• menu
    obsah

Profi credit

Moderátor: ÚvěrovéPodvody.eu

<<

pospi

Příspěvky: 27

Registrován: 27 říj 2010 12:00

Reputace: 0

Příspěvek 21 lis 2010 18:00

Janka píše:Opět mi to nedalo a navštívila jsem stránky ProfiCreditu.

Takže - půjčka 166tisíc na 24měsíců. Měsíční splátka 12352kč!! Za těch 24 měsíců /což je na půjčku docela krátká doba/ bych jim splatila 296 448kč. Tzn. že bych přeplatila 130448,- za pouhé dva roky!!!

Pokud bych využila nejdelší dobu splácení, kterou ProfiCredit nabízí tj. 48 měsíců, vypadalo by to takto:
Půjčka 166tisíc na 48měsíců, měsíční splátka 9101kč!! Konečná částka po splacení by byla 436 848tisíc kč. Tzn. že bych za 48 měsíců přeplatila 270 848tisíc!!!
A jak je to s pojištěním? Je už alespoň započteno v té obří částce?


Ještě ať mi někdo tvrdí, že nejde o lichvu! :rolleyes:

Nejde o lichvu, jen je v úročení zobrazeno riziko. Když někdo půjčí i tomu, komu si netroufá půjčit prakticky nikdo, musí to riziko vyvážit mírou úroků. Chceš? Půjčíme ti. Nechceš, nikdo tě nenutí, ale bude to dražší. Pokud ty peníze potřebuješ, vezmi je za těchto podmínek, nechceš, nikdo tě nenutí. A o tom to je. A Cetelem? Jen zkuste, zda vám půjčí, pokud jste vysoce rizikoví.







Máme s manželem půjčku u společnosti Cetelem. Půjčili jsme si 430tisíc a máme to na 120 měsíců. Splácíme měsíčně 5380,- v téhle částce je i pojištění, mimo jiné i pro případ ztráty zaměstnání.
Za těch deset let celkově tedy zaplatíme 645 600kč. Tzn. že přeplatíme 215 600,- i s pojištěním.
To je rozdíl. Co!!!
  • 0

<<

pospi

Příspěvky: 27

Registrován: 27 říj 2010 12:00

Reputace: 0

Příspěvek 21 lis 2010 18:02

pospi píše:
Janka píše:Opět mi to nedalo a navštívila jsem stránky ProfiCreditu.

Takže - půjčka 166tisíc na 24měsíců. Měsíční splátka 12352kč!! Za těch 24 měsíců /což je na půjčku docela krátká doba/ bych jim splatila 296 448kč. Tzn. že bych přeplatila 130448,- za pouhé dva roky!!!

Pokud bych využila nejdelší dobu splácení, kterou ProfiCredit nabízí tj. 48 měsíců, vypadalo by to takto:
Půjčka 166tisíc na 48měsíců, měsíční splátka 9101kč!! Konečná částka po splacení by byla 436 848tisíc kč. Tzn. že bych za 48 měsíců přeplatila 270 848tisíc!!!
A jak je to s pojištěním? Je už alespoň započteno v té obří částce?


Ještě ať mi někdo tvrdí, že nejde o lichvu! :rolleyes:

Nejde o lichvu, jen je v úročení zobrazeno riziko. Když někdo půjčí i tomu, komu si netroufá půjčit prakticky nikdo, musí to riziko vyvážit mírou úroků. Chceš? Půjčíme ti. Nechceš, nikdo tě nenutí, ale bude to dražší. Pokud ty peníze potřebuješ, vezmi je za těchto podmínek, nechceš, nikdo tě nenutí. A o tom to je. A Cetelem? Jen zkuste, zda vám půjčí, pokud jste vysoce rizikoví.







Máme s manželem půjčku u společnosti Cetelem. Půjčili jsme si 430tisíc a máme to na 120 měsíců. Splácíme měsíčně 5380,- v téhle částce je i pojištění, mimo jiné i pro případ ztráty zaměstnání.
Za těch deset let celkově tedy zaplatíme 645 600kč. Tzn. že přeplatíme 215 600,- i s pojištěním.
To je rozdíl. Co!!!


Samozřejmě, je v tom pojištění pro ztrátu zaměstnání, pro onemocnění, ovdovění a i jiné neočekávané události.
  • 0

<<

Janka

Příspěvky: 213

Registrován: 07 zář 2010 16:12

Bydliště: Vysočina

Reputace: 0

Příspěvek 21 lis 2010 20:21

Upřímně - nechápu, že člověk jako vy, Pospi, který má dluhy u šesti věřitelů se tolik "pere" za společnost ProfiCredit, která vám v tomhle případě stejně nepomůže.


