• menu
    obsah

Interpres Creditum a Consultia Credit

Moderátor: ÚvěrovéPodvody.eu

<<

Hanáková

Příspěvky: 6

Registrován: 14 črc 2010 12:51

Reputace: 0

Příspěvek 14 črc 2010 12:56

já jsem bohužel taky naletěla firmě Interpres Creditum s.r.o. Požádala jsem si o půjčku, abych splatila nějaké, co už mám. Dostala jsem veškeré podklady, potvrdila inkaso v bance a ačkoli jsem od nich neviděla ještě ani korunu, tak jsem přišla o 10.000,-. Ihned jsem inkaso zrušila. Každý den se pokouší mi z účtu strhnout částku ve výši 4.900,-, ale díky bohu bez úspěchu, jelikož inkaso je zrušené. Už jsem tam i volala a zjistila jsem, že kvůli tomu, že jsem neuvedla veškeré závazky, co mám (pov.ručení, pojistku aj.) tak si sebrali těch 10.000,- jako pokutu za neúplné informace a prý mi peníze nevrátí. Ráda bych na firmu podala stížnost, ale nevím zda je to možné a zda mi peníze vrátí. Kdyžtak prosím pište na email alphinka@seznam.cz
  • 0

Naposledy upravil Hanáková dne 04 srp 2010 16:23, celkově upraveno 1
<<

Aerobictop

Příspěvky: 1

Registrován: 15 črc 2010 07:57

Reputace: 0

Příspěvek 15 črc 2010 08:14

já jsem bohužel taky naletěla firmě Interpres Creditum s.r.o. Požádala jsem si o půjčku, abych splatila nějaké, co už mám. Dostala jsem veškeré podklady, potvrdila inkaso v bance a ačkoli jsem od nich neviděla ještě ani korunu, tak jsem přišla o 10.000,-. Ihned jsem inkaso zrušila. Každý den se pokouší mi z účtu strhnout částku ve výši 4.900,-, ale díky bohu bez úspěchu, jelikož inkaso je zrušené. Neustala tam volam a jsou nedostupný .. nevim na koho se obratit. a co mam delat.. rada se pridam k zalobe na tuto firmu.. mate nekdo zkusenosti,že by vam to vratily nebo co pravnik poradil.. prosim taky o nejakou radu.. dekuji a pozor na ne
  • 0

<<

Ryzo

Příspěvky: 2

Registrován: 15 črc 2010 17:39

Reputace: 0

Příspěvek 15 črc 2010 17:53

Tak bohužel jsem taky padl za oběť firmě Interpres Creditum s.r.o. Po vyřízení všech podkladů,včetně trvalého příkazu bance mi zmizelo 4800 kč z účtu, a to jsem byl 2x ubezpečen že tuto částku zaplatím až budu mít peníze na účtu. A když pošlu smlouvu do 10 dnů tak mi dají 50% slevu. A zbyl mi jen prázdný účet.Ještě že jsem si stihl skoro vše poplatit,jinak nevím jak by to dopadlo. Samozřejmě slíbené peníze nemám,na mejly mi nikdo neodpovídá a telefon nezvedají. Škoda ,že jsem si tyto stránky nepřečetl dříve než jsem začal cokoliv zařizovat. Kolik ještě nás takových bude???????? Připojím se velice rád k hromadné žalobě. Nevím jak komu ale 4800 je pro mně dost peněz a takovým ZKU..... ZLODĚJŮM je nechci nechat. Ale moc šancí tomu nedávám, žijeme bohužel v České republice kde náš systém nahrává takovým ZLODĚJŮM a obyčejní lidé nemají zde zastání.
  • 0

Naposledy upravil Ryzo dne 15 črc 2010 17:55, celkově upraveno 1
<<

debil

Příspěvky: 3

Registrován: 16 črc 2010 21:12

Reputace: 0

Příspěvek 16 črc 2010 21:14

No tak jsem opravdu debil,já pitomec se divil kam mně zmizelo 5000,- z konta a ono ejhle,už to vím,mažu v pondělí do banky a zatrhnu tipec těmhle kowbojům:-).
  • 0

<<

qwentin

Příspěvky: 3

Registrován: 17 črc 2010 13:54

Reputace: 0

Příspěvek 17 črc 2010 14:11

Bohužel tohle fórum jsem našel až dnes, bohužel pozdě. dnes jsem přišel na účet přes net a zjistil jsem tam jednu transakci ke:
13-07-2010
Úhrada do jiné banky

INTERPRES CREDITUM

-4.800,00
Taky mi slibovali že mi to strhnou až po vyplacení peněz, ale zajímalo by mě zda je to aspon tak ošetřený že už mi to podruhé nestrhnou, na svém netovém bankovnictví nenacházím žedné inkaso. Jinak jsem se spálil taky a jdu do toho.
  • 0

