• menu
    obsah

Coin Fortune Concern s.r.o.

Moderátor: ÚvěrovéPodvody.eu

<<

svitlana o'keeffe

Příspěvek 28 črc 2010 10:55

novy uživatel píše:Tak už také patřím k těm důvěřivým a nakonec podvedeným.Smlouvu napadnout nejde,je opravdu sepsaná s polu s podmínkami dokonale.Jako jedinec opravdu nikdo z nás nic nezmůže.Můžem se ale všichni spojit.Jak telefonicky,tak emailem a domluvit společný sraz a napadnout tuhle rádoby s.r.o. společně.Prosím tedy všechny,kdo přispěli do diskuse a mají zájem se připojit,ať zanechaji zde svůj jakýkoli kontakt.S radostí se ujmu toho,abych nám všem domluvila schůzku na místě,které bude vzhledem k rozlišnosti bydlište pro všechny přijatelné.Peníze se nám už nevrátí ,ale zatopit pod zadkem všem,co s tím mají něco společného určitě můžem.



rada se pripojim k zalobe. moje tel.c. 776 127 742
jsem z prahy-vychod

<<

Nikola

Příspěvek 29 črc 2010 12:06

Ještě,že to tady čtu,už jsem jim také málem naletěla..i když ta záloha jako zástava se mi nezdála.Tak děkuju a je mi líto lidí,kteří takovým hyenám naletí :(

<<

Šedivec

Příspěvky: 2

Registrován: 29 črc 2010 15:19

Reputace: 0

Příspěvek 29 črc 2010 15:22

Pavla píše:PODVOD!!!!!!! Dříve se jmenovali Direct Investment Group. Obchodní zástupce (Miroslav Paděra...pokud je to jeho pravé jméno) z Vás vyláká poplatek 9000Kč. Scénář je stále stejný. Výpovědní lhůta je 7 dní....ale snaží se Vás zdržet aby jste to nestihli. Policie s tím asi nic nezmůže a nepomůže, zkouším tedy rozesílat udání na ČOI, na ochrana práv spotřebitele, jelikož podávají lživé informace a též kontrolu z pracovního úřadu...nevím zda-li to bude k něčemu, ale snad jim trochu znepříjemním život. Jestli někdo na ně podává trestní oznámení, ráda se přidám.
  • 0

<<

Šedivec

Příspěvky: 2

Registrován: 29 črc 2010 15:19

Reputace: 0

Příspěvek 29 črc 2010 15:26

Dobrý den,
pozor, uvedená firma je sbírka darebáků - po zjištění, o jaké "známé firmy" jde jsem upozornil přítelkyni aby od smlouvy odstoupila a od té doby jí chodí každou hodinu z čísla 999... sprostosti a vulgarity- nejmenší je ludra a děvka - sepisuji trestní oznámení - klidně se přidejte
Ing Končák J. Prostějov
773649264
  • 0

<<

Emilio

Příspěvek 29 črc 2010 18:14

Děkuji vám všem!! Málem jsem do toho zase vletěl!! Už jednou jsem naletěl u Cemstar a teď to bylo o fous!! Je v tomto státě ještě někdo normální!! Banky nedají (nízký příjem) a další svině podvádějí!!

<<

Jirka

Příspěvek 29 črc 2010 20:48

tak jsem naletěl taky a 6500 sipan Machač strčil do kapsy a přidávám se k žalobě kdy a kde?

<<

tvrdikova12

Příspěvky: 3

Registrován: 13 črc 2010 19:06

Reputace: 0

Příspěvek 30 črc 2010 02:37

teda,nás ale je....
  • 0

<<

David

Příspěvek 30 črc 2010 08:42

Zdravím všechny,

musíme se spojit a ukázat těmto podvodníkům, že nejsme jen stádo ovcí, které se nechá beztrestně okrádat. navrhuji spoječnou žalobu, veškeré doklady mám k dispozici. nebo alespoň prosím o informování ostatních lidí pomocí TV, jak se zmiňovala ta paní co pracuje v ČT.

Už se nemůžeme nechat takto okrádat.

<<

Vencová

Příspěvek 30 črc 2010 10:17

Dobrý den
Také jsem uzavřela smlouvu Coin Fortune Concern s.r.o slečna Michaela Hendrychová
r.č.1212 sepsala smlouvu a určitě dostanu půjčka do 5dní.Nyní se snažím kontaktovat
centrálu a tam mě říkají,že nemám všechny podklady a tak vím po přečtení všech
Vašich odkazů,že jsem naletěla.Podvodníkům u nás kvete podnikání.Kdyby
banky byly přístupnější a braly ohledy na lidi v nouzy nemohlo by se deřit podvodníkům.
Přidám se k hromadné žalobě kontakt jvencova@seznam.cz.

