• menu
    obsah

Interpres Creditum a Consultia Credit

Moderátor: ÚvěrovéPodvody.eu

<<

Dawe

Příspěvky: 3

Registrován: 30 srp 2010 16:19

Reputace: 0

Příspěvek 01 říj 2010 19:31

Dobrý den,mě dnes taky přišel dopis od Interpres Creditum že jsem údajně nedodržel smlouvu a že musim zaplatit pokutu 9600,- a pokud to nezaplatím tak to předají právníkum a budou to řešit soudní cestou akdo ví co ještě,proto bych se rád chtl zeptat coi mám dělat proto abych jim to nemusel platit a nedostal se k soudu.Prosím o radu jsem z Rakovníka muj tel. 607654653 prosim poradte někdo.Děkuji
  • 0

<<

Ryzo

Příspěvky: 2

Registrován: 15 črc 2010 17:39

Reputace: 0

Příspěvek 01 říj 2010 20:14

Zdravím všechny podvedené. Naposledy jsem tady psal 15.7. a už jsem si myslel,že ty k*rvy z Interpressu na mně zapomněli,ale bohužel mi ve čtvrtek přišel od nich dopis že mám do 8.10. zaplatit 9600 kč za nepravdivé údaje a to už si strhli těch 4800 kč jinak to předají jiným orgánům. Joo na policii jsem nic nesvedl jelikož se jedná o přestupek. Už někomu z vás přišlo více výhružných dopisů???? Velice rád se přidám k tresnímu oznámení. Celou věc jsem předal známé a ta se spojila s právníky tak uvidím co mi řekne.
  • 0

<<

Motka1991

Příspěvky: 1

Registrován: 23 srp 2010 09:11

Reputace: 0

Příspěvek 04 říj 2010 21:48

Taky je to skoro 2 měsíce co sem podepsala smlouvu s Baldrine s.r.o. od té doby mi volala akorát zástupkyně,že mi tam chybí potvrzení inkasa od banky tak sem volala na postovní spořitelnu kde mi řekli že takové potvrzení nedávají že jen to co sem dostala na poště,tak sem inkaso hned zrušila a od té doby sem se jim pokoušela volat na všechny čísla, některé sou zrušené ostatní neberou...Zatím je to bez odezvy,ale kdyby náhodou poradíte mi někdo co dělat kdyby se ozvali?Jsem svobodná na mateřské dovolené,nemůžu si dovolit přijít o peníze.Děkuju za každou radu.
  • 0

<<

hel1950

Příspěvky: 1

Registrován: 06 říj 2010 07:56

Reputace: 0

Příspěvek 06 říj 2010 08:31

lucinka píše:chci se s vámi přihlásit do diskuse, i já měla zkušenost se společností Consultia Credit a Baldrine Invst, naslibovali výhodné půjčky, vše vyřízeno za pár dní.J ako podmínka povolení inkasa, v bance mě sice varovaly,ale koho by to napadlo. Ani netušíte jak jsem koukala minulý týden, účet prázdný a obě společnosti aniž by mi poskytly půjčku si poztrhávali celou moji výplatu.Jsme čtyřčlená rodina a díky těmto podvodníkům jse zůstali bez prostředků.Pokud někdo budete podávat trestní oznámení ráda se přidám. A vám kdo si chcete vzít půjčku chci poradit, prověřte si dobře společnost od které si chcete půjčit.


