• menu
    obsah

Interpres Creditum a Consultia Credit

Moderátor: ÚvěrovéPodvody.eu

<<

Jani

Příspěvek 01 srp 2010 21:37

Dobrý den, moc Vám všem děkuji, dnes jsem si pročítala smlouvu od firmy Baldrine a napadlo mě si jejich firmu dát vyhledat vyhledavačem na internetu, objevila jsem, že spousta z Vás má velmi nepříjemné zkušenosti s touto firmou. Smlouvu jsem odložila a rozhodně ji podepisovat nebudu. Děkuji, asi jste mi zachránili peníze na účtu.

<<

Radek1

Příspěvek 02 srp 2010 08:31

Mám doma veškere podklady od Bldrine invest naštěsti jsem si stihl zde vše včas přečist.Když si,ale každy přečte smlouvu tak v članku4.1je psane že si neberou nic,ale vzapěti si protiřeči,že i když pujičku nedostanete tak si strhnou 4500 to mě zarazilo.Hned jsem šel na internet a ejhle na podvodniky.Pujčime jim také pruhovane oblečky.Tak dejte si ostatni pozor .

<<

Kačenka

Příspěvky: 1

Registrován: 02 srp 2010 15:02

Reputace: 0

Příspěvek 02 srp 2010 15:21

Díky vašim příspěvkům jsem nenaletěla. Jsem naštvaná za všechny podvedené,mohlo se to týkat i mě. A tak jsem si říkala,že alespoň vyzvím co nejvíce. Mám mít ve čtvrtek schůzku s pani Bernátovou, v Pardubicích u hlavního nádraží je nějaké obchodní centrum. Bude tam v 9.30h.a tel.na ní je 773084377,prý jí mám zavolat až tam budu. Tak jestli si někdo chcete osobně vyřídit něco s touto osobou,tak ji tam někde najdete. Já jí určitě 9000kč o které žádala nepovezu. Ještě jednou díky za info.
  • 0

<<

Hanáková

Příspěvky: 6

Registrován: 14 črc 2010 12:51

Reputace: 0

Příspěvek 04 srp 2010 16:27

Dobrý den, už jste někdo podal žalobu na firmu Interpres Creditum? ráda bych se přidala. Děkuji
  • 0

<<

FaceBook

Příspěvek 04 srp 2010 16:31

sídlo firmy Interpres Creditum, s.r.o. vypadá hodně přesvědčivě:
http://www.facebook.com/album.php?aid=5212&id=100001469142165&l=388f8f4c61

<<

Jan Miňha

Příspěvek 04 srp 2010 16:43

Dobrý den,
Tež jsem byl podveden touto společností.Pokud někdo z vás chce podávat žalobu na tuto společnost prosim kontaktujte me na emailu N-I-C-O@seznam.cz a ja se přidám se žalobou děkuji Miňha

<<

FaceBook

Příspěvek 05 srp 2010 21:24

Firma Interpres Creditum s.r.o. a její jednatel David Vlk právě pomáhají s rozjezdem další podobné firmy: http://www.facebook.com/album.php?aid=5231&id=100001469142165&l=ba9180bbd7 pod názvem Euro Future s.r.o.

<<

pabe

Příspěvky: 1

Registrován: 06 srp 2010 08:47

Reputace: 0

Příspěvek 06 srp 2010 08:52

Dobrý den ,tak i ja jsem naletěl a rad se přidám k hromadné žalobě,kontaktujte mě at ty zloděje zastavíme
  • 0

<<

Hanáková

Příspěvky: 6

Registrován: 14 črc 2010 12:51

Reputace: 0

Příspěvek 08 srp 2010 19:34

Dobrý večer, nemáte někdo sepsanou nějakou žalobu? Ráda bych se přidala. Zkoušela jsem něco najít na netu, ale bohužel neúspěšně. Můj email je alphinka@seznam.cz. Děkuji
  • 0

<<

qwentin

Příspěvky: 3

Registrován: 17 črc 2010 13:54

Reputace: 0

Příspěvek 11 srp 2010 22:35

Zítra se tam pojedu podívat. Zkoušel jsem zadat do www.zlatestranky.cz to jejich tel.číslo a vyjelo mi tohle:
Interpres Creditum, s.r.o.
Československé armády 449/31, 50003 Hradec Králové

