• menu
    obsah

Coin Fortune Concern s.r.o.

Moderátor: ÚvěrovéPodvody.eu

<<

Zajíc

Příspěvek 15 srp 2010 12:36

Stopaři mám pro tebe myslím důležité informace,ale potřeboval bych se s tebou spojit,jen nevím jak?Komu věřit,když jsem si tady přečetl posledních pár stránek.Navrhni něco.Dík

<<

miroslav

Příspěvky: 1

Registrován: 17 srp 2010 09:51

Reputace: 0

Příspěvek 17 srp 2010 10:16

Dobrý den,

zhruba před měsícem jsem se nechal také nachytat touto společností a jak koukám takových lidí jsou tu stovky. Složil jsem zálohu 6500 a teď už konečně vím, že půjčku, ani tuto zálohu už nikdy neuvidím. Nechci to ale nechat jen tak běžet. Peníze které jsem jim dal jsem měl na živobytí a teď jsem na tom ještě hůř než jsem byl. Rád bych se také přidal k hromadné žalobě. Prosíííím kontaktujte mě. c.e.n.d.a@centrum.cz
  • 0

<<

Šarka

Příspěvky: 2

Registrován: 26 čer 2010 12:27

Reputace: 0

Příspěvek 19 srp 2010 14:42

taky jsem jim naletěla bylo to poprve a naposled co jsem zkoušela nabankovni pujčku.Nejsem nikde v registrech ale na mateřskou mi prostě v bance nepujči.Přišla jsem o 4500 kč.Chtěla jsem pujčit 20000.Odstoupeni od smlouvy i žadost o vraceni poplatku jsem poslala do7 dnu od podepsani smlouvy ale penize mi stejně nevratily.Už jsem se s tim smiřila,co jineho ma taky člověk dělat.A jenom doufam ,že rčeni na každou svini se někde vaři voda, plati.Jsou to opravdu svině a neni jim ani trošku hanba se přiživovat na druhych.Jenom doufam že si tyhle stranky přečte co nejvic lidi než si u nich zažadaji o pujčku at nas tady neni čim dal tim vic.
  • 0

<<

Jiri Fojtik

Příspěvek 19 srp 2010 21:33

byl sem taky pdovedem musime stym neco udelat lidi budem bojovat

<<

coin fortune concern

Příspěvek 20 srp 2010 18:18

Jiri Fojtik píše:byl sem taky pdovedem musime stym neco udelat lidi budem bojovat



Ahoj, jo budem bojovat ale za to abyste nám vy zmrdi platili vyšší poplatky. My vás budeme škubat až vás všechny oškubeme do posledního krejcaru.

jsme rádi že nás sponzorujete. Díky všem vám jsme naši životní úroveň rapidně zvýšily-DÍKY ZA VAŠE POPLATKY.

<<

coin fortune concern

Příspěvek 20 srp 2010 18:19

stopař píše:Pokud Vám všem to udělá dobře tak už víme o čtyřech zlodějích,kteří kradou pro coin.Budete se divit,ale spousta těch grázlů není jak si myslíte z Pardubic,Brna,Jičína atd. jsou to hajzlíci z Prahy,kteří když si všimnete,tak jejich kšefty vždy leží poblíž dálnic.Nechceme tady na veřejných stránkách sdělovat bližší podrobnosti,oni samozřejmě tuto stránku sledují a chechtaj se jak jste na ně krátký,ale mohu vám slíbit,že už to nerozchodí.Nechme je ukolébat,aby si myslelli,že je vše v pořádku.Oni nechodějí do těch obcho.domů sami,ale pomalu vždy mají komplice,kteří jim podle potřeby volají během transakce a kryjí je když odcházejí.Zásadně nedoporučuji,pokud nemáte zkušenosti a výcvik proti nim zasahovat,nemuselo by to dobře dopadnout.Můžete narušit jejich sít,kde mnohdy ani oni neví,kdo pracuje pro Coin či jinou zločineckou organizaci.Pracujeme pomalu ale jistě,zasvěcení ví,kam mají posílat poznatky o těch hyenách.Je zcela na nás jak to momentálně vyhodnotíme a jak se zachováme vůči těm grázlům,rozhodně to nebude pro ně nic příjemného,budte ostražití a nikomu co se týče nebankovních půjček nedůvěřujte.Děláme na zakázku,ale ne zadarmo.



TY JSI ALE VŮL !!! NA NÁS NEMÁTE VY SMRAĎOŠI !!!!