Taky mám před sebou Smlouvu od Consultia Credit, poslala jsem jim souhlas k inkasu, ale byla jsem tak prozřetelná, že jsem si to nenavedla na účet. Koukám každý den na výpis z mé banky, a ejhle, pani to zkoušejí denně. Byla jsemv bance se zeptat, ale tím že jsem to nenavedla, tak jsem se tím ochránila od ztráty 4900,- Kč .
  • 0

<<

vondrack

Příspěvky: 1

Registrován: 08 říj 2010 12:48

Reputace: 0

Příspěvek 08 říj 2010 13:09

Vážení a milí podvedení, moje dcera rozšířila vaše řady a podlehla sladké vidině rychlých peněz, které nabízí firma Consultia Credit a Eurofuture. I když se na poslední chvíli zalekla a od smlouvy ustoupila, přišla téměř o 10000, které si firmy rychle sebraly z jejího účtu. Když jsem si přečetla, kolik lidí tito výtečníci takhle doběhli, udělalo se mi nevolno a i když to nemám ve zvyku, napsala jsem dopis do jednoho TV pořadu s varováním před těmito podvodníky a odkazem na tyto stránky. Možná nejsem první, možná to není nic platné, ale zkusit jsem to musela! Držme si palce! KV
  • 0

<<

vojtech

Příspěvky: 2

Registrován: 11 říj 2010 19:54

Reputace: 0

Příspěvek 11 říj 2010 20:01

DNES JSEM BYL PODAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ V ČESKÉM KRUMLOVĚ.ŠOKOVALO MĚ, ŽE JSEM PRÝ PRVNÍ, KDO NA INTERPRES CREDITUM PODAL TRESTNÍ OZNÁMENÍ!!PŘÍŠTÍ PONDĚLÍ MÁM DALŠÍ SCHŮZKU.JE POTŘEBA, ABYCHOM VŠICHNI DODALI CO NEJVÍCE POTŘEBNÝCH DOKUMENTŮ, ABY ŠANCE NA POTRESTÁNÍ TĚCH LUMPŮ BYLA CO NĚJVĚTŠÍ.BOHUŽEL OBČANSKOPRÁVNÍMU SPORU... SE NEJSPÍŠ NEVYHNEME:O( KONTAKTUJTE MĚ NA TEL 775189984 A DOMLUVÍME SE, KDYBY CHTĚL NĚKDO Z VÁS JÍT SE MNOU MŮŽE.PLATÍ TO I PRO EURO FUTURE APOD.
  • 0

<<

petule

Příspěvky: 2

Registrován: 12 říj 2010 18:22

Reputace: 0

Příspěvek 12 říj 2010 20:24

Dobrý večer! Zdravím všechny podvedené. Bohužel i já jsem požádal společnost Interpres Creditum s.r.o. o úvěr. Před stržením inkasa, ke kterému jsem dal příkaz, nás zachránila banka, která částku nepřevedla....pravděpodobně již měli zkušenost s účtem společnosti pana Davida Vlka. Díky bance jsme tedy nepřišli o poplatek za vyřízení žádosti, ale společnost nás 4 měsíce neustále obtěžuje dopisy s pohledávkou, tentokrát již v částce 14.700 Kč, s tvrzením, že jsme neudali všechny další úvěry a pokusili se tedy o podvod, čímž jsme způsobili společnosti újmy. Včera přišel dokonce dopis jako poslední předžalobní výzva. Na základě toho jsem se pokusil telefonicky spojit s panem jednatelem Vlkem,ale místo toho mi velmi arogantním způsobem pracovnice call centra sdělila, že mi nemůže předat číslo na pana Vlka a že se tedy sejdeme u soudu. Poté mi "praštila telefonem". Je to neskutečné, co si u nás mohou 20 letí "podnikatelé" dovolit. Pojďme se všichni bránit hromadnou žalobou, jednotlivě to nemá smysl.
  • 0

