• menu
    obsah

Coin Fortune Concern s.r.o.

Moderátor: ÚvěrovéPodvody.eu

<<

peterss

Příspěvky: 1

Registrován: 09 črc 2010 13:38

Reputace: 0

Příspěvek 09 črc 2010 13:44

tak se taky musim pridat, sprosti podvodnici i s jejich poradcema, ktery skutecnosti vedi ale nesdeli vam je. dovite se je az po tydnu a pokud chcete smlouvu zrusit, uz vam zalohu nevrati. jen do sedmi dnu, jenze konecen vyrizeni je delsi nez sedum dnu, takze sprosty podvodnici. moje konkretni skusenost s jejich obch. zastupkyni p. Marketa Sokolova z Brna. tak si dejte pozor, kdyz nechcete sponzorovat podvodniky.
  • 0

<<

wanes

Příspěvky: 2

Registrován: 09 črc 2010 15:14

Reputace: 0

Příspěvek 09 črc 2010 15:23

Dobrý den všem. Pokud by někdo z vás měl zájem, tak v pondělí 12.července mám schůzku s obchodní zástupkyní Coin Fortune. Pokud je zástupce firmy, tak může převzít i poštu. Schůzka bude na zlínsku. Matěj (wanescz@email.cz)
  • 0

<<

Invinka

Příspěvky: 1

Registrován: 12 črc 2010 15:38

Reputace: 0

Příspěvek 12 črc 2010 15:41

taky mi prisla stejna smska co jsem se tu docetla chtela jsem si to vzit ale jeste ze me napadlo si to overit urcite se ale pripadne pridame kdyz budete chtit podavat zalobu
  • 0

<<

tvrdikova12

Příspěvky: 3

Registrován: 13 črc 2010 19:06

Reputace: 0

Příspěvek 13 črc 2010 19:10

zdravím,nás taky obrala taková milá dáma o 4500kč,byla sladká jako med a takhle s náma vyběhla,takže jestli podáváte hromadnou žalobu,rádi se přidáme...tvrdikova12@seznam.cz
  • 0

<<

tvrdikova12

Příspěvky: 3

Registrován: 13 črc 2010 19:06

Reputace: 0

Příspěvek 13 črc 2010 19:57

RADEK píše:Také jsem naletěl - a rád se přidám k žalobě.
Jinak Finanční poradce - Janíková, č 1123, pohybuje se v černém audi SPZ 3E95822, často na parkovišti u obch centra chodov - venku u oranž. vchodu.




černé audi?? A6? SPZ teda nevím...ale v Pardubicích jsme podepisovali s ženskou v Afi paláci,přijela tam tímhle krasavcem,ale jednalo se o Hanu Procházkovou,č.703
  • 0

<<

jankova3

Příspěvky: 3

Registrován: 14 črc 2010 13:09

Reputace: 0

Příspěvek 14 črc 2010 13:56

Tak pracuji v české televizi tak to dám i tam jako reportáž a bude i právník z čeké televize. Mám toho plné zuby pište na jankova3@seznam.cz
  • 0

<<

jankova3

Příspěvky: 3

Registrován: 14 črc 2010 13:09

Reputace: 0

Příspěvek 14 črc 2010 14:54

p. Miroslav Paděra Jezdí ve stříbrné nové fabii a je to stejný podvodník jako všichni sliboval peníze do 3 dnů. Byl velice ochotný. No a nakonec už nezvedá ani telefon. Byly jsme až v Olomouci za ním.
  • 0

<<

Venca

Příspěvky: 24

Registrován: 23 čer 2010 09:42

Reputace: 0

Příspěvek 14 črc 2010 15:40

Pozor v Olomouci na pana Šebestu,pracuje také pro podvodnou firmu.Já jsem mu dal 5500kč,vyřízení trvalo dlouho a chtěl po mě výpis z registrů,notářem ověřený podpis atd.Pokud na něj někdo chystá žalobu,nebo něco podobného rád se připojím,takže nezapomente pam Šebesta z Olomouce!!!
  • 0

<<

davidictak

Příspěvky: 2

Registrován: 18 črc 2010 12:16

Reputace: 0

Příspěvek 18 črc 2010 12:42

Coin Fortune a Direct Investment Group jsou opravdu podle stejného mustru - stejné postupy, složení zálohy finančnímu poradci, předání žádosti investorům, další požadavky a papíry... Smlouva, smluvní podmínky i doklad o zaplacení vypadají graficky trochu jinak, ale texty jsou úplně totožné.

