• menu
    obsah

Interpres Creditum a Consultia Credit

Moderátor: ÚvěrovéPodvody.eu

<<

Marta

Příspěvek 18 srp 2010 19:36

Dobrý den, už jste někdo podal žalobu na firmu Interpres Creditum? ráda bych se přidala. Děkuji.

<<

Marta

Příspěvek 18 srp 2010 19:39

Dobrý den, už jste někdo podal žalobu na firmu Interpres Creditum? ráda bych se přidala. Děkuji. email. matujka@seznam.cz

<<

hajmark

Příspěvky: 5

Registrován: 15 srp 2010 20:28

Reputace: 0

Příspěvek 18 srp 2010 21:20

Je dobře, že ty co jim firmy sebrali z účtu peníze chtějí podat žalobu pokud bych o něco přišla taky a přidám a ráda. Ale pokud podepíšete smlouvu a odešlete a následně oni nesplní to co ve smlouvě je dané tak oni porušili smlouvu. Nemůžou po vás chtít nic pokud vám nic neposkytli. Mě z účtu nestihli odečíst nic jelikož jsem brzy přišla na tyto stránky. Smlouvu jsem podepsala a odeslala a už jednou jsem tu psala, že se stále nic neděje a myslím, že ani dít nebude. Oni hřeší na nevědomost lidí a bohužel dost jich na to doplatí......nechápu jen jedno jak jim soud tohle může povolit aby měli několik firem s.r.o.?
  • 0

<<

Martina Vilímkova

Příspěvek 18 srp 2010 21:27

henryyy píše:Tak mi sebrali 4800 kč dřív než jsem zrušil inkaso zítra jdu zrušit inkaso a budu jim telefonovat a psát. Pokud to bude podvod tak pojdme na nich podat hromadnou žalobu.Jinak se za nimi vydám s právnikem a osobní jednáni bude pro ně pokud existuji dost nemile.Pak i jsou i jiné prostředky na ně.

Ja jsem si zadala o pujcku 8.6.Dala jsem příkaz k inkasu a peníze mi strhli z vyplaty.Pritom mi řekli,že mi to strhnou az příjde pujčka.Každy tyden jsem tam volala a pak mi to ani nezvedli.Zitra jdu na policii a podavam zalobu

<<

Martina V

Příspěvky: 1

Registrován: 19 srp 2010 16:09

Reputace: 0

Příspěvek 19 srp 2010 16:14

Dnes jsem kvuli podvodu Interpres Creditum byla na PCR kde mi po konzultaci rekli,ze musime podat hromadne trestni oznameni.Jednotlive to pry NEMA smysl.Proto by bylo dobre se vsichni navzajem spojit a podat to.Staci pry jeden pravnik,ktery nas vsechny bude zastupovat.Prosim odepiste at to podame.Nenachame ty hajzliky bez nasledku





MartiVilimkova@seznam.cz
  • 0

<<

PAUL

Příspěvek 19 srp 2010 19:40

Martina V píše:Dnes jsem kvuli podvodu Interpres Creditum byla na PCR kde mi po konzultaci rekli,ze musime podat hromadne trestni oznameni.Jednotlive to pry NEMA smysl.Proto by bylo dobre se vsichni navzajem spojit a podat to.Staci pry jeden pravnik,ktery nas vsechny bude zastupovat.Prosim odepiste at to podame.Nenachame ty hajzliky bez nasledku





MartiVilimkova@seznam.cz


BALDRINE INVEST SRO. : http://www.1-inzerce-zdarma.cz/index.php?page=disc&disc=347277&sel=11757

Policie ČR POLICIE , 19.08.2010 09:02, Reagovat
Pokud
jste byli podvedeni výše uvedenou společností, tak se dostavte na jakoukoliv policejní stanici, kde podejte oznámení, bude třeba předložit ale i veškeré písemnosti s uvedenou spoelčností a i výpisy z účtu. Nezapomeňte na smlouvu
, kdy policistům řekntěte, že danou společnost již prošetřují na OOP Č. Krumlov pod čj. KRPC - 51364/ČJ - 2010 - 020211 ke společnému řízení.

