• menu
    obsah

Interpres Creditum a Consultia Credit

Moderátor: ÚvěrovéPodvody.eu

<<

mJ23

Příspěvky: 1

Registrován: 27 črc 2010 14:10

Reputace: 0

Příspěvek 27 črc 2010 14:13

dekuji vam ze jste me upozornili dnes mi prisel dopis se smlouvou a jsem rada ze jsem si toto precetla dekuji
  • 0

<<

karkulka

Příspěvek 28 črc 2010 11:34

Andrea píše:BALDRINE INVEST s.r.o. jednatel Macháček 25 let !!! Chrudim, založeno v dubnu 2010 a INTERPRES CREDIUM jednatel VLK David 20 let !! založeno v listopadu 2009, Hradec Králové - stejný text smluv O ZPROSTŘEDKOVÁNÍ nikoli o půjčce a stejný poplatek i za nesjednanou půjčku POZOR. Takže když jim pošlete požadované doklady, ozvou se , že žádného investora nenašli a na základě inkasa si vezmou z vašeho účtu cca 4800,-Kč. Super podvod, nelze dokázat, super návod na výdělek. Nelze se bránit. Nebo ano ? Máte někdo nápad jak těmto vykukům "utnout tipec" ...?

<<

Voláková

Příspěvky: 7

Registrován: 28 črc 2010 12:18

Reputace: 0

Příspěvek 28 črc 2010 12:23

Dobrý den,dnes jsem odeslala veškeré papíry do společnosti Baldrine Invest,a ted ctu na ně samá negativa,jsem sama jen tak tak vše utáhnu tak se bojím že až mi přijde výplata tak mi jí stáhnou,a já nebudu mít ani na nájem,který musím zaplatit.Ted jsem si pres internet.bankovnictví zrušila všechna inkasa,tak doufám že to pomuze.Poradte mi co mám dělat nebo jestli mám čekat..Děkuji
  • 0

Naposledy upravil Voláková dne 28 črc 2010 12:43, celkově upraveno 1
<<

Venca

Příspěvky: 24

Registrován: 23 čer 2010 09:42

Reputace: 0

Příspěvek 28 črc 2010 15:15

Paní Voláková,okamžitě si sjednejte schůzku na které odstupte od smlouvy!!!Je dobré to podat písemě,ale nechte si to někým z Baldrine Invest podepsat.Pokud si budete sjednávat schůzku telefonicky,tak jim neříkejte že chcete odstoupit.Udělala jste dobře zrušením inkasa.Nic neplatte.Opravdu co nejrychleji odstupte od smlouvy,třeba i písemnou formou a s ověřeným podpisem od notáře.To ověření stojí cca40kč,takže žádná hrůza.Lovu zdar Venca
  • 0

<<

Voláková

Příspěvky: 7

Registrován: 28 črc 2010 12:18

Reputace: 0

Příspěvek 29 črc 2010 03:38

muzete mi prosím poradit jak napsat odstup od smlouvy?já s tímto nemám žádné zkušennosti.Děkuji
  • 0

<<

kubisek

Příspěvky: 2

Registrován: 29 črc 2010 11:08

Reputace: 0

Příspěvek 29 črc 2010 11:11

Vážení podvedení,
na zakladě mého dnešního telefonátu s podvodníky z firmy Consultia credit, jsem zjistil, že si tito ubohý cizopasníci nahrávají telefoní hovory. To je v přímém rozporu s právem. Tj k podvodu připojte i toto.
Jo a dnes na ně podávám tretsní oznámení. číslo doplním. Nic se jim nedá zadarmo a když nás obrali, my stáhneme je o o mnohem víc!!!!!!
Doplním i číslo jednací.
  • 0

Naposledy upravil kubisek dne 29 črc 2010 11:12, celkově upraveno 1
<<

kubisek

Příspěvky: 2

Registrován: 29 črc 2010 11:08

Reputace: 0

Příspěvek 29 črc 2010 11:13

Voláková píše:muzete mi prosím poradit jak napsat odstup od smlouvy?já s tímto nemám žádné zkušennosti.Děkuji

vybrat peníze z účtu a rovnou jít na PČR.
  • 0

<<

Voláková

Příspěvky: 7

Registrován: 28 črc 2010 12:18

Reputace: 0

Příspěvek 29 črc 2010 11:43

díky ale já jim žádné peníze neposlala..ještě,...
  • 0

<<

zuzana Kinsnerova

Příspěvek 29 črc 2010 11:58

Voláková píše:Dobrý den,dnes jsem odeslala veškeré papíry do společnosti Baldrine Invest,a ted ctu na ně samá negativa,jsem sama jen tak tak vše utáhnu tak se bojím že až mi přijde výplata tak mi jí stáhnou,a já nebudu mít ani na nájem,který musím zaplatit.Ted jsem si pres internet.bankovnictví zrušila všechna inkasa,tak doufám že to pomuze.Poradte mi co mám dělat nebo jestli mám čekat..Děkuji



taky jsme na tom tak nevim co delat..zrusila jsme inkaso tak budu cekat co se bude dit..podle pravnika nemohou nic sebrat