Jinak, máme půjčku u společnosti Cetelem, nejsme rizikoví, všechny své závazky máme řádně pojištěné a řádně splácíme. Máme problém jako drtivá většina zadlužených lidí a to ten, že v podstatě vyděláváme jen na ty dluhy.
Na tyhle stránky chodím proto, zda by se třeba nenašlo nějaké řešení co by se s tím dalo dělat, nebo na koho/co si dát pozor.
Tož tak...
  • 0

<<

pospi

Příspěvky: 27

Registrován: 27 říj 2010 12:00

Reputace: 0

Příspěvek 22 lis 2010 10:01

Neperu ze za Profi Credit, pouze jsem reagovala na dotaz. A to proto, že Profi Credit znám, splatila jsme u nich už tři úvěry a vždy mi vyšli vstříc i tehdy, když jsem pro jiné byla riziková. Také jsem dnes v problémech, jelikož jsem ztratila zaměstnání. Ale na Profi Credit si nemohu stěžovat. Vždy mi půjčku dali, i když jinde jsem neměla šanci. K čemu vám je, že vám banka nabízí nízké úroky, když vám stejně půjčku nedá a za ty nízké úroky dostane půjčku tak maximálně jeden z dvaceti žadatelů? Dnes je situace taková, že pokud chcete nízké úroky, musíte splňovat řadu podmínek, které jen tak nesplníte. Roli hraje i vaše bydliště, věk, délka zaměstnání u jednoho zaměstnavatele, vzdělání, zda máte vlastní byt nebo nájemní apod. A stačí, abyste bydlela na špatné adrese nebo v "rizikovém" městě a máte smůlu. Takže raději vyšší úroky, ale s tím, že tu půjčku skutečně dostanu a ne, že mi ji někdo jen slíbí.
  • 0

<<

Janka

Příspěvky: 213

Registrován: 07 zář 2010 16:12

Bydliště: Vysočina

Reputace: 0

Příspěvek 22 lis 2010 19:26

Jenže kdo z nás má na to, aby platil měsíčně tak vysokou splátku? My co máme již několik úvěrů bysme spíš ocenili nižší splátky na delší dobu. Nějakých 10,20tisíc zadlužené lidi nespasí, spíš přivede do ještě větších problémů a když si půjčím 160,- nebudu to mít z čeho platit, navíc ani neseženu ručitele a ProfiCredit nad částku 130tisíc vyžaduje ručitele, což je taky pěkná pitomost.
A pak, plaťte 48 měsíců 9tisíc a k tomu ještě ostatní půjčky :rolleyes:
Takže za sebe říkám ne, pro mě neseriozní a lichvářská společnost.
  • 0

<<

pospi

Příspěvky: 27

Registrován: 27 říj 2010 12:00

Reputace: 0

Příspěvek 23 lis 2010 11:07

Janka píše:Jenže kdo z nás má na to, aby platil měsíčně tak vysokou splátku? My co máme již několik úvěrů bysme spíš ocenili nižší splátky na delší dobu. Nějakých 10,20tisíc zadlužené lidi nespasí, spíš přivede do ještě větších problémů a když si půjčím 160,- nebudu to mít z čeho platit, navíc ani neseženu ručitele a ProfiCredit nad částku 130tisíc vyžaduje ručitele, což je taky pěkná pitomost.
A pak, plaťte 48 měsíců 9tisíc a k tomu ještě ostatní půjčky :rolleyes:
Takže za sebe říkám ne, pro mě neseriozní a lichvářská společnost.


S tím "lichvářská" opatrně, ať se nedostanete do problémů s trestním zákoníkem a ať potom nemusíte nést u soudu důkazní břemeno. Internet totiž není tak anonymní, jak si snad myslíte a podle vaší IP adresy lze pro účely trestního řízení snadno vystopovat pachatele. Profi Credit není od toho, aby půjčoval zadluženým, na to jdou konsolidace dluhů a insolvenční řízení. Profi credit si naopak zjišťuje, zda není žadatel předlužen a pokud je, nepůjčí mu, jelikž by tím byla ohrožena splatnost dluhu. Přeji hezký den a doufám, že vám toto vysvětlení stačilo.
  • 0

<<

Janka

Příspěvky: 213

Registrován: 07 zář 2010 16:12

Bydliště: Vysočina

Reputace: 0

Příspěvek 23 lis 2010 20:45

  • 0

Naposledy upravil Janka dne 23 lis 2010 21:51, celkově upraveno 1
<<

Janka

Příspěvky: 213

Registrován: 07 zář 2010 16:12

Bydliště: Vysočina

Reputace: 0

Příspěvek 23 lis 2010 22:18

pospi píše:Profi Credit není od toho, aby půjčoval zadluženým, na to jdou konsolidace dluhů a insolvenční řízení...