<<

Jiřina

Příspěvek 19 srp 2010 20:23

Děkuji za upozornění,málem jsem také naletěla

<<

patrik

Příspěvek 22 srp 2010 02:36

dobry den. interpres creditum a baldrine invest je velkej podvod. na takovyhle lide plati jit osobne za nimi nejlip z ocelovou tyci a penize snich spatky jednoduse vymlatit, a kdyby se nahodou zacali stezovat ze podaji trestni oznameni za ublizeni na zdravi, tak jim jednoduse pridat a poradne. jen tohle na nich plati!!!!!/ nic jinyho nic!!!!! u interpress jsem taky prisel o 4500, strhli mi to dokonce 3x, ale okamzite jsem tam volal a poslali mi alespon tych 9000 spatky. o poslednych 4500 porad bojuji . u druhy spolecnosti baldrine inwest taky VELKY POZOR!!!! taky jsem pobvolil inkaso, jenze jsem se uz pojistil aby to povoleni na inkaso skoncilo driv, jako mi pride na ucet vyplata, bohuzel taky mi strhli 4500, jenze nastesti jsem ihned letel do banky a uznali mi reklamaci, ze to bylo strzeno nepravem na zaklade nedodrzeni terminu po platnosti inkasa, cize se mi to naststi vratilo spatky, pak okamzite jsem zablokoval veskery mozny pristup na ucet, a do ted mi chodi porad dopis z banky ze baldrine zada o ,,jeji inkaso" NASRAT a proto me prosim kontaktujte, ochotne poradim a dle moznosti se pokusim pomoc ty stary pani co bere inzulin vymoci jeji duchod od nich spatky. 607 978 568

<<

Hanáková

Příspěvky: 6

Registrován: 14 črc 2010 12:51

Reputace: 0

Příspěvek 23 srp 2010 09:48

Dobrý den, dověděla jsem se od jedné paní, že se byla na firmu v Hradci Králové podívat a zjistila, že tam žádná firma nestojí, jen nějaký starý statek. Prý hned byla na Policii ČR a tohle to jí sdělili: Na oddeleni PCR mi bylo zdeleno,ze musime podat hromadne,protoze samostatne to neni zalovatelny - neni to trestni cin nad 5000Kc. Potrebujeme sehnat alespon 7
kontaktu a jednoho dobryho pravnika,ktery by to pak podal a vsechny podklady si vyzadal. Žádám Vás tedy, kdo se chce k hromadné žalobě přidat, napište mi Vaše jméno+příjmení a adresu na email alphinka@seznam.cz a doufám, že se pohneme kupředu. Děkuji
  • 0

<<

george1987

Příspěvky: 1

Registrován: 23 srp 2010 11:53

Reputace: 0

Příspěvek 23 srp 2010 12:12

Tak jsem taky naletěl firmě interpres creditium.jsem docela v bezznadějné situaci.za vŠech stran se na mě valí ekzekuce.Máte n'ěkdo zkušenosti z firmou co opravdu vyplatí penize???napište prosím na rehak39@seznam.cz
  • 0

<<

5xx5xx5

Příspěvky: 1

Registrován: 02 zář 2010 11:50

Reputace: 0

Příspěvek 02 zář 2010 12:10

Dobrý den,tak opět podvod,ještě že je ten internet, jinak nevím jak by to dopadlo.Přišla my už asi třetí smlouva,a zase podvod.Poprvé to byl, e credit,pak sem musel jet z Karviné do Olomouce abych si sjednal pojistku od axy,to samozřejmně neklaplo,no a tet zase Baldrine invest sro.Zřízení inkasa to víte že jo,poplatky předem samozřejmě.S prominutím ty šmejdy postavit ke zdi,a střelit do hlavy. Nic jiného si neaslouží
  • 0

<<

Koci

Příspěvky: 1

Registrován: 31 srp 2010 14:49

Reputace: 0

Příspěvek 03 zář 2010 08:47

Zdravím, jsme na tom stejně jako většina z vás. Napálila jsem se u firmy Interpres Creditum. Po neúspěšném inkasu, které si chtěli několikrát stáhnout z mého účtu (8x3800), jsem okamžite doporučeně poslala odstoupení od smlouvy a inkaso v bance zrušila. Asi 2 měsíce se nic nedělo, pak najednou došel dopis s poslední výzvou před exekucí a doplatkem skoro 15.000,- Kč. Jejich zdůvodnění - zatajení kontokorentu, tedy zaplatit nějakou pokutu a náklady. Nechápu. Nevím, jak mám dále postupovat. Nemáte někdo už tuto zkušenost? Měla bych to zaplatit? Děkuji předem za každou dobrou radu nebo pomoc. K žalobě se určitě připojím také. Díky
  • 0

<<

benito

Příspěvky: 1

Registrován: 03 zář 2010 19:23

Reputace: 0

Příspěvek 03 zář 2010 19:26

hmmm...taky jsem jeden takový idiot a nechal se okrást.Dostal jsem kontakt na p.Chabra,že se podává hromadná žaloba,ale žádná odpověd.Máte někdo informace ?...už někdo ty lidi viděl,fotky těch lidí ,adresy atd...?
  • 0

<<

Namornik

Příspěvky: 1

Registrován: 10 zář 2010 07:13

Reputace: 0

Příspěvek 10 zář 2010 07:16

Tak jsem se taky zařadil mezi naivní hlupáky a naletěl v zoufalé situaci Baldrine Invest. Peníze žádné nepřišli a inkaso si strhli 2x po 4500,-. Navíc se jim nemůžu ani dovolat. Tak nevím co s tím.

