• menu
    obsah

Česká spořitelna

Moderátor: ÚvěrovéPodvody.eu

<<

Janka

Příspěvky: 213

Registrován: 07 zář 2010 16:12

Bydliště: Vysočina

Reputace: 0

Příspěvek 15 lis 2010 19:10

Dnes jsem se byla pokusit vyjednat na pobočce České spořitelny, u níž máme také dluh, nižší splátky. Jsem zklamaná. Snížit, nebo odložit splátky jde pouze v případě, že přijdete o práci, nebo si přivodíte úraz a přijdete tudíž o přísun financí, ale to, že máte někde další půjčky a proto nezvládáte platit je vůbec nezajímá. Říkala jsem té paní tam, že je snad lepší se nějak domluvit než přestat platit, alespoň to všude uvádějí, ale ona jen pokrčila rameny, a že prý mi v tomhle případě nepomůže.
Tak už fakt nevím co dělat. Do oddlužovacích společností se mi nechce.
  • 0

<<

Emily

Příspěvky: 87

Registrován: 15 kvě 2010 00:48

Reputace: 0

Příspěvek 15 lis 2010 20:06

Nedá se nic dělat. Taky jsem zkoušela domluvu, ale tolik pokut co mi dají, nezvládnu. Půjdu do insolvence a to jsem jim řekla na rovinu ,aby věděli, že dostanou jen 30% půjčky zpátky nebudou-li vstřícnější. Ha...vlastně jsem jim vyhrožovala....to je dobrýýýýýýýýýýýý
  • 0

<<

Emily

Příspěvky: 87

Registrován: 15 kvě 2010 00:48

Reputace: 0

Příspěvek 15 lis 2010 20:08

Jo a česká spořitelna si účtuje 65 korun když si peníze vložíte na svůj soukromý účet....zloději. Banka ne pro život, ale proti životu.....budu si dávat peníze pod polštář......jestli mi nějaké zbydou.
Na insolvenční společnosti nereagujte. Dejte právníkovi podklady, zaúčtuje si 2.000 a insolvenční právník se vám pak věnuje. Společnosti vás akorát oberou.
  • 0

<<

Janka

Příspěvky: 213

Registrován: 07 zář 2010 16:12

Bydliště: Vysočina

Reputace: 0

Příspěvek 15 lis 2010 20:39

Už mě to taky štve. Vždyť těm bankám cpeme peníze vrchem spodem a oni se vůbec nesnaží. Je až neuvěřitelné, za co všechno si dokážou brát poplatky. Kdybych u nich neměla dluhy, okamžitě bych zrušila účet.
  • 0

<<

jan mizer

Příspěvky: 10

Registrován: 12 pro 2010 22:50

Reputace: 0

Příspěvek 17 pro 2010 23:37

hlavně že nabyzeji dobre vyhody -ale pro koho
  • 0

<<

ÚvěrovéPodvody.eu

Uživatelský avatar

Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 142

Registrován: 18 bře 2010 17:23

Bydliště: Tam kde lišky dávaj dobrou noc :)

Reputace: 0

Příspěvek 18 pro 2010 12:03

S tím zrušením účtu mi úplně čtete myšlenky :-)
  • 0

Podvody, černá listina, diskuze: ÚvěrovéPodvody.eu
Na všechny stejný metr, nikdo není víc nikdo není míň.

Zpět na Otázky, poradna - kde vzít půjčku, nebo úvěr

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

  • menu
cron