• menu
    obsah

Coin Fortune Concern s.r.o.

Moderátor: ÚvěrovéPodvody.eu

<<

Karel Záhořa

Příspěvek 04 srp 2010 01:42

Lukáš píše:Dobrý den všem, tak já jsem taky naletěl. Jsou to pěkní lháři ty jejich poradkyně, zajímalo by mě kolik jich je těch finačních poradců jak si oni říkají. Tuneláři!!!!! Pěkně mě nasrala jak mohla dělat ze sebe takou slušnou slečnu, že je jěště na vejšce atd. nějaka Tereza, prostě jsem z toho uplně nasranej!!!!!!!!! Souhlasím se všema jít s tím k soudu hromadně i kdybi to mělo trvat nejakej rok, ale dostat je za to na lagr ať si to tam užijí. Ja to zjistil až dnes, v týdnu stím pujdu poradiť se ke známému advokátovy a uvidíme co navrhne...... Zde muj kontakt huklukas@seznam.cz Napište přijedu a udělame co pujde zatím se mějte.......................


Dobrý den,
měl bych pár připomínek k tomu,co tady píšete.Pokud jste uzavřel smlouvu,tak je tam napsáno s kým jste ji uzavřel,tedy žádná nějaká Tereza.Dále,v bodě IV Záloha máte jasně napsané podmínky ohledně vrácení Vámi složeného obnosu.Nevím kolik jste
slečně Tereze zaplatil,ale zpět nedostanete ani korunu i když stihnete sedmidenní lhůtu storna až na stůl zodpovědného člověka
v Coin Fortune Concern,s.r.o.Pořádně si přečtěte všechny odstavce v bodě Záloha.Tato záloha je vratná,dle finančních poradců,po jednom roce řádného splácení půjčky.V případě špatné platební morálky bude Vámi složená částka vrácena po splacení celé půjčky.Na závěr Vám mohu ještě sdělit,že firma Coin Fortune Concern,s.r.o. je jen firma,která je zprostředkovatelem
finančních služeb,tedy firma,která hledá někoho kdo by Vám půjčil požadované finance.Nemohu tvrdit,že zmíněná firma je nebo
není podvodná.Nemám ještě všecny podklady k posouzení,ale pokud podnikáte,nebo máte trochu přehled,určitě si dokážete spo-
čítat náklady jakékoliv firmy.Pronájem kanceláře,telefony,PHM,mzdy a podobné náklady spojené s podnikáním.Banky Vás taky
odírají svými poplatky za vedení účtu,za položky a jiné,a mohu Vám říci,že v součtu to jsou obrovské sumy a nikdo nad tím ne-
naříká.
na internetu

<<

Mirosla

Příspěvek 04 srp 2010 05:47

Karel Záhořa píše:
Lukáš píše:Dobrý den všem, tak já jsem taky naletěl. Jsou to pěkní lháři ty jejich poradkyně, zajímalo by mě kolik jich je těch finačních poradců jak si oni říkají. Tuneláři!!!!! Pěkně mě nasrala jak mohla dělat ze sebe takou slušnou slečnu, že je jěště na vejšce atd. nějaka Tereza, prostě jsem z toho uplně nasranej!!!!!!!!! Souhlasím se všema jít s tím k soudu hromadně i kdybi to mělo trvat nejakej rok, ale dostat je za to na lagr ať si to tam užijí. Ja to zjistil až dnes, v týdnu stím pujdu poradiť se ke známému advokátovy a uvidíme co navrhne...... Zde muj kontakt huklukas@seznam.cz Napište přijedu a udělame co pujde zatím se mějte.......................


