• menu
    obsah

Obchodní úvěrové centrum s.r.o.

Moderátor: ÚvěrovéPodvody.eu

<<

anaj

Příspěvky: 11

Registrován: 18 říj 2010 10:09

Reputace: 0

Příspěvek 04 lis 2010 10:48

Prosím budu ráda ráda když napíšete svoje zkušenosti.Pokud se někomu podařilo vyjít z toho bez újmy.Po opakovaných telefonátech jsem si založila pojištění,napřed jsem je odmítla že je nevýhodné,nastavili mi ho podle mých představ,ale jasně byla to jen podmínka k získání úvěru...
No a pak si dva měsíce ověřovali mou bonitu tím že platím pojistné...já blbec nevěděla že ty dva měsíce jsou lhůta pro vypovězení pojistky.Na jelich číslo 900 jsem odmítlla volat,kat jsme si sehnala mail na paní organizátorku...No ozval se mi jejich právník a po rozhovoru s ním mi přišla nabídka úvěru na POZOR 1 400kč!!!!,prý další ověření bonity.No to už jsem se neudržela a naspala opět hezký mail že si z lidí dělají blázny.Opět se mnou okamžitě mluvil jejich advokát a bylo mi řečeno že si mám stěžovat kde chci,protože jsem řekla že dávám podnět na ČNB.
Ale vyvázání z té smlouvy je těžké...pokud předčasně vypovíte pojistku ve smlouvě je smluvní pokuta 30 000!!
Pokud máte někdo zkušenost budu vděčná za info!
  • 0

<<

Helga22

Příspěvky: 16

Registrován: 15 lis 2010 18:32

Reputace: 0

Příspěvek 15 lis 2010 18:42

Dobrý den, pokutu za zrušení smlouvy Vám dát nemohou, psala jsem si přímo s generálním ředitelem ČPP a nikdo s nimi nemá sjednanou takovouto smlouvu o tom, že by v případě zrušení pojistky byla udělena pokuta za její zrušení, takže ji v klidu můžete zrušit, já to udělala a nic se mi nestalo, jako plno lidem, kteří také naletěli.
A navíc nikdy žádné peníze nepošlou mě slíbovali 1800kč a