• menu
    obsah

Credium

Moderátor: ÚvěrovéPodvody.eu

<<

Janka

Příspěvky: 213

Registrován: 07 zář 2010 16:12

Bydliště: Vysočina

Reputace: 0

Příspěvek 15 lis 2010 21:53

Žádala jsem u této společnosti o půjčku, ale byla mi zamítnuta. Máte s nimi někdo zkušenost? Poskytují poctivé půjčky, ale nahlížejí do Solusu, což by však u mě neměl být problém, v registru nejsem.
Oni jsou ty nebankovní společnosti mezi sebou nějak propojený? Mám velkou půjčku u Cetelemu, tak to vypadá, že o tom vědí, protože proč by mi jinak půjčku zamítli?
  • 0

<<

ÚvěrovéPodvody.eu

Uživatelský avatar

Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 142

Registrován: 18 bře 2010 17:23

Bydliště: Tam kde lišky dávaj dobrou noc :)

Reputace: 0

Příspěvek 16 lis 2010 16:32

Je možné, že je to tak, jak píšete.
  • 0

Podvody, černá listina, diskuze: ÚvěrovéPodvody.eu
Na všechny stejný metr, nikdo není víc nikdo není míň.
<<

scalex

Příspěvky: 2

Registrován: 19 lis 2010 11:42

Reputace: 0

Příspěvek 19 lis 2010 11:47

S Crediem - Nejlevnější půjčkou - mám dobrou zkušenost, moje žádost byla během několika dní kladně vyřízena. Také mám půjčky (mimo jiné i u Cetelemu), všechny své závazky jsem Crediu přiznal a po zaslání všech dokladů jsem měl peníze druhý den na účtě. Možná svoji roli sehrálo i mé (pravdivé) prohlášení, že část této půjčky bude použita na splacení méně výhodného úvěru (zatíženého vyšší úrokovou sazbou než má Credium).

Do Solusu Credium nahlíží pouze 6 měsíců zpětně, takže kdo nemá v rejstříku puntik za poslední půl rok, ten má šanci.

A ano, nebankovní společnosti mají Nebankovní registr klientských informací, kde spolu mohou sdílet informace o tom, jaké půjčky a u jakých společností máte. Tj. pokud jim nějakou půjčku zatajíte, zbytečně klesá vaše důvěryhodnost.
  • 0

<<

Janka

Příspěvky: 213

Registrován: 07 zář 2010 16:12

Bydliště: Vysočina

Reputace: 0

Příspěvek 19 lis 2010 15:09

Tak mému manželovi půjčku schválili. Jedná se o 80tisíc na 72 měsíců s měsíční splátkou 1923,- ve které je zahrnuto i pojištění. Nechtějí žádné poplatky předem ani povolení k inkasu, nic takového. Takže zas jedna seriozní firma :)
  • 0

<<

ABC

Příspěvky: 18

Registrován: 12 lis 2010 15:25

Reputace: 0

Příspěvek 19 lis 2010 18:05

U Credium jsem měla půjčku a jsou v pohodě. jediné co mě trochu štvalo bylo, že to bylo hodně zdlouhavé, musela jsem mít potvrzení o přijmu, výpis z účtu a vše se vyřizuje poštou.
Ale jinak mohu doporučit. Jsou solidní.
  • 0


Zpět na Otázky, poradna - kde vzít půjčku, nebo úvěr

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

  • menu
cron