• menu
    obsah

Interpres Creditum a Consultia Credit

Moderátor: ÚvěrovéPodvody.eu

<<

Marie

Příspěvky: 67

Registrován: 19 pro 2010 23:29

Reputace: 0

Příspěvek 30 led 2011 21:35

Posílám Vám ale i vám všem, kdo jste podvedeni touto firmou, adresu na policii, která to v Hradci řeší.
Možná by bylo dobré nejdřív na tu kriminálku zavolat, aby vám upřesnili co a jak jim poslat (smlouvy,složenky,dopisy,atd. taky si nemažte SMS v mobilech) vše okopírované a doporučeně. a že se přidáváte k hromadné žalobě na euro future.
Musíte jim ale sdělit číslo jednací a to máte napsané pod adresou.

Název: Krajské ředitelství policie Královéhradeckého kraje
ÚZEMNÍ ODBOR HOSPODÁŘSKÉ KRIMINALITY
Adresa: Mrštíkova 541, 500 09 Hradec Králové 9
Telefon: 974 526 221, 974 526 222
Fax: 974 526 900
E-mail: hkvs@mvcr.cz


Oznameni tykajici se spol. Interpres Creditum je pod cislem :
Č.j.KRPH-9966-84/TČ-2010-050281 a to spolecne s statními podanimi

Pripojena oznameni tykajici se spol. Euro Future se nadale budou resit pod
Č.j.KRPH 12850/TČ-2010-050281

Z č.j. si vyberte prosím všichni jen to správné, kteří máte buď smlouvu s Euro Future nebo s Interpres Creditum (to jsou starší smlouvy).


HLAVNĚ PRO VŠECHNY LIDIČKY – !!!!!!!!! NIC JIM NEPLAŤTE !!!!!!!!! AŤ VÁM POSÍLAJÍ COKOLI, TŘEBA I EXEKUCI . JEN TO ZKOUŠEJÍ, KDO PODLEHNE TLAKU A ZAPLATÍ. NEBOJTE SE JICH !!!!!!!
  • 0

Naposledy upravil Marie dne 30 led 2011 22:05, celkově upraveno 1
<<

licamann

Příspěvky: 4

Registrován: 23 lis 2010 08:03

Reputace: 0

Příspěvek 07 úno 2011 07:44

Re: Interpres Creditum a Consultia Credit

Pomooooc co mám dělat, takhle ta vyrma mě teď dala k vymahačům na firmu "Vymahaci agentura s.r.o." nejde náhodou taky o nějakou podvodnou? Dopis od nich poslaný je provokativně zabarven červeným proužkem a na obálce "význa dlužníkovy" nechodá náhodou tyhle dopisi do vlastních rukou? Nema být obálka bílá a text uvnitř vyznačen červeně? webové stránky: "http://www.vymahaci-agentura.ru/"

Bože co jsem to za stát tohle je výpis firmy z rejstříku to jako kde je položka vamahače:

http://wwwinfo.mfcr.cz/cgi-bin/ares/dar ... k=cz&xml=1
http://wwwinfo.mfcr.cz/cgi-bin/ares/dar ... k=cz&xml=1
http://wwwinfo.mfcr.cz/cgi-bin/ares/dar ... 1&rozsah=0
  • 0

<<

RTVSAT

Příspěvky: 2

Registrován: 17 srp 2010 20:47

Reputace: 0

Příspěvek 08 úno 2011 19:54

Re: Interpres Creditum

Dobrý den,chtěl bych se taky přidat k hromadné žalobě na tuto firmu - jsem ze Severomoravského kraje - už mi vyhrožují téměř 10 měsíců. Co mám pro to udělat ?

