Příspěvek 26 lis 2010 09:05

prosim dejte si bacha na tady toho pána je z Jirkova vybírá 300 kč a už se neozve vím že je to malá částka ale dejte si bacha a toto píše na meil
Dobrý den půjčuji ze svích zdrojů,Nenahlížím do registrů.Půjčuji max. do 50.000 kč.Úrok mám 50 procent s půjčené částky se splatností 30.měsíců.Mé požadavky pro vámi schválenou půjčku jsou 2 doklady totožnosti+300 kč za rychlí převod na váš účet.To si každý musí hradit sám.Já to nerad strhávám lidem s půjčky,pak mám v papírování zmatek,tak mě prosím pochopte.Pokud na půjčku spěcháte tak to lze vyřídit i přes českou poštu.Tzn. že mě pošlete ofocené 2 doklady totožnosti+300 kč obálkou.Jakmile mi dorazí tak vám obratem napíši na email že vám posílám smlouvy k podpisu.Budou to dvě smlouvy k podepsání,jednu si necháte a druhou mi pošlete zpět.Pokud se vám smlouva nebude zamlouvat tak mi napíšete že půjčku nechcete a smlouvy vyhodit.Kdyby se vám to nelíbilo formou pošty můžeme si domluvit schůzku,ale vše se vám jen protáhne,jsem momentálně časově vytížen.A ještě mi prosím připište odkud jste?Pokud by vás zajímalo proč půjčuji z vlastních peněz,tak vydělávám na úrocích.Přeji hezký zbytek dne
  • 0