• menu
    obsah

prosím o radu:

Moderátor: ÚvěrovéPodvody.eu

<<

Robert20

Příspěvky: 41

Registrován: 11 lis 2010 15:23

Reputace: 0

Příspěvek 07 led 2011 15:57

Dobrý den, máme vcelku velký problém. Máme několik půjček a potřebovali bychom do skonsolidovat, ale nikdo nám to nechce udělat z důvodu, že jsme už vedeni jako neplatiči a nebo po nás někdo chce poplatek předem, ale to už jsme tolikrát naletěli. Už nestačíme splácet. Neví prosím Vás někdo o něčem? Díky za rady.
  • 0

<<

Janka

Příspěvky: 213

Registrován: 07 zář 2010 16:12

Bydliště: Vysočina

Reputace: 0

Příspěvek 07 led 2011 19:35

Roberte,
i my máme s manželem několik půjček a už víc jak dva roky sháníme někoho kdo by nám pomohl a to nejsme v registru. Za tu dobu jsme narazili jen na podvodníky kteří chtěli tisícové poplatky předem.
Jisté je jedno - pokud nemáte čím ručit, nikdo vám nepůjčí. To je i náš případ.
  • 0

<<

Robert20

Příspěvky: 41

Registrován: 11 lis 2010 15:23

Reputace: 0

Příspěvek 07 led 2011 19:46

Je to strašné:-( a to nám ještě mají snížit plat. My také jen na samé podvodníky narazili... . Ani nevím co s náma bude a jak to dopadne pokud neseženeme nejakou lepší placenou práci a nebo nekoho kdo nám pomůže. Ručit bohužel už také nemůžeme. Mno jak vidím nejsme jediní co jsem četl...
  • 0

<<

Emily

Příspěvky: 87

Registrován: 15 kvě 2010 00:48

Reputace: 0

Příspěvek 09 led 2011 07:44

Zdravím, jsem taky jedna, co si nasekala toho vyše hlavy. Oddlužení jedině přes právníka...a co nejdřív.....
  • 0

Naposledy upravil Emily dne 09 led 2011 07:45, celkově upraveno 1
<<

Robert20

Příspěvky: 41

Registrován: 11 lis 2010 15:23

Reputace: 0

Příspěvek 27 úno 2011 20:42

Re: prosím o radu:

ano oddlužení, jenže právník chce abychom v bance doplatitli 12 000, jenže kde je máme vzít:-( je to strašný
  • 0

<<

Emily

Příspěvky: 87

Registrován: 15 kvě 2010 00:48

Reputace: 0

Příspěvek 28 úno 2011 12:24

Re: prosím o radu:

Robert20 píše:ano oddlužení, jenže právník chce abychom v bance doplatitli 12 000, jenže kde je máme vzít:-( je to strašný


Moje právnička CHCE 1.800 ZA ZPRACOVÁNÍ A PAK ZÁLEŽÍ NA SOUDU, KOLIK MI TOHO JEŠTĚ NAÚČTUJE....
  • 0

<<

Janka

Příspěvky: 213

Registrován: 07 zář 2010 16:12

Bydliště: Vysočina

Reputace: 0

Příspěvek 28 úno 2011 12:40

Re: prosím o radu:

My se s manželem pokusíme ještě jednat s veřiteli, jestli by nám nesnížili, popř. neodložili splátky i když v to už taky nedoufám. Jsme teď v hrozné bryndě, sice máme oba práci, ale vzhledem ke krizi nám značně snížili platy a už takhle jsme vydělávali jen na dluhy. Teď co dostaneme v březnu výplatu už nebudeme mít na pokrytí všech dluhů takže vůbec netuším co bude dál...
  • 0

<<

Robert20

Příspěvky: 41

Registrován: 11 lis 2010 15:23

Reputace: 0

Příspěvek 28 úno 2011 14:42

Re: prosím o radu:

přesně jak říkáte, v naší republice to stojí za...co my už investovali do těch zas... podvodníků každý jenom sliboval a nic z teho. My naštěstí s manželkou práci máme, ale co velice, platy máme snížené, syn je bez práce a když pracoval byl jen na dohodu půl roku a nic moc si nevydělal a novou práci sehnat nemůže a druhý syn studuje. Od jednoho věřitele už nám došlo že chce zaplatit celý dluh 80 000 :-( a nevím vůbec co budeme dělat, když na to nemáme, nemáme ani na tu zatracenou insolvenci, člověk se bojí že když jde z práce domů co ho čeká...minulý týden nám málem odpojili plyn, ale naštěstí nám známá půjčila. Už nevím co dělat jsme všichni na pokraji svých sil.
  • 0

