• menu
    obsah

MSC Corporation

Moderátor: ÚvěrovéPodvody.eu

<<

aesc

Příspěvky: 6

Registrován: 06 lis 2010 10:56

Reputace: 0

Příspěvek 06 lis 2010 11:10

Dobrý den,

máte někdo zkušenost s MSC MONEY SERVICE CORPORATION, a.s.

E-Mail: info@mscorp.cz

Sídlo:
Hamerská 137/44
779 00 OLOMOUC

IČ: 285 74 010
DIČ: CZ28574010


Společnost zapsaná u obchodního rejstříku, vedeného Krajským soudem v Ostravě oddíl B, vložka 10091

jsou ochotný, vyplnit chtějí tiskopisy jako všude. Je tam, ale nevratná záloha 9000 Kč na zpracování úvěru.

Díky za odpověď.
  • 0

<<

Janka

Příspěvky: 213

Registrován: 07 zář 2010 16:12

Bydliště: Vysočina

Reputace: 0

Příspěvek 06 lis 2010 11:39

Zkušenost nemám, ale nešla bych do toho. Dobře si to rozmyslete, je to spousta peněz, navíc to zas vypadá na nějaký podvod. Kdyby to byla tisícovka, ale 9000,- je velká částka. Raději si za ty peníze kupte něco hezkého.
  • 0

<<

ÚvěrovéPodvody.eu

Uživatelský avatar

Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 142

Registrován: 18 bře 2010 17:23

Bydliště: Tam kde lišky dávaj dobrou noc :)

Reputace: 0

Příspěvek 06 lis 2010 14:57

Souhlasím, částka je to skutečně velká.

Za to riziko podle mě nestojí.
  • 0

Podvody, černá listina, diskuze: ÚvěrovéPodvody.eu
Na všechny stejný metr, nikdo není víc nikdo není míň.
<<

zdenka

Příspěvky: 3

Registrován: 09 lis 2010 09:36

Reputace: 0

Příspěvek 09 lis 2010 09:43

Nevím,jestli pro Vás není pozdě,ale je to jeden velký podvod.Po mě chtěli 6000,znám ještě další lidi,které podvedli.Bylo na ně podáno trestní oznámení u PČR,ale vyvázli z toho,protože ve smlouvě Vám neslíbí úvěr,jenom snahu jej zprostředkovat.Potom Vám buď dají podmínky nesplnitelné nebo Vám oznámí,že investora nenašli.Neznám NIKOHO,kdo by u nich prošel.A jinak mám velice špatné zkušenosti,tam,kde chtějí poplatek předem,je to vždycky podvod.Taky zkoušejí pojistné smlouvy ,apod.Nic z toho mi nevyšlo,jenom jsem přišla o další peníze.Pomohla mi společnost CREDIUM,zkuste se mrknout na jejich stránky,je to vcelku bez rizika.Dejte si pozor na společnosti,které Vám nabízí smlouvu bez poplatku předem,ale ve smlouvě mají šikovně zapracováno,že pokud nenajdou investora,zavazujete se k zaplacení vynaložených nákladů.Ty činí minimálně 4500,-.Přeju Vám,ať nenarazíte na podvodníky podobně jako já.Když jste ve srabu,seběhnou se hyeny a ještě Vás zašmatlou do bahna.
  • 0

<<

cefra

Příspěvky: 1

Registrován: 11 led 2011 17:12

Reputace: 0

Příspěvek 11 led 2011 17:32

Ahoj,já jsem další podvedený od MSCéčka.Zaplatil jsem 6000 poplatek,dostal obálku dokumentů,potom druhou a po urgenci doporučeným dopisem mi přišel papír,kde je v textu obrat "v souladu"v různých variantách.Jinak jednáte po telefonu s dispečerkou tohoto švindlu.No ta se k vám alespoň chová slušně.Za ty prachy !Chtělo by to hromadnou žalobu a snad i nějaký nový zákon na tyhlety chytráky,kteří okrádají potřebné lidi o poslední peníze.Kdybych si nepotřeboval půjčit,tak bych tam ani nevolal.Tenhle HYENISMUS na lidech v nouzi je pěkná prasárna.Ale ŤEMHLE poskytovatelům to je šuma fuk,hlavně,když se z toho mají dobře.Dobrý spánek všem ťem MSC korporacím a Starlifům přeje další jejich přispívatel.
  • 0

<<

weu

Příspěvky: 1

Registrován: 18 led 2011 17:39

Reputace: 0

Příspěvek 18 led 2011 17:43

taky jsme s přítelem naletěli vzali si 6000 jistinu a už nám neodpověděli.
  • 0

<<

PetrR

Příspěvky: 1

Registrován: 19 led 2011 13:57

Reputace: 0

Příspěvek 19 led 2011 14:01

Bohužel jsem podlehl lukrativní nabídce této podvodné společnosti, složil 9.000.- Kč a půjčku nedostal. Je zřejmé, že těch, co půjčku dostanou je málo a podle mého názoru kryjí finacování půjček právě z nevratných záloh. Teď zpracovávám tr. oznámení, pokud jste na tom jako já, pošlete mně e-mail, budu se snažit nějaká další data do tr. oznámení zapracovat. Petr
  • 0

<<

LOPATAR

Příspěvky: 1

Registrován: 19 led 2011 22:02

Reputace: 0

Příspěvek 19 led 2011 22:37

MATE NĚKDO ZKUŠENOSTI S FREE PŮJČKOU NEBO S BÁJEČNOU PŮJČKOU IHNED?
  • 0


Zpět na Černá listina - od koho nebrat půjčku, nebo úvěr

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků

  • menu
cron