Naposledy upravil petule dne 12 říj 2010 20:25, celkově upraveno 1
<<

vera

Příspěvky: 1

Registrován: 13 říj 2010 10:17

Reputace: 0

Příspěvek 13 říj 2010 10:39

AHOJ ŠKODA,ŽE JSEM O TĚCHTO STRÁNKÁCH NEVĚDĚLA DŘÍVE.I JÁ TOTIŽ NALETĚLA FIRMĚ INTERPES CREDITUM,SLIBOVALI HORY DOLY A NIC Z TOHO.KDYŽ JSEM JIM VOLALA NA ZAKAZNICKOU LINKU NIKDO TO NEBRAL.POTOM MI MOJE BANKA POSLALA DOPIS,ŽE NEMUŽU MÍT DVĚ INKASA A TAK JSEM ŠLA JEDNO ZRUŠIT,SAMOZDŘEJMĚ TÉ FIRMY.A EJHLE NAJEDNOU MI DOMŮ PŘIŠEL DOPIS,ŽE MÁM NEPRODLENĚ ZAPLATIT 4900KČ,TO JSEM NEUDĚLALA A NAPSALA JIM DOPIS,ŽE KLAMOU JEN ZÁKAZNÍKY A ŽE JIM ŽÁDNÉ PENÍZE NEZAPLATÍM A ODSTUPUJI OD SMLOUVY.JENŽE DNES MI PŘIŠEL DOPIS SE TŘEMI SLOŽENKAMY A PRÝ POKUD DO 20.10.NEZAPLATÍM 14400KČ DAJÍ MĚ K SOUDU,PORAD TE MI CO MÁM DĚLAT.MYSLÍTE,ŽE MĚ OPRAVDU MŮŽOU ŽALOVAT A NEBO JEN VYHROŽUJI.JO TAKY JSEM JIM DNES VOLALA A TA CO TO ZVEDLA BYLA DĚSNĚ NEOCHOTNÁ A ŘEKLA MI ŽE TO MUSÍM ZAPLATIT,PROTOŽE JSEM NEUVEDLA SPRÁVNÉ ÚDAJE.PROSÍM MOC O POMOC.MŮŽETE MI PSÁT I NA EMAIL VERA36@SEZNAM.CZ
  • 0

<<

Janka

Příspěvky: 213

Registrován: 07 zář 2010 16:12

Bydliště: Vysočina

Reputace: 0

Příspěvek 13 říj 2010 11:47

vera píše:AHOJ ŠKODA,ŽE JSEM O TĚCHTO STRÁNKÁCH NEVĚDĚLA DŘÍVE.I JÁ TOTIŽ NALETĚLA FIRMĚ INTERPES CREDITUM,SLIBOVALI HORY DOLY A NIC Z TOHO.KDYŽ JSEM JIM VOLALA NA ZAKAZNICKOU LINKU NIKDO TO NEBRAL.POTOM MI MOJE BANKA POSLALA DOPIS,ŽE NEMUŽU MÍT DVĚ INKASA A TAK JSEM ŠLA JEDNO ZRUŠIT,SAMOZDŘEJMĚ TÉ FIRMY.A EJHLE NAJEDNOU MI DOMŮ PŘIŠEL DOPIS,ŽE MÁM NEPRODLENĚ ZAPLATIT 4900KČ,TO JSEM NEUDĚLALA A NAPSALA JIM DOPIS,ŽE KLAMOU JEN ZÁKAZNÍKY A ŽE JIM ŽÁDNÉ PENÍZE NEZAPLATÍM A ODSTUPUJI OD SMLOUVY.JENŽE DNES MI PŘIŠEL DOPIS SE TŘEMI SLOŽENKAMY A PRÝ POKUD DO 20.10.NEZAPLATÍM 14400KČ DAJÍ MĚ K SOUDU,PORAD TE MI CO MÁM DĚLAT.MYSLÍTE,ŽE MĚ OPRAVDU MŮŽOU ŽALOVAT A NEBO JEN VYHROŽUJI.JO TAKY JSEM JIM DNES VOLALA A TA CO TO ZVEDLA BYLA DĚSNĚ NEOCHOTNÁ A ŘEKLA MI ŽE TO MUSÍM ZAPLATIT,PROTOŽE JSEM NEUVEDLA SPRÁVNÉ ÚDAJE.PROSÍM MOC O POMOC.MŮŽETE MI PSÁT I NA EMAIL VERA36@SEZNAM.CZ