Dobrý den,
měl bych pár připomínek k tomu,co tady píšete.Pokud jste uzavřel smlouvu,tak je tam napsáno s kým jste ji uzavřel,tedy žádná nějaká Tereza.Dále,v bodě IV Záloha máte jasně napsané podmínky ohledně vrácení Vámi složeného obnosu.Nevím kolik jste
slečně Tereze zaplatil,ale zpět nedostanete ani korunu i když stihnete sedmidenní lhůtu storna až na stůl zodpovědného člověka
v Coin Fortune Concern,s.r.o.Pořádně si přečtěte všechny odstavce v bodě Záloha.Tato záloha je vratná,dle finančních poradců,po jednom roce řádného splácení půjčky.V případě špatné platební morálky bude Vámi složená částka vrácena po splacení celé půjčky.Na závěr Vám mohu ještě sdělit,že firma Coin Fortune Concern,s.r.o. je jen firma,která je zprostředkovatelem
finančních služeb,tedy firma,která hledá někoho kdo by Vám půjčil požadované finance.Nemohu tvrdit,že zmíněná firma je nebo
není podvodná.Nemám ještě všecny podklady k posouzení,ale pokud podnikáte,nebo máte trochu přehled,určitě si dokážete spo-
čítat náklady jakékoliv firmy.Pronájem kanceláře,telefony,PHM,mzdy a podobné náklady spojené s podnikáním.Banky Vás taky
odírají svými poplatky za vedení účtu,za položky a jiné,a mohu Vám říci,že v součtu to jsou obrovské sumy a nikdo nad tím ne-
naříká.
na internetu

Sice mate pravdy ale urci je k zamysleni ze podvedenych je tolik a co vic ani jeden clovek tu neni co by napsal ze pujcku dostal.Je to podvod od sameho zacatku.Take jsem se dozvedel ze podle zakona by melo platit razitko posty,nevim ale jestli je to tak pokud to nekdo stihl meli by tu zalohu vratit.Mozna ze se za sprostredkovani a ruzne sluzby plati ale az je prace provedena.Je zjevne podle poctu podvedenych ze prace je bud provedena spatne a nebo spis vubec ne coz je pravdepodobejsi a pokud se oto policie zacne zajimat pravdu najde.Piste vsichni na zalobacoin@seznam.Dava se to dohromady a bude nas stovky a to uz nekomu divne bude ne?

<<

Karel Záhořa

Příspěvek 04 srp 2010 07:54

Mirosla píše:
Karel Záhořa píše:
Lukáš píše:Dobrý den všem, tak já jsem taky naletěl. Jsou to pěkní lháři ty jejich poradkyně, zajímalo by mě kolik jich je těch finačních poradců jak si oni říkají. Tuneláři!!!!! Pěkně mě nasrala jak mohla dělat ze sebe takou slušnou slečnu, že je jěště na vejšce atd. nějaka Tereza, prostě jsem z toho uplně nasranej!!!!!!!!! Souhlasím se všema jít s tím k soudu hromadně i kdybi to mělo trvat nejakej rok, ale dostat je za to na lagr ať si to tam užijí. Ja to zjistil až dnes, v týdnu stím pujdu poradiť se ke známému advokátovy a uvidíme co navrhne...... Zde muj kontakt huklukas@seznam.cz Napište přijedu a udělame co pujde zatím se mějte.......................


Dobrý den,
měl bych pár připomínek k tomu,co tady píšete.Pokud jste uzavřel smlouvu,tak je tam napsáno s kým jste ji uzavřel,tedy žádná nějaká Tereza.Dále,v bodě IV Záloha máte jasně napsané podmínky ohledně vrácení Vámi složeného obnosu.Nevím kolik jste
slečně Tereze zaplatil,ale zpět nedostanete ani korunu i když stihnete sedmidenní lhůtu storna až na stůl zodpovědného člověka
v Coin Fortune Concern,s.r.o.Pořádně si přečtěte všechny odstavce v bodě Záloha.Tato záloha je vratná,dle finančních poradců,po jednom roce řádného splácení půjčky.V případě špatné platební morálky bude Vámi složená částka vrácena po splacení celé půjčky.Na závěr Vám mohu ještě sdělit,že firma Coin Fortune Concern,s.r.o. je jen firma,která je zprostředkovatelem
finančních služeb,tedy firma,která hledá někoho kdo by Vám půjčil požadované finance.Nemohu tvrdit,že zmíněná firma je nebo
není podvodná.Nemám ještě všecny podklady k posouzení,ale pokud podnikáte,nebo máte trochu přehled,určitě si dokážete spo-
čítat náklady jakékoliv firmy.Pronájem kanceláře,telefony,PHM,mzdy a podobné náklady spojené s podnikáním.Banky Vás taky
odírají svými poplatky za vedení účtu,za položky a jiné,a mohu Vám říci,že v součtu to jsou obrovské sumy a nikdo nad tím ne-
naříká.
na internetu