Děkuji za odpověď. :evil:
  • 0

<<

Emily

Příspěvky: 87

Registrován: 15 kvě 2010 00:48

Reputace: 0

Příspěvek 09 úno 2011 18:45

Re: Interpres Creditum a Consultia Credit

katykarla píše:Takže jsem také tento vymáhací dopis dostala...a to prosím s firmou Interpres Credium nemám ani podepsanou smlouvu!!!!!!
Pouze mám doma poslaný návrh ,který jsem ani nepodepsala.....
V tomto státě je mi už s prominutím na zvracení.....
Přidala jsem se i přes to k trestnímu oznámení,ale jde vidět že s nimi nic nehne!!!!!!
Kruci o mám dělat? Už toho mám vážně dost...
Taky dopis s červeným pruhem...exekuce....kdysi po mně vymáhalo 4 900 kč na což jsem jim již odpověď odeslala že s jejich firmou nemám podepsanou smlouvu a teď vymáhají 14 4000...to byli jiné čásky které tady lidé psaly...mají v tom borčus a sami neví... a co s tím?!!!!

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Já to taky dostala........
  • 0

<<

Emily

Příspěvky: 87

Registrován: 15 kvě 2010 00:48

Reputace: 0

Příspěvek 09 úno 2011 18:47

Re: Interpres Creditum a Consultia Credit

Dobrý den,
vloni jsem požádala Interpress creditum o půjčku. Klasika-nic jsem nedostala,na bankovním účtě pokusy o stržení inkasa. Dnes mi od Vymáhací agentury s.r.o,Kubelíkova 42 z Prahy 3 přišel dopis o uhrazení 4.900, jinak na mě přijde exekutor. Email-neplatici@lukascenko-agency.ru a netové stránky, které nemohu najít:www.vymahaci-agentura.ru.
Poraďte, jak se mám zachovat.....jakási Ukrajina mi zrovna není příjemná.
Děkuji
  • 0

<<

Marie

Příspěvky: 67

Registrován: 19 pro 2010 23:29

Reputace: 0

Příspěvek 09 úno 2011 23:43

Re: Interpres Creditum a Consultia Credit

Dobrý den,podívejte se na str.11, psala jsem tam kontakt na právníka který by vám měl poradit. Můžete se přidat k hromadné žalobě na euro future u něj,(s touto kauzou je seznámen) ale i na policii v Hradci, kde ja žaloba podaná. Adresa je i s číslem jednacím napsaná na str.11 asi čtvrtý příspěvek odspodu.
  • 0

<<

Marie

Příspěvky: 67

Registrován: 19 pro 2010 23:29

Reputace: 0

Příspěvek 10 úno 2011 00:04

Re: Interpres Creditum a Consultia Credit

Tak píšu ještě jednou, nebylo to na str.11 ale na str.4 přímo euro future. Kontakt na právníka který je s touto kauzou seznámen:tel.774 104 695. Intrpres Creditum jsou starší smlouvy a v adrese na policii je taky na ně číslo jednací na str.11 pátý příspěvek odspodu. Můžete se přidat k hromadné žalobě na policii v Hradci - udejte číslo jednací pod kterým je žaloba vedená, nebo u právníka na kterého jsem vám napsala kontakt.
  • 0

<<

Marie

Příspěvky: 67

Registrován: 19 pro 2010 23:29

Reputace: 0

Příspěvek 12 úno 2011 02:57

Re: Interpres Creditum a Consultia Credit

PRO VŠECHNY PODVEDENÉ !!!!!!!!!!
Zkuste se ještě podívat na unikátní portál o poskytování nebankovních půjček. Portál naleznete na adrese: www.nebankovnipujcka.blogspot.com. Jsou zde velmi pěkně zpracované recenze na firmy z řad nebankovního sektoru. Třeba tam najdete i něco o té vymahačské firmě. Já jsem tuto adresu obdržela na email. Snad Vám to pomůže před případnými problémy.
  • 0

