Příspěvek 01 pro 2011 20:43

Re: insolvence

Také se s manželem nacházíme ve finanční tísni a ze všech sil se snažíme splácet. Máme dvě práce a je to fuška. Už několikrát jsme přemýšleli o insolvenci, ale vzhledem k tomu že tím právě prochází můj bratr s manželkou vím, jak je insolvenční proces složitý a vyčerpávající po psychické stránce obzvlášť pokud máte nějaký majetek. Vlastnili byt o který přišli díky společnosti které tím bytem ručili. Byt bude vydražen, protože ta společnost jim neuznala splátkový kalendář, chtějí peníze okamžitě. Tento proces už se táhne od března letošního roku a pořád nemají nic vyřešené, čekají na vyjádření soudu. Z bytu byli vystěhováni a téměř o vše přišli. A pořád nevědí co bude.
To jsem trochu odbočila od tématu, jen jsem vám chtěla říct, že si v žádném případě nemyslím že byste byli podvodníci, jen je to všechno okolo té insolvence hodně složité. Společnosti propagují osobní bankroty, ale už vám nikdo neřekne co vás vlastně čeká. A že si o vás na netu v insolvenčním rejstříku každý všechno přečte, veškeré iniciály, rodné číslo, majetek i to kolik a komu dlužíte je také docela dost drsná realita.
  • 0