• menu
    obsah

Business development consulting

Moderátor: ÚvěrovéPodvody.eu

<<

halanin

Příspěvky: 2

Registrován: 23 bře 2010 11:09

Reputace: 0

Příspěvek 07 kvě 2010 10:12

Pozor na ně. Chtěli jsme půjčku, všechno bylo v pořádku, chtěli jen zaslat požadované dokumenty a souhlas s inkasem.
Peníze si prý strhnou až po vyplacení půjčky. Jaké bylo mé překvapení, když mi sebrali peníze z účtu a jejich úvěr nikde.
Mají to šalamounsky napsané. Neberou si provizi před vyplacením úvěru, ale strhávají si poplatky za zpracování, i když vám nic nedají.To mají malým písmem na konci smlouvy.Proto chtějí souhlas s inkasem. Tak pozor na ně, my nemáme ani úvěr a ani 5000, o které nás připravili.
  • 0

<<

Venca

Příspěvky: 24

Registrován: 23 čer 2010 09:42

Reputace: 0

Příspěvek 23 čer 2010 09:48

Dobrý den,dnes jsem obdržel dokumenty od Business development consulting.Chci se zeptat jestli jde o podvod a pokud ano,tak jakým způsobem z klienta vytáhnou peníze?Zde na povolení k inkasu se píše,že Inkaso bude strženo dle článku 4,až po vyplacení úvěru.Děkuji Venca
  • 0

<<

mixandre

Příspěvky: 1

Registrován: 09 črc 2010 16:59

Reputace: 0

Příspěvek 09 črc 2010 17:29

Již mám před sebou smlouvu,kterou jsem měla asi před půl rokem znovu,ale jinak barevné desky.Si myslý,že si toho nevšimnu :o).Ano,píší dle článku IV bodu 2,že si nebude na finanční odměnu činit nárok,když neposkytne úvěr a bla bla bla,ale i vtomto článku a téžem bodě píše,že má právo na náhradu svých nákladů,které vynaložila pro dosažení účelu této smlouvy na 5000,- provedena inkasem z vašeho účtu.Také mám před sebou ten jejich nesmyslný papír,kde slibují to co si přejem,ale to neni smlouva,ani se nepodepisuje.S tímto bychom bohužel neuspěli.Nevím,nejsem právník,ale myslím,že článek IV bod 2 je krapec v rozporu a s tím by se snad dalo něco dělat.Každopádně ty nesmysly trhám a hážu do koše.Nebo už ste je někdo žaloval?Jsem opět zklamaná a hold budu muset zas makat a makat abych všechny své úvěry jakš takš splácela.Nuž má to jeden plus,splatím to snad dřív než za 20let.Také jsem naletěla Money Brouker nebo tak nějak,chtěli 6000 a od té doby pořádně louskám smlouvy a vždy dojdu ke stejnému závěru.Půjčí vám peníze,ale jen na zástavu a to normální banky,né tyto úžasné společnosti,které záměrně tahají z lidí jako jsme my to poslední co mají a spoléhají,že se vždy najde nějaký důvěřivec a člověk na pokraji zhroucení,který dá nebo si vypůjčí poslední peníze a daruje těmto "nebankovním institucím".Není to Humusárna?Nebo už vám někdo někdy půjčil z těchto společností?Je to nechutné.To jest vše k mému článku :o),Andrea
  • 0

<<

Venca

Příspěvky: 24

Registrován: 23 čer 2010 09:42

Reputace: 0

Příspěvek 14 črc 2010 16:02

Děkuji za vaše příspěvky na tento portál.Ještě více děkuji za peníze,které jsem díky vám nemusel z bůchdarma platit podvodníkům.Samozřejmě jsem jim tu smlouvu,či co to je neposlal na zpět a ani žádné inkaso se nekonalo,pouze jsem byl překvapen,když se po pár dnech ozval nějaký pán z B.d.consulting a velice se divil proč nechci dát souhlas s inkasem.Říkal jsem mu že mají na netu takovou vizitku,že se divím proč se ještě neoběsil.Jeho drzost šla však ještě dál a začal mi vysvětlovat,že jste všichni podvodníci co neplatí dluhy a oni mají fůru spokojených klientů atd.Na mou otázku proč mají tak vysokou provizi za sjenání,nebo nesjednání úvěru mi odpověděl at se podívám na ostatní firmy kolik berou.Myslím si,že kdyby alespon řekl jak moc se na tom sjednání nadřou,tak bych to bral lépe.Každopádně díky všem budu to tady sledovat.Venca
  • 0

<<

Silesio

Příspěvky: 2

Registrován: 19 črc 2010 10:54

Reputace: 0

Příspěvek 19 črc 2010 12:31

Dobrý den,

taky nám přišli papíry. První věc co mě na to zarazilo, že společník je zapsán obchodním rejstříku od 29.04.2010 a v registru podnikání je od 03.06.2010, je to nějaký 21-letý klučina.
Další věc, že na té smlouvě je někdo podepsaný, nečitelným podpisem.