<<

Lovec spravedlnosti

Příspěvek 20 srp 2010 20:46

TY JSI ALE VŮL !!! NA NÁS NEMÁTE VY SMRAĎOŠI !!!!


No to by ses divil kamarádíčku jaký máme na to prostředky, jen se směj dokud můžeš.

<<

coin fortune concern

Příspěvek 21 srp 2010 15:28

miroslav píše:Dobrý den,

zhruba před měsícem jsem se nechal také nachytat touto společností a jak koukám takových lidí jsou tu stovky. Složil jsem zálohu 6500 a teď už konečně vím, že půjčku, ani tuto zálohu už nikdy neuvidím. Nechci to ale nechat jen tak běžet. Peníze které jsem jim dal jsem měl na živobytí a teď jsem na tom ještě hůř než jsem byl. Rád bych se také přidal k hromadné žalobě. Prosíííím kontaktujte mě. c.e.n.d.a@centrum.cz



další informace o této podvodné firmě:

www.podvodne-firmy.estranky.cz

<<

coin fortune concern

Příspěvek 21 srp 2010 15:29

Pavla píše:PODVOD!!!!!!! Dříve se jmenovali Direct Investment Group. Obchodní zástupce (Miroslav Paděra...pokud je to jeho pravé jméno) z Vás vyláká poplatek 9000Kč. Scénář je stále stejný. Výpovědní lhůta je 7 dní....ale snaží se Vás zdržet aby jste to nestihli. Policie s tím asi nic nezmůže a nepomůže, zkouším tedy rozesílat udání na ČOI, na ochrana práv spotřebitele, jelikož podávají lživé informace a též kontrolu z pracovního úřadu...nevím zda-li to bude k něčemu, ale snad jim trochu znepříjemním život. Jestli někdo na ně podává trestní oznámení, ráda se přidám.



další informace o podvodné firmě coin fortune concern

www.podvodne-firmy.estranky.cz/stranka/coin-fortune-concern

<<

kkaammaa

Příspěvky: 1

Registrován: 22 srp 2010 15:35

Reputace: 0

Příspěvek 22 srp 2010 15:49

dobrý den,
s přítelem jsme v červnu podepsali smlouvu s touto úžasnou firmou a sepisovala nám to p. SOKOLOVÁ. Tvrdila, že nám do 3 dnů dorazí dopis. Týden ubehl- dopis nikde. Přítel volala na jejich linku, oni, že dopis teprve teď odeslali. Sice jsem to tehdy nevěděli, ale už tehdy nám zanikl nárok na vrácení 4 500 korun. protože na ty peníze máte nárok do týdne od podpisu smlouvy. Přišli nám hloupé papíry, které jsme sepisovali i s tou nemožnou ženskou. Volala jsem ji, proč nám to poslali a ona že tam asi něco chybělo nebo tak. Tak jsme to jak blbí znovu vypisovali a navíc jsme uváděli že přítel je živnostník, tak proč posílaj papíry na potvrzení příjmu. Volala jsem Sokolové- ta mi to už vůbec nebrala. Až když jsem volala z jiného čísla- tak to hned vzala. Řekla, že máme poslat daňové přiznání- kopii. I tak se stalo a pak napsali sms-ku že jsme jim nedali potvrzení o příjmu. no chápete ty........ nebudu vulgární. Řvala jsem už po nich do telefonu, že tam maj v dopise daňovku, oni že né, tak ti idioti asi neví jak vypadá daňové přizníní. No pak nám přišlo, že nám to nebylo schváleno. potkat tu krávu sokolovou- kopu ji do hlavy. A ještě tvrdila, že úvěr je schválen a furt se culila a tak, nána jedna. Zavřít je všechny parchanty.
  • 0

<<

XichT24

Příspěvky: 1

Registrován: 23 srp 2010 07:40

Reputace: 0

Příspěvek 23 srp 2010 07:50

Zdravím, rád bych pomohl toto rozklíčovat, neboť moje známá se do tohoto namočila.... po chvilce hledání na internetu:

Coin Fortune Concern, s.r.o. má stejný model jako Direct Investment Group, s.r.o., Bundes Finanzierung-LightHouse Financial s.r.o. či MoneyBroker, s.r.o. Na webových stránkách těchto společností se shodují jednatelé nebo alespoň odkazují na další společnosti ve svých komentářích či v komentářích k jednotlivým jednatelům společnosti apod, takže např přes informace zde (http://www.moneybroker.cz/People.aspx) Vás to navede evidentně na společnost Chovanec CAPITAL (viz. http://www.chovanec-capital.cz/KONTAKTY.aspx) pokud za tímto stojí opravdu lidé, kteří dle některých profilů a komentářů na webech dokončili max střední školu a našli jen díru v zákonech, je to hnus ještě větší než jsme si mohli myslet...