Sice mate pravdy ale urci je k zamysleni ze podvedenych je tolik a co vic ani jeden clovek tu neni co by napsal ze pujcku dostal.Je to podvod od sameho zacatku.Take jsem se dozvedel ze podle zakona by melo platit razitko posty,nevim ale jestli je to tak pokud to nekdo stihl meli by tu zalohu vratit.Mozna ze se za sprostredkovani a ruzne sluzby plati ale az je prace provedena.Je zjevne podle poctu podvedenych ze prace je bud provedena spatne a nebo spis vubec ne coz je pravdepodobejsi a pokud se oto policie zacne zajimat pravdu najde.Piste vsichni na zalobacoin@seznam.Dava se to dohromady a bude nas stovky a to uz nekomu divne bude ne?

Dobrý den,
nevím jestli jste se díval do smlouvy na bod IV Záloha a hlavně na odstavec 4,7 !! a 8,pak Vám bude jasné,že Vám nikdo nic ne-
vrátí.O tom,že existují takovýto podvodníci,by mělo být sdělováno ve všech médiích,hlavně v Blesku,který čte skoro každý a hledá tam finanční inzeráty.Jedině tak se dá bojovat proti těmto parazitům,ale to by musel někdo v těchto médiích mít zájem
a obyčejným lidem pomáhat.Věřím,že spousta lidí by jim byla za takové informace hodně vděčná.Je potřeba aby se někdo začal
tímto problémem zaobírat.Navolili jsme si politiky,nové,tak by jsme měli po nich chtít nové zákony,které by takové firmy mohly
trestat,a hlavně jejich majitele a jednatele,a to velmi tvrdě.Pokud těmto firmám stále pokvete pšenka a nikdo jim nezatne tipec,
tak pořád budou lidé,kteří jim dají své poslední finance s důvěrou,že finanční poradce pro ně dělá co může.Jde taky o to,že finanční poradci by si měli uvědomit,že jedou ve velkém podvodu a přestat pro firmu pracovat.Ovšem jejich okamžitý zisk je tak
velký,že silně pochybuji,že by se na tuto práci vykašlali.Na tyto finanční poradce by snad pomohl jen finanční úřad,zdravotní
pojišťovna a sociálka.Nevěřím,že tito lidé přiznávají všechny své příjmy,ty jsou opravdu veliké,špičkoví lékaři by jim záviděli.Vidi-
na velkých peněz ovšem tyto lidi tak zaslepí,že kašlou na nějakou morálku a čest.

<<

Miroslav

Příspěvek 04 srp 2010 09:32

Vsichni podvedeni----pan Lubor Kozak na mejlu zalobacoin@seznam.cz uz dava s pravnikem dohromady zalobu,Ozval se mi a poslal jsem mu podklady.Odelejte to vsichni.

<<

jana1

Příspěvek 04 srp 2010 15:48

Dobrý den, zkušenost s paní Mašovou mám ale do smlouvy mi napsala že je ,, Libuše ,, bylo mi slíbeno že do 5 pracovních dnů obdržím hotovost která mi byla nabídnuta a schválena formou sms. Je to už dva měsíce a peníze mi nedošly a ani záloha nebyla vrácená a dokonce paní Mašovou nemůžu nikde zastihnout.

