• menu
    obsah

Poraďte

Moderátor: ÚvěrovéPodvody.eu

<<

Janka

Příspěvky: 213

Registrován: 07 zář 2010 16:12

Bydliště: Vysočina

Reputace: 0

Příspěvek 12 říj 2011 17:09

Poraďte

Jelikož jsme s manželem ve velkém finančním srabu, dlužíme několika společnostem, dohrodamy je to něco přes milion, tak jsme si zkusili podat inzerát a napsali do něj, že hledámě někoho, kdo by nám půjčil větší finanční částku na sjednocení dluhů a ozval se nám chlápek, který nám nabídl, že by nám dokázal sprostředkovat u banky každému úvěr/konsolidaci/ 600tisíc, tzn. dohromady 1 200 000,- Nic za to nechce, že prý je placen bankou za sprostředkování půjček. Dali jsme si s ním osobní schůzku, kde nám k tomu řekně víc.
No a teď mi to pořád vrtá hlavou. Zřejmě bude chtít podepsat nějaké papíry. Jenže co když je to prachsprostý podvodníček? Aby si ty peníze nakonec nesprostředkoval pro sebe, ale na naše jména :roll:
Co si o tom myslíte?
  • 0

<<

Janka

Příspěvky: 213

Registrován: 07 zář 2010 16:12

Bydliště: Vysočina

Reputace: 0

Příspěvek 16 říj 2011 13:44

Re: Poraďte

Tak nikdo nic?
No, dnes jsme se od pána, se kterým jsme měli mít zítra schůzku dověděli, že než uzavřeme smlouvy/žádoti o půjčkách, musíme uzavřít penzijní pojištění a ještě nějaké další spoření a když nám půjčku banka neschválí, prý to po několika měsících můžeme zrušit. Takže jsme od toho odstoupili rovnou, protože je to jen další chyták na blbce jako jsme my.

Jsem zklamaná, protože se opravdu nenajde nikdo, kdo by pomohl. No, co jsem taky čekala, na nás zoufalce se chytnou jen podvodníci :roll:
  • 0

<<

ÚvěrovéPodvody.eu

Uživatelský avatar

Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 142

Registrován: 18 bře 2010 17:23

Bydliště: Tam kde lišky dávaj dobrou noc :)

Reputace: 0

Příspěvek 19 říj 2011 21:31

Re: Poraďte

hmm, takže novej způsob jak vydělat na zoufalích (janko promiň za ten výraz) lidech. "Nic Vám nezaručuju, ale když si sjednáte pojištění :twisted: , které na přiklepnutí půjčky nemá vliv, tak mně tím pomůžete. Děkuju" dobrej pán no... :evil:
Janko asi už ničemu raději nevěřte a zkuste bombardovat banky žádostma a zkuste to opravdu tak, aby k vám přistupovali individuálně a nebrali vás prostě jako "dalšího" žadatele... Já vím určitě je to těžké a vypadá to bezvýchodně, ale po každé bouřce vyjde zase sluníčko, tak se držte a bojujte
  • 0

Podvody, černá listina, diskuze: ÚvěrovéPodvody.eu
Na všechny stejný metr, nikdo není víc nikdo není míň.

Zpět na Otázky, poradna - kde vzít půjčku, nebo úvěr

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

  • menu
cron