Když jsem si prostudoval smlouvu, tak jsem tam jenom našel co klient MUSÍ, ale kde je takové pojištění proti ztrátě zaměstnání nebo dlouhé nemoci.

Na jejich stránkách v sekci " Reference " to mají moc hezky napsané, protože si to napsali sami ", aby nalákali lidi.

Když jsem pracoval externě pro Českou spořitelnu, tak moje provize ze schválených úvěrů byli 300.- Kč.

Každý bankovní dům, ktreý poskytuje finanční služby má licenci od Ministerstva financí.
Bankovní domy mají smlouvy s pojišťovnami, proti nesplácení úvěrů a půjček ať už je to např. z důvodu ztráty zaměstnání nebo dlouhé nemoci.

Tato společnost je fiktivním zprostředkovatelem údajné nějaké třetí straně, která pravděpodoně neexistuje !!!

Připadá mě to, že ten člověk je jeden z nás, zadlužený až po uši. Vymyslel toto, někde jsi půjčil 200.000.- Kč na založení firmy, zaplatil si někde nějakého právníka, aby mu udělal smlovy a propočítal si, aby se mu to hezky rychle vrátilo, kolik by měl chtít po lidech za " poplatky " za vyřízení uvěru.

!!! NIKDY nedávejte souhlas a neplaťte peníze dopředu !!!

Je to tr. čin Podvod podle § 250 tr. zákona
  • 0

Naposledy upravil Silesio dne 19 črc 2010 17:48, celkově upraveno 1
<<

Miroslav Hajšman

Příspěvek 26 črc 2010 19:21

Venca píše:Dobrý den,dnes jsem obdržel dokumenty od Business development consulting.Chci se zeptat jestli jde o podvod a pokud ano,tak jakým způsobem z klienta vytáhnou peníze?Zde na povolení k inkasu se píše,že Inkaso bude strženo dle článku 4,až po vyplacení úvěru.Děkuji Venca

Zdravim ,
jakmile dáte souhlas z jednorázovým inkasem , a dáte jim do ruky
potvrzení z banky , můžou si částku 5 200, strhnout třeba 10 krát .
pozorně si pročtěte smlouvu , je tam provize 5 000,- za vyřízení , ale i když Vám nic nedají .

<<

Claudie

Příspěvek 10 srp 2010 11:14

Také jsem zažádala o půjčku a podepsala povolení k inkasu. Ale nějak mě to nedalo a
po zaslání dokumentů jsem inkaso zrušila. Samozřejmě že se třikrát pokusili o srážku z účtu. Jsem hrozně ráda, že jsem těm podvodníkům nedarovala 5 000,- Kč, které by mi moc chyběli. Lituju ty ostatní co jim naletěli. Mají možnost je žalovat. Je to strašný takhle lidi okrádat, když jsou zrovna v nouzi.

<<

jirka

Příspěvky: 2

Registrován: 28 srp 2010 11:14

Reputace: 0

Příspěvek 28 srp 2010 12:34

halanin píše:Pozor na ně. Chtěli jsme půjčku, všechno bylo v pořádku, chtěli jen zaslat požadované dokumenty a souhlas s inkasem.
Peníze si prý strhnou až po vyplacení půjčky. Jaké bylo mé překvapení, když mi sebrali peníze z účtu a jejich úvěr nikde.
Mají to šalamounsky napsané. Neberou si provizi před vyplacením úvěru, ale strhávají si poplatky za zpracování, i když vám nic nedají.To mají malým písmem na konci smlouvy.Proto chtějí souhlas s inkasem. Tak pozor na ně, my nemáme ani úvěr a ani 5000, o které nás připravili.


Taky jsem nalítl chtěl jsem půjčit ale skutek utek.A taky si strhly tak říkajíc "provizi" akorát že ne jednou ale pumply mne o 10400, a prachy od nich nikde nevím co stim volal jsem tam a nic jsou to jen podvody. Přes banku mi nepomohly a na pravnika nemám. každá rada je dobrá tak kdyby někdo věděl jak na ně tak se my prosím ozvěte na tento Emajl: mocny.arwy@seznam.cz tak zatím a bacha na ně!
  • 0

<<

mystic

Příspěvky: 1

Registrován: 04 lis 2010 12:35

Reputace: 0

Příspěvek 04 lis 2010 12:42

Dobry den,

uplne jsem na tuto firmu zapomnela...potykam se s jinyma firmama jako jsou Cash back enerprise nebo Baldrine Invest...
Dnes mi ale prislo ze jsem v kvetnu podepsala smlouvu a ze po me chteji 5000,00Kc...
Dali to dokonce uz nejake firme...dovolat se tam nemuzu a na dopisy nereagujou...
Tak ted nevim co mam delat... Jediny co vim tak jsem asi zadny poplatek neposlala...coz je mozna dobre ale....
Vubec nevim co mam delat mam jiny starosti protoze jako tato firma me dve stejne firmy dostali do peknych prusvihu a misto pujcky kterou vsichni slibujou mi spis vyprazdnili ucet a ja musela zadat o insolvenci...