Jan Faix
  • 0

<<

rossa

Příspěvky: 1

Registrován: 17 srp 2010 19:48

Reputace: 0

Příspěvek 10 zář 2010 16:22

Dobrý den,nemůže mi někdo z vás poradit,co dělat??Od Consultia Credit jsem chtěla půjčku,po uzavření smlouvy po mně chtěli ještě poslat různé doklady,ty jsem jim už neposlala a nyní po mně chtějí vymáhat pokutu ve výši téměř 11000Kč.
Vyhrožují soudem a exekutorem.Díky za rady.
  • 0

<<

Dejv

Příspěvky: 1

Registrován: 13 zář 2010 21:18

Reputace: 0

Příspěvek 13 zář 2010 21:29

Škoda,že jsem toto fórum našel až dnes.Společnost Interpres Creditum udělala 2 chyby 1.mojí smlouvu odeslali pozdě tím tu smnlouvu porušili a 2. mi udělili člověka které tyto půjčky nedělá.Nevím jak je toto možné,ale v ČR je možné asi všechno.Rád se přidám k žalobě na tuto firmu.ve středu se na ně chystám osobně.O peníze mi nepřipravili jelikož jsem zrušil včas příkaz k inkasu,ale za to mi přišla složenka k zaplacení v hodnotě 4 800,-
  • 0

<<

adela

Příspěvky: 1

Registrován: 14 zář 2010 00:14

Reputace: 0

Příspěvek 14 zář 2010 00:27

PODVOD!!!!!!!!! Coin Fortune Concern s.r.o. Praha Jinonice
Taky jsem se 10.7.2010 setkala se zástupkyní této společnosti
(pí Věra škacková,reg.číslo1094)mobil 777688995,
v hoteli CENTRAL v Plzni.
Vypadala slušně. Jsem ve finanční tísni a na krku mám upomínky,potřebovala jsem zkonsolidovat půjčky.Pro můj špatný zdravotní stav jsem se dostala na delší dobu do nemocnice a nevládala jsem splácet půjčky a oni toho využili.Nabídli mi pomoc,úvěr na 20 let ve výši milionu korún se splátkov 7600kč. Zálohu kterou jsem vyplatila byla 12000kč.Z posledního co jsem měla jsem jim ju dala. Čekala jsem měsíc až se ozvou pořád mojí půjčku vyřizovali s investorem a pak přišel dopis prý půjčka byla zamítnuta investorem,důvod neuvedl. Když jsem požadovala vrácení pěněz paní na telefonu řekla že si mám požádat písemně tak jsem to udělala po dvou týdnech se ozvali že 7 dní dávno uběhlo a zkopírovali mi taky smlouvu kterou jsem s nima uzavřela. LIDI NEVĚŘTE IM JSOU TO PODVODNÍCI A TO CHTĚJÍ PO VÁS JEŠTĚ NASTAVENÍ INKASA NA 15000 A DALŠÍ TAKOVÁ FIRMA JE BALDRINE INVEST s.r.o.
taky by chtěla podat hromadnou žalobu,přišla jsem o 12 tis.
( 775164994 sms) a nebo mail angelwarez@zoznam.sk
  • 0

<<

Janka

Příspěvky: 213

Registrován: 07 zář 2010 16:12

Bydliště: Vysočina

Reputace: 0

Příspěvek 15 zář 2010 18:06

Nechce se mi věřit, že jsou lidé ochotní za přislíbení úvěru zaplatit klidně i tak vysokou částku, jako je 12 000,-
To si ty nenažranci mastí kapsy :(
  • 0

<<

hajmark

Příspěvky: 5

Registrován: 15 srp 2010 20:28

Reputace: 0

Příspěvek 21 zář 2010 11:38

Tak mě dnes přišel od nich dopis...smlouva z 8.7.2010 dnes je 21.9.2010 žádný peníze jsem od nich nedostala, telefon mi nikdo nebral a teď mi pošlou výzvu k zaplacení 14400 Kč. No nehoráznost.....a půjdu s tím na policii. A výzvu mám brát jako pokus o smír. Taky mi píšou, že jistě se mnou komunikoval obchodní zástupce od nich....blbost nikdo mi už nevolal a telefon nebrali. Hajzlové to jsou
  • 0

<<

Lisacek

Příspěvky: 1

Registrován: 23 zář 2010 07:01

Reputace: 0

Příspěvek 23 zář 2010 07:15

tak jsem mile prekvapen manzelka taky pozadala u spolecnosti interpres creditum o pujcku a je to tak jiz 4den po podepsani smlouvy si chteli sebrat s uctu 4900 kc nastesti tam penize nebyli dnes je to vice jak 2 mesice nikdo nas nekontaktoval akorat se pokouseji neustale strhnout s konta penize vcera prisel dopis ze ma do konce zari zaplatit 14500 kc tak dnes jdu na PCR podat trestni oznameni jsem t Ceskych Budejovic kdyby se chtel nekdo pripojit tel.721758260
  • 0

PředchozíDalší

Zpět na Černá listina - od koho nebrat půjčku, nebo úvěr

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

  • menu
cron