• menu
    obsah

Coin Fortune Concern s.r.o.

Moderátor: ÚvěrovéPodvody.eu

<<

Janka

Příspěvky: 213

Registrován: 07 zář 2010 16:12

Bydliště: Vysočina

Reputace: 0

Příspěvek 21 zář 2010 18:29

Myslím si, že pokud jste jim jednou dali nějaký poplatek předem, už vám ho nikdo nevrátí ani když odstoupíte od smlouvy. Osobně jsem ještě od nikoho neslyšela, že by mu byl poplatek vrácen. Oni ty smlouvy mají totiž naprosto neprůstřelné, takže jediné řešení je nic nepodepisovat, neplatit žádné poplatky předem a už vůbec nedávat povolení k inkasu. Jakmile si řeknou o poplatek předem, raději od nich ruce pryč.

Dnes jsem telefonovala s jednou paní sprostředkovatelkou, která po mě chtěla dopředu 6600,- Když jsem se jí ptala na co a proč tolik peněz a že ten úvěr teda nechci, že 6600,- je moc peněz, praštila mi telefonem. Škoda jen, že jsem přeslechla její jméno,vložila bych ho sem. A pak takovým něco plaťte dopředu. Už jen to její jednání bylo hrozné!
  • 0

<<

FILIP

Příspěvky: 1

Registrován: 07 říj 2010 11:03

Reputace: 0

Příspěvek 07 říj 2010 11:29

Zdravím vás,jmenuji se filip beneš a stal jsem se nedávno dalším blbcem do sbírky úvěrových kousků pana hajzla Miroslava Paděry.vše probíhalo v podobném duchu jako u vás,na schůzce byla manželka,která pod vidinou získání 100 000.-ochotně nabídla veškeré své doklady,kopie,výpisy apod.k ověření,zaplatila jednorázovou NEVRATNOU zálohu 1.000.-a už se vezla na snůšce lží a pohádek.den poté měla poslat na jeho účet sumu 5.600.-za sprostředkování úvěru,MUSELO! TO BÝT POSLÁNO Z KOMERČKY,a ještě se musela poslat mejlem fotokopie o zaplacení této částky, na Paděrovo mejl-uvery.padera@info.cz.
Po hromadě ujištování a slibech,jak to všechno jede a posílá se, přestal komunikovat,v telefonu mu zní nějaká trapná oznamovací řeč,že volaný stále hovoří,a to je vše.
Na další výzvy už nereaguje,na mejlu vůbec nekomunikuje a když se ho náhodou povede přes den zastihnout na mobilu,tak nás jenom odkazuje na placenou firemní v.i.p linku firmy Cashback.entertiment, a ve finále se ještě cítí dotčenej,že ho podezíráme z nějaké křivárny.
MŮJ PLÁN JE TAKOVÝ PODAT NA NĚJ TRESTNÍ OZNÁMENÍ,JAK NA NĚHO TAK I NA POCHYBNOU FIRMU CASH...,DÁL TO ZVEŘEJNIT V TELEVIZI A NEDAAT JIM NAŠE PENÍZE JENOM TAK SNADNO HAJZLŮM!!
kontakt na mě je --benesfilip@centrum.cz
telefonicky na vodafone 775442418
Ozvěte se mi brzo,čím víc lidí v tom pojede,tím to bude mít větší váhu a efekt jak na policii,tak na média
S pozdravem Beneš Filip,poškozený
  • 0

<<

mickycz

Příspěvky: 1

Registrován: 26 říj 2010 22:26

Reputace: 0

Příspěvek 26 říj 2010 22:33

všem, které podvedla Marcela Jovčeská
Jméno a příjmení: Marcela Jovčeská
Datum narození: 30.05.1969
Občanství: Česká republika
Bydliště: Pod Kameníčkem 636, 252 66, Libčice nad Vltavou
(zapsáno od 17.03.1992)
Místo podnikání: Pod Kameníčkem 636, 252 66, Libčice nad Vltavou
(zapsáno od 17.03.1992)
Identifikační číslo: 43163149
(zapsáno od 17.03.1992)
budu podávat trestní oznámení, protože podmínky mi vůbec nedala k přečtení a nyní, když jsem chtěl vrátit zálohu, se společnost ohání podmínkami, kde se píše, že o vrácení je nutné pozádat do 7.dnů.........poslali mi kopii,která je podepsaná,ale podpis však není můj, takže mi dali do ruky dobrý důkaz podvodu
M
  • 0

Předchozí

Zpět na Černá listina - od koho nebrat půjčku, nebo úvěr

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

  • menu
cron