• menu
    obsah

Nabízím službu -ubránit se molochu exekuce

Moderátor: ÚvěrovéPodvody.eu

<<

Emily

Příspěvky: 87

Registrován: 15 kvě 2010 00:48

Reputace: 0

Příspěvek 08 úno 2011 18:00

Re: Nabízím službu -ubránit se molochu exekuce

Dobrý den,
vloni jsem požádala Interpress creditum o půjčku. Klasika-nic jsem nedostala,na bankovním účtě pokusy o stržení inkasa. Dnes mi od Vymáhací agentury s.r.o,Kubelíkova 42 z Prahy 3 přišel dopis o uhrazení 4.900, jinak na mě přijde exekutor. Email-neplatici@lukascenko-agency.ru a netové stránky, které nemohu najít:www.vymahaci-agentura.ru.
Poraďte, jak se mám zachovat.....jakási Ukrajina mi zrovna není příjemná.
Děkuji
  • 0

<<

Emily

Příspěvky: 87

Registrován: 15 kvě 2010 00:48

Reputace: 0

Příspěvek 21 úno 2011 16:43

Re: Nabízím službu -ubránit se molochu exekuce

Jo, jenže Interpress ode mě nedostal ani korunu,takže za blbý dopis na policii.....nevím
  • 0

<<

Marie

Příspěvky: 67

Registrován: 19 pro 2010 23:29

Reputace: 0

Příspěvek 21 úno 2011 23:23

Re: Nabízím službu -ubránit se molochu exekuce

Dobrý den Emily, ten blbý dopis, to myslíte ten od vymahačské firmy? Jak se zachováte, až někdo z nich zazvoní u vašich dveří ? Nechci Vás strašit ale na jedné straně chcete poradit a na druhé nic nechcete udělat. Proč ostatní podvedení na ně podávají hromadné žaloby i když také nepřišli o žádné peníze ? Protože na nich podvodně ty peníze vymáhají a vyhrožují exekutorem. Tady na Interpress creditum str.12 máte ten samý příspěvek z 9.2., na který jsem Vám odpovídala ale asi jste to nečetla. Je tam taky o vymahačské firmě (lukasenko), že je to podvod od 23-letého kluka a odkaz na portál, kde se můžete dočíst více. Jan Tomšů Vám také radí co máte udělat a Vám se to nezdá. Tak pokud se rozmyslíte a budete se chtít přidat k hromadné žalobě, podívejte se na euro future str.4, je tam adresa na policii v Hradci a pod adresou čísla jednací na Interpress creditum a euro future (je to jedna firma,ta vaše smlouva je jen starší). Stačí dojít na PČR v místě vašeho bydliště, řeknete že se chcete připojit k hromadné žalobě a sdělíte jim č.j. pod kterým je žaloba vedena,(to na Interpress creditum). Předložíte jim okopírované všechny dopisy, složenky, smlouvu atd., oni to sepíšou a pošlou do Hradce na kriminálku. No a pokud někdo zazvoní, odkážu je na kriminálku do Hradce, kam jsem to podstoupila. Nestojí to za zamyšlení ?
  • 0

<<

Marie

Příspěvky: 67

Registrován: 19 pro 2010 23:29

Reputace: 0

Příspěvek 04 bře 2011 22:52

Re: Nabízím službu -ubránit se molochu exekuce

Já si myslím, že za zamyšlení to stojí a ještě jedna věc přímo od právníka, který tuto kauzu řeší. Dopis od vymahačské agentury můžete (nic tím nezkazíte) zaslat na policii ale také nemusíte, protože už tam toho mají hodně. Pokud by Vám přišel exekutor domů, ihned přivolat policii na místo, protože neproběhlo žádné soudní ani exekuční řízení a tudíž nemá exekutor právo u Vás co pohledávat. Osobně si myslím, že žádný exekutor ani nikdy nepřijde, jak jsem tu již psala - je to taky podvodník.
  • 0


Zpět na Černá listina - od koho nebrat půjčku, nebo úvěr

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

  • menu
cron