<<

miroslava1

Příspěvky: 6

Registrován: 25 čer 2010 09:58

Reputace: 0

Příspěvek 30 črc 2010 16:48

ja sa taky pridám,uz ma to stve,u nas som uz zalobu podala,ale lepši by bolo podat ju hromadne.chce to len sa domluvit
  • 0

<<

Renča

Příspěvek 30 črc 2010 20:48

Tak my jsme taky nalítli,jsou to zmetci největšího kalibru.Prosím o kontakt na někoho kdo dává dohromady žalobu.Dostala jsme radu obrátit se na ČOI nebo Sdružení na ochranu spotřebitele,ale ti asi nic nezmůžou.Tak lidičky pozor na sl.Mášová Simona,telefon ani nepíšu jelikož ho nebere!!!Asi jim musíme nějak zatopit.

<<

JUDITA MACHNÍNOVÁ

Příspěvek 30 črc 2010 20:58

OPĚT VÁM PŘIPOMÍNÁM ŽE SI PLATÍME ZPROSTŘEDKOVÁNÍ A PLATILA JSEM DESETKRÁT ZCELA DOBROVOLNĚ JAKO VY.DNES PLATÍTE ZA VŠE ABY SI VÁS NĚKDO VŠIML.NECHÁPU KOHO NAHÁNÍTE,KOUKNĚTE SE DO ZRCADLA A PROSTĚ SI ŘEKNĚTE,BUDU ŽÍT S TIM CO MÁM A NEBO MUSÍM NĚKOHO ZAPLATIT ABY MI SEHNAL PENÍZE. TAK TO JE TRAGÉDI.

<<

JSEM TRAGÉD

Příspěvek 30 črc 2010 21:00

Pankrac píše:Dobry den, taky se pripojuji k podvedenym. V Kvetnu jsem zazadala o pujcku. Pres 6 tydnu jsem stale dodavala nejake potrebne dokumenty....Pak teda ze pujcka je schvalena no a dnes mi prisel dopis (27.7.2010), ze bohuzel, ale nenasli vhodneho investora, ale ze se budou snazit, blablabla
Muzu se tedy rozloucit s 9000,-Kc? Samozdrejme, naletela jsem. Potrebovali jsme jen s manzelem zaplatit rychle zalohu na bydleni!!! Kdybych to vedela, tak nam banka poskytne pujcku, ale nam slo o cas: rychla pujcka. Ted nemame ani penize, ani nove bydleni a jeste nas oskubali!!! Chce to neco s nima udelat!!!

<<

Lukáš

Příspěvek 02 srp 2010 23:27

Dobrý den všem, tak já jsem taky naletěl. Jsou to pěkní lháři ty jejich poradkyně, zajímalo by mě kolik jich je těch finačních poradců jak si oni říkají. Tuneláři!!!!! Pěkně mě nasrala jak mohla dělat ze sebe takou slušnou slečnu, že je jěště na vejšce atd. nějaka Tereza, prostě jsem z toho uplně nasranej!!!!!!!!! Souhlasím se všema jít s tím k soudu hromadně i kdybi to mělo trvat nejakej rok, ale dostat je za to na lagr ať si to tam užijí. Ja to zjistil až dnes, v týdnu stím pujdu poradiť se ke známému advokátovy a uvidíme co navrhne...... Zde muj kontakt huklukas@seznam.cz Napište přijedu a udělame co pujde zatím se mějte.......................

<<

oldBurhend

Příspěvky: 1

Registrován: 03 srp 2010 12:37

Reputace: 0

Příspěvek 03 srp 2010 12:38

díky,díky,díky všem lidem na tomto webu. málem jsem také naletěl.
  • 0

Naposledy upravil oldBurhend dne 03 srp 2010 12:40, celkově upraveno 1
<<

marie

Příspěvek 03 srp 2010 12:56

Tak jak tu čtu Vaše příspěvky jsem taky jednou z Vás. 30,72010jsem podepsala smlouvu a panu ZDENKOVI MICH8LKOVI složila zálohu 6,500. škoda že jsem vás nenašla dříve,poslechla bych jak manžela tak i moji maminku abych do toho nešla. Se všemi souhlasím že se s tím musí něco dělat. též se připojuji k hromadné žalobě. Můj kontak 722614401 J.Hradec.