Poradi mi nikdo co mam delat...

Dekuji

M
  • 0

<<

paja43

Příspěvky: 16

Registrován: 27 srp 2010 10:45

Reputace: 0

Příspěvek 04 lis 2010 18:01

Žádala jsem o ůvěr u společnosti BUSINESS DEVELOPMENT CONSULTING.S.R.O. žádný uvěr mi po 3 měsících nepřišel-dnes mi bohužel přišel výhružný dopis od této společnosti že mám zaplatit 5000,- a pokud tuto částku nezaplatím tak budu platit smluvní pokutu 15000,-nikdo mi nevysvětlil zaco to mám zaplatit.....Tím to bych se chtěla prosím někoho zeptat zda na to mají nárok a můžu se nějak bránit,nebo jsem naletěla a musím tuto částku 5000,-zaplatit.Děkuji za každou odpověd........
  • 0

<<

paja43

Příspěvky: 16

Registrován: 27 srp 2010 10:45

Reputace: 0

Příspěvek 04 lis 2010 18:26

ANI SE STOUTO SPOLEČNOSTÍ DO NIČEHO NEPOUŠTĚJTE
  • 0

<<

lenka25

Příspěvky: 3

Registrován: 04 lis 2010 18:53

Reputace: 0

Příspěvek 04 lis 2010 18:58

paja43 píše:Žádala jsem o ůvěr u společnosti BUSINESS DEVELOPMENT CONSULTING.S.R.O. žádný uvěr mi po 3 měsících nepřišel-dnes mi bohužel přišel výhružný dopis od této společnosti že mám zaplatit 5000,- a pokud tuto částku nezaplatím tak budu platit smluvní pokutu 15000,-nikdo mi nevysvětlil zaco to mám zaplatit.....Tím to bych se chtěla prosím někoho zeptat zda na to mají nárok a můžu se nějak bránit,nebo jsem naletěla a musím tuto částku 5000,-zaplatit.Děkuji za každou odpověd........


Ahoj pajo43 dopadla jsem stejně jako ty a ptala jsem zda je to možné podle právního ale bylo mi sděleno že ano zaplacením se smlouva ruší nebot firma consulting to předala vymahačum a musi se to zaplatit.tak jsem to zaplatila amám pokoj ale je to hnus když je člověk v nouzi a takto dopadne lenin.bilkova@seznam.cz
  • 0

<<

paja43

Příspěvky: 16

Registrován: 27 srp 2010 10:45

Reputace: 0

Příspěvek 04 lis 2010 19:33

Děkuji za odpověd....asi to budu muset zaplati i když si myslím že na to nemají nárok,ale jsou to parchanti
  • 0

<<

lenka25

Příspěvky: 3

Registrován: 04 lis 2010 18:53

Reputace: 0

Příspěvek 08 lis 2010 17:45

paja43 píše:Děkuji za odpověd....asi to budu muset zaplati i když si myslím že na to nemají nárok,ale jsou to parchanti


ahoj pajo43 tak jsem to zaplatila zavolala na číslo které bylo uvedené v dopise a tam mě řekli jakmile si peníze ověří a dojdou zaplacené na složenku tak se maže dotyčný z jejich systému a ptala jsem se toho haj...zda nebude po mě ta jejich povedená firma nic chtít tak odpověděl že ne.tak budu doufat.
všem co jste takto dopadli a přišel vám dopis na zaplacení částky 5000kč tak to zaplatte jinak to bude asi horší,od business.......atd to koupila vymahačská firma
tak hodně štěstí lidi
  • 0

<<

lenka25

Příspěvky: 3

Registrován: 04 lis 2010 18:53

Reputace: 0

Příspěvek 08 lis 2010 17:48

paja43 píše:Děkuji za odpověd....asi to budu muset zaplati i když si myslím že na to nemají nárok,ale jsou to parchanti


ahoj pajo43 tak jsem to zaplatila zavolala na číslo které bylo uvedené v dopise a tam mě řekli jakmile si peníze ověří a dojdou zaplacené na složenku tak se maže dotyčný z jejich systému a ptala jsem se toho haj...zda nebude po mě ta jejich povedená firma nic chtít tak odpověděl že ne.tak budu doufat.
všem co jste takto dopadli a přišel vám dopis na zaplacení částky 5000kč tak to zaplatte jinak to bude asi horší,od business.......atd to koupila vymahačská firma
tak hodně štěstí lidi
  • 0