Co se týče sídla firmy, rozhodně není na uvedené adrese v Praze, ale spíše bych se poohlížel na místech, které jsou uvedeny na jejich webech (viz. sídl Chovanec Capital v PCE)... je to vše jeden velký podvod a dovoluji si tvrdit, že na všechny strany (potenciální klienty, obchodní zástupce i zaměstnance společnosti), protože nikdo neví tolik co vedení společnosti a zdali je vůbec možné úvěr sehnat je opravdu ve hvězdách...
  • 0

Naposledy upravil XichT24 dne 23 srp 2010 08:46, celkově upraveno 1
<<

nový uživatel

Příspěvky: 2

Registrován: 23 srp 2010 21:35

Reputace: 0

Příspěvek 23 srp 2010 21:43

Nepatřím mezi podvedené,jelikož se s takovými primitivy nezahazuji,ale něco málo s tím společné mám.Nebojte, ti ubožáci co Vám teď a tady nadávají do ubohých smradlavých socek za chvíli skončí.Můžou si měnit auta,mobily a bůh ví co ještě.Z fotek a skrytých kamer jejich obličeje jen tak nezmizí :-))Tohle svinstvo tady bylo a vždycky bude,tomu nikdo nezabrání,ale ti co tady dnes na těch stránkách machrují a urážejí všechny kolem, na vše brzy dojedou-vlastně už dojeli,jen o tom chůďatka ještě neví :-((Možná by tu jedna možnost pro ty zlatokopy byla.Mohli by si za ty Vaše peníze nechat ty své arogantní huby předělat.
Takže naschle na místě spravedlnosti a ještě by jste mohli jak Vy říkáte někoho do té doby podojit, ať máme více materialu.....že" p.Janíku a p. Sokolová .....":-))
  • 0

Naposledy upravil nový uživatel dne 23 srp 2010 21:45, celkově upraveno 1
<<

kopec

Příspěvky: 1

Registrován: 27 srp 2010 09:04

Reputace: 0

Příspěvek 27 srp 2010 09:13

Ahojky bohužel jsem taky naletěla a protože jsem potřebovala větší obnos tak já de... zaplatila poplatek 12 000,-což je moje výplata a zůstala úplně holá.Obchoďák p. Mareček v černém Audi číslo mám ,mě tvrdil , že do týdne mám peníze na účtu.
Vím ,že jsem blbě naletěla ,ale člověk v tísni udělá kraviny.
Ovšem nikdo mě nebude urážet a nadávat to teda ne.
Jestli se opravdu dá jim zatnouit tipec jakým koliv způsobem jdu do toho
Napište pošlu další údaje samozřejmě soukromě. Brno
  • 0

<<

Lothias

Příspěvky: 1

Registrován: 27 srp 2010 09:34

Reputace: 0

Příspěvek 27 srp 2010 09:40

Dobrý den. Rád bych se informoval o průběhu žaloby nebo postupu proti společnosti Coin Fortune Concern. Jsem jeden z podvedených. Slíbili půjčit částku 200 000 KČ, vzali 6 500 KČ a už se ani neozvali. Můj zprostředkovatel byl jakýsi Antonín Zátka...
  • 0

Naposledy upravil Lothias dne 27 srp 2010 09:41, celkově upraveno 1
<<

Janicka1983

Příspěvky: 1

Registrován: 30 srp 2010 18:06

Reputace: 0

Příspěvek 30 srp 2010 18:13

Dobrý den,
tak jsem bohužel díky těmto stránkám také zjistila, že jsem jedna z podvedených. Měla jsem v pátek schůzku s panem Janíkem. Jak tak vidím, je zřejmě zbytečné žádat zpět poplatek 6500,- , který jsem uhradila za údajně předschválenou půjčku 100.000,-.
Pokud by se tu našel někdo, kdo by souhlasil s tím dát to do televize budu ráda, když se mi ozvete na mail vaculikova.janicka@seznam.cz. Já jsem z Brna. Ráda nějakému novináři zavolám. Mám také velmi dobrého právníka, který by nás všechny podvedené mohl teoreticky i zastupovat. Pokud Vás bude hodně (což podvedených je), ráda se s ním spojím a rozjedeme to proti těm h.....
J.V.
  • 0