U Direct Investment po mně pak smskou žádali, abych jim zavolal údaje o autu. Když jsem volal, chtěli, abych jim dal údaje o prodávajícím a že auto, které budu kupovat, bych musel dát do zástavy. Jenže cílem mé půjčky nebyl nákup auta, ale jeho oprava. V dotazníku, který jsem sepisoval s finančním poradcem, jsem nechal zaškrtnout jen "auto" s ujištěním, že "nejde o nákup auta". Finanční poradce měl "kancelář" v jednom kadeřnictví na nádraží - malý koutek se stolem.

U Coin Fortune Concern po mě už 6 týdnů týden co týden chtějí nějaké nové doklady. Vždy je pošlu doporučeně a druhý den, když zavolám na zákaznickou linku, mi řeknou, že "pošta se přeposílá, takže ji dostanou až v pondělí" a že "výsledek se do týdne dovíte písemně". Vždy v pátek pak mají ještě nějaký požadavek.

Direct Investment Group byl zapsán v rejstříku firem v prosinci 2009 pod jiným názvem, pod novým fungují od února, kdy se změnil jednatel a odstoupil jeden společník.

Coin Fortune Concern je zapsán od 12.3.2010 taktéž pod jiným názvem, pod novým začal fungovat o měsíc později, kdy se taktéž změnil jednatel a odstoupil jeden společník. Firma skutečně sídlí v nějaké bytovce v Jinonicích, zapsaná adresa jednatele a společníka je skutečně adresa v chatové osadě.

Jména jednatelů a společníků těchto firem se neshodují, ale vypadá to na "jednu bandu".

Údaje o firmách jsem našel zde:
http://firmy.nasepenize.cz/coin-fortune-concern-sro#
http://firmy.nasepenize.cz/direct-investment-group-sro#

A nepište mi prosím, že jsem vůl, to už vím sám.
David
  • 0

<<

dankawiechcová

Příspěvky: 3

Registrován: 23 črc 2010 14:07

Reputace: 0

Příspěvek 23 črc 2010 14:29

kdo ma skušenost z Simonou Mášova ???????
  • 0

<<

Andrea01

Příspěvek 23 črc 2010 14:38

Dobrý den
taky se přidávám. Naletěla jsem a stálo mne to 12.000. Peníze ode mne vybrala paní Doubková a jsem z Královéhradecka. Bezvadný. Odstoupení a vrácení zálohy mi neuznaly i když to tam měli do 7dnů. Přídávám se k žalobě.

<<

dankawiechcová

Příspěvky: 3

Registrován: 23 črc 2010 14:07

Reputace: 0

Příspěvek 23 črc 2010 14:56

D obrý den, taky jsem včera přišla prý o vratnou zálohu 9 000 Kč, tím že jsem podepsala smlouvu. bohužel taky jsem naletěla. s paní MALAŠOVOU SIMONOU!!!!! se už nemohu spojit. Obratem posílám výpovědní lhůtu, a podávám trestní oznámení. souhlasím se vším co podnikne kdokoli z Vás. kontaktujte mě na dankawiechcová@seznam.cz
  • 0

<<

dankawiechcová

Příspěvky: 3

Registrován: 23 črc 2010 14:07

Reputace: 0

Příspěvek 23 črc 2010 14:57

Dobrý den, taky jsem včera přišla prý o vratnou zálohu 9 000 Kč, tím že jsem podepsala smlouvu. Bohužel taky jsem naletěla. s paní MAŠOVOU SIMONOU!!!!! se už nemohu spojit. Obratem posílám výpovědní lhůtu, a podávám trestní oznámení. souhlasím se vším co podnikne kdokoli z Vás. kontaktujte mě na dankawiechcová@seznam.cz
  • 0

<<

Majk

Příspěvek 24 črc 2010 02:09

Při schůzce požádejte o obcanku těch grázlů když chtejí doklady od vás chtějte je taky.Pokud vám ji ukážou což pochybuji opište si jméno a adresu.Nikdy nezapomínejte že vam žádnou půjčku nedají jako podvodný s.r.o. nemaj z čeho.Většinou mají schůzky v obcho.domech kde se mohou vypařit.Vždy je to o zprostředkování ůvěru nikdy o investorovi.Skryté poplatky a ve finále zřízení inkasa to pro ty nejblbější.Jediná obrana je postupně si je podat jednoho po druhým a seřezat je co se do nich vejde.Nepočítejte s tím že v týhle banánový republice se vas někdo zastane a právník vás podojí víc než tahle nebohá společnost.Dokud tý bandě grázlů nezpřerážíme hnáty a nenaučíme je zvedat telefony poté co je slušně vyplatíme tak budou krást vesele dál.Spojme se a konečně místo tlachání s tím něco udělejme.Bohužel taky jeden s těch co nalítnul.