<<

debil

Příspěvky: 3

Registrován: 16 črc 2010 21:12

Reputace: 0

Příspěvek 18 črc 2010 21:56

Koukám že nás pitomců přibývá,asi je lidská blbost opravdu dezmezná,já teda mám výhodu v tom že nejsem v tíživé situaci akorát jsem potřeboval přidat na něco co jsem si chtěl koupit takže peníze ještě mám no ale hned zítra jedu do banky zrušit inkaso a pak je pojedu navštívit a doufám že mají hodně dobré bodygardy jinak to bude hustý:-).
  • 0

<<

qwentin

Příspěvky: 3

Registrován: 17 črc 2010 13:54

Reputace: 0

Příspěvek 19 črc 2010 09:31

můžeme jít spolu já tam pojedu příští úterý do té doby jsem bohužel v práci. Na netu si najdu ulici. Případný kontakt:qwentin01@centrum.cz
  • 0

<<

debil

Příspěvky: 3

Registrován: 16 črc 2010 21:12

Reputace: 0

Příspěvek 19 črc 2010 11:52

qwentine,rád bych ale to už budu já v práci takže to přenechám svým zahraničním přátelům a myslím že se to této firmě moc líbit nebude:-).
  • 0

<<

Hanáková

Příspěvky: 6

Registrován: 14 črc 2010 12:51

Reputace: 0

Příspěvek 19 črc 2010 16:17

Dobrý den, já jsem vše oznámila písemně na Policii ČR a přeposílám vzkaz, který mi byl z Policie ČR zaslán.

Zdejší součást Policie ČR se zabývala Vaším oznámením na firmu Interpres
Creditum s.r.o.. Z daného vyplývá, že mohl být spáchán některý z trestných
činů, avšak podstatné je doplnit trestní oznámení.
Proto Vám sděluji, že k Vašemu oznámení je nutné doplnit vaše osobní údaje a
všechny písemné podklady, které máte v souvislosti s uzavřením půjčky
/smlouvy, korespondence, platební příkazy-inkaso + výpisy z účtu za dané
období/.
Tímto Vás výslovně poučuji, že doplnění oznámení můžete dle § 59 odst. 4
trestního řádu učinit i osobně na zdejší součásti Policie ČR, na základě
dohodnutého termínu. V případě, že ne, je zapotřebí uvedené materiály
včetně Vašich osobních údajů zaslat na zdejší součást Policie ČR, aby bylo
možné ve věci rozhodnout a tuto postoupit na příslušný útvar k prověření.

Takže kdo se přidá k podání žaloby na firmu Interpres Creditum? Postačí osobní údaje, smlouvu,kterou nám zaslala firma a popř. výpis z účtu, kde je vidět stržení fin.prostředků.
  • 0

Naposledy upravil Hanáková dne 19 črc 2010 16:19, celkově upraveno 1
<<

pussycatt1

Příspěvky: 1

Registrován: 20 črc 2010 07:54

Reputace: 0

Příspěvek 20 črc 2010 08:02

Dobrý den,tak jsme se taky stali součástí podvodu od firmy Interprescreditum.Žádali jsem 17 června o půjčku,ano výborně je schválená jásala mi do telefonu operátorka.Vstřícná,milá,vše se mnou vyřídila.Scénář jako u vás všech,zaslaa jsem všechny potřebné dokumenty co požadovali.a čekala jsem ,měsíc jse nic nedělo,volala jsem ob den co bude s půjčkou.Prý mám čekat.Najednou jsem zjistila že mi bylo strženo 4 800kč.A pokoušeli se o to víckrát.Volala jsem co to znamená že si peníze měli vzít po výplatě peněz.No paní na telefonu na mě řvala to ani nevíte jak,že jsem zadala mylné informace,prý kontokorent.Zajímavé,celý měsíc mě ujišťovali že je všechno v naprostém pořádku.Inkaso jsem hned zrušila,přesto se pořád dále snažili mi peníze strhnout.Ve své tíživé situaci kterou mám jsem přišla díky těmto podvodníkům o další peníze.Už jsem vyléčená,radím všem,nikdy si nesjednávejte takové půjčky kde chtějí peníze z inkasa.S pozdravem Slávka
  • 0

<<

namke

Příspěvky: 1

Registrován: 20 črc 2010 11:20

Reputace: 0

Příspěvek 20 črc 2010 11:27

Ahoj lidi. Tak jsem úplná kráva, ale jak to tak tady čtu, nejsem sama. Před měsícem jsem si zažádala o půjčku u firmy Interpres Creditum a scénář naprosto stejný, jako u Vás. Mám problém v tom, že v bance mi úvěr nedají, protože jsem podnikatel a z daňového přiznání je zajímá základ daně. Jelikož jedu na 60% paušál, nemám základ žádný, i když vydělávám 25 tisíc měsíčně. Takže pech. Pokud někdo budete podávat trestní oznámení, ráda se přidám. Můžete mě kontaktovat na houdkova.m@email.cz. A pokud někdo máte nějaký typ na firmu, která poskytuje solidní půjčky bez prokázání příjmů, prosím ozvěte se. Děkuji Namke
  • 0