Tel.: 495 580 339
Zastavím se tam a omrknu to. projížděl jsem registr obchodníků tak tahle podvodnická firma není vedená u rejstříkového soudu. Ta je na adrese http://www.centralniregistrdluzniku.cz/
  • 0

<<

facebook

Příspěvek 12 srp 2010 12:04

Díky Qwentinovi máme další důkaz o propojení firem Interpres Creditum s.r.o. a Euro Future s.r.o.;
číslo 495 580 339 zřizovala první a používá druhá firma. Důkazy tohoto dost zajímavého tvrzení naleznete v albu:
http://www.facebook.com/album.php?aid=6654&id=100001469142165&l=74527f22d8

a další zajímavé informace se dozvíte, když se na facebooku přidáte do přátel Interpres Creditum (Pochybnosti O Interpres Creditum) :-)

<<

LUDĚK

Příspěvek 13 srp 2010 17:38

Andrea píše:BALDRINE INVEST s.r.o. jednatel Macháček 25 let !!! Chrudim, založeno v dubnu 2010 a INTERPRES CREDIUM jednatel VLK David 20 let !! založeno v listopadu 2009, Hradec Králové - stejný text smluv O ZPROSTŘEDKOVÁNÍ nikoli o půjčce a stejný poplatek i za nesjednanou půjčku POZOR. Takže když jim pošlete požadované doklady, ozvou se , že žádného investora nenašli a na základě inkasa si vezmou z vašeho účtu cca 4800,-Kč. Super podvod, nelze dokázat, super návod na výdělek. Nelze se bránit. Nebo ano ? Máte někdo nápad jak těmto vykukům "utnout tipec" ...?


MUSÍ NÁS BÝT VÍCE A PODME NA TYTO LIDI SPOLEČNOU ŽALOBU NEBO VYMYSLÍME NĚCO LEPŠÍHO

<<

LÁĎA

Příspěvek 13 srp 2010 21:23

misa22 píše:
Andrea píše:BALDRINE INVEST s.r.o. jednatel Macháček 25 let !!! Chrudim, založeno v dubnu 2010 a INTERPRES CREDIUM jednatel VLK David 20 let !! založeno v listopadu 2009, Hradec Králové - stejný text smluv O ZPROSTŘEDKOVÁNÍ nikoli o půjčce a stejný poplatek i za nesjednanou půjčku POZOR. Takže když jim pošlete požadované doklady, ozvou se , že žádného investora nenašli a na základě inkasa si vezmou z vašeho účtu cca 4800,-Kč. Super podvod, nelze dokázat, super návod na výdělek. Nelze se bránit. Nebo ano ? Máte někdo nápad jak těmto vykukům "utnout tipec" ...?


CELÉ JE TO PODVOD DOBŘE ČTĚTE JEJICH SMLOUVY ...BUDE DOBRÉ,ABY JSME SE DOMLUVILI A VYÚČTVALI ZASE MY PANA MACHÁČKA

<<

hajmark

Příspěvky: 5

Registrován: 15 srp 2010 20:28

Reputace: 0

Příspěvek 15 srp 2010 20:33

Dobrý večer, také jsem byla tak blbá s žádala o půjčku , no schválená byla jako asi všem, podepsala jsem odeslala i inkaso zřídila a jelikož jsem na rodičovské dovolené tak tam nebyly ještě penízky tak nic neodešlo z účtu zavčasu jsem našla tyto stránky, milé inkaso zrušila a poslala jim email ve znění že od nich nic nechci a ode mě, že taky nic neuvidí a poslala jsem odkaz na tyto stránky už je to 1.5 měsíce a nikdo se neozval a nic se neděje asi si přečetli jak se tu všichni podvedený na ně chystají. Telefon nikdo nebere na jejich stránkách po přihlášení je vše stejné tak si myslím, že od nich už nic nepřijde. Radím poslat email, že odstupujete od smlouvy a poslat odkaz na tyto stránky....já mám zatím klid. Martina

Ještě jedná se o firmu Interpres Creditum
  • 0

Naposledy upravil hajmark dne 15 srp 2010 20:33, celkově upraveno 1
<<

PAUL

Příspěvek 16 srp 2010 08:47

lucinka píše:chtěla bych vás varovat, BALDRINE INVEST je podvod jak vyšitej,poslali mi smlouvu jako dárek propisku a chtěli jen příkaz k inkasu, půjčku jsem samozřejmě nedostala a strhli mi během dne celou výplatu,jestli máte někdo stejnou zkušenost ozvěte se.