Předpokládám tedy, že u vás udělali vyjímku a půjčili vám / a to dokonce třikrát :lol: / přesto, že máte úvěry u šesti společností.


Nejprve jste uvedla, že ProfiCredit půjčuje i tomu, kdo je rizikový a kdo už nemá jinde šanci. Měla byste si po sobě ty bláboly co zde píšete pořádně přečíst...
  • 0

<<

Janka

Příspěvky: 213

Registrován: 07 zář 2010 16:12

Bydliště: Vysočina

Reputace: 0

Příspěvek 23 lis 2010 22:41

pospi píše:S tím "lichvářská" opatrně, ať se nedostanete do problémů s trestním zákoníkem a ať potom nemusíte nést u soudu důkazní břemeno


Slovo "lichvářská" je u společnosti ProfiCredit hodně skloňováno, jak jsem se přesvědčila.


pospi píše:Internet totiž není tak anonymní, jak si snad myslíte a podle vaší IP adresy lze pro účely trestního řízení snadno vystopovat pachatele


To zajisté. Proto byste si měla dát dobrý pozor na to, čím budete komu vyhrožovat.
  • 0

<<

pospi

Příspěvky: 27

Registrován: 27 říj 2010 12:00

Reputace: 0

Příspěvek 24 lis 2010 10:03

Janka píše:
pospi píše:S tím "lichvářská" opatrně, ať se nedostanete do problémů s trestním zákoníkem a ať potom nemusíte nést u soudu důkazní břemeno


Slovo "lichvářská" je u společnosti ProfiCredit hodně skloňováno, jak jsem se přesvědčila.

Skutečnost, že se trestná činnost provozuje ve větším rozsahu, tedy že více pachatelů se dopouští trestné činnosti tím, že používá slovo "lichvářská" ve spojení s mezinárodně uznávanou společností, která se řídí platnými zákony a etickým kodexem, (jedná se o křivé obvinění dle trestního zákona), neznamená, že se tito pachatelé nedopouštějí trestné činnosti. Chcete snad také říci, že když se automobily kradou ve velkém rozsahu a když se této trestné činnosti dopouští mnoho pachatelů, automaticky to znamená, že kradení aut je legální?


pospi píše:Internet totiž není tak anonymní, jak si snad myslíte a podle vaší IP adresy lze pro účely trestního řízení snadno vystopovat pachatele


To zajisté. Proto byste si měla dát dobrý pozor na to, čím budete komu vyhrožovat.


Upozornění pro pachatele, že páchá trestnou činnost a že mu tím pádem hrozí trestní stíhání, nelze v žádném právním řádu na světě zaměňovat s vyhrožováním.
  • 0

<<

Janka

Příspěvky: 213

Registrován: 07 zář 2010 16:12

Bydliště: Vysočina

Reputace: 0

Příspěvek 24 lis 2010 10:45

  • 0

<<

Janka

Příspěvky: 213

Registrován: 07 zář 2010 16:12

Bydliště: Vysočina

Reputace: 0

Příspěvek 24 lis 2010 11:00

pospi píše:
Janka píše:
pospi píše:S tím "lichvářská" opatrně, ať se nedostanete do problémů s trestním zákoníkem a ať potom nemusíte nést u soudu důkazní břemeno


Slovo "lichvářská" je u společnosti ProfiCredit hodně skloňováno, jak jsem se přesvědčila.

Skutečnost, že se trestná činnost provozuje ve větším rozsahu, tedy že více pachatelů se dopouští trestné činnosti tím, že používá slovo "lichvářská" ve spojení s mezinárodně uznávanou společností, která se řídí platnými zákony a etickým kodexem, (jedná se o křivé obvinění dle trestního zákona), neznamená, že se tito pachatelé nedopouštějí trestné činnosti. Chcete snad také říci, že když se automobily kradou ve velkém rozsahu a když se této trestné činnosti dopouští mnoho pachatelů, automaticky to znamená, že kradení aut je legální?


pospi píše:Internet totiž není tak anonymní, jak si snad myslíte a podle vaší IP adresy lze pro účely trestního řízení snadno vystopovat pachatele


To zajisté. Proto byste si měla dát dobrý pozor na to, čím budete komu vyhrožovat.