<<

Chrťák

Příspěvky: 1

Registrován: 10 lis 2010 13:40

Reputace: 0

Příspěvek 10 lis 2010 13:47

Dobrý den,
také jsem takto naletěl. Podepsal jsem smlouvu, inkaso zadal, ale pak se podíval sem a inkaso hned zrušil.
Teď po mě firma Selby company, které to Fa Business předala, vymáhá částku 5000,. Kč za snahu sehnat finance na vyplacení mé půjčky. Stalo se bohužel to, že smlouvu jsem spálil a nyní, kdy chci vše řešit přes policii a právníky jí dost nutně potřebuji.
Nemáte ji někdo náhodou???? Pokud ano, prosím o její naskenování s tím, že si zakryjete Vaše údaje, abych je neviděl.
Velmi děkuji za pomoc, ihned bych sem napsal, jak to vidí právník a policie.
S pozdravem Michal
Mail pro zaslání : martasvob@email.cz, mikac@seznam.cz
  • 0

<<

jirka

Příspěvky: 2

Registrován: 28 srp 2010 11:14

Reputace: 0

Příspěvek 10 lis 2010 14:40

Chrťák píše:Dobrý den,
také jsem takto naletěl. Podepsal jsem smlouvu, inkaso zadal, ale pak se podíval sem a inkaso hned zrušil.
Teď po mě firma Selby company, které to Fa Business předala, vymáhá částku 5000,. Kč za snahu sehnat finance na vyplacení mé půjčky. Stalo se bohužel to, že smlouvu jsem spálil a nyní, kdy chci vše řešit přes policii a právníky jí dost nutně potřebuji.
Nemáte ji někdo náhodou???? Pokud ano, prosím o její naskenování s tím, že si zakryjete Vaše údaje, abych je neviděl.
Velmi děkuji za pomoc, ihned bych sem napsal, jak to vidí právník a policie.
S pozdravem Michal
Mail pro zaslání : martasvob@email.cz, mikac@seznam.cz

Ahoj Chrťáku(Michale) mam tu smlouvu dal jsem to právníkovy a finančním poradcům ohledně finančních podvodů a je ta smlouva napadnutelná velmy rád ti ji pošlu ja jsem přišel o 10400-kč než jsem to zjistil akorát v tvém případě nevím jak to pomůže protože ti nic z ůčtu nestrhly ja se budu snažit ti ji co nejdřív poslat jsem řidič kamionu a vratim se v pátek tak to zmaknu o výkendu tak zatim se měj
  • 0

Naposledy upravil jirka dne 10 lis 2010 14:41, celkově upraveno 1
<<

Frenkie

Příspěvky: 1

Registrován: 10 lis 2010 17:08

Reputace: 0

Příspěvek 10 lis 2010 17:12

Všem kteří dostali upomínku na 5000 a penále 10000 pro podrobnější informace postupu, sepisujeme hromadnou žalobu. pište na mail michal.klecan@seznam.cz
  • 0

<<

paja43

Příspěvky: 16

Registrován: 27 srp 2010 10:45

Reputace: 0

Příspěvek 10 lis 2010 17:45

dokonce mi včera přišla sms od Selby Company at nejpozději do 10.11.částku 5000?_zaplatím nebo zavolám na číslo 541217203,ale nikdo to tam nebere..

Naše společnost po vás žádné peníze nevyžaduje, vůči nám již nemáte žádné
závazky.
Předmětem dlužné částky je administrativní poplatek vedený ve smlouvě v
odst. IV.Odměna - bod 2)
Vaši pohledávku jsme předali společnosti Selby Company s.r.o.

s pozdravem
Bd-consulting s.r.o.

TAKHLE REAGOVALA SPOLEČNOST NA MŮJ DOTAZ ZAČ MÁM NĚCO PLATIT!!!
  • 0

<<

boluska

Příspěvky: 2

Registrován: 10 lis 2010 21:24

Reputace: 0

Příspěvek 10 lis 2010 21:29

Dobrý večer,mě taky došel výhrůžný dopis od společnosti Selby,byla jsem s tím na policii a podala trestní oznámení.Smlouvu jsem sice od Business dostala,ale nic jsem jim nepodepsala a ani neposlala.Pokud je vás tady víc,tak podejte trestní oznámení a pokud jste smlouvu nepodepsali,tak nic neplatte.
  • 0

Další

Zpět na Černá listina - od koho nebrat půjčku, nebo úvěr

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

  • menu
cron