• menu
    obsah

Interpres Creditum a Consultia Credit

Moderátor: ÚvěrovéPodvody.eu

<<

CruelWoman

Příspěvky: 14

Registrován: 03 čer 2010 08:09

Reputace: 0

Příspěvek 03 čer 2010 09:01

Mám tu další tzv. podvodníky. Fungují skoro stejně jako Coin Fortune Concern. Mám od nich doma smlouvy a na jednu jsem málem naletěla, povolila jsem inkaso a pak jsem narazila na fóra a inkaso jsem hned zrušila a napsala dopis o ukončení smlouvy. Je to hrozný co s lidmi dělají :´-(
  • 0

<<

Nováková

Příspěvky: 1

Registrován: 08 čer 2010 18:37

Reputace: 0

Příspěvek 08 čer 2010 18:41

I já byla podvedena,na mě ještě chtěli pokutu 4900,za to ,že jsem prý udala falešné informace.
  • 0

<<

CruelWoman

Příspěvky: 14

Registrován: 03 čer 2010 08:09

Reputace: 0

Příspěvek 08 čer 2010 21:37

Tak to je mi vás srdečně líto :-(
  • 0

<<

Emily

Příspěvky: 87

Registrován: 15 kvě 2010 00:48

Reputace: 0

Příspěvek 10 čer 2010 18:20

Já dala inkaso,ale na účtě nebyl ani koruna..prý si to stáhnou až z vyplacených peněz. Prd......a volal mi jeden pán se zkušeností že mu to stáhli 2x......
  • 0

<<

Milena

Příspěvky: 2

Registrován: 25 dub 2010 09:55

Reputace: 0

Příspěvek 15 čer 2010 09:23

Mě Consultia credit též strhnul 2krát inkaso, které slibovali strhnout až z vyplacené půjčky, 2krát mi to vrátili a zase hned strhli,telefon neberou, dokonce p. Kubát(fin. poradce) má najednou číslo, které neexistuje.Podávám na ně žalobu, přidá se někdo? Mají na smlouvě dokonce velkou ceduli "100% bez poplatků předem." Radila jsem se s právníkem a je to žalovatelné.Pokud bude mít někdo zájem se přidat k žalobě, je vítán!
  • 0

<<

Andrea

Příspěvky: 1

Registrován: 22 čer 2010 16:33

Reputace: 0

Příspěvek 22 čer 2010 16:39

BALDRINE INVEST s.r.o. jednatel Macháček 25 let !!! Chrudim, založeno v dubnu 2010 a INTERPRES CREDIUM jednatel VLK David 20 let !! založeno v listopadu 2009, Hradec Králové - stejný text smluv O ZPROSTŘEDKOVÁNÍ nikoli o půjčce a stejný poplatek i za nesjednanou půjčku POZOR. Takže když jim pošlete požadované doklady, ozvou se , že žádného investora nenašli a na základě inkasa si vezmou z vašeho účtu cca 4800,-Kč. Super podvod, nelze dokázat, super návod na výdělek. Nelze se bránit. Nebo ano ? Máte někdo nápad jak těmto vykukům "utnout tipec" ...?
  • 0

Naposledy upravil Andrea dne 22 čer 2010 16:44, celkově upraveno 1
<<

Milena

Příspěvky: 2

Registrován: 25 dub 2010 09:55

Reputace: 0

Příspěvek 28 čer 2010 12:19

CONSULTIA CREDIT málem připravil moji mámu o život. S inkasa jí postupně sebrali pomalu celý důchod. Jí nezůstalo ani na inzulín,prosila je telefonicky, aby jí vrátili aspoň to, na co nemají právo, ale jsou to lidé bez zábran.Přestože jim řekla, že nemá na léky, bylo jim to jedno a nebýt toho, že jsem přijela,styděla se natolik,že by snad raděj umřela.Je to starší osoba a vůbec jí nenapadla, že si budou brát peníze z inkasa tak dlouho, dokud to nezruší. Pak už jí nebrali ani telefon, prostě neexistuje!!!!! COPAK SE NENAJDE NIKDO, KDO TAKOVÉ LIDI DOKÁŽE ZASTAVIT?.
  • 0