<<

MArtin

Příspěvek 04 srp 2010 18:56

Zdravím dneska jsem mněl schůzku sjedním pánem stéto společnosti od které jsem si chtěl vzít uvěr.! Po přečtení smlův atd jsem to nepodepsal že si to rozmislím a ozvu se. Ale díki tomu že jsem si vzal dotazník klienta a našel toto Forum tak si nechám radši zajít chut.!
Za prvé chtěli 6500,- Záloha jako by na Exekutora.?
Za druhé 5% z pujčené částky.! prí na náklady.?
Za třetí nechtěli mně půjčit smlouvu domu. Prý nemohou.?
Pán přijel Škoda Octavia RS Modrá Metalíza Brněnská SPZ tel na pána 604461766

<<

XXX

Příspěvek 04 srp 2010 19:26

Tak jsem další podveden a přišel jsem o 12 000,-v pondělí jsem podepsal s pVěra Škachová nebo tak nějak v Karlovích Varech

<<

XXX

Příspěvek 04 srp 2010 19:31

Jo a jsem pro tu žalobu a tel na tu obchodačku je 603472076 volám jí a nebere mi tel

<<

Nazor druhe strany

Příspěvek 04 srp 2010 20:01

Coin Fortune Concern s.r.o.nesouhlasi s prispevky na techto strankach, jsme spolecnosti, ktera si misto na trhu vydobila prave vstricnym a ochotnym pristupem k zakaznikovi, jsme spolecnosti zamestnavajici odborniky se zkusenosti nyni i v okolnich statech CR.
Diskutujici zde, napr. slecna werynka8 - vlastnim jmenem Veronika, plezensky kraj - ve svych letech jiz mlada a zadluzena podvodnice ma drzost zde pridavat se k fiktivni zalobe zamerene proti nasi firme. Je to pochopitelne Vase pravo - prosim - mozna kdyz se Vam to rozpocte, moc za prohrane soudni pre a pravnika nezaplatite. Nicmene presto apelujeme na mistni drzouny, aby sve penize radeji vlozili do rukou opravnenych veritelu nez do predem prohraneho boje o to, jak se vyhnout nejen svym zavazkum ale i to, jak nebyt potrestan za poskozeni obchodni znacky. Kontakty na zminene zde mame, a sami zvazujeme zalobu.

<<

Pankrac

Příspěvky: 3

Registrován: 27 črc 2010 20:39

Reputace: 0

Příspěvek 04 srp 2010 20:33

Karel Záhořa píše:
Pankrac píše:Dobry den, taky se pripojuji k podvedenym. V Kvetnu jsem zazadala o pujcku. Pres 6 tydnu jsem stale dodavala nejake potrebne dokumenty....Pak teda ze pujcka je schvalena no a dnes mi prisel dopis (27.7.2010), ze bohuzel, ale nenasli vhodneho investora, ale ze se budou snazit, blablabla
Muzu se tedy rozloucit s 9000,-Kc? Samozdrejme, naletela jsem. Potrebovali jsme jen s manzelem zaplatit rychle zalohu na bydleni!!! Kdybych to vedela, tak nam banka poskytne pujcku, ale nam slo o cas: rychla pujcka. Ted nemame ani penize, ani nove bydleni a jeste nas oskubali!!! Chce to neco s nima udelat!!!


Dobrý den,
divím se,že jste nešla hned přímo do některé banky(Česká spořitelna,Ge Money a pod).V případě,že nemáte v registrech žádné
záznamy,máte půjčku do jedné hodiny nebo na druhý den za podmínek,že u těchto bank máte vedený účet s finančními obraty.
Pokud ne,musíte přinést potvrzení o příjmu a dva doklady totožnosti,kontakt na firmu kde pracujete.Syn má účet u České spo-
řitelny kam mu chodí výplaty a 150.000,-Kč měl do 30 minut.Nevím,kolik jste si potřebovala pujčit,ale dnes jde hravě vyřídit i
500.000-600.000,-Kč bez zástavy.
  • 0

