• menu
    obsah

Interpres Creditum a Consultia Credit

Moderátor: ÚvěrovéPodvody.eu

<<

licamann

Příspěvky: 4

Registrován: 23 lis 2010 08:03

Reputace: 0

Příspěvek 23 lis 2010 08:05

Tohle je firma, normálně bych panu Vlkovy rozbil hubu... Jen so dořeším jejich výhrušky z telefonu, celou věc předám panu ombucmanovy a na polici podám stížnost, tato firma mi nabídla půjčku navíc mi dala pokutu kde si napsala nesmyslné věci se kterýma vůbec nesouhlasím, pomalu se divím že mi nenaúčtovaly hajzl papír a vodu ze záchodu, debil jeden zasranej...
  • 0

<<

Herroi

Příspěvky: 1

Registrován: 23 lis 2010 09:20

Reputace: 0

Příspěvek 23 lis 2010 09:32

Dobrý den všem.
Nebudu psát to co jste tu napsaly všichni, také jsem jeden z vás podvedených. Jen vás prosím poradte jak se mám přidat k hromadné žalobě. Děkuji email Herroi@seznam.cz
  • 0

<<

tele

Příspěvky: 1

Registrován: 23 lis 2010 13:59

Reputace: 0

Příspěvek 23 lis 2010 14:07

Tak bohužel mám též problém s touto "firmou". Ještě jsme nepodali trestní oznámení,ale už se k tomu chystáme. Nám teď vyhrožují esemeskami. Zrovna dnes nám přišla,že pokud neprodleně neuhradíme, budou to vymáhat zákonnou cestou.
  • 0

<<

petroslava

Příspěvky: 1

Registrován: 23 lis 2010 16:04

Reputace: 0

Příspěvek 23 lis 2010 16:10

Taky jsem naleťela těmto podvodníkům,vyhrožují mi esemeskami.Chci se připojit k hromadné žalobě poradíte jak? Díky můj email je pavelcova.p@centrum.cz
  • 0

<<

petulita

Příspěvky: 4

Registrován: 24 lis 2010 11:24

Reputace: 0

Příspěvek 24 lis 2010 11:36

dobrý den...potřebovala bych poradit.taktéž jsme v létě tohoto roku s přítelem žádali o půjčku u inerpress creditum... začlo to dobře...příjemná operátorka nám sdělila,že byla půjčka schválená...byli jsme šťastní...poté jsme čekali asi dva měsíce než nám poslali číslo na ivestora a ten nám oznámil,že příteli může půjčit maximálně deset tisíc...přitom jsme měli zažádáno o dvěsta tísíc,což nám taky paní operátorka schválila....a to si přítel vydělává dvacet tisíc měsíšně a podle pana investora je to velice malý příjem.....takže půjčku jsme nakonec nedostali...nedávno nám tato společnost zaslala dopis s tím,že máme uhradit téměř patnáct tisíc....a to jsme žádnou půjčku nedostali....teďd nám dokonce vyhrožují exekutorem...za co jim mám platit??????nechápu to...jsou to zasraní hajzli.....omlouvám se za sprostá slova,ale větší zlodějě jsem neviděla....můžete mi prosím někdo poradit co mám dělat????žádných 15 tisíc jim platit nebudu...za co???? má emailová adresa je Petulita@seznam,cz. budu moc ráda za všechny vaše rady
  • 0

<<

petulita

Příspěvky: 4

Registrován: 24 lis 2010 11:24

Reputace: 0

Příspěvek 24 lis 2010 11:46

a ještě jedna věc k té hromadné žalobě se také připojuji....nám taktéž smlouva přišla domů ,podepsali jsme ji a zaslali zpět... chci se zeptat... pod smlouvou byla podepsána paní Papoušková z této firmy.jak jsem tady četla,je dobré ji ponějakým způsobem pohrozit????
  • 0

<<

StanislavaCerna

Příspěvky: 3

Registrován: 25 lis 2010 10:33

Reputace: 0

Příspěvek 25 lis 2010 10:44

qwentin píše:Bohužel tohle fórum jsem našel až dnes, bohužel pozdě. dnes jsem přišel na účet přes net a zjistil jsem tam jednu transakci ke:
13-07-2010
Úhrada do jiné banky

INTERPRES CREDITUM

-4.800,00
Taky mi slibovali že mi to strhnou až po vyplacení peněz, ale zajímalo by mě zda je to aspon tak ošetřený že už mi to podruhé nestrhnou, na svém netovém bankovnictví nenacházím žedné inkaso. Jinak jsem se spálil taky a jdu do toho.