<<

Marie

Příspěvky: 67

Registrován: 19 pro 2010 23:29

Reputace: 0

Příspěvek 13 úno 2011 22:31

Re: JE TO TAM !!!!!!! LUKAŠENKO

Dobrý den, tak už víte, kdo je vymahačská agentura (lukasenko) co Vám zaslala dopis k úhradě 4900,-? Je to zase 23-letý kluk Aleš Katrňák. Více si přečtěte na WWW.nebankovnipujcka..... jak jsem psala adresu v příspěvku nad tímto !!! Lidičky nebojte se jich, je to další podvodník !!! Dávejte to všechno právníkům, kteří jsou s tím seznámeni a hlavně nic neplaťte.
  • 0

<<

Marie

Příspěvky: 67

Registrován: 19 pro 2010 23:29

Reputace: 0

Příspěvek 05 bře 2011 00:11

Re: Interpres Creditum a Consultia Credit

Tak mám před sebou upomínku k nezaplacenému závazku k euro future od vymáhací agentury, která měla být zaplacena do 18.2.2011 a samozřejmě NENÍ ! Teď je lhůta prodloužena do 18.3.2011, v případě neuhrazení budete navštíveni našim pracovníkem. TAK A TEĎ zase já ! Samozřejmě uhrazena NEBUDE ! Pokud se někdo z nich dostaví, což pochybuju, podle právníka se má přivolat hned policie, protože neproběhlo žádné soudní, ani exekuční řízení, tudíž exekutor u Vás nemá co pohledávat ! A dál, kdo jste si všiml, komu přišel tento dopis, že vymahačská agentura je z Prahy a tel.č. má EURO FUTURE 840 200 300 ? Dopis je odeslaný z Hradce a podpis na razítku VA dole mi připomíná spíš Kubát než Katrňák, který tuto vymahačskou agenturu má vést (a je to taky podvodník). Souhlas ? Tak vidíte, že nejsou tak geniální, jak si myslí !
  • 0

<<

Janka

Příspěvky: 213

Registrován: 07 zář 2010 16:12

Bydliště: Vysočina

Reputace: 0

Příspěvek 14 bře 2011 20:12

Re: Interpres Creditum a Consultia Credit

Vůbec nic jim neplaťte a jděte rovnou na policii podat trestní oznámení. Nebudete první ani poslední.
  • 0

<<

Marie

Příspěvky: 67

Registrován: 19 pro 2010 23:29

Reputace: 0

Příspěvek 14 bře 2011 22:27

Re: Interpres Creditum a Consultia Credit

Dobrý den pane Mimobera, ihned, pokud jste tak neučinil,odstupte písemně a doporučeně od smlouvy. Na policii v místě Vašeho bydliště se přidejte k hromadné žalobě na Interpres Creditum, mají to být starší smlouvy Euro Future. Vezměte sebou okopírovanou veškerou dokumentaci smlouvu, složenky atd. pokud Vám poslali SMS - nemažte je. Vaši výpověď policie zašle do Hradce na kriminálku, kde se již kauza řeší. Posílám Vám čísla jednací i na Euro Future, opište si to správné a řekněte ho na policii.

Oznámení týkajici se spol. Interpres Creditum je pod čislem :
Č.j.KRPH-9966-84/TČ-2010-050281

Připojená oznámení tykající se spol. Euro Future se nadále budou řešit pod číslem:
Č.j.KRPH 12850/TČ-2010-050281

Z č.j. si vyberte jen to správné, kdo máte buď smlouvu s Euro Future nebo s Interpres Creditum (to jsou starší smlouvy).
  • 0

