• menu
    obsah

Pozor na falešná doporučení

Moderátor: ÚvěrovéPodvody.eu

<<

ÚvěrovéPodvody.eu

Uživatelský avatar

Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 142

Registrován: 18 bře 2010 17:23

Bydliště: Tam kde lišky dávaj dobrou noc :)

Reputace: 0

Příspěvek 29 bře 2010 19:09

Dejte si pozor na falešná doporučení, nikomu nevěřte!

Dnes bylo přidáno falešné doporučení uživatelem Jarda ve znění:

Dobrý den.Nevím jestli mě to tady bude vůbec někdo věřit,ale ve čtvrtek jsem odpověděl na email Finance-smenka@seznam.cz z inzerce o Rychlé půjčce.Samozřejmě chtěli poplatek,a znáte to,zaplatíte a nic.ale slečna nebo paní co jsem si sní psal,mě poslala i nabýzene doklady,mám známe na policii a nechal jsem si op i řidičák prověřit.Vše ok,tak jsem jím v pátek vložil na účet poplatek a myslel sem že zas nic.V pondělí ráno mě zavolala paní,slečna že ve 14.hod se staví i s dokumenty.Přijela tedy po 20.min.zpoždění,ale vůbec že přijela že jo,a asi půl hodky jsme vše sepisovaly,a po tom mě půjčku 250.tis.vyplatila.Peníze měl její kolega připravené v autě.Nevím jestli jsem měl štěstí,ale i někdy půjčky s poplatkem fungují.A pro ty co mě zas budou obvinovat,že si to napsaly samy.Klidně mě napište na email,a můžeme se sejít.Jsem z Ostravy a doopravdy nemám snima nic společného.Jaroslav.Uher38@seznam.cz
  • 0

Podvody, černá listina, diskuze: ÚvěrovéPodvody.eu
Na všechny stejný metr, nikdo není víc nikdo není míň.
<<

ÚvěrovéPodvody.eu

Uživatelský avatar

Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 142

Registrován: 18 bře 2010 17:23

Bydliště: Tam kde lišky dávaj dobrou noc :)

Reputace: 0

Příspěvek 30 bře 2010 08:42

Tak jsem ještě trochu pátral abych měl jistotu pod stejnou IP adresou (94.113.180.100) jako má zdejší uživatel Jarda (Jaroslav.Uher38@seznam.cz) podává inzeráty i Finance-smenka@seznam.cz.

Proto vždy dávejte pozor na takovéto doporučení!
  • 0

Podvody, černá listina, diskuze: ÚvěrovéPodvody.eu
Na všechny stejný metr, nikdo není víc nikdo není míň.
<<

Petra Brožová

Příspěvky: 14

Registrován: 30 bře 2010 11:58

Reputace: 0

Příspěvek 30 bře 2010 12:02

admin píše:Dejte si pozor na falešná doporučení, nikomu nevěřte!

Dnes bylo přidáno falešné doporučení uživatelem Jarda ve znění:

Dobrý den.Nevím jestli mě to tady bude vůbec někdo věřit,ale ve čtvrtek jsem odpověděl na email Finance-smenka@seznam.cz z inzerce o Rychlé půjčce.Samozřejmě chtěli poplatek,a znáte to,zaplatíte a nic.ale slečna nebo paní co jsem si sní psal,mě poslala i nabýzene doklady,mám známe na policii a nechal jsem si op i řidičák prověřit.Vše ok,tak jsem jím v pátek vložil na účet poplatek a myslel sem že zas nic.V pondělí ráno mě zavolala paní,slečna že ve 14.hod se staví i s dokumenty.Přijela tedy po 20.min.zpoždění,ale vůbec že přijela že jo,a asi půl hodky jsme vše sepisovaly,a po tom mě půjčku 250.tis.vyplatila.Peníze měl její kolega připravené v autě.Nevím jestli jsem měl štěstí,ale i někdy půjčky s poplatkem fungují.A pro ty co mě zas budou obvinovat,že si to napsaly samy.Klidně mě napište na email,a můžeme se sejít.Jsem z Ostravy a doopravdy nemám snima nic společného.Jaroslav.Uher38@seznam.cz



tato adresa ip adresa je z Anglie.Takže podle tohoto nabýzíme půjčky z Anglie??????Trochu divný ne???A kde máte důkaz??Tohle tady může napsat kde kdo.Předložte důkaz:Petra Brožová
  • 0

<<

ÚvěrovéPodvody.eu

Uživatelský avatar

Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 142

Registrován: 18 bře 2010 17:23

Bydliště: Tam kde lišky dávaj dobrou noc :)

Reputace: 0

Příspěvek 30 bře 2010 12:43

Inzerát jsem našel na webu: http://pujcky.zdarek.com administrátor webu mi zaslal IP adresu která se schodovala.
Takovéto inzeráty jsem našel na několika dalších webech IP adresy zatím nevím, zjistím.