Prosim Vas lidicky, co jste meli neco s Interpres Creditum, napiste mi sva jmena a adresy s telefonem, chci napsat do TV Nova do obcanskeho juda a Ombutsmanovi,potrebuji co nejvice lidi, delala jsem terenniho socialniho pracovnika na Mostecku, ted jsem na materske ale moje kolegyne mi s tim pomuze to vsechno sepsat, podivejte se na toto: je to az na konci zprav:


http://prima.stream.cz/zpravodajstvi-pr ... a-21-10-10

je tam i o zminene firme IC, muj mail Nathalia05@seznam.cz, piste at to dame dohromady....dekuji vsem a doufam ze napisete.....Cerna
  • 0

<<

StanislavaCerna

Příspěvky: 3

Registrován: 25 lis 2010 10:33

Reputace: 0

Příspěvek 25 lis 2010 10:46

petulita píše:a ještě jedna věc k té hromadné žalobě se také připojuji....nám taktéž smlouva přišla domů ,podepsali jsme ji a zaslali zpět... chci se zeptat... pod smlouvou byla podepsána paní Papoušková z této firmy.jak jsem tady četla,je dobré ji ponějakým způsobem pohrozit????



mohu poprosit o Vase inicialy s adrsou a telefonem na muj mail, chci to vsechno sepsat a poslat na obcanske judo a ombutsmanovi, dekuji Cerna,.prosim poslete to dal...........dekuji
  • 0

<<

StanislavaCerna

Příspěvky: 3

Registrován: 25 lis 2010 10:33

Reputace: 0

Příspěvek 25 lis 2010 10:56

petulita píše:dobrý den...potřebovala bych poradit.taktéž jsme v létě tohoto roku s přítelem žádali o půjčku u inerpress creditum... začlo to dobře...příjemná operátorka nám sdělila,že byla půjčka schválená...byli jsme šťastní...poté jsme čekali asi dva měsíce než nám poslali číslo na ivestora a ten nám oznámil,že příteli může půjčit maximálně deset tisíc...přitom jsme měli zažádáno o dvěsta tísíc,což nám taky paní operátorka schválila....a to si přítel vydělává dvacet tisíc měsíšně a podle pana investora je to velice malý příjem.....takže půjčku jsme nakonec nedostali...nedávno nám tato společnost zaslala dopis s tím,že máme uhradit téměř patnáct tisíc....a to jsme žádnou půjčku nedostali....teďd nám dokonce vyhrožují exekutorem...za co jim mám platit??????nechápu to...jsou to zasraní hajzli.....omlouvám se za sprostá slova,ale větší zlodějě jsem neviděla....můžete mi prosím někdo poradit co mám dělat????žádných 15 tisíc jim platit nebudu...za co???? má emailová adresa je Petulita@seznam,cz. budu moc ráda za všechny vaše rady



jste na tom podobne jako ja, po me chteji 4900 ale kdyz pisou sms nebo dopisy a vyhrozuji ze to pujde tedy soudni cestou kdyz jim to okamzite neuhradim tak mi tam pisi uplne jine cislo smlouvy nez jsem puvodne mela, maji v tom strasnej bordel ono okradat lidi je asi dost zmaha tak nedvaji pozor komu co pisi, ale to je jedno,...proste jim to nezaplatim.juknete se na tohle

je to az ke konci zprav:



http://prima.stream.cz/zpravodajstvi-pr ... a-21-10-10

a to jeste neumeji odepsat na muj dopis s zadosti o odstopunei a vypovezeni smlouvy, absolutne nereaguji dovolat se jim neda, ono se jim d a dovolat nez date povoleni k inkasu pak uz neberou telefony a nereaguji na maily............jsem terenni socialni pracovnik na materske, kolegyne mi pomuze sepsat dopis Ombutsmanovi a do TV Nova at se to nejak resi , oni maji dobre postavene smlouvy takze kdyz neco tak budeme kryti alespon nejak, nejsem jedina kdo zrusil vcas povoleni k inkasu a neprisel nastesti o zadne penize,ale jako kazdy clovek se bojim ze bych to diky jejich dobre smlouve sama u soudu projela,takze at je nas co nejvice, piste mi jmena a adresy at to dam s kolegyni dohromady, ono totiz tresne oznameni podat nejde kdyz Vam jen vyhrozuji ze mate zaplatit a nic Vam nevzali, to uz jsem zkousela, takze piste at se s ti neco da udelat......dekuji Cerna.mail Nathalia05@seznam.cz
  • 0

<<

petulita

Příspěvky: 4

Registrován: 24 lis 2010 11:24

Reputace: 0

Příspěvek 25 lis 2010 11:37

paní Černá na váš email jsem zaslala své i přítelovi iniciály.mockrát děkujeme za pomocné řešení. a chtěla jsem se zeptat,jak mám postupovat při podání trestního oznámení na tuto firmu,dnes chci totiž zajít na polici ČR,předem děkuji
  • 0

<<

petulita

Příspěvky: 4

Registrován: 24 lis 2010 11:24

Reputace: 0

Příspěvek 25 lis 2010 12:03

no jak jsem se dnes dozvěděla na odkazu TV prima tak společnost EUROFUTURE odkoupila Interpress Creditum takže je to jedna ta samá podvodnická firma
  • 0

<<

hajmark

Příspěvky: 5

Registrován: 15 srp 2010 20:28

Reputace: 0

Příspěvek 29 lis 2010 13:10

Žaloba už je podaná a probíhá šetření, bylo by dobré se přidat. Čím víc lidí bude tím lépe. Info mohu napsat emailem napište mi hajmark@seznam.cz
petulita píše:paní Černá na váš email jsem zaslala své i přítelovi iniciály.mockrát děkujeme za pomocné řešení. a chtěla jsem se zeptat,jak mám postupovat při podání trestního oznámení na tuto firmu,dnes chci totiž zajít na polici ČR,předem děkuji
  • 0

<<

licamann

Příspěvky: 4

Registrován: 23 lis 2010 08:03

Reputace: 0

Příspěvek 06 pro 2010 10:57

p. Černá pošlu vám i já veškeré údaje co potřbujete, s tím že jsem jim zaplatil první půlku tý pokuty druhou jim nezaplatím nemám z čeho... Potřebuji ale poradit, když nakonec mi budou vyhrožovat co mám dělat? Stresovat se nebo na to nebrat ohled a zavolat jim, že celou věc předám policii a panu ombucmanovy nebo do TV Nova...
  • 0

<<

ÚvěrovéPodvody.eu

Uživatelský avatar

Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 142

Registrován: 18 bře 2010 17:23

Bydliště: Tam kde lišky dávaj dobrou noc :)

Reputace: 0

Příspěvek 06 pro 2010 16:20

Určitě napište, jak dopadlo.
  • 0

Podvody, černá listina, diskuze: ÚvěrovéPodvody.eu
Na všechny stejný metr, nikdo není víc nikdo není míň.
<<

licamann

Příspěvky: 4

Registrován: 23 lis 2010 08:03

Reputace: 0

Příspěvek 16 pro 2010 19:37

Bohužel, byl jsem na policii, sice bude prý prověřovat proč mě tato firma vymáhá o peníze už pět dní po ukončení smlouvy ale bohužel bych podle policie a právníka jim měl tu pokutu zaplatit abych se vyhnul soudu. Zítra budu do firmy volat a žádat je o jiný termín splatnosti a až je budu mít doplacené firmu si podám a celou věc předám Zákon o ochraně spotřebitele, tohle není možné k podnikání případně mi dojdou nervy a pojedu panu Vlkovy osobně rozbít hubu, to jest otázkou kdo se ke mě přidá?
  • 0

