• menu
    obsah

CIC alias Capital Investment Corporation

Moderátor: ÚvěrovéPodvody.eu

<<

cre5than

Příspěvky: 1

Registrován: 16 srp 2010 02:43

Reputace: 0

Příspěvek 16 srp 2010 03:41

Capital Investment Corporation je další podvodnou společností. Nenahlížejí do registru dlužníků, nabízejí malé splátky na větší půjčky, úvěr poskytnou z 99% všem žadatelům. Požadavky: Zaplatit tzv. vratnou zálohu ve výši 5.000,- Kč a do pěti dnů máte dle jejich slov peníze na účtě. Ve smluvních podmínkách mají psáno, že pouze do 14 dnů můžete uplatnit nárok na vrácení zálohy. Vyřizování úvěru společnost CIC nesmyslně protahuje a během Vašeho čekání Vás ani neinformuje. Ve finále Vám písemně sdělí, že lhůta na vrácení zálohy uplynula, ačkoliv jste ve lhůtě společnost informovali o navrácení zálohy. POZOR na ně přátelé !!!!! Já jim bohužel naletěl, proto se v nejbližší době chystám podat na tuto společnost trestní oznámení, neboť se dopouští trestného činu podvodu podle § 209/ 1 tr. zák.

http://www. capitalinvestmentcorporation.cz/home
  • 0

<<

Erika

Příspěvky: 1

Registrován: 27 srp 2010 09:24

Reputace: 0

Příspěvek 27 srp 2010 09:30

Dostal jste ale nakonec od nich ten úvěr, nebo Vás jen stáhli o zálohu a nic?
  • 0

<<

wife.neo

Příspěvky: 1

Registrován: 10 lis 2010 12:36

Reputace: 0

Příspěvek 10 lis 2010 12:42

Také jsem jeden z důvěřivců, který zaplatil zálohu a trpělivě čekal na vyřízení půjčky. Ačkoli reklama tvrdila, bez dokladů a do 5ti dnů peníze, vše byl jen velký podvod. žádné informace, ba naopak po kouskách na placeném telefonu doplňovaly požadavky a po dvou měsících mi bylo sděleno, že pokud chci zálohu zpět, musím odstoupit od smlouvy a nebo doplnit podklady. Místo půjčky mě tato akce stála asi 15tisíc. Pokud někdo podá žalobu, ráda se připojím.
  • 0

<<

Estampida

Příspěvky: 1

Registrován: 23 lis 2010 11:25

Reputace: 0

Příspěvek 23 lis 2010 11:30

Ahoj, taky jsem se stala obětí svojí důvěřivosti a od této "firmy" se nechala okrást. I přesto, že jsem na tuto černou listinu narazila hned druhý den a okamžitě reagovala, nemá to žádný výsledek. Myslím, že mi nezbyde nic jiného, než opravdu podat trestní oznámení nebo žalobu. Ale bojím se, že po právní stránce stejně budu bezmocná. Ovšem našla jsem si zastupitele firmy a zjistila, že je to fracek jen o rok starší než já (mě je 22 :)). Tak mi neříkejte, že se s takovým fakanem nedokážeme vypořádat!!! :))
  • 0

<<

majetny

Příspěvky: 1

Registrován: 25 lis 2010 20:38

Reputace: 0

Příspěvek 25 lis 2010 20:47

všichni tu jenom brečíte a přitom jste ty peníze dali VY! a ještě rádi!......dělám úvěráře u dubai investment a minulý měsíc jsem si vydělal 220.000,- Kč a někteří z vás mi peníze dali i několikrát za sebou.....hezký měsíční příjem ne:-D.........co na to říct....snad jen tak dál a děkuji všem štědrým blbým křupanům.....tímto tempem si půjdu za půl roku pro nové BMW......přeju veselé a bohaté vánoce v rámci možností....u mě tedy budou:-)
  • 0

<<

Janka

Příspěvky: 213

Registrován: 07 zář 2010 16:12

Bydliště: Vysočina

Reputace: 0

Příspěvek 29 lis 2010 06:58

majetny píše:všichni tu jenom brečíte a přitom jste ty peníze dali VY! a ještě rádi!......dělám úvěráře u dubai investment a minulý měsíc jsem si vydělal 220.000,- Kč a někteří z vás mi peníze dali i několikrát za sebou.....hezký měsíční příjem ne:-D.........co na to říct....snad jen tak dál a děkuji všem štědrým blbým křupanům.....tímto tempem si půjdu za půl roku pro nové BMW......přeju veselé a bohaté vánoce v rámci možností....u mě tedy budou:-)




Tak si těch štědrých, blbých křupanů važte, protože bez nich by takoví jako vy chcípli hlady...
  • 0

<<

smoulinkahubackova

Příspěvky: 3

Registrován: 27 lis 2010 10:58

Reputace: 0

Příspěvek 29 lis 2010 16:51

Vážně jste pyšnej na to,že okrádáte lidi a slibujete a neplníte?No tak si to užijte,ale stejně radši budu dál své děti učit slušnému chování,ono se jim to vrátí a doufám,že i VÁM!
  • 0