Na neplatimpolatky.cz vaše příspěvky mají opět IP 94.113.180.100

Vy zadáváte inzeráty pod 94.113.180.100 někdo vás doporučuje pod 94.113.180.100 to bude určitě náhoda že?

To že IP ukazuje někam do Anglie je úplně jedno, důležité je že spojuje nabízejícího s doporučujícím.
  • 0

Podvody, černá listina, diskuze: ÚvěrovéPodvody.eu
Na všechny stejný metr, nikdo není víc nikdo není míň.
<<

Petra Brožová

Příspěvky: 14

Registrován: 30 bře 2010 11:58

Reputace: 0

Příspěvek 30 bře 2010 13:49

admin píše:Inzerát jsem našel na webu: http://pujcky.zdarek.com administrátor webu mi zaslal IP adresu která se schodovala.
Takovéto inzeráty jsem našel na několika dalších webech IP adresy zatím nevím, zjistím.

Na neplatimpolatky.cz vaše příspěvky mají opět IP 94.113.180.100

Vy zadáváte inzeráty pod 94.113.180.100 někdo vás doporučuje pod 94.113.180.100 to bude určitě náhoda že?

To že IP ukazuje někam do Anglie je úplně jedno, důležité je že spojuje nabízejícího s doporučujícím.


Ano??To je zajimavý,já si zjištovala naši ip adresu a tá je úplně jiná.A pokud se podívate na Nebankovní půjčky - Inzerce zacatek.cz tam se při zadavání inzerátu u inzerátu zobrazuje ip adresa a ta je úplně jiná,není li to pravda?????A napište že ne a lžete.
  • 0

<<

Petra Brožová

Příspěvky: 14

Registrován: 30 bře 2010 11:58

Reputace: 0

Příspěvek 30 bře 2010 14:16

Petra Brožová píše:
admin píše:Inzerát jsem našel na webu: http://pujcky.zdarek.com administrátor webu mi zaslal IP adresu která se schodovala.
Takovéto inzeráty jsem našel na několika dalších webech IP adresy zatím nevím, zjistím.

Na neplatimpolatky.cz vaše příspěvky mají opět IP 94.113.180.100

Vy zadáváte inzeráty pod 94.113.180.100 někdo vás doporučuje pod 94.113.180.100 to bude určitě náhoda že?

To že IP ukazuje někam do Anglie je úplně jedno, důležité je že spojuje nabízejícího s doporučujícím.


Ano??To je zajimavý,já si zjištovala naši ip adresu a tá je úplně jiná.A pokud se podívate na Nebankovní půjčky - Inzerce zacatek.cz tam se při zadavání inzerátu u inzerátu zobrazuje ip adresa a ta je úplně jiná,není li to pravda?????A napište že ne a lžete.




Toto jsem tet zjištovala.Tak kde je pravda????

67.19.54.154
Hostname 9a.36.1343.static.theplanet.cz
Země Generická doména Cz
Operační systém MS Windows 7
Prohlížeč Mozilla Firefox 3.6.2
Jazyk čeština a angličtina
Rozlišení obrazovky 1366 x 768 px
Velikost okna prohlížeče 1366 x 575 px
Barevná hloubka TrueColor (24 bitů)
JavaScript Ano
Cookies Ano
Java Ne
Flash Shockwave Flash 8.0 r22
Vysvětlivky

Hostname
Je unikátní jméno identifikující počítač v síti Internet, např. seznam.cz, adsl.volny.cz a pod. Hotname slouží pouze pro lepší zapamatovatelnost - při komunikaci mezi počítači je převáděn na číselnou IP adresu.
Země
Země je určena podle koncovky z Hostname - adsl.gts.cz = Česká republika, google.sk = Slovensko a pod.
IP adresa
Je unikátní číslo identifikující počítač v síti Internet ve tvaru např. 81.31.5.5 či 194.125.189.147. Za jednou IP adresou se může skrývat celá firma či škola, která na Internet přistupuje přes proxyserver či firewall, a naopa
  • 0

<<

Petra Brožová

Příspěvky: 14

Registrován: 30 bře 2010 11:58

Reputace: 0

Příspěvek 30 bře 2010 14:17

admin píše:Dejte si pozor na falešná doporučení, nikomu nevěřte!