<<

Pankrac

Příspěvky: 3

Registrován: 27 črc 2010 20:39

Reputace: 0

Příspěvek 04 srp 2010 20:38

Dobry den,
vite, muj manzel je cizinec a k tomu nema EU pas, pracuje v zahranicni firme pres net, ale bydli v CR. Takze vyrizovani nejakych dokumentu trva delsi dobu.
Ted uz mame pujcku od banky a i to nove bydleni jsme si taky nasli. Bohuzel jsme prisli o 9 000,- protoze,...coin fortune...:-(((
  • 0

<<

Miki

Příspěvek 05 srp 2010 06:33

Jsme velice rádi,že je mezi vámi spousta pitomců,kteří platí a platí.Náš mladý tým novodobých loupežníků vám děkuje za vaše příspěvky,které samozřejmě nezdaněné použijeme na zvýšení naší životní úrovně.Jestli se nám nemůžete dovolat poté co zaplatíte nedivte se za vaše zálohy není žádný problém si vyměnit sim.karty.Co se týče žalob vy ubohý socky tomu se jenom smějeme,kde by jste na to vzali.Nevíte kde bydlíme a neznáte naše pravá jména tak koho chcete dávat k soudu nebo jak ta blbka,která má zcela evidentně problémy s češtinou nás chce dát do televize.Uvědomte si,že vaše blbost je bezmezná a že,spousta lidí nám bude platit dál.Co se týče povinnosti firmy mít datovou schránku,tak není problém přejmenovat naší zlatonosnou firmu a další klienty podojíme.Doufáme,že nám doporučíte další potencionální zákazníky.Za naší firmu hovoří tisíce spokojených klientů,kteří si naše služby nemohou vynachválit.Těší se na vás náš tým profesionálních zlodějů,kteří vás rádi připraví o poslední groše.Děláme vše pro zlepšení našich služeb,tak neváhejte,pište a volejte vaše náměty,teda pokud se dovoláte.Vaše Coin Fortune Concern.Nemůžeme bez vás žít.Jednatel..anonym.

<<

coin

Příspěvek 05 srp 2010 07:07

Nazor druhe strany píše:Coin Fortune Concern s.r.o.nesouhlasi s prispevky na techto strankach, jsme spolecnosti, ktera si misto na trhu vydobila prave vstricnym a ochotnym pristupem k zakaznikovi, jsme spolecnosti zamestnavajici odborniky se zkusenosti nyni i v okolnich statech CR.
Diskutujici zde, napr. slecna werynka8 - vlastnim jmenem Veronika, plezensky kraj - ve svych letech jiz mlada a zadluzena podvodnice ma drzost zde pridavat se k fiktivni zalobe zamerene proti nasi firme. Je to pochopitelne Vase pravo - prosim - mozna kdyz se Vam to rozpocte, moc za prohrane soudni pre a pravnika nezaplatite. Nicmene presto apelujeme na mistni drzouny, aby sve penize radeji vlozili do rukou opravnenych veritelu nez do predem prohraneho boje o to, jak se vyhnout nejen svym zavazkum ale i to, jak nebyt potrestan za poskozeni obchodni znacky. Kontakty na zminene zde mame, a sami zvazujeme zalobu.

Jakou značku vy bando zlodějů spousta lidí se těší až u soudu zveřejníte svý pravý jména a jsem velice zvědav čím chcete argumentovat až budete muset doložit fakta

<<

Karolina Bartaková

Příspěvek 05 srp 2010 10:58

Drazí podvedení, i já se připojuji, že jsem já hloupá naletěla, tímto se přidávám k žalobě. Doufám, že už z Vás někdo podal žalobu?

