

<<

Radek Novák

Příspěvek 27 črc 2010 07:11

Pozor na tuto firmu! Naslibují úvěr na dvě plnění, ale to druhé nikdy nedostanete. Navíc pokud se rozhodnete cokoli zaplatit dříve, připočítají Vám k tomu úroky za dobu podepsanou ve smlouvě.. tedy třeba 20let. Já si pujčil 200tis.(resp. to mi dali z požadovaných a schálených 500), asi po roce jsem se rozhodl, že se toho zbavím. Nechal jsem si spočítat kolik mám doplatit a spočítali mi to s úroky na cca 700tis. !!! Varuji před touto firmou. Na Internetu najdete už spoustu dražených nemovitostí zabavených...

<<

Martina H.

Příspěvek 16 srp 2010 22:23

Dnes už slibují vyplacení na 3 části. 1.část v pořádku,další jsou v nedohlednu.Takže také radím,nespoléhat na ně

<<

jbucakova

Příspěvky: 1

Registrován: 20 zář 2010 09:39

Reputace: 0

Příspěvek 20 zář 2010 09:46

Také mám tuto negativní zkušenost. Slíbují vyplacení na 3 části, první OK, vše velmi rychle, ale další se nikdy nedočkáte. Jen samá výmluvy a vytáčky proč se to musí o další měsíc posunout. Po půl roce mi došla trpělivost, chtěla jsem vše doplatit a z 250 000,- které vyplatily v první části bylo rázem 500 000,-!! Takhle se vydělává. NIKDY VÍCE NECHCI MÍT S TOUTO FIRMOU NIC SPOLEČNÉHO !!!!!!!!!!!
  • 0

<<

Nezval Petr

Příspěvky: 1

Registrován: 11 říj 2010 11:11

Reputace: 0

Příspěvek 11 říj 2010 11:13

1.faktorská s.r.o. - podvodná společnost, která ačkoliv nemá licenci od České národní banky k poskytování úvěrů, prostřednictvím externích naháněčů nabízí přesto lidem nevýhodné úvěry s lichvářskými úroky. Většina nešťastných žadatelů o úvěr však posléze podepíše pod nátlakem a ujišťováním a dále za nevýhodných podmínek hned několik různých smluvních závazků: Smlouvu o úvěru, Zástavní smlouvu, Rozhodčí smlouvu, Smlouvu o vinkulaci, Návrh na vklad do katastru nemovitostí atd. Uvedené smlouvy jsou samozřejmě pro klienty nevýhodné, jsou obsáhlé a většinou neobsahují měsíční úrokovou sazbu a klient je zmaten roční sazbou RPSN, která není úrokem.
Smlouvy o úvěru obsahují nesmyslnou klauzuli, že dlužník obdržel finanční sumu a toto potvrzuje svým podpisem (ačkoliv jí neobdržel) a následně žádá věřitele, aby si půjčku uschoval ve věřitelské úschově (tozn. u 1.faktorské - peníze nedostane vyplacené a pokud po 14 dnech ano tak mu z půjčované částky ihned odečtou tisícové poplatky za poskytnutí půjčky). Osobně jsem se setkal v regionu Praha-východ s případem mého známého, který díky podvodným praktikám společnosti 1.faktorská s.r.o. (Dr.Bohm & Ing.Pokorný) zhruba do dvou let přišel o rodinný dům. Tito pánové používají strategii: Zloděj křičí: Chyťte zloděje!
Velmi bych doporučoval se těmto žralokům vyhnout velkým obloukem, kdo se jim jednou dostane do jejich spárů tak bude jistě litovat. Jsou schopni si na půjčku 40 tis. Kč vzít do zástavy i několik nemovitostí v několikanásobně převyšující hodnotě - i 50x.
Osobně nechápu, jak je možné, že se tato firma dopouští podvodného jednání a orgány činné v trestním řízení se jimi nezabývají s výmluvou, že klienti smluvní závazky přece podepsali dobrovolně.
Pet Nezval
  • 0

<<

FTom

Příspěvky: 2

Registrován: 10 lis 2010 21:42

Reputace: 0

Příspěvek 10 lis 2010 21:48

Souhlasím tyto praktiky opravdu společnost praktikuje. Dávejte si pozor
  • 0

<<

ÚvěrovéPodvody.eu

Uživatelský avatar

Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 142

Registrován: 18 bře 2010 17:23

Bydliště: Tam kde lišky dávaj dobrou noc :)

Reputace: 0

Příspěvek 11 lis 2010 13:01

Bohužel, jsme národ Český a výdělek pro ty šmejdy je to hezký...
  • 0

Podvody, černá listina, diskuze: ÚvěrovéPodvody.eu
Na všechny stejný metr, nikdo není víc nikdo není míň.

Zpět na Černá listina - od koho nebrat půjčku, nebo úvěr

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

  • menu
cron