Upozornění pro pachatele, že páchá trestnou činnost a že mu tím pádem hrozí trestní stíhání, nelze v žádném právním řádu na světě zaměňovat s vyhrožováním.





Vaše štěkání do tmy je jen pouhým pokusem o výhrůžky. V žádném případě nezabráníte tomu, aby se na fórech diskutovalo o pofidérních, lichvářských společnostech.
  • 0

<<

pospi

Příspěvky: 27

Registrován: 27 říj 2010 12:00

Reputace: 0

Příspěvek 24 lis 2010 11:20

Janka píše:
pospi píše:
Janka píše:
Slovo "lichvářská" je u společnosti ProfiCredit hodně skloňováno, jak jsem se přesvědčila.

Skutečnost, že se trestná činnost provozuje ve větším rozsahu, tedy že více pachatelů se dopouští trestné činnosti tím, že používá slovo "lichvářská" ve spojení s mezinárodně uznávanou společností, která se řídí platnými zákony a etickým kodexem, (jedná se o křivé obvinění dle trestního zákona), neznamená, že se tito pachatelé nedopouštějí trestné činnosti. Chcete snad také říci, že když se automobily kradou ve velkém rozsahu a když se této trestné činnosti dopouští mnoho pachatelů, automaticky to znamená, že kradení aut je legální?




To zajisté. Proto byste si měla dát dobrý pozor na to, čím budete komu vyhrožovat.


Upozornění pro pachatele, že páchá trestnou činnost a že mu tím pádem hrozí trestní stíhání, nelze v žádném právním řádu na světě zaměňovat s vyhrožováním.





Vaše štěkání do tmy je jen pouhým pokusem o výhrůžky. V žádném případě nezabráníte tomu, aby se na fórech diskutovalo o pofidérních, lichvářských společnostech.


V pohodě si diskutujte o podvodných a lichvářských společnostech, ale pokud si budete s těmito společnostmi plést společnost, která se přísně řídí platným právním řádem, je členem Asociace leasingových a úvěrových společností a nebudete moci před soudem svá tvrzení dokázat, dopouštíte se trestného činu. Tím, že jsem vás na to upozornila a přesto budete v trestné činnosti pokračovat, se zbavujete možnosti u soudu argumentovat neznalostí zákona anebo vaším omylem a vaše jednání bude kvalifikované jako úmyslné a tím vám hrozí mnohem vyšší trest, než kdyby bylo možné vaše jednání kvalifikovat jako jednání v omylu.
  • 0

<<

pospi

Příspěvky: 27

Registrován: 27 říj 2010 12:00

Reputace: 0

Příspěvek 24 lis 2010 11:24

Janka píše:




Mohla byste se vyjádřit k tomuto?


Není, jelikož každý klient dal ještě před tím, než mu byla půjčka vyplacena svůj výslovný souhlas s tím, že pokud nebude pravidelně hradit splátky, souhlasí s vyvěšením svého jména, adresy a dluhu na veřejných místech. Jelikož se jedná o zveřejnění neplatícího klienta s jeho výslovným souhlasem, nemůže jít o trestnou činnost. Nemějte strach, Profi Credit nikdy nedělal nic, co není v naprostém souladu se zákonem.
  • 0

<<

pospi

Příspěvky: 27

Registrován: 27 říj 2010 12:00

Reputace: 0

Příspěvek 24 lis 2010 11:30

Janka píše:




Mohla byste se vyjádřit k tomuto?


Nechápu, proč věříte těm několika neplatíčům a podvodníkům, kteří ve zlosti, že musí platit to, k čemu se zavázali smlouvou o úvěru a že jím věřitel dluhy neodpustí, se dopouštějí lží a pomluv? Devadesát procentn z toho, co tam píší, jsou vyložené lži. Nemá cenu se podrobně vyjadřovat ke každé jednotlivé lži zvlášť, protože by mi to zabralo nejméně hodinu času. Předpokládám, že slušní lidé věří slušným lidem a ne neplatičům, kteří se v drtivé většině dopustili trestného činu úvěrový podvod a dále se dopouštějí trestného činu pomluvy a poškozování cizích práv.
  • 0

<<

Janka

Příspěvky: 213

Registrován: 07 zář 2010 16:12

Bydliště: Vysočina

Reputace: 0

Příspěvek 24 lis 2010 11:36

pospi píše:
Janka píše:




Mohla byste se vyjádřit k tomuto?