Běžte se poradit za právníkem, ukažte mu všechno co od nich máte.
Chcípáci! Jejich drzost nezná hranic!
  • 0

<<

anaj

Příspěvky: 11

Registrován: 18 říj 2010 10:09

Reputace: 0

Příspěvek 18 říj 2010 10:11

Dnes jsem se spojila s pánem který podal trestní oznámení na tuto firmu.Pokud se chcete přidat jako já pište na mail kakama@atlas.cz.Jenom nadávat a stěžovat si nám nepomůže...
  • 0

<<

H&M

Příspěvky: 1

Registrován: 21 říj 2010 17:18

Reputace: 0

Příspěvek 21 říj 2010 18:17

Zdravím všechny :-) tak jsem dneska obrdržela 2.upomínku o okamžitém uhrazení dlužné částky 4.900,-. Také já jsem si chtěla od společnosti Interpress Creditum půjčit peníze protože v bance už to nešlo z nějakého důvodu a když se mi po 2týdnech neozvali ikdyž jsem jim poslala všechny podklady včetně příkazu v bance, tak jsem tam zavolala. Ta ,, kráva" co se představuje jako operátorka po mě ječela, že je to v jednání a že mám čekat a bla bla bla.... Volala jsem znovu za týden tak to tam pro změnu nikdo nebral a když se mi to asi za 3 dny povedlo, tak opět jednání jak polib mi ...... :-( Už z toho důvodu jsem šla do banky a rychle zrušila příkaz a bylo.... Najednou mi začali chodit výhružné dopisy dnes 2.už.... Netušila jsem že nejsem jediná... Uf dneska jsem si našla na internetu ,,podvody" a Vaše příspěvky a jsem opravdu ráda, že jsem jim nic neposlala.

A teď něco pro zasmátí :-)) Můj přítel tam dneska volal a místo představení kdákal jako slípka a když ta nána operátorka furt říkala halóóóó tak ji říká ,, Co chceš slepičko, chceš tyčkou po tlamě a nebo vyřídit úvěr? " :-)) a pak tam zkusil zavolat po chvilce tak už to poslouchali všichni přes handsfree :-)) a to už nebyla slepička ale řehtání koní :-)) a v závěru říkal, kdepak máš toho svýho šefíčka??? 20-tiletého čůráč..... ???? Davídka Vlčáčka :-)) To nejde ani popsat jak jsme se zasmáli spolu :-)) fakt už nám vytekly nervy :-)) ráda se připojím k hromadné žalobě a budu se těšit na ten soudný den, kdy ty parchanty uvidím v poutech v přímém přenosu třeba na Nově :-))) Tak se mějte s pozdravem H&M



Lidičky nebojte se!!! Skrýte si číslo a vesele tam volejte a nadávejte těm husám.... a jen se smějte, věřte mi Ti už budou mít nervy v háji a vzdají se sami :-))))) DO TOHO!!!! JE TO SRANDA!!!!!!! papapa :-))
  • 0

<<

Zandysek22

Příspěvky: 1

Registrován: 20 říj 2010 16:47

Reputace: 0

Příspěvek 21 říj 2010 23:37

Ahojte lidičky. Jsem z Českých Budějovic v nejbližší době se chystám na policajty podat trestní oznámení.Takže pokud by se chtěl někdo připojit,budu ráda.Zandysek22@email.cz,737659135
  • 0

<<

mamlas

Příspěvky: 6

Registrován: 22 říj 2010 23:31

Reputace: 0

Příspěvek 22 říj 2010 23:34

Ahoj lidi,v nejbližší době navštívím osobně se svýma cizojazyčnýma přátli firmu interpres creditum a doufám že se dobře pobavíme.
  • 0