<<

hajmark

Příspěvky: 5

Registrován: 15 srp 2010 20:28

Reputace: 0

Příspěvek 02 led 2011 22:05

Vše co se týče firmy Interpres creditum směřujte na tuto adresu už je to v šetření

KRAJSKÉ ŘEDITELSTVÍ POLICIE HRADEC KRÁLOVÉ
UZEMNÍ ODBOR ODD. HOSPODÁŘSKÉ KRIMINALITY
MRŠTÍKOVA 19/541
500 09 HRADEC KRÁLOVÉ

Pokud se někdo bude chtít přidat k hromadné žalobě kontaktujte mě na email hajmark@seznam.cz. Mám už i prvotní vyjádření policie a tudíž i jednací číslo žaloby
  • 0

Naposledy upravil hajmark dne 02 led 2011 22:06, celkově upraveno 1
<<

ÚvěrovéPodvody.eu

Uživatelský avatar

Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 142

Registrován: 18 bře 2010 17:23

Bydliště: Tam kde lišky dávaj dobrou noc :)

Reputace: 0

Příspěvek 02 led 2011 23:56

Perfektní....
  • 0

Podvody, černá listina, diskuze: ÚvěrovéPodvody.eu
Na všechny stejný metr, nikdo není víc nikdo není míň.
<<

Marie

Příspěvky: 67

Registrován: 19 pro 2010 23:29

Reputace: 0

Příspěvek 18 led 2011 11:57

Dobrý den, koukám že tu podvedených stále přibývá a co jich je ještě takových, kteří nemají možnost se podívat na internet, nebo s ním neumí pracovat (starší lidé nemají PC ). Jak jsem tu už psala, moje dcera je taky jedna z těch podvedených euro future a přidala se k hromadné žalobě s pí.Černou, Nathalia05@seznam.cz která tu hledá další podvedené a nabízí pomoc k přidání se k žalobě (najdete ji tady také na facebooku). Dceru poté kontaktovala přes email a dala ji kontakt na právníka (právníkovi se nic neplatí), který ji sdělil, jaký bude postup a co má říct v případě, že ji euro future osloví s dalším vyhrožováním. Taky mě napadlo, jestli by nebylo dobré, podat bezplatný inzerát do všech možných novin aby se podvedení přihlásili k hromadným žalobám a další lidé by snad konečně nenalatěli na podvodníky.
  • 0

<<

blažena

Příspěvky: 1

Registrován: 20 led 2011 14:51

Reputace: 0

Příspěvek 20 led 2011 15:00

také jsem naletěla,stihla jsem alespoň zrušit inkaso na částku 4 900,. potom mi přišel dopis ,že žádnou půčku nedostanu protože jsem prý udala nepravdivé informace, přitom jsem vše uvedla poctivě, na tuto výzvu jsem nereagovala, a asi za týden mně někdo telefonem upozornil ,že mám u nich pohledávku 4 900,.¨ a jestliže to neuhradím pošlou na mně exekutora ,prosím poraďte co mám dělat, já myslím že na to nemají právo a někdo od nich to takhle zkouší, vždyť, na to aby poslaly hned exekutora ,musí to proběhnout soudem a na soudním rozhodnutí Vám přeci dají vědět ne? Děkuji za radu Blažena
  • 0

Naposledy upravil blažena dne 20 led 2011 15:02, celkově upraveno 1
<<

Marie

Příspěvky: 67

Registrován: 19 pro 2010 23:29

Reputace: 0

Příspěvek 21 led 2011 01:02

Blaženo, stačí se podívat na příspěvek nad vaším a tam se dočtete o hromadné žalobě a kdo ji podal a taky kontakt. Samozřejmě nic neplaťte, zkoušejí to a zastrašují exekutorem. Záleží na vás, zda se přidáte k hromadné žalobě.
  • 0

PředchozíDalší

Zpět na Černá listina - od koho nebrat půjčku, nebo úvěr

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

  • menu
cron