Není, jelikož každý klient dal ještě před tím, než mu byla půjčka vyplacena svůj výslovný souhlas s tím, že pokud nebude pravidelně hradit splátky, souhlasí s vyvěšením svého jména, adresy a dluhu na veřejných místech. Jelikož se jedná o zveřejnění neplatícího klienta s jeho výslovným souhlasem, nemůže jít o trestnou činnost. Nemějte strach, Profi Credit nikdy nedělal nic, co není v naprostém souladu se zákonem.





Proč tedy i v tisku píší, že je to jedna z lichvářských společností?
Podle toho, co se o této společnosti píše na netu bych si od nich nepůjčila ani stovku!!! A to vám pod nos nejde, co? Že je ProfiCredit probírána jako lichvářská firma a její finanční poradci se navíc chovají k lidem jako prasata.
  • 0

<<

Janka

Příspěvky: 213

Registrován: 07 zář 2010 16:12

Bydliště: Vysočina

Reputace: 0

Příspěvek 24 lis 2010 12:03

pospi píše:
Janka píše:




Mohla byste se vyjádřit k tomuto?


Nechápu, proč věříte těm několika neplatíčům a podvodníkům, kteří ve zlosti, že musí platit to, k čemu se zavázali smlouvou o úvěru a že jím věřitel dluhy neodpustí, se dopouštějí lží a pomluv? Devadesát procentn z toho, co tam píší, jsou vyložené lži. Nemá cenu se podrobně vyjadřovat ke každé jednotlivé lži zvlášť, protože by mi to zabralo nejméně hodinu času. Předpokládám, že slušní lidé věří slušným lidem a ne neplatičům, kteří se v drtivé většině dopustili trestného činu úvěrový podvod a dále se dopouštějí trestného činu pomluvy a poškozování cizích práv.




Vy, která máte sama plno dluhů, navíc jste přišla teď o práci někoho nazýváte neplatičem a podvodníkem?
Navíc jak vy můžete vědět, co je pravda a co ne?
A kde je dneska jaká spravedlnost? Nenažraní sprostředkovatelé vybírají od důvěřivých lidí nesmyslné poplatky, kradou jim neoprávněně peníze z účtu, aniž by byli potrestáni, nebankovní společnosti mají nehorázné úroky - poskytují lichvářské, nebo-li žraločí půjčky a vy tady budete vyhrožovat soudama? Jste směšná :lol:
  • 0

Naposledy upravil Janka dne 24 lis 2010 12:15, celkově upraveno 1
<<

Janka

Příspěvky: 213

Registrován: 07 zář 2010 16:12

Bydliště: Vysočina

Reputace: 0

Příspěvek 24 lis 2010 12:33

pospi píše:každý klient dal ještě před tím, než mu byla půjčka vyplacena svůj výslovný souhlas s tím, že pokud nebude pravidelně hradit splátky, souhlasí s vyvěšením svého jména, adresy a dluhu na veřejných místech. Jelikož se jedná o zveřejnění neplatícího klienta s jeho výslovným souhlasem, nemůže jít o trestnou činnost. Nemějte strach, Profi Credit nikdy nedělal nic, co není v naprostém souladu se zákonem.




Ani se mi nchce věřit, že může smlouva něco takového vůbec obsahovat a už vůbec se mi nechce věřit, že je někdo schopen něco takového podepsat!!! Už je mi jasný, proč má společnost ProfiCredit tolik nespokojených klientů. Dávají si do smluv co se jim zachce a chudák, který je ve velké finanční tísni podepíše co chtějí.
  • 0

<<

pospi

Příspěvky: 27

Registrován: 27 říj 2010 12:00

Reputace: 0

Příspěvek 24 lis 2010 12:54

Janka píše:
pospi píše:
Janka píše:



Mohla byste se vyjádřit k tomuto?