<<

mamlas

Příspěvky: 6

Registrován: 22 říj 2010 23:31

Reputace: 0

Příspěvek 22 říj 2010 23:35

nejsem zde novej,jenom mám novej nick.
  • 0

<<

Zdena

Příspěvky: 1

Registrován: 25 říj 2010 07:19

Reputace: 0

Příspěvek 25 říj 2010 07:29

Dobrý den, mám podobné problémy s INtr. Creditium. Také po mě chtěli asi 4900, peníze jsem jim odeslala a po měíci mi přišel dopis,že jsem jim to nezaplatila a že mám zaplatit 9600 do konce měsíce, tak jsem jim volala,to mi tam nikdo nezvedal, tak jsem jim psala dopis, že nerozumim tomu proč to tak je, nicméně že se s nima nechci přít částku jim uhradím ale jestli by mi to dali alespoň do 2 splátek...15 další měsíc mi přišel dopis,že jim mám zaplatit do 20. dalších asi 9000...!!!!
  • 0

<<

henryyy

Příspěvky: 7

Registrován: 11 črc 2010 06:43

Reputace: 0

Příspěvek 25 říj 2010 13:13

Zdravím Vás váženi taky jsem jeden z Vás dnes mi přišla poslední předžalobní vyzva k zaplacení na 9600 kč takže už se spojme a třeba je dostat k soudu a potrestat a žádat po nich peníze za morální a psychickou ujmu.Nebudu se rozepisovat naše příběhy jsou stejné.Kontaktujme se kdo má největší skušnosti a posilejme si emailem rady a chodme na policii nebo soud.Budme jednotni proti nim. můj email enerico@seznam.cz
  • 0

<<

henryyy

Příspěvky: 7

Registrován: 11 črc 2010 06:43

Reputace: 0

Příspěvek 25 říj 2010 17:00

Zravím všechny poslal jsem příspěvek na podvod Do redakce Černých ovci,
  • 0

<<

henryyy

Příspěvky: 7

Registrován: 11 črc 2010 06:43

Reputace: 0

Příspěvek 25 říj 2010 17:04

Přišla mi odpověd ,že se záležitosti budou zabývat v co nejkratším termínu pište prosím všichni do české televize at vidí kolik nás je a republika uvidí podvodníky v televizi,probudme se a pišme. enerico@seznam.cz
  • 0

<<

henryyy

Příspěvky: 7

Registrován: 11 črc 2010 06:43

Reputace: 0

Příspěvek 26 říj 2010 14:31

Tak všichni podvedení připojte se já už mám všechny podklady a posílám to doporučeně pište a podklady posílejte na .Krajské ředitelství policie Územní odbor pro hospodářskou kriminalitu Mrštíková 19/541 Hradec Králové 50009 nezapomente uvést i svůj telefon Zaplatil jsem sice další peníze ale byl jsem na poradě u náss za nejlepším právnikem a vítěství je naše i televize stoji za námi . zkrátka boži mlyny začaly mlejt......
  • 0

<<

henryyy

Příspěvky: 7

Registrován: 11 črc 2010 06:43

Reputace: 0

Příspěvek 26 říj 2010 18:36

VÁŽENÍ NEPLATTE JIM NIC KDYŽ JIM ZAPLATÍTE TAK SI ZAPLATÍ S VAŠICH PENĚZ NEJLEPŠÍ PRÁVNIKY A NAŠE PENÍZE CO NÁM MAJÍ VRÁTIT UŽ OD PODVODNÍKU NEUVIDÍME. PŘIPOJUJTE SE SE K HROMADNÉ ŽALOBĚ A PIŠTE NA POLICII DO HRADCE KRÁLOVÉ DALŠÍ MOŽNOST ZAJDĚTE S TĚMI STEJNÝMI PODKLADY NA FINAČNÍ ÚŘAD AT JE PROVĚŘÍ A NA HOSPODÁŘSKOUI KOMORU AT SE O NĚ ZAJÍMAJÍ PRÁVO JE NA NAŠÍ STRANĚ. enerico@seznam.cz
  • 0

PředchozíDalší

Zpět na Černá listina - od koho nebrat půjčku, nebo úvěr

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

  • menu
cron