<<

Mirosla

Příspěvek 03 srp 2010 18:18

Z hruzou jsem nahodou narazil na tyto stranky.Je mi jasne ze jsem dalsi podvedeny.Jsem z Brna a tahle spolecnost se tvarila ze mi opravdu pomuze.Obchodni zastupce pani Hvlckova udahne nekde ze znojemska se tvarila velice slusne ujistila mne ze uver uz je vlastne hotovy bez problemu ze nic jineho nepotrebuji.4 den po podepsani a slozeni zalohy i prisel dopis plny papiru podle kterho jsem pochopil ze na uver nedosahnu ze tyhle veci mi pani vubec nerekla.Napsal jsem okamzite odstup od smlouvy a volal na Coin kde mi jedna rekla ze plati razitko posty a druha tvrde ze nic nedostanu a treti ze mam podklady vyplnit a ze nevidi problem proc bych uver nedostal.Odstup jsem podepsal ale pry jim ho nejak dosilaji na jinou adresu a ze stejne na stole do 7 dnu nebude a ze nic nedostanu.Pochopil jsem ze je to podvod a jak vidim na techto strankach je nas hodne.Nejde ani tak o zalohu ale cas ktery clovek doufa vas jeste vic poskodi a verite do posledni chvile.Prosim Vas jestli nekdo mate dobreho pravnika a uz chystate hromadnou zalobu ,pripojuji se take.Neni mozne aby jim to proslo.Je sice pravdou ze jsme si zaplatili zprostretkovani ale podle podminek smlouvy a casu na odstup a umyslneho zdrzovani je jasne ze od pocatku je to podvod a lez ktera spouste lidem muze zlomit vaz.Ja si na zalohu pujcil a stydim se jak jsem ve svych letech hloupej a duverivej ale nenapadlo me ze 20 let po revoluci je tohle jeste mozny.Prosim ozvete se mi rad se pripojim---ryply@volny.cz.Nemate nekdo opravdu spolehlivej kontakt na pujcky??Dluzim ted jiz o 9 tisic vic.

<<

rapemer

Příspěvek 03 srp 2010 19:11

Dobrý den, dnes jsem se sešel se zástupkyní, netušila vůbec nic a odkazovala mě na telefonní číslo 840 11 22 11. Jak koukám na vaše ohlasy, úvěr u nich nepodepíšu. Nerad bych naletěl jako vy všichni

<<

Miroslav

Příspěvek 03 srp 2010 20:42

Dotahneme to opravdu do konce.Tohle muze opravdu spoustu lidem zlomit vaz a nebo uz zlomilo.Je to strasne sprosty a cloveka prepada bezmocnost kdyz zamysli poctive jednani a je okraden a nikoho se nedovola.Byl jsem dlouho mimo CR a nemam ty prave kontakty abych neco rozjel ale rad se pridam k hromadne zalobe.Nekde si sedi prazaci a smeji se jak si vydeli bez prace.

<<

Karel Záhořa

Příspěvek 04 srp 2010 00:54

Pankrac píše:Dobry den, taky se pripojuji k podvedenym. V Kvetnu jsem zazadala o pujcku. Pres 6 tydnu jsem stale dodavala nejake potrebne dokumenty....Pak teda ze pujcka je schvalena no a dnes mi prisel dopis (27.7.2010), ze bohuzel, ale nenasli vhodneho investora, ale ze se budou snazit, blablabla
Muzu se tedy rozloucit s 9000,-Kc? Samozdrejme, naletela jsem. Potrebovali jsme jen s manzelem zaplatit rychle zalohu na bydleni!!! Kdybych to vedela, tak nam banka poskytne pujcku, ale nam slo o cas: rychla pujcka. Ted nemame ani penize, ani nove bydleni a jeste nas oskubali!!! Chce to neco s nima udelat!!!


Dobrý den,
divím se,že jste nešla hned přímo do některé banky(Česká spořitelna,Ge Money a pod).V případě,že nemáte v registrech žádné
záznamy,máte půjčku do jedné hodiny nebo na druhý den za podmínek,že u těchto bank máte vedený účet s finančními obraty.
Pokud ne,musíte přinést potvrzení o příjmu a dva doklady totožnosti,kontakt na firmu kde pracujete.Syn má účet u České spo-
řitelny kam mu chodí výplaty a 150.000,-Kč měl do 30 minut.Nevím,kolik jste si potřebovala pujčit,ale dnes jde hravě vyřídit i
500.000-600.000,-Kč bez zástavy.

PředchozíDalší

Zpět na Černá listina - od koho nebrat půjčku, nebo úvěr

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

  • menu
cron