<<

Zuzana Kinsnerova

Příspěvek 29 črc 2010 12:01

p.Volankova

jsem ve stejne situaci... poslala jsme jim vsechny papiry a stale nic..zrusila jsme tedy inkaso abudu cekat co se bude dit dal.....kdyby neco se delo pravnik rikal z ej eto napadnutelny

<<

zuzana Kinsnerova

Příspěvek 29 črc 2010 12:03

Zuzana Kinsnerova píše:p.Volankova

jsem ve stejne situaci... poslala jsme jim vsechny papiry a stale nic..zrusila jsme tedy inkaso abudu cekat co se bude dit dal.....kdyby neco se delo pravnik rikal z ej eto napadnutelny




omlouvam se za zpletene prijmeni

<<

Voláková

Příspěvky: 7

Registrován: 28 črc 2010 12:18

Reputace: 0

Příspěvek 29 črc 2010 12:10

diky,já jsem pro ně nezadala žádný příkaz k uhrade ani v bance ani na Ib,nemám s tímto žádné zkušennosti jestli mi to i přes to mohu sebrat či nikoliv.
  • 0

<<

zuzana kinsnerova

Příspěvek 29 črc 2010 12:18

no tak to jste udela jen dobre..ja jak blbec jsem jim poslala jeste znova protoze v tom prvnim jsme to mela spatne ale vse jsem zrusila

<<

Voláková

Příspěvky: 7

Registrován: 28 črc 2010 12:18

Reputace: 0

Příspěvek 29 črc 2010 12:21

a muzou mi to i pres to sebrat?nebo ne?
  • 0

<<

Voláková

Příspěvky: 7

Registrován: 28 črc 2010 12:18

Reputace: 0

Příspěvek 29 črc 2010 12:22

já jsem si pro jistotu zrušila i inkasa co jsem tam měla.ale pro ně jsem nezadala ještě vůbec nic..
  • 0

<<

Voláková

Příspěvky: 7

Registrován: 28 črc 2010 12:18

Reputace: 0

Příspěvek 29 črc 2010 12:39

tak už jsem klidná,komunikovala jsem z bankou a řekly mi že pokud jsem nic nezadala nic mi nikdo nemuze vzit.tak super,alespon jednu vec jsem udelala spravne.Vecer jsem kvuli tomu ani nemohla usnout.
  • 0

<<

zuzanak30

Příspěvky: 1

Registrován: 30 črc 2010 09:37

Reputace: 0

Příspěvek 30 črc 2010 09:46

Tak jsem ráda,že mé pochybnosti tady vaše zkušenosti rozmetali.Smlouvu mám na stole,roztrháno...na mé dotazy a otázky jsem po telefonu nedostala odpověd...jsem ve velké finanční situaci,ale tohle ne.Ale máte někdo zkušenost s "dobrou"půjčkou?akceptuji uroky,ale platit za něco co člověk ani nedostane?!
Děkuji všem,co sem přispěli!
  • 0

<<

Klanet

Příspěvek 30 črc 2010 11:20

Včera mi poslali smlouvu a teď čtu, co jsou zač. Ještě, že jsem nic neudělala. Je mi líto, co Vám udělali. Alespoň jde vidět, že se lidem nedá věřit!!!!!!!!!!!!!!!!!

<<

Maximus

Příspěvek 30 črc 2010 13:11

Dnes mi přišly od Baldrine Invest podklady k vyplnění. Hned jsem si začal zjišťovat co jsou zač. A hle, jak tak zjišťuji na různejch forech a diskuzích tak jsou to jedni z mnoha šmejdů co jen z lidí tahaj prachy. Podvodníci zasraný. Jsem rád, že jsem to zjistil a nic jsem jim neposlal. Máte kurva štěstí, že jste mě nepodvedli hajzlové. Já bych si to nenechal líbit. Buďte rádi, že jste naživu.

<<

Mikyška

Příspěvek 01 srp 2010 14:33

Dobrý den. Prosím pokud někdo podáváte trestní oznámení na firmu Interpres Creditum, ráda bych se přidala. Kontaktujte mě prosím na e-mail. Nevím jak na to. Děkuji

PředchozíDalší

Zpět na Černá listina - od koho nebrat půjčku, nebo úvěr

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

  • menu
cron