<<

fafavdf

Příspěvky: 1

Registrován: 08 pro 2010 19:14

Reputace: 0

Příspěvek 08 pro 2010 19:23

Také jsem naletěl této společnosti, ovšem za 7.000Kč. Chtěl jsem půjčit 80.000Kč. Už to zkoušeli znovu, ale nereagoval jsem.
Dnes mi přišla další SMS, že mi byla půjčka chválena na 45.000Kč. Ještě jsem nevolal. Co zjistím, tak sem napíšu.
Pište jestli jde někdo do hromadné žaloby. Zatím.
  • 0

<<

Tata

Příspěvky: 2

Registrován: 23 pro 2010 15:18

Reputace: 0

Příspěvek 23 pro 2010 15:28

Dnes jsem se byl podívat na adrese sídla CIC. U starého nádraži 892/8 neexistuje a na 892/5 bydlí slušní lidé a o této společnosti nikdo nic neví.
Snaží se do svých podvodných praktik zatáhnout mého syna, je mu 18 a studuje, tudíž bez příjmů.
Tato skutečnost je nezajímala, hlavně aby vylákali svojí částku za zprostředkování úvěru.
Výpověď není možná, čl IV/3 smlouvy to vylučuje.
Chtěl bych všechny varovat, jsou to podvodníci.K hromadné žalobě bych se klidně připojil.
  • 0

<<

Tata

Příspěvky: 2

Registrován: 23 pro 2010 15:18

Reputace: 0

Příspěvek 23 pro 2010 15:56

......... Adresa pana jednatele CIC je :
Jiří Žemlička, Na Veselí 821/1, Praha 4,Nusle
r.č. ************
Opravdu mladej cucák,
pojedem na kávu?
  • 0

<<

ÚvěrovéPodvody.eu

Uživatelský avatar

Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 142

Registrován: 18 bře 2010 17:23

Bydliště: Tam kde lišky dávaj dobrou noc :)

Reputace: 0

Příspěvek 23 pro 2010 17:25

Edit rodného čísla..

PROSÍM VŽDY BEZ TĚCHTO OSOBNÍCH ÚDAJŮ, RODNÉ ČÍSLO ZDE NIKDY PROSÍM NEUVÁDĚJTE, DĚKUJI!
  • 0

Podvody, černá listina, diskuze: ÚvěrovéPodvody.eu
Na všechny stejný metr, nikdo není víc nikdo není míň.
<<

Josef

Příspěvky: 2

Registrován: 07 led 2011 10:19

Reputace: 0

Příspěvek 07 led 2011 10:26

Dobrý den, bohužel mu naletěl i jeden náš zaměstnanec. A to tak, že kromě zálohy, nepůjčení peněz přišel i o dům a zahradu. Zatímco čekal na slíbené peníze, firma na katastru přepsala jeho dům na sebe. (Zaměstnanec podepsal 3. stránkou smlouvu na půjčku - samozřejmě podepsal jen tu 3. stranu, firma pak první dvě strany smlouvy vyměnila a tím to vypadá, že v podepsané smlouvě je i možnost převodu domu)
Prosím, máte-li někdo také tuto zkušenost, ozvěte se. Potřebujeme na ně podat žalobu. Děkujeme
  • 0

<<

Chandler

Příspěvky: 3

Registrován: 11 led 2011 08:37

Reputace: 0

Příspěvek 11 led 2011 08:38

Dobrý den, jsem vůl, ale taky jsem naletěl :( Na takové firmy si dávám bacha, ale tohle jsem nevychytal. Podepsal jsem to ve čtvrtek, tu ženskou s tím klučinou si najdu a seřežu je jak koně...Najmu si na ně vymahače nebo Ukrajince, tohle se nedělá. Klidně obětuji další peníze jen aby aspoň dostali co proto..
  • 0

<<

Chandler

Příspěvky: 3

Registrován: 11 led 2011 08:37

Reputace: 0

Příspěvek 11 led 2011 08:42

Jo a podepisovala mi to nějaká Vlaďka Brejníková, registrační číslo poradce č. 408, má někdo podobné zkušenosti?
  • 0

<<

Chandler

Příspěvky: 3

Registrován: 11 led 2011 08:37

Reputace: 0

Příspěvek 11 led 2011 09:23

Kdyby se někdo chtěl domluvit na postupu dál, tak můj mail je Chandler81@seznam.cz. Díky za každou zprávu
  • 0

<<

Koláč

Příspěvky: 1

Registrován: 18 led 2011 21:04

Reputace: 0

Příspěvek 18 led 2011 21:09

Lidi nedávejte nikomu nic dopředu!! To smrdí podvodem. Dáte a nic nedostanete!!!To mi věřte. Pokud dáte něco předem tak asi na tom nebudete tak zle.
  • 0

<<

Josef

Příspěvky: 2

Registrován: 07 led 2011 10:19

Reputace: 0

Příspěvek 20 led 2011 10:55

Názor že pokud dáte peníze předem, tak na tom nejste tak zle ,je zcela hloupý!Jsem ženatý,mám dvě malé děti,to že jsou to lumpové jem nemohl(a asi nikdo z této diskuze) vědět.Půjčil jsem si na zálohu abych dostal půjčku kterou jsem nutně potřeboval.No nic přejdu k věci,podal jsem na firmu CIC trestní oznámení,čím více lidí to udělá také,tím větší šance že na ně budeme moci podat hromadnou žalobu.
  • 0


Zpět na Černá listina - od koho nebrat půjčku, nebo úvěr

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

  • menu
cron