Není, jelikož každý klient dal ještě před tím, než mu byla půjčka vyplacena svůj výslovný souhlas s tím, že pokud nebude pravidelně hradit splátky, souhlasí s vyvěšením svého jména, adresy a dluhu na veřejných místech. Jelikož se jedná o zveřejnění neplatícího klienta s jeho výslovným souhlasem, nemůže jít o trestnou činnost. Nemějte strach, Profi Credit nikdy nedělal nic, co není v naprostém souladu se zákonem.





Proč tedy i v tisku píší, že je to jedna z lichvářských společností?
Podle toho, co se o této společnosti píše na netu bych si od nich nepůjčila ani stovku!!! A to vám pod nos nejde, co? Že je ProfiCredit probírána jako lichvářská firma a její finanční poradci se navíc chovají k lidem jako prasata.


Ve kterém tisku bylo něco takového psáno? Pokud by totiž někdo něco takového napsal v tisku, měl by na krku trestní stíhání a žalobu o nejméně milion korun českých. Pokud vím, tak před dvěma roky si něco podobného dovolila jedna "novinářka" zaměstnaná v TV NOVA, použila lživých výroků některých neplatičů bez ověření jejich pravdivosti a ta to odnesla soudní žalobou a následným odsouzením. Ale s tímhle se už TV NOVA jasi "zapomněla" pochlubit. Od té doby si noviny i televize dávají velký pozor, aby nenarazily na zákon.
  • 0

<<

pospi

Příspěvky: 27

Registrován: 27 říj 2010 12:00

Reputace: 0

Příspěvek 24 lis 2010 13:03

Janka píše:
pospi píše:
Janka píše:



Mohla byste se vyjádřit k tomuto?


Nechápu, proč věříte těm několika neplatíčům a podvodníkům, kteří ve zlosti, že musí platit to, k čemu se zavázali smlouvou o úvěru a že jím věřitel dluhy neodpustí, se dopouštějí lží a pomluv? Devadesát procentn z toho, co tam píší, jsou vyložené lži. Nemá cenu se podrobně vyjadřovat ke každé jednotlivé lži zvlášť, protože by mi to zabralo nejméně hodinu času. Předpokládám, že slušní lidé věří slušným lidem a ne neplatičům, kteří se v drtivé většině dopustili trestného činu úvěrový podvod a dále se dopouštějí trestného činu pomluvy a poškozování cizích práv.




Vy, která máte sama plno dluhů, navíc jste přišla teď o práci někoho nazýváte neplatičem a podvodníkem?
Navíc jak vy můžete vědět, co je pravda a co ne?
A kde je dneska jaká spravedlnost? Nenažraní sprostředkovatelé vybírají od důvěřivých lidí nesmyslné poplatky, kradou jim neoprávněně peníze z účtu, aniž by byli potrestáni, nebankovní společnosti mají nehorázné úroky - poskytují lichvářské, nebo-li žraločí půjčky a vy tady budete vyhrožovat soudama? Jste směšná :lol:


Já, na rozdíl od neplatičů, své dluhy platím, i když jsem přišla o práci a domlouvám si odklady splátek a konsolidaci. Nedovolila bych si dělat před věřiteli mrtvého brouka aneo je pomlpouvat, jak to někteří neplatiči dělají. Nejsem neplatič. Pokud zprostředkovatelé vybírají poplatky, pokud někdo neoprávněně krade peníze z účtu, tak hovořte konkrétně o nich a ne o společnostech, které normálně a v souladu s právním řádem půjčují peníze. Pokud je někdo lichvář a dokážete mu gto,podejte na něj trestní oznámení a nemíchejte hrušky s jabkama. Bezúročné půjčky dávaly jen FKSP za tzv. "reálného socialismu" a ten už naštěstí skončil. Dnes je úroková míra úměrná riziku a každý, kdo si u renomované společnosti půjčuje, ví, kolik jej to bude stát. Pokud si půjčí u nějakých drbanů,kteří nejsou členy Asociace, tak mu není rady ani pomoci, je pouze jeho chyba, že těm drbanům naletěl. Těžko se dá před podvody plošně chránit, to musí každý sám. Nebo si snad také při procházce po náměstí nedáváte na svou peněženku pozor, aby vám ji kapsář neukradl? Tak podobně si musí dávat každý pozor i na to, co podepisuje.

Vy jste nejen směšná, ale je mi z vás zároveň i smutno.
  • 0

Naposledy upravil pospi dne 24 lis 2010 13:04, celkově upraveno 1
PředchozíDalší

Zpět na Černá listina - od koho nebrat půjčku, nebo úvěr

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

  • menu
cron