<<

verulinka

Příspěvky: 1

Registrován: 04 črc 2010 11:43

Reputace: 0

Příspěvek 04 črc 2010 11:45

dobrý den chtěla jsem si přes tuhle firmu vyřídit pujčku,ale jak tady čtu je to asi jeden velký podvod mužete mi někdo napsat jak to probíhalo u vás děkuji
  • 0

<<

Jitka Kolihová

Příspěvky: 1

Registrován: 08 črc 2010 12:22

Reputace: 0

Příspěvek 08 črc 2010 12:45

Dobrý den,
chtěla bych také varovat před společností Interpres Creditum. Moje zkušenost je taková, že zprvu se mnou velice ochotně komunikovali telefonicky a e-mailem, sice se mi trochu nezdálo, že nechtějí doklad o příjmu ani nenahlížejí do registru, ale byla jsem spokojená. Všude na materiálech psali, žádné poplatky předem, ale smlouva byla podmíněna zasláním potvrzení, že jste si v bance zřídili souhlas s inkasem na poplatek. Pak si poplatek strhli, samozřejmě ještě vyšší částku než jaká byla smluvena a tím všechno skončilo. Do telefonu se jen vymlouvají, teď už mi ani telefon nezvedají a úvěr ani po měsíci vyřízení všech dokladů nemám. Zbyla mi jen smlouva, která je mi na nic a přišla jsem o 4.900,-Kč. Tak že pozor na ně !
  • 0

<<

Romča

Příspěvky: 1

Registrován: 09 črc 2010 11:47

Reputace: 0

Příspěvek 09 črc 2010 12:00

ahojky,jsem velice ráda,že jsem si přečetla tyto zprávy od Vás.I můj manžel málem naletěl.Žádal si též o půjčku u spol. INTERPRES CREDITUM.Jsou opravdu moc vstřícný.Dnes nám od nich přišla smlouva a když jsem si přečetla,že chtějí povolení k inkasu na částku 4900 kč už mi to bylo divné.Takže ještě jednou děkuji Vám Všem za informace.
  • 0

<<

Korez

Příspěvky: 1

Registrován: 09 črc 2010 22:08

Reputace: 0

Příspěvek 09 črc 2010 22:22

Dobrý den.I já jsem chtěl půjčku od společnosti Interpres creditum,už jsem měl doma i smlouvu ale po přečtení smlouvy jsem ji okamžitě roztrhal a hodil do kamen.Takže jsem udělal dobře že jsem to zničil když tak čtu vaše informace a zkušenosti.Vždyt na té smlouvě ani není výše měsíční splátky.A o povolení k inkasu už radši ani nemluvím.Takže po společnosti INTERPRES CREDITUM mi zbyla doma jenom tužka a troška popela.
  • 0

Naposledy upravil Korez dne 09 črc 2010 22:27, celkově upraveno 1
<<

henryyy

Příspěvky: 7

Registrován: 11 črc 2010 06:43

Reputace: 0

Příspěvek 11 črc 2010 06:49

Ta a mam po krásné neděli.Zamrazilo mne jak to čtu.V pátek jsem zaslal podlklady na pujčku na 100000 a jak to tu čtu tak jsem zhnusen.Proboha co mam ted dělat.Na kontě mám minimum tak při vyplatě asi vše vyberu aby tam nebylo na inkaso však slibujou,že to strhnou až z pujčky,nebo poradte co mám dělat.I mne to bylo divné,že nechtěji potvrzení vydělku.Poradte at nejsem v maléru.
  • 0

<<

v.k.

Příspěvky: 7

Registrován: 10 dub 2010 14:17

Reputace: 0

Příspěvek 11 črc 2010 07:48

henryyy jednoduše hned v pondělí ,zrušte to inkaso na bance !!!!!!
  • 0

<<

jiri

Příspěvky: 1

Registrován: 11 črc 2010 18:14

Reputace: 0

Příspěvek 11 črc 2010 18:29

Ahoj strašně vám všem děkuji.Na zítra jsem si nahlásil dovču,že zajdu do banky.Ale jak to tady čtu tak ten čas využiji jinak.Ještě jednou moc a moc děkuji.
  • 0