<<

Chaninta

Příspěvky: 1

Registrován: 05 srp 2010 12:30

Reputace: 0

Příspěvek 05 srp 2010 12:54

Uzavřela jsem též s touto firmou smlouvu. Paní přijela až za mnou. Na místě jsem též zaplatila poplatek a do dnešního dne nemám žádný úvěr. Stále na mně chtějí ńějaké nové podklady.
Připojím se též k podání žaloby.
  • 0

<<

kopecka petra

Příspěvek 06 srp 2010 08:35

dobry den i muj pritel vcera naletel teto firme zaplatili jsme sice jen 4500 a jeste jsme se ptali zda to neni neco na zpusob podvodu samozrejme jsme nemohli cekat ze nam raknou pravdu.jsem hrozne nastvana a jestli se bude podavat ta hromadna zaLOBA URCITE SE PRIPOJIME.tak okradat lidi je fakt hnus nam to sepisoval nejaky pan HRABE ale kdo vi ze je to jeho jmeno .

<<

Renča

Příspěvek 06 srp 2010 12:49

Miki píše:Jsme velice rádi,že je mezi vámi spousta pitomců,kteří platí a platí.Náš mladý tým novodobých loupežníků vám děkuje za vaše příspěvky,které samozřejmě nezdaněné použijeme na zvýšení naší životní úrovně.Jestli se nám nemůžete dovolat poté co zaplatíte nedivte se za vaše zálohy není žádný problém si vyměnit sim.karty.Co se týče žalob vy ubohý socky tomu se jenom smějeme,kde by jste na to vzali.Nevíte kde bydlíme a neznáte naše pravá jména tak koho chcete dávat k soudu nebo jak ta blbka,která má zcela evidentně problémy s češtinou nás chce dát do televize.Uvědomte si,že vaše blbost je bezmezná a že,spousta lidí nám bude platit dál.Co se týče povinnosti firmy mít datovou schránku,tak není problém přejmenovat naší zlatonosnou firmu a další klienty podojíme.Doufáme,že nám doporučíte další potencionální zákazníky.Za naší firmu hovoří tisíce spokojených klientů,kteří si naše služby nemohou vynachválit.Těší se na vás náš tým profesionálních zlodějů,kteří vás rádi připraví o poslední groše.Děláme vše pro zlepšení našich služeb,tak neváhejte,pište a volejte vaše náměty,teda pokud se dovoláte.Vaše Coin Fortune Concern.Nemůžeme bez vás žít.Jednatel..anonym.


JSI NORMÁLNÍ HOVADO!!!

<<

Mike MIkinov

Příspěvek 06 srp 2010 13:29

Coin Fortune Concern s.r.o - Jelikož se záloha platí až po poslání peněz na účet,tím pádem se neplatí nic předem!!!Strhnou si to potom z účtu..Co se týče té zálohy,tak to záleží na tom,kolik si půjčujete..A pokud vás někdo z jejich týmu podvedl,tak mu máte dát do rypáku.

<<

Frank

Příspěvek 06 srp 2010 13:56

ROU.MARKY píše:Ahoj,nedomlouvejte si na této stránce další postupy či řešení ani zde nemáte jistotu kdo vám začne odepisovat,mi podvedení si musíme najít svou cestu dát se dohromady a tak jak olhali a okradli oni nás konkrétně MARCELA JOVČESKÁ uděláme to samé mi snimi!!!!


Prosím, kdo máte negativní zkušenosti se společností Coin Fortune Concern s.r.o., napište mi ne tento email: email.fff@seznam.cz

Děkuji

<<

Roman Fiala

Příspěvky: 2

Registrován: 22 črc 2010 18:13

Reputace: 0

Příspěvek 06 srp 2010 16:16

SOUHLASIM S ODPOVEDI RENCA HOST JSOU TO NORMALNI podvodníci ! Mám s nimi podobné skutečnosti! Jen at stát ví o nich jak zneužívají BORDELU VE STATE.Cím víc tím líp.Mě už se ozvalo několik státních orgánu ,kteří začínají s tím co dělat.Je zapotřebí to oznámit soudu ,který je povolil a Uřadu ,který jim povolil živnost !
  • 0

PředchozíDalší

Zpět na Černá listina - od koho nebrat půjčku, nebo úvěr

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků

  • menu
cron