Dnes bylo přidáno falešné doporučení uživatelem Jarda ve znění:

Dobrý den.Nevím jestli mě to tady bude vůbec někdo věřit,ale ve čtvrtek jsem odpověděl na email Finance-smenka@seznam.cz z inzerce o Rychlé půjčce.Samozřejmě chtěli poplatek,a znáte to,zaplatíte a nic.ale slečna nebo paní co jsem si sní psal,mě poslala i nabýzene doklady,mám známe na policii a nechal jsem si op i řidičák prověřit.Vše ok,tak jsem jím v pátek vložil na účet poplatek a myslel sem že zas nic.V pondělí ráno mě zavolala paní,slečna že ve 14.hod se staví i s dokumenty.Přijela tedy po 20.min.zpoždění,ale vůbec že přijela že jo,a asi půl hodky jsme vše sepisovaly,a po tom mě půjčku 250.tis.vyplatila.Peníze měl její kolega připravené v autě.Nevím jestli jsem měl štěstí,ale i někdy půjčky s poplatkem fungují.A pro ty co mě zas budou obvinovat,že si to napsaly samy.Klidně mě napište na email,a můžeme se sejít.Jsem z Ostravy a doopravdy nemám snima nic společného.Jaroslav.Uher38@seznam.cz




Toto jsem tet zjištovala.Tak kde je pravda????

67.19.54.154
Hostname 9a.36.1343.static.theplanet.cz
Země Generická doména Cz
Operační systém MS Windows 7
Prohlížeč Mozilla Firefox 3.6.2
Jazyk čeština a angličtina
Rozlišení obrazovky 1366 x 768 px
Velikost okna prohlížeče 1366 x 575 px
Barevná hloubka TrueColor (24 bitů)
JavaScript Ano
Cookies Ano
Java Ne
Flash Shockwave Flash 8.0 r22
Vysvětlivky

Hostname
Je unikátní jméno identifikující počítač v síti Internet, např. seznam.cz, adsl.volny.cz a pod. Hotname slouží pouze pro lepší zapamatovatelnost - při komunikaci mezi počítači je převáděn na číselnou IP adresu.
Země
Země je určena podle koncovky z Hostname - adsl.gts.cz = Česká republika, google.sk = Slovensko a pod.
IP adresa
Je unikátní číslo identifikující počítač v síti Internet ve tvaru např. 81.31.5.5 či 194.125.189.147. Za jednou IP adresou se může skrývat celá firma či škola, která na Internet přistupuje přes proxyserver či firewall, a naopa
  • 0

<<

Petra Brožová

Příspěvky: 14

Registrován: 30 bře 2010 11:58

Reputace: 0

Příspěvek 30 bře 2010 14:18

admin píše:Tak jsem ještě trochu pátral abych měl jistotu pod stejnou IP adresou (94.113.180.100) jako má zdejší uživatel Jarda (Jaroslav.Uher38@seznam.cz) podává inzeráty i Finance-smenka@seznam.cz.

Proto vždy dávejte pozor na takovéto doporučení!



Toto jsem tet zjištovala.Tak kde je pravda????

67.19.54.154
Hostname 9a.36.1343.static.theplanet.cz
Země Generická doména Cz
Operační systém MS Windows 7
Prohlížeč Mozilla Firefox 3.6.2
Jazyk čeština a angličtina
Rozlišení obrazovky 1366 x 768 px
Velikost okna prohlížeče 1366 x 575 px
Barevná hloubka TrueColor (24 bitů)
JavaScript Ano
Cookies Ano
Java Ne
Flash Shockwave Flash 8.0 r22
Vysvětlivky

Hostname
Je unikátní jméno identifikující počítač v síti Internet, např. seznam.cz, adsl.volny.cz a pod. Hotname slouží pouze pro lepší zapamatovatelnost - při komunikaci mezi počítači je převáděn na číselnou IP adresu.
Země
Země je určena podle koncovky z Hostname - adsl.gts.cz = Česká republika, google.sk = Slovensko a pod.
IP adresa
Je unikátní číslo identifikující počítač v síti Internet ve tvaru např. 81.31.5.5 či 194.125.189.147. Za jednou IP adresou se může skrývat celá firma či škola, která na Internet přistupuje přes proxyserver či firewall, a naopa
  • 0

<<

ÚvěrovéPodvody.eu

Uživatelský avatar

Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 142

Registrován: 18 bře 2010 17:23

Bydliště: Tam kde lišky dávaj dobrou noc :)

Reputace: 0

Příspěvek 30 bře 2010 14:29

Vaše IP adresa je jiná? Proč jsou tedy vaše příspěvky zde na fóru vloženy pod IP 94.113.180.100?
Na inzerce.zacatek.cz jsem u vašich inzerátu IP nenašel.
  • 0

Podvody, černá listina, diskuze: ÚvěrovéPodvody.eu
Na všechny stejný metr, nikdo není víc nikdo není míň.
<<

Petra Brožová

Příspěvky: 14

Registrován: 30 bře 2010 11:58

Reputace: 0

Příspěvek 30 bře 2010 16:42

admin píše:Vaše IP adresa je jiná? Proč jsou tedy vaše příspěvky zde na fóru vloženy pod IP 94.113.180.100?
Na inzerce.zacatek.cz jsem u vašich inzerátu IP nenašel.