ano to samé 2x 4500 rád se přidám k Žalobě

<<

lucinka

Příspěvky: 10

Registrován: 13 črc 2010 06:03

Reputace: 0

Příspěvek 16 srp 2010 10:04

Tak koukám jak blázen, dlouho jsem tu nebyla a co najednou přibylo poškozených lidí a jak tak se nestačím divit, jak se nám hezky rozrůstá i seznam podvodníků, je to teda pěkná sílá. Já jsem u Baldrine invest ani u Consultia credit neuspěla, prachy už jsou dávno v čudu a zbyla mi krásná propiska za 4500, nemáte ji doma taky. Je fakt výborná a nejradši bych ji vrazila někomu z těch bídáků rovnou mezi oči.
  • 0

<<

Petr Chabr

Příspěvek 16 srp 2010 11:18

Milena píše:Mě Consultia credit též strhnul 2krát inkaso, které slibovali strhnout až z vyplacené půjčky, 2krát mi to vrátili a zase hned strhli,telefon neberou, dokonce p. Kubát(fin. poradce) má najednou číslo, které neexistuje.Podávám na ně žalobu, přidá se někdo? Mají na smlouvě dokonce velkou ceduli "100% bez poplatků předem." Radila jsem se s právníkem a je to žalovatelné.Pokud bude mít někdo zájem se přidat k žalobě, je vítán!

Dobrý den dnes mam také takovou zkušenost a poptávám lidi na hromadnou žalobu. Prosím kontaktujte mne na tel 722182503 nebo na email P. Chabr@seznam.cz Co nejdříve děkuji

<<

Petr Chabr

Příspěvek 16 srp 2010 11:42

Petr Chabr píše:
Milena píše:Mě Consultia credit též strhnul 2krát inkaso, které slibovali strhnout až z vyplacené půjčky, 2krát mi to vrátili a zase hned strhli,telefon neberou, dokonce p. Kubát(fin. poradce) má najednou číslo, které neexistuje.Podávám na ně žalobu, přidá se někdo? Mají na smlouvě dokonce velkou ceduli "100% bez poplatků předem." Radila jsem se s právníkem a je to žalovatelné.Pokud bude mít někdo zájem se přidat k žalobě, je vítán!

Dobrý den dnes mam také takovou zkušenost a poptávám lidi na hromadnou žalobu. Prosím kontaktujte mne na tel 722182503 nebo na email P. Chabr@seznam.cz Co nejdříve děkuji

Ted jsem hovořil s tema blbečkama a jsou to jen podvodníci. Prosím ozvěte se mám právníka který nás bude zastupovat a ve středu mám sraz s osobou z Televize a budu to medializovat.

<<

FaceBook

Příspěvek 17 srp 2010 09:30

Firma Consultiacredit s.r.o. (z ledna 2010) má shodného majitele a jednatele Aleše Kubáta jako nová EuroFuture s.r.o. (červen 2010). Třetí, Interpres Creditum s.r.o. (duben 2010), má s Euro Future společného majitele webových stránek a používá shodná telefonní čísla. O tom jsme již psali, a je to stále i s detaily vystaveno na FaceBooku v profilu Interpres Creditum (Pochybnosti O Interpres Creditum). Přidejte se...

<<

PAUL

Příspěvek 17 srp 2010 18:43

lucinka píše:Tak koukám jak blázen, dlouho jsem tu nebyla a co najednou přibylo poškozených lidí a jak tak se nestačím divit, jak se nám hezky rozrůstá i seznam podvodníků, je to teda pěkná sílá. Já jsem u Baldrine invest ani u Consultia credit neuspěla, prachy už jsou dávno v čudu a zbyla mi krásná propiska za 4500, nemáte ji doma taky. Je fakt výborná a nejradši bych ji vrazila někomu z těch bídáků rovnou mezi oči.


ANO JE NÁS UŽ HODNĚ.BALDRINE INVEST JSOU VELKÝ PODVOD JÁ PŘIŠLEL O 2x 4500 ZA VŠÍM JE : Michal Macháček, r.č. 850602/3647
Pardubice, Lonkova 466, PSČ 530 09
den vzniku funkce: 23.dubna 2010

CHYBAMA SE ČLOVĚK UČÍ JE TO NA ŽALOBU

PředchozíDalší

Zpět na Černá listina - od koho nebrat půjčku, nebo úvěr

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

  • menu
cron