<<

Robert20

Příspěvky: 41

Registrován: 11 lis 2010 15:23

Reputace: 0

Příspěvek 28 úno 2011 14:44

Re: prosím o radu:

a ještě s věřiteli jsme jednali osobně už několikrát a taky telefonicky, že to nestačíme a chceme snížit splátky nebo pozastavit a vůbec se s námi nechtějí bavit, jenom řekli že to jde když ztratíme oba práci. Ani nám nezbývá na jídlo někdy:-( je to strašný. Litujeme toho někdy, že jsme si ten dům spravovali, ale co naděláme.
  • 0

<<

Robert20

Příspěvky: 41

Registrován: 11 lis 2010 15:23

Reputace: 0

Příspěvek 01 bře 2011 10:01

Re: prosím o radu:

My už ho v zástavě máme u čsob 2 roky, odhad je kolem 2 000 000 hypotéku jakš takš zvládáme zatím, ale ty ostatní půjčky ne:(
  • 0

<<

Robert20

Příspěvky: 41

Registrován: 11 lis 2010 15:23

Reputace: 0

Příspěvek 01 bře 2011 20:14

Re: prosím o radu:

pozemek máme o výměře 30m2, ale to nikdo do zástavy nechce bohužel. no my volali dnes do banky co po nás chtěji celou částku a nic moc jsme teda nevyřídili:( řekli že jsme 3x nezaplatili že je to náš problém a né jejich prej. Už nevím mno.
  • 0

<<

Marie

Příspěvky: 67

Registrován: 19 pro 2010 23:29

Reputace: 0

Příspěvek 04 bře 2011 22:07

Re: prosím o radu:

hugos píše:Já taky komunikoval s věřiteli ale jak sám píšete příliš se svámi nechtějí bavit. O nějakém snížení splátek nechtějí slyšet a když ano tak opravdu minimálně což člověku téměř nepomůže. Poté chtějí uhradit celou částku a to je pro člověka v takové situaci likvidační. Když nesehnal doteď kde vezme na celou uhradu. Rovněž zažívám to, že není na jídlo není ani na cestu do práce dojíždím 30km.Je to hrozné. Jak sám říkáte člověk se třepe při návratu domů co ho čeká co na něj vybafne ze schránky apod. Ještě před dvěma roky jsem si říkal, že se do takové situace nemohu dostat a bylo mi takových lidí líto. Ouha je to rychlejší jak na nové boty. Pomohl jsem známým do toho rozvod k tomu na rok snížení platu - změna směnnosti a mám vystaráno.Po rozvodu jsem skončil na ulici s pár věcma. Auto které mi zůstalo jsem musel prodat a nemám nic. To už člověk opravdu nemá sílu to dál řešit. Denodenně řešit existenci. Přemýšlet kde vezmu na to a na to. A pomoci není. jelikož už jsem u některých opožděn se splátkou 2 měsíce tak očekávám, že to půjde velice rychle. Jen nevím co si ze mě vemou když už nic nemám. Dostanu exekuci na plat a zruší mi účty tím pádem jsem na ulici znova a tím za chvíli konec v práci protože si neumím představit jak bych fungoval a bude o jednoho bezdomovce víc. Nijak jinak svou budoucnost nevidím


hugosi, když jste pomohl vašim známým jak tu píšete, co kdyby Vám to teď oplatili a pomohli zase oni Vám. Bylo by to od nich správné a očekávané. Nebo už nejsou vašimi známýni, když se Vám nedaří ? Pokuste se je oslovit, třeba si myslí, že na tom nejste tak špatně.
  • 0

Další

Zpět na Otázky, poradna - kde vzít půjčku, nebo úvěr

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků

  • menu
cron