Příspěvek 04 srp 2010 08:01

Všem přeji krásný den,
musím vám napsat své zkušenosti. Odepsala jsem na x inzerátu nabízejících půjčky. Sliby bez registrů, bez příjmu, bez poplatků,
u každého inzerátu nakonec k jakémukoliv poplatku došlo. Od 250 Kč do 9 000 Kč. Takže opravdu neexistuje poctivý inzerát, kde by vám pomohli, všude se jen vymlouvají. Vrátná jistina, poplatky za administrativu, atd. Tak jsem opravdu přemýšlela, když chcete půjčku, kde zaplatíte tak vysoký úrok a oni údajně na úrocích na ni vydělávají, to opravdu nemají na poplatky u notaře?
Nebo vrátná jistina aby měli jistotu, že budete splácet. Vždyť si klidně můžete těch x Kč půjčit a stejně jistotu mít nemohou. A třeba při půjčce 100 000 Kč, jim stejně budete ještě dlužit třeba 94 000 Kč. Všichni tito poskytovatele jsou podvodníci, kteří i přesto, že se tady o nich píše, neustále inzerují a vůbec jim to není trapné. A ještě jeden poznatek, ať napíšete na jakýkoliv inzerát z www. stránek (jako např. na směnku, bez příjmu, na OP, atd) vždy se ozvou jen ty podvodné firmy, které se tady řeší. To je přece taky divné, že i když se o nich ví, tak to nikdo nezakáže. A poslední příspěvek, neustále se na mail ozývají nějací cizinci, kteří nevím kde tyto maily berou, nabízejí půjčku za 3 %, ale chtějí poslat peníze za převod. Já sice nevím, ale pokud nám někdo zaplatí fakturu v cizí měně, banka si to přepočítá sama a ihned si poplatek z účtu odečte sama. Nebo někdo snad od nich už půjčku dostal? Ještě bych vás chtěla upozornit na inzeráty nabídky půjček, kde jsou tak hrubé pravopisné chyby, že hned víte
na čem jste. Přeji sobě i vám mnoho úspěchu