• menu
    obsah

Myerson

Moderátor: ÚvěrovéPodvody.eu

<<

Jirin

Příspěvky: 7

Registrován: 18 bře 2010 18:34

Reputace: 0

Příspěvek 18 bře 2010 18:53

Velký podvod. Oberou vás o 5 000 a víc už je nezajímá. Je to už hodně dlouho, co jsem takhle naletěla. Kdybych měla přístup k internetu dřív, nebyla bych tak bllbá. Přesto, všichni od nich ruce pryč jsou to pěkné svině...
  • 0

<<

blucko

Příspěvky: 1

Registrován: 24 bře 2010 07:37

Reputace: 0

Příspěvek 24 bře 2010 07:43

taky jsem zaplatila,ještě jsem se toho pána ptala jestli to opravdu dostanu,že ano do 2dnu.Pak mi přišlo že musím poslat výpisy z registru a v jednom byla věc o který jsem ani nevěděla no tak mi poslali dopis že mám půjčku zamítnutou,že jsem neuvedla pravdu tak jsem jim odepsala že chci vrátit poplatek prototže oni maj zas v inzerátu že nezkoumaj registry a pak mi přišel dopis že na mě podaj trestní oznámení pro podvod že jsem je uvedla vomyl abych půjčku získala,taky dobrá zkušenost
  • 0

<<

mila

Příspěvky: 1

Registrován: 24 bře 2010 08:05

Reputace: 0

Příspěvek 24 bře 2010 08:09

Taky se mi to stalo. Mě zase napsali, že jsem se pokusila o podvod, protože jsem na internetu do prvotní žádosti neuvedla všechno.
  • 0

<<

v.k.

Příspěvky: 7

Registrován: 10 dub 2010 14:17

Reputace: 0

Příspěvek 10 dub 2010 14:30

Před dvěma lety jsem naivně naletěla fa.Myerson.Byla v televizi ,bylo podaná hromadná žaloba a vysledek ,fa.dál působí a ke všemu známá postava fa.Myersonu pan Martin Juriš vede novou fa. CEMSTAR INVEST.Je vidět ,že zakony našeho státu těmto podnikatelům nahrávají.JEDINA OBRANA JE ,NEPLATTE NIKOMU POPLATKY DOPŘEDU,ALE AŽ MATE PENIZKY VYPLACENY,NEPODPORUJTE TENTO DRUH PODNIKANÍ!!!!!!!!!!!!!!
  • 0

<<

Mates

Příspěvky: 1

Registrován: 08 kvě 2010 15:45

Reputace: 0

Příspěvek 08 kvě 2010 15:46

Dobrý den všem, píši práci na právnické fak. o finančních podvodech a chtěl bych jí postavit na činnosti firmy Myerson, najde se někdo, kdo je ochoten mi naskenovat a poslat na mail dokumenty, které jste podepsali? Samozřejmě zakryjte veškeré os. údaje. Děkuji mnohokrát za pomoc ve studiu!! max.mates@email.cz
  • 0


Zpět na Černá listina - od koho nebrat půjčku, nebo úvěr

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

  • menu
cron