<<

lucinka

Příspěvky: 10

Registrován: 13 črc 2010 06:03

Reputace: 0

Příspěvek 20 črc 2010 17:02

nevíte někdo o nějaké společnosti nebo soukromém investorovi který opravdu pújčí peníze aniž by z vás vytahal peníze předem.už jsem se tolikrát napálila,že se radši ptám dopředu ostatních jaké mají zkušenosti.díky
  • 0

<<

Emily

Příspěvky: 87

Registrován: 15 kvě 2010 00:48

Reputace: 0

Příspěvek 21 črc 2010 21:45

Dnes jsem dostala dopis od Interpress creditum,že jim dlužím 4900,- a prý když nezaplatím-budou po mě exekučně vymáhat 8900,- nevím za co...úvěr nevyřídili, inkaso měli povolené-že na účtě nebyla ani koruna-to byla moje obrana a prý si tu částku strhnou z vyplacených peněz. Ha...
Dostali jste taky někdo tohle vyhrožování exekucí?
  • 0

Naposledy upravil Emily dne 22 črc 2010 00:42, celkově upraveno 1
<<

69krab

Příspěvky: 1

Registrován: 22 črc 2010 08:59

Reputace: 0

Příspěvek 22 črc 2010 09:03

dnes mi byl doručen také dopis ,připojuji se k trestnímu oznámení,prosím napište mi e-mail kam Vám mám napsat a co potřebujete k tomu.



Děkuji Luděk
  • 0

Naposledy upravil 69krab dne 23 črc 2010 14:34, celkově upraveno 1
<<

PETULA

Příspěvky: 1

Registrován: 23 črc 2010 12:18

Reputace: 0

Příspěvek 23 črc 2010 12:30

Zdravím také jsme jedni z Vás,co jse nechali napálit od INTERPRES CREDITUM.Slibovali pomalu modré z nebe a s manželem jsme jim naletěli.Jen co manželovi přišla výplata na účet,strhli jsi 2krát 4900kč.Prý za udání nepravdivých údajů.Dnes nám dokonce došla od nich předžalobní výzva na zaplacení 4900kč.Samozřejmě jsme žádnou půjčku nedostali.Je to smutné,že dokážou lidem v nouzi místo pomoci ještě víc ublížit.Máme dvě malé děti a už nevím co si počít.Jsem nervově úplně na dně.Copak je nejde nějak potrestat a hlavně zastavit?
  • 0

<<

Emilie

Příspěvek 23 črc 2010 14:35

Luďku, poslala jsem vm email s adresou p.Hanákové,napsal jste jí?
Milena

<<

regulator

Příspěvek 23 črc 2010 14:58

Také jsem naletěl společnosti Interpres Creditum,strhli si peníze a zkoušeli to pak každý další den.Ještě že tam už žádné peníze nebyly.Mám to zaznamenané ve výpisu.Velmi rád se připojím k žalobě.Už by konečně s těmito parazity měl někdo zatočit

<<

JIRÍ HREHA

Příspěvek 23 črc 2010 17:58

Emily píše:Napsala jsem p. Vlkovi dopis-tady jej cituji:

Vážený pan Vlk,

Na základě smlouvy 3402 jste se zavázali poskytnout mi úvěr . Dostali jste všechny podklady, o které jste žádali včetně souhlasu s inkasem. Inkaso jste si podle smlouvy měli strhnout z vyplacených peněz na mém účtu.
Nejenže jste se neráčili ozvat, jak to je s mým úvěrem, ale ještě chcete peníze za nic?
Budete-li mě obtěžovat nesmyslnými dopisy,připojím se k hromadné žalobě Vámi již podvedených a okradených ,,klientů,,
4900,- si nevydělávám na to, abych je strčila do krku takovým podvodníkům, jako jste vy.



S přáním brzkého klepnutí po vašich pazourech


Barbíriková Emilie
normálně si vydělávající člověk

Pokud jste dostal někdo výhružný dopis o vymáhání inkasa, protože jste nenechali na účtě dost peněz pro tyhle zloděje, napište mi.

<<

Hanule

Příspěvek 24 črc 2010 14:09

Zdravím vás,

také jsem jedna s vás co naletěly , volala jsem i emailovala ale nikdo se mi neozval. Z inkasa si už strhli 4 900kc a včera mi přišel dopis, že musím doplatit ještě 9800 kč, peníze jsem nedostala tak za co bych jim platila. Chtěla bych se k vám přidat,protože tohle si nenechám líbit jestli budete podávat žalobu tak jdu do toho. Jsem normálně vydělávající člověk a takhle mě obvinit. Nejsem snad sama co takhle naletěly, kdyžtak se mi ozvěte a připojím se. Díky

<<

Věra

Příspěvek 26 črc 2010 16:38

Dobrý den, můj manžel je bohužel taky jeden obětní beránek a momentálně mu chodí výhružné dopisy, že musí zaplatit do 15 dní 9800. Nevím co se pak stane, když to nezaplatíme, nemáte už někdo tuto zkušenost? Jinak se chci přidat k žalobě, proto Vás prosím o e-mailovou adresu na koho se obrátit. Děkuju.

PředchozíDalší

Zpět na Černá listina - od koho nebrat půjčku, nebo úvěr

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

  • menu
cron