JASNĚ,TOHLE JSEM ČEKALA.jAK JINAK.ŽÁDNÝ DŮKAZ JEN VÝMLUVY A ŽÁDNY ARGUMENT.A NEVÍTE NÁHODOU JAK MŮŽU MĚNIT IP ADRESY???POKUD VÍM KAŽDÝ PC MÁ SVOJE PŘIPOJENÍ A NELZE NA NEM IP ADRESU MĚNIT.TO PROSTĚ NEJDE.TAKŽE MĚ TADY SPROSTĚ NAPADÁTE,JMÉNO JSTE DO TETKA NEZVEŘEJNIL A O VAŠÍM EMAILU SI MŮŽEME LEDA NECHAT ZDÁT.NA ROZDÍL OD VÁS NIC NESKRÝVAM.TAK TET AT SI KAŽDÝ UDĚLÁ OBRÁZEK.PETRA BROŽOVÁ
  • 0

<<

ÚvěrovéPodvody.eu

Uživatelský avatar

Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 142

Registrován: 18 bře 2010 17:23

Bydliště: Tam kde lišky dávaj dobrou noc :)

Reputace: 0

Příspěvek 30 bře 2010 16:52

Jste absolutně mino, IP adresu můžete změnit mnoha způsoby, nejjednodušeji tím, že použijete jiný počítač s jinou IP, ale to vy už víte, protože používáte zde na fóru dvě IP.

Důkazem jsou IP adresy :-), mlžíte pouze vy.

Nenapadám Vás tady sprostě, jen upozorňuji, že jste si zde na fóru psala sama na sebe doporučení. Toto doporučení jste sem 3 x vložila jako uživatel Jarda.

Neberte to špatně, spousta lidí si píše doporučení sama na sebe, bohužel zde vám to neprojde.
  • 0

Podvody, černá listina, diskuze: ÚvěrovéPodvody.eu
Na všechny stejný metr, nikdo není víc nikdo není míň.
<<

Petra Brožová

Příspěvky: 14

Registrován: 30 bře 2010 11:58

Reputace: 0

Příspěvek 31 bře 2010 08:10

admin píše:Jste absolutně mino, IP adresu můžete změnit mnoha způsoby, nejjednodušeji tím, že použijete jiný počítač s jinou IP, ale to vy už víte, protože používáte zde na fóru dvě IP.

Důkazem jsou IP adresy :-), mlžíte pouze vy.

Nenapadám Vás tady sprostě, jen upozorňuji, že jste si zde na fóru psala sama na sebe doporučení. Toto doporučení jste sem 3 x vložila jako uživatel Jarda.

Neberte to špatně, spousta lidí si píše doporučení sama na sebe, bohužel zde vám to neprojde.



Víte nemáte pravdu.A nebo si myslíte že v kanceláři máme několik připojení k pc??A pořád nemluvíte pravdu.I kdybych použila jiný počítat a stejný připojení ip adresa je pořád stejna.Nezáleží totiž na pc ale jak se připojujete do sítě.Takže v kanceláři bych musela mít minimálně podle vás 3.přípojky k internetu.A to se vám zdá normální????A nebo si myslíte že pokaždy odmontují pc a běžím do jiný kancelaře kde sídlí jiné firmy a píšu od nich.Příjde mě to trochu bláznivé nemyslíte????Ale nemá venu tady něco řešit.Po několikáte jste ani neuvedl jméno,ani svůj email,lidi narozdíl od vás,nebo aspon 99% znich neumí zjistit podle emailu moji ip adresu aby se presvědčili kdo mluví pravdu a kdo ne,takže budou věřit vám a já tady můžu psát co chci a ninkdo mě neuvěří.Toto je pravda.Tak znovu,nemám 3.připojení k pc a neběhám od jednoho pc k druhému.
  • 0

<<

ÚvěrovéPodvody.eu

Uživatelský avatar

Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 142

Registrován: 18 bře 2010 17:23

Bydliště: Tam kde lišky dávaj dobrou noc :)

Reputace: 0

Příspěvek 31 bře 2010 09:30

Toto vlákno zamykám, nechápu proč máte potřebu psát stejné texty do dvou.

Pokračujete zde: http://www.uverovepodvody.eu/topic33-petra-brozova-z-financesmenkaseznamcz-zada-vysvetleni.html
  • 0

Podvody, černá listina, diskuze: ÚvěrovéPodvody.eu
Na všechny stejný metr, nikdo není víc nikdo není míň.

Zpět na Černá listina - od koho nebrat půjčku, nebo úvěr

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

  • menu
cron