Příspěvek 10 kvě 2010 13:33

Chtěl bych se podělit o pár zkušeností.I já sem bohužel naletěl podvodným půjčkám na internetu.Jednou jsem zaplatil poplatek 600kč,pak 1200kč a naposled 1000kč.Samořejmě jsme nic nedostal a nikdo na mé emaily nereagoval.Poprvé jsem to nechal být.Po druhý jsem zašel na policii a podal trestné oznámení.Sepsali to se mnou a moc šancí mě nedávali.Samozřejmě mě po 2.měsících přišlo od nich že dotyčného vyslechli,ten vše popřel a že nic jiného nenašli celou věc odložili a ještě mě upozornili že můžu být rád že na mě dotyčný nepodá oznámení pro pomluvu.Po 3.jsem si našel podvedený lidi na internetu.Bylo nás 12.a dohromady škoda za 12.tis.kč.Zaplatili jsme si právníka,hrůza peněz to stálo a čekali jsme.No a výsledek???Můžete hádat.Podvodníka si našli,vyslechli,podle toho co nám právník po té ukázal z výslechu,vše dotyčný popřel a policie mimo záznam řekla právníkovi že kvůli takový malý škodě dál nic podnikat nebudou že dotynčnýmu by stejně maximálně hrozilo bud v nejhorším podmínka ale spíš do 80.hod.prospěšných prací.A mě lítaní po soudech a další výdaje za soud a právníka,které by mě nakonec zaplatil odsouzený ale pokud nemá majetek tak by mě to možná splácel a to bych musel mít štěstí.Tak se ptám kde to žijeme???Já dám poplatek,několik tisíc za právníka,strávím čas hledáním poškozených a naše policie po půl roce nic nevyšetří.Se nedivím naším spoluobčanům že prchají do kanady.A ponaučení z toho plyne???Než něco zaplatíte,ověřte si o koho jde a nevím jak ostatní ale já na policii už nepůjdu a raději si dotyčného najdu sám a vyřeším si to sním osobně.Než platit další peníze za právníka,telefony a za jízdné a policie nic nevyřeší tak raději doporučují osobní vyřízení s podvodníkem.
  • 0