<<

RTVSAT

Příspěvky: 2

Registrován: 17 srp 2010 20:47

Reputace: 0

Příspěvek 17 bře 2011 09:13

Re: Interpres Creditum a Consultia Credit

Taky ten stejný případ,od společnosti ani koruna,inkaso jsem včas zablokoval,takže si nestrhli ani korunu,ale samozřejmě už došla druhá upomínka z údajné Vymáhací Agentůry na částku 14700Kč se splatností 18.3.2011 i s předtíštěnou složenkou,v případě neuhrazení budu navštíven jejich pracovníkem.Na policii u nás jsem podal oznámení zhruba před měsícem (prý se mi ozvou,ale zatím jsem neobdržel žádné vyjádření ani doklad o podání),vypadá to,že hrají mrtvého brouka.Na emaily a dopisy od mé právníčky tato firma nereaguje a telefon taky nezvedají.Už mě to opravdu psychicky deptá,ty jejich písemné vyhrůžky a neustále SMS. Poraďte co mám dělat. Děkuji.
  • 0

<<

Janka

Příspěvky: 213

Registrován: 07 zář 2010 16:12

Bydliště: Vysočina

Reputace: 0

Příspěvek 17 bře 2011 13:21

Re: Interpres Creditum a Consultia Credit

Nedělejte vůbec nic. Oni sami porušili smlouvu tím, že vám žádné peníze neposkytli. Jen se vás snaží zastrašit a dostat z vás nějakou korunu.
  • 0

<<

Marie

Příspěvky: 67

Registrován: 19 pro 2010 23:29

Reputace: 0

Příspěvek 17 bře 2011 16:52

Re: Interpres Creditum a Consultia Credit

RTVSAT píše:Taky ten stejný případ,od společnosti ani koruna,inkaso jsem včas zablokoval,takže si nestrhli ani korunu,ale samozřejmě už došla druhá upomínka z údajné Vymáhací Agentůry na částku 14700Kč se splatností 18.3.2011 i s předtíštěnou složenkou,v případě neuhrazení budu navštíven jejich pracovníkem.Na policii u nás jsem podal oznámení zhruba před měsícem (prý se mi ozvou,ale zatím jsem neobdržel žádné vyjádření ani doklad o podání),vypadá to,že hrají mrtvého brouka.Na emaily a dopisy od mé právníčky tato firma nereaguje a telefon taky nezvedají.Už mě to opravdu psychicky deptá,ty jejich písemné vyhrůžky a neustále SMS. Poraďte co mám dělat. Děkuji.

Nad Vašim příspěvkem si opište číslo jednací (hromadná žaloba) a dejte ho dodatečně na policii, kde jste podala žalobu. V Hradci na kriminálce to již řeší a tak ať policie odešle Vaši výpověď do Hradce na toto číslo jednací (oni budou vědět). Samozřejmě nikomu nic neplaťte. Přeji hezký den.
  • 0

<<

Emily

Příspěvky: 87

Registrován: 15 kvě 2010 00:48

Reputace: 0

Příspěvek 18 dub 2011 14:21

Re: Interpres Creditum a Consultia Credit

Dostala jsem dopis od policie ČR ohledně vysvětlení cituji ,,je prověřovaná činnost spol.IC a Euro Future.Tytoinormace jsou vyžadovány pro potřebu trestního řízení k zadokumentování jednání těchto spol.,,
čj KRPH-9966-340/TČ-2010-050281.
Požádala jsem u nich o půjčku, ale na kontě jsem nenechala ani korunu ke stržení inkasa, nyní mě kontaktuje vymahač a otravuje.
Tož jsem zašla na policii a přidala jeho dopisy k tomuto oznámení.
Udělějte to taky tak. Pro sebe a pro lidi, kteří byli okradeni.
  • 0

<<

Emily

Příspěvky: 87

Registrován: 15 kvě 2010 00:48

Reputace: 0

Příspěvek 29 kvě 2011 16:53

[dulezite]http://www.policiste.com/aktualne-zpravy/spadla-klec-interpres-creditum-euro-future-t1100.html[/dulezite]
  • 0

Naposledy upravil ÚvěrovéPodvody.eu dne 29 kvě 2011 22:00, celkově upraveno 1
Důvod: Úprava vzhledu
Předchozí

Zpět na Černá listina - od koho nebrat půjčku, nebo úvěr

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků

  • menu
cron