• menu
    obsah

Coin Fortune Concern s.r.o.

Moderátor: ÚvěrovéPodvody.eu

<<

novy uživatel

Příspěvky: 4

Registrován: 02 čer 2010 16:10

Reputace: 0

Příspěvek 03 čer 2010 11:56

Pokud jste zapsaná v solusu,nikdo solidní Vám peníze nepujčí a pokud bude tvrdit že ano ,bude to opět podvodník jako tato společnost.
  • 0

Naposledy upravil novy uživatel dne 03 čer 2010 11:59, celkově upraveno 1
<<

CruelWoman

Příspěvky: 14

Registrován: 03 čer 2010 08:09

Reputace: 0

Příspěvek 03 čer 2010 19:02

Pro Nový uživatel: Divil by jste se ale dnes se mi ozvali z české pošty a tak jsem jim vysvětlila i situaci proč jsem se do solusu dostala a řekla mi, že se s tím snad něco dá dělat tak uvidíme, jestli se najde solidní půjčka pro lepší život. Každopádně všem co přišli o peníze jako já přeji aby je taky potkalo něco příjemného a bez podvodů.
  • 0

<<

Slivanka

Příspěvky: 1

Registrován: 03 čer 2010 20:33

Reputace: 0

Příspěvek 03 čer 2010 20:51

Zdravím, taky mám zkušenost. Vyplnila jsem dotazník na netu, došla mi sms, že mám kontaktovat finačního poradce, jde o jistého pana Janíka.. Pán mi do telefonu nic neřekl, jen co si mám nachystat a že dojede. Vzala jsem si sebou finančního poradce z Českomoravské stavební spořitelny(bohužel nemám nic na zástavu, potřebuji větší fin.obnos,jinak bych to řešila přes Lišáky). Hned po příchodu jsem mu řekla, že mám sebou kamaráda, co vyřizuje několik let půjčky a hypotéky, po tomto sdělení začal být pan Janík velmi nervózní, na naše otázky reagoval popudlive, evidentně čekal, že dojdu a bez řečí podepíši smlouvu, ve které nebylo uvedené kolik si půjčuji a ani splátka. Zeptali jsme se, zda si smlouvu můžeme půjčit a dát ji prostudovat právníkovi, bylo nám sděleno, že v žádněm případě, na což mu kamarád řekl, že v tom případě nejde o solidní společnost. Dále po přečtení smlouvy kamarád zjistil, že tam mají skryté poplatky 5 procent z půjčované částky, plus ta jistina, mimochodem po mně chtěl 12tis. Každá solidní společnost půjčí smlouvu na prostudování, takže jsme mu řekli, že smlouvu nepodepíšeme. Na tohle reagoval tak, že jel 250km zbytečně, že z toho nebude nic mít a když mu kamarád poděkoval za jeho čas a podal mu ruku, tak 'milý' pan Janík převrátil oči a bez odezvy odešel... Opravdu chování na úrovni..

Takže rozhodně nepodepisovat!!!!!!!!!!!
  • 0

<<

email.jezek

Příspěvky: 3

Registrován: 01 čer 2010 13:12

Reputace: 0

Příspěvek 05 čer 2010 10:03

Pro martinek37: bohužel jsem take v solusu a to kvuli nedoplatku za fakturu telefonu ve výši 128kč Ano 128.... ale i s tímto záznamem jsem dostal úvěr u společnosti GE money bank ve výši 100.000. Doporučuji zkusit tuto banku. Doufám že Vám to dobře dopadne.
  • 0

<<

Kristýna

Příspěvky: 2

Registrován: 05 čer 2010 22:20

Reputace: 0

Příspěvek 05 čer 2010 22:41

Vidím, že je Vás opravdu hodně, kteří jste byli podvedeni, jenom nechápu proč dáváte peníze někomu od koho dostanete pouze planý slib něčeho. V případě trestního oznámení Vás musím asi zklamat, pokud jste v nějakém registru firma si určitě na policii něco vymyslí, aby obhájila své stanoviko.
  • 0

<<

CruelWoman

Příspěvky: 14

Registrován: 03 čer 2010 08:09

Reputace: 0

Příspěvek 06 čer 2010 08:23

No když je člověk na pokraji financí tak udělá vše aby půjčku získal. Takže doufá a věří. Všichni jsme se poučili.
  • 0

<<

Fatal

Příspěvky: 1

Registrován: 07 čer 2010 18:53

Reputace: 0

Příspěvek 07 čer 2010 18:59

Dobrý den všem,

je mi celkem líto, co se Vám stalo, ale bohužel jsem na tom podobně. Uzavřela jsem s panem Martinem Peterkou smlouvu na půjčku znějící na 100 000 Kč, avšak dodnes jsem peníze neobdržela. Jako každý z Vás jsem zaplatila splátku (2 počáteční) 4 500 Kč, avšak po zhlédnutí internetových stránek jsem se dozvěděla, že to jsou podvodníci!!! Ihned jsem neváhala a pana Peterku kontaktovala na jeho mobilním telefonu, ale bez odpovědi. Proto souhlasím s podáním žaloby na tuto firmu, nesoucí název Coin Fortune Concern, s. r. o. Ráda dosvědčím neadekvátní chování a postup této firmy.