<<

misa22

Příspěvky: 2

Registrován: 12 črc 2010 14:17

Reputace: 0

Příspěvek 12 črc 2010 14:23

Andrea píše:BALDRINE INVEST s.r.o. jednatel Macháček 25 let !!! Chrudim, založeno v dubnu 2010 a INTERPRES CREDIUM jednatel VLK David 20 let !! založeno v listopadu 2009, Hradec Králové - stejný text smluv O ZPROSTŘEDKOVÁNÍ nikoli o půjčce a stejný poplatek i za nesjednanou půjčku POZOR. Takže když jim pošlete požadované doklady, ozvou se , že žádného investora nenašli a na základě inkasa si vezmou z vašeho účtu cca 4800,-Kč. Super podvod, nelze dokázat, super návod na výdělek. Nelze se bránit. Nebo ano ? Máte někdo nápad jak těmto vykukům "utnout tipec" ...?
  • 0

<<

misa22

Příspěvky: 2

Registrován: 12 črc 2010 14:17

Reputace: 0

Příspěvek 12 črc 2010 14:30

chtela bych se poradit prave v patek 9.7.2010 jsem odeslala smouvu o pujcku interpres creditum je pondeli a este se my neozvali dala jsem povoleni k inkasu a do 14.7 my na muj ucet posilaji materskou tak se bojim aby my to nestahli z materske muzete my poradit mam to do te doby zrusit
  • 0

<<

Kalbo

Příspěvky: 1

Registrován: 12 črc 2010 15:25

Reputace: 0

Příspěvek 12 črc 2010 18:22

Věc: Interpres Creditum

Také se mi dostalo té cti a na základě vyplněné žádosti mi byly zaslány ony dokumenty, které všichni známe.
Po přečtení Vašich příspěvků, bohužel trochu s křížkem po funuse, jsem zažádal o zrušení smlouvy.
Zrušil jsem inkasní příkaz v bance a teď čekám, co z nich vyleze.

Tu samou skušenost jsem zažil s " Coin Fortunne concern ", tam mě to ovšem stálo 4500,.Kč.
Také jsem jim zrušil ink. příkaz.
Samozřejmě, že obchodní zástupce se mnou již delší dobu nekomunikuje.
  • 0

<<

lucinka

Příspěvky: 10

Registrován: 13 črc 2010 06:03

Reputace: 0

Příspěvek 13 črc 2010 06:20

chci se s vámi přihlásit do diskuse, i já měla zkušenost se společností Consultia Credit a Baldrine Invst, naslibovali výhodné půjčky, vše vyřízeno za pár dní.J ako podmínka povolení inkasa, v bance mě sice varovaly,ale koho by to napadlo. Ani netušíte jak jsem koukala minulý týden, účet prázdný a obě společnosti aniž by mi poskytly půjčku si poztrhávali celou moji výplatu.Jsme čtyřčlená rodina a díky těmto podvodníkům jse zůstali bez prostředků.Pokud někdo budete podávat trestní oznámení ráda se přidám. A vám kdo si chcete vzít půjčku chci poradit, prověřte si dobře společnost od které si chcete půjčit.
  • 0

<<

henryyy

Příspěvky: 7

Registrován: 11 črc 2010 06:43

Reputace: 0

Příspěvek 14 črc 2010 00:11

Tak mi sebrali 4800 kč dřív než jsem zrušil inkaso zítra jdu zrušit inkaso a budu jim telefonovat a psát. Pokud to bude podvod tak pojdme na nich podat hromadnou žalobu.Jinak se za nimi vydám s právnikem a osobní jednáni bude pro ně pokud existuji dost nemile.Pak i jsou i jiné prostředky na ně.
  • 0

<<

lucinka

Příspěvky: 10

Registrován: 13 črc 2010 06:03

Reputace: 0

Příspěvek 14 črc 2010 06:36

chtěla bych vás varovat, BALDRINE INVEST je podvod jak vyšitej,poslali mi smlouvu jako dárek propisku a chtěli jen příkaz k inkasu, půjčku jsem samozřejmě nedostala a strhli mi během dne celou výplatu,jestli máte někdo stejnou zkušenost ozvěte se.
  • 0

Další

Zpět na Černá listina - od koho nebrat půjčku, nebo úvěr

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

  • menu
cron