<<

Víla

Příspěvek 24 črc 2010 03:03

Zde jsem napsal pár podvodnejch firem které můžete vesele rozšířit klidně i jejich vylhana jména nebo telefony.Coin Fortune Concern Jinonice.Kam ty syčáci na ty vznešený názvy choděj.Business development consulting.Interpres Creditum s jejich neodolatelným produktem KLASIK a jarní slevu hlavně těm bohatejm s.r.očkám kteří rozdávaj půjčky na počkání a nakonec chtěj povolení ke zřízení inkasa z vašeho účtu tak od těch uhánějte co nejdál.Kontakt viz majk.houses@email.cz Jinak hodně stěstí při výběru menšího zla.

<<

martin

Příspěvek 24 črc 2010 10:27

CruelWoman píše:No když je člověk na pokraji financí tak udělá vše aby půjčku získal. Takže doufá a věří. Všichni jsme se poučili.

souhlasim a připojuji se k žalobe ja jsem přišel o 6500 jsou to hajzlici dostat ho pod ruky tak ho vlastni mama nepozna

<<

Suroviak Jiri

Příspěvek 27 črc 2010 18:17

jankova3 píše:Tak pracuji v české televizi tak to dám i tam jako reportáž a bude i právník z čeké televize. Mám toho plné zuby pište na jankova3@seznam.cz


Dobry den, reaguji na Vasi vyzvu, dne 17.7.2010 jsme sepsali zadost o pujcku, ale dodnes nemame zadne informace a jako vsichni jsme zaplatili 6 500 kc. Jen pro uplnost cislo smlouvy 203475,financni poradce se jmenuje asi Zavadil c. 217 a je udajne z Uherskeho Hradiste.

Suroviak Jiri

<<

Jirka

Příspěvek 27 črc 2010 18:20

jankova3 píše:Tak pracuji v české televizi tak to dám i tam jako reportáž a bude i právník z čeké televize. Mám toho plné zuby pište na jankova3@seznam.cz


Dobry den, reaguji na Vasi vyzvu,take jsme sepsali zadost o pujcku, ale dodnes nemame zadne informace a jako vsichni jsme zaplatili 6 500 kc.,financni poradce se jmenuje asi Zavadil c. 217 a je udajne z Uherskeho Hradiste.

Jirka

<<

Pankrac

Příspěvky: 3

Registrován: 27 črc 2010 20:39

Reputace: 0

Příspěvek 27 črc 2010 20:48

Dobry den, taky se pripojuji k podvedenym. V Kvetnu jsem zazadala o pujcku. Pres 6 tydnu jsem stale dodavala nejake potrebne dokumenty....Pak teda ze pujcka je schvalena no a dnes mi prisel dopis (27.7.2010), ze bohuzel, ale nenasli vhodneho investora, ale ze se budou snazit, blablabla
Muzu se tedy rozloucit s 9000,-Kc? Samozdrejme, naletela jsem. Potrebovali jsme jen s manzelem zaplatit rychle zalohu na bydleni!!! Kdybych to vedela, tak nam banka poskytne pujcku, ale nam slo o cas: rychla pujcka. Ted nemame ani penize, ani nove bydleni a jeste nas oskubali!!! Chce to neco s nima udelat!!!
  • 0

<<

werynka8

Příspěvky: 1

Registrován: 28 črc 2010 00:24

Reputace: 0

Příspěvek 28 črc 2010 00:28

Ahoj všichni tak 12.6.2010 přítel podepsal smlouvu žádalli jsme o 300tisíc zaplatili 9000kč a do dnes nemáme nic stále to pordlužovali, a pořád si vymýšleli nějaké hovadiny, stále nás ujištovali že pokud půjčka nebude schválená vratnou zálohu nám kdykoliv vrátí, ale samozřejmě jen keci. takže se přidáváme k žalobě kontaktujte nás prosím na werynka8@seznam.cz
  • 0

PředchozíDalší

Zpět na Černá listina - od koho nebrat půjčku, nebo úvěr

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

  • menu
cron