S pozdravem

M. J.
  • 0

<<

Renata

Příspěvky: 1

Registrován: 08 čer 2010 10:09

Reputace: 0

Příspěvek 08 čer 2010 10:11

Firma sídlí v Jinonicích, ale nesedí tam, slečna operátorka mi říkala, z bezpečnostních důvodů!!! už chápu proč! taky jsem naletěla .(
  • 0

<<

martinek37

Příspěvky: 3

Registrován: 02 čer 2010 21:05

Reputace: 0

Příspěvek 08 čer 2010 15:00

Tak už jsme si všichni ujasnili, že to jsou podvodníci. Teď je tedy nutné proti tomu něco udělat. Já se připojím k hromadné žalobě, takovou věc poměrně velkého rozsahu by měl ovšem organizovat člověk s právnickými zkušenostmi a ty já, bohužel, nemám. Určitě je potřeba zorganizovat schůzku všech podvedených, jak už tady někdo navrhoval. Místo takové schůzky by mělo být v rozumném dosahu pro všechny. Něco se udělat musí.
  • 0

<<

xinau

Příspěvky: 1

Registrován: 10 čer 2010 18:57

Reputace: 0

Příspěvek 10 čer 2010 19:05

chtel bych se take pridat k hromadne zalobe stalo me to 9.000,- mam stele cislo na Miroslava Pateru ozvete se na xinau7@seznam.cz
  • 0

<<

Romanus1

Příspěvky: 1

Registrován: 11 čer 2010 05:44

Reputace: 0

Příspěvek 11 čer 2010 05:50

http://www.obchodnirejstrik-zivnostenskyrejstrik.cz/ na teto adrese zadejte nazev firmy Coin Fortune Concern s.r.o. a uvidite co se ukaze. Opravdu se jedná o podvod. Stálo me to 2000,- ale pana Paderu si najdu a promluvime si. K zalobe se pridam.
  • 0

<<

uvefas

Příspěvky: 2

Registrován: 07 čer 2010 22:50

Reputace: 0

Příspěvek 12 čer 2010 14:14

Zdravím Vás všechny co jsme naletěli. Mě to stálo 9000,-Kč ale hned na druhý den jsem poslal na tuto firmu doporučený dopis o odstoupení od smlouvy, který byl někým z této firmy od pošťáka přebrán. Vše mám založeno a připraveno k hromadné žalobě. Teď jde o to kdo to vše povede, protože to musí být někdo s právnickým vzděláním, aby to nakonec pro nás poškozené dobře dopadlo. Ještě zvažuji, že podám vlastní žalobu na p.Zavadila, který se mnou všechny ty prvotní doklady sepisoval a převzal zmíněné peníze. Jsem od N.Jičína. Já bych právníka sehnal ale nevím jak jej budeme platit!?
  • 0

Naposledy upravil uvefas dne 12 čer 2010 15:03, celkově upraveno 1
<<

Macek

Příspěvky: 1

Registrován: 13 čer 2010 13:28

Reputace: 0

Příspěvek 13 čer 2010 13:32

Zdravím,tak jak vidím,tak jsem naletěla pěkně taky.Stálo mě to 6500kč.Papíry jsem jim ještě neodeslala a vidím,že by to k ničemu nebylo.Jen jejich poradci 6500kč.Takže se přidávám jsem z Bruntálu (pufik@tiscali.cz)
  • 0

<<

romanin

Příspěvky: 1

Registrován: 15 čer 2010 11:44

Reputace: 0

Příspěvek 15 čer 2010 11:46

dobry den ja sice ještě nenaletěl a to sice kvuli vam rep. vašich přispěvku měl sem mit schuzku zitra a děkuju všem za upozornění
  • 0

<<

kucmich

Příspěvky: 3

Registrován: 15 čer 2010 17:39

Reputace: 0

Příspěvek 15 čer 2010 18:12

ahoj. Jsem pěkný pako. Smlouvu jsem podepsal 9.6.2010. Odstoupím, ale stihnu to? Jsem pěkně v prdeli. S těma prachama jsem počítal. email: kucmich@seznam.cz. Ještě teď mi obchodní zástupkyně Marcela Jovčeská tvrdí, že budu mít zítra peníze na účtu.... Přišel jsem o 4500kč. ach jo..
  • 0

<<

kucmich

Příspěvky: 3

Registrován: 15 čer 2010 17:39

Reputace: 0

Příspěvek 16 čer 2010 15:11

Ahoj Markét. Můj mail. kucmich@seznam.cz. Jsem k dispozici, prosím pošli mi tam adresu té ženské, Já jsem měl také schůzku s Jovčevskou, ale adresu jsem si nenapsal.
  • 0

<<

Jaji

Příspěvky: 1

Registrován: 16 čer 2010 14:36

Reputace: 0

Příspěvek 16 čer 2010 15:31

Zdravím všechny, kteří natěli společnosti Coin Fortune Concern a kteří si na tomto fóru o tom napsali. Díky Vám jsem se nestala další z obětí. Na jejich internetových stránkách jsem si důkladně přečetla "obchodní podmínky". Mají je dost neprůstřelné. Je dobré si je důkladně přečíst a zjistíte třeba, že je velmi nepravděpodobné, že by jste i při žádosti o vrácení poplatku, tento poplatek dostali. Je zde uvedeno, že žádost musí být podána do 7 dnů od podpisu smlouvy, ale těch 7 dní není od podání žádosti (razítko z pošty), ale bohužel od doručení. A je mi jasné, že i kdyby jste to učinily okamžitě v den sepsání smlouvy, není zaručeno, že si to do 7 dnů někdo za společnost převezme. Nesídlí totiž na dané adrese a tak než se to k nim dostane ....... Já jsem smlouvu důkladně nepročítala, byla mi dána pouze k nahlédnutí a tak nevím, jestli jste tam náhodou nepodepisovali (aniž by jste si toho byli vědomi) nějaké prohlášení, že jste si schůzku sjednali za účelem poskytnutí úvěru. Pokud ano, ani nemá smysl žádat o navrácení poplatku, protože v tomto případě propadá. Propadá i v případě, že zažádáte o zrušení smlouvy (opět ta 7-mi dení lhůta). V tomto případě je Vám poplatek automaticky"stornován". Je to opravdu asi na žalobu Vás všech, kteří jste takto byli podvedeni. Držím palce!!! Jaji
  • 0

<<

TREISY

Příspěvky: 1

Registrován: 16 čer 2010 21:07

Reputace: 0

Příspěvek 16 čer 2010 21:31

Treisy
Vážení podvedení, i mě se povedlo naletět na úvěrový podvod Coin Fortune Concern s. r. o.
a to právě dnes, kdy jsem měla sjednánu schůzku s p. Zátkou Antonínem. Při sepsání
smlouvy o půjčce a jejím podepsání jsem mu zaplatila 4.500,- Kč s tím, že do 5 dnů na můj
účet budou finanční prostředky převedeny. Po důkladném přečtení podepsaného dokumentu
mě zaujal a šokoval bod IV. záloha - bod 7. Ihned po hrůzném zjištění jsem se pokoušela
telefonicky spojit s výše jmenovaným pánem, ale bohužel neúspěšně. Poté jsem hledala na
internetu a našla tuto "Černou listinu".
Připojuji se k paní Karle Brabcové, TV Nova, aby opravdu byla tato podvodná a hrůzná záleži-
tost. Vložené finanční prostředky se mě zřejmě nepodaří získat zpět, ale přeji si z celého
srdce, aby byli potrestáni. Z uvedených příspěvků vyplývá, že tyto podvody se dějí po celé
zemi.
Já jsem měla s pánem schůzku v Rokycanech v restauraci hotelu "Bílý Lev". Jsem z toho
v šoku.
  • 0

<<

fibichp

Příspěvky: 1

Registrován: 17 čer 2010 10:09

Reputace: 0

Příspěvek 17 čer 2010 10:15

Hezký den tak jsem se taky nechal nachytat jsem z Prostějova mněl jsem osobní setkání s poradcem Radomir Tocon
tel.606822456 vybral odemne 6500Kč dne 15.6 a že osobně se dnes sejdem a pújčku mně vyplatí ještě včera psal že vše platí a dnes nebere tel. a vycvakává jej při volání.Jednalo se o pujčku 200tis. Přijel Citroenem C2 spz 3E9-45-44 PŘIDÁVÁM SE K ŽALOBĚ!!! fibich@seznam.cz
  • 0

<<

ROU.MARKY

Příspěvky: 2

Registrován: 16 čer 2010 10:43

Reputace: 0

Příspěvek 18 čer 2010 06:23

Ahoj,nedomlouvejte si na této stránce další postupy či řešení ani zde nemáte jistotu kdo vám začne odepisovat,mi podvedení si musíme najít svou cestu dát se dohromady a tak jak olhali a okradli oni nás konkrétně MARCELA JOVČESKÁ uděláme to samé mi snimi!!!!
  • 0

PředchozíDalší

Zpět na Černá listina - od koho nebrat půjčku, nebo úvěr

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků

  • menu
cron