<<

lucisshe

Příspěvky: 1

Registrován: 30 srp 2010 19:43

Reputace: 0

Příspěvek 30 srp 2010 19:53

Dobrý den,
přibližně před týdnem jsem zažádala o on-line půjčku na stránce www. bezpotvrzeniprijmu.cz od jisté firmy Coin Fortune Concern. Druhý den mi přišla SMS, že schválili mou půjčku ve výši 50 000Kč a obratem mám zavolat finančnímu poradci. Poradce se ani neobtěžoval představit jménem. Během našeho hovoru mi sdělil číslo jejich účtu a řekl, že mám odeslat poplatek 890kč na tento účet. (Původně to mělo být 4500kč, ale to mi přišlo příliš) Řekla jsem si proč nedat 890kč a dostat 50000kč, ale i přesto mi to přišlo podezřelé. Tak jsem si řekla, že si o nich něco najdu. Je to štěstí, že jsem narazila na tuto stránku a tak teď velmi zvažuji, jestli peníze odešlu.(už jsem rozhodnuta, neodešlu! a naštěstí jsem žádnou smlouvu ještě nepodepsala!) Chtěla jsem se zeptat Vás co tady píšete - jedná se o úvěry z té jisté stránky? A většinou tady píšete o poplatku 6500 a více. Najde se tady někdo, kterému nabízeli úvěr za částku 890 kč ?
  • 0

<<

ROU.MARKY

Příspěvky: 2

Registrován: 16 čer 2010 10:43

Reputace: 0

Příspěvek 06 zář 2010 06:59

Vážení uživatelé tohoto fora,i já jsem se pokoušela získat pujčku u společnosti COIN FORTUNE CORNCERN odevzala jsem 4500kč paní Jovčenské a čekala co bude dál..a ono nic!poslední den před vypršením času na odstoupení jsem poslala výpověd ze smlouvy,ta mi byla sice přijmuta ale začli si vymíšlet že chybí toto a tamto.to bylo 14.6.2010 ale já se nedala neustále jsem jim posílala zpět co po mě chtěli a už jsem byla i dost nepříjemná v dopisech!Sice mě to stálo pár dopisu ale dne 2.9.2010 mi na muj učet vrátili zálohu 4500kč!!!což mě potěšilo už jsem stím nepočítala.Tak se nevzdávejte!!!!!Držím palce.
  • 0

<<

firstproject

Příspěvky: 1

Registrován: 06 zář 2010 22:19

Reputace: 0

Příspěvek 06 zář 2010 22:22

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY COIN FORTUNE CONCERN:

II. ZÁVAZKY ŽADATELE
odstavec 3.:Žadatel je povinen poskytnout finanční společnosti potřebnou součinnost, a to na základě výzvy finanční společnosti k doplnění údajů potřebných k posouzení jeho žádosti. Žadatel bere na vědomí, že neposkytne-li finanční společnosti potřebnou součinnost, nenese finanční společnost žádnou zodpovědnost za nenaplnění této smlouvy. (jinými slovy - firma vás písemně vyzve, abyste jí něco zaslali, vy to nepošlete a tímto odstavcem v takovém případě souhlasíte, že je firma nepostižitelná i když úvěr nedostanete)

IV. ZÁLOHA
odstavec 7: Pokud žadatel sepíše prohlášení, ve kterém prohlašuje, že si sjednal se zástupcem finanční společnosti osobní schůzku za účelem objednávky služeb finanční společnosti ve smyslu ustanovení §57 odst.1 občanského zákoníku, tak si je vědom skutečnosti, že v takovém okamžiku pozbývá jakéhokoli nároku na vrácení zálohy. (jinými slovy, jakmile tohle klient podepíše, žádný právník pod sluncem už tu zálohu zpět pro klienta nemá šanci nijak vymoct a obchodní inspekce toto moc dobře ví)

VI. UKONČENÍ SMLOUVY
odstavec 6.: Pokud finanční společnost nezajistí od Věřitele pro Žadatele úvěr, bude toto žadateli finanční společností písemně sděleno společně s oznámením o ukončení smlouvy a ukončení vzájemných závazků mezi oběma smluvními stranami. Skončí-li smluvní vztah podle tohoto bodu, nevzniká finanční společnosti další jiný finanční nárok proti žadateli, vyjma Zálohy, která je v tomto případě žadateli nevratná a která za souhlasu žadatele propadá finanční společnosti jako úhrada nákladů spojených s činností finanční společnosti v průběhů trvání smlouvy mezi ní a žadatelem i před ní. (jinými slovy - podpisem smlouvy, která obsahuje tento odstavec souhlasíte s tím, že i když Vám společnost žádný úvěr neposkytne, záloha propadá společnosti, aby si mohla poplatit operátorky a své zaměstnance-to je v průběhu trvání smlouvy, a taky aby zaplatila z toho lidi, co to s Váma sepíšou-to je ten dovětek na konci "i před ní" tzn. vztahuje se to i na činnost společnosti v době, kdy smlouva ještě nebyla podepsaná a poradci vyvíjeli snahu to s Váma podepsat)

VIII. OSTATNÍ A ZÁVĚREČNÁ USTANOVENÍ
odstavec 1.: Žadatel i finanční společnost prohlašují, že veškerá ústní ujednání, přísliby a ujištění i záruky vyřčené před podpisem této smlouvy pozbývají platnosti okamžikem podpisu této smlouvy. (jinými slovy - i kdyby Vám poradce slíbil peníze do druhého dne s osobní dodávkou domů na stříbrném podnose a vy jste si toto jeho přislíbení natočili jako důkaz na videokameru, podpisem smlouvy s tímto odstavcem souhlasíte s tím, že všechno co Vám poradce slíbil, je právně neplatné, jakoby Vám neřekl vůbec nic)


TAK A TEĎ MI UPŘÍMNĚ VY VŠICHNI PODVEDENÍ ŘEKNĚTE, KDYŽ JSTE S TÍMHLE VŠÍM DOBROVOLNĚ SOUHLASILI A TYTO PODMÍNKY DOBROVOLNĚ PODEPSALI, CO SE VÁM VLASTNĚ NELÍBÍ??? KDYBY SI LIDI TAKY ČETLI TO, CO PODEPISUJÍ, TAK BY NEMUSELI POŘÁDAT HROMADNÝ ŽALOBY, KTERÝ JSOU NAKONEC STEJNĚ ODLOŽENÝ, PROTOŽE FIRMA SI VEZME JEN TO, S ČÍM KLIENT V PODMÍNKÁCH SMLOUVY DOBROVOLNĚ SOUHLASÍ!!!!!

NIKOHO NESOUDÍM ANI NIKOHO NEOBHAJUJI, JEN UPOZORŇUJI NA FAKTA. DVAKRÁT MĚŘ A JEDNOU ŘEŽ - TADY SPÍŠ PLATÍ PĚTKRÁT ČTI A PAK JEDNOU PODEPIŠ!!!!!
  • 0

<<

nový uživatel

Příspěvky: 2

Registrován: 23 srp 2010 21:35

Reputace: 0

Příspěvek 08 zář 2010 06:49

Budete se divit,ale nahrávka na kameře a mluvené slovo na diktafonu bude na žalobu opravdu stačit.Vse je v rukou zkušeného právníka a spousty lidí,kteří byli podvedeni a i těch,kteří o tenhle podvod mají velký zájem.Z právní stránky potrvá delší dobu,než dojdem spravedlnosti.Lidský soud je mnohem rychlejší a v tomto případě,kdy je podvedeno a naštváno tisíce lidí,to půjde silou a rychlosti blesku.
  • 0

<<

babaarella

Příspěvky: 1

Registrován: 21 zář 2010 16:16

Reputace: 0

Příspěvek 21 zář 2010 16:20

Zdravím

Jsem taky blbec co jim dal penizky, a to 31.8., ale myslim, ze podle § 57 odst. 1/ Občanského zákoníku platí, že "Byla-li spotřebitelská smlouva uzavřena mimo prostory obvyklé k podnikání dodavatele nebo nemá-li dodavatel žádné stálé místo k podnikání, může spotřebitel od smlouvy písemně odstoupit do 14 dnů od jejího uzavření; nedošlo-li dosud ke splnění dodávky zboží či služeb dodavatelem, může od smlouvy odstoupit bez uvedení důvodů a bez jakékoliv sankce do 1 měsíce. To neplatí ohledně smluv, u nichž si spotřebitel výslovně sjednal návštěvu dodavatele za účelem objednávky. Dodavatel je zároveň povinen vrátit spotřebiteli zaplacené finanční částky do 30 dnů od odstoupení od smlouvy.", takze jim ted chci napsat vypoved smlouvy podle tohoto paragrafu, a to tak že rychle, než obehne tech 30 dnu. Mate nekdo s podobnym postupem zkušenost?
  • 0

PředchozíDalší

Zpět na Černá listina - od koho nebrat půjčku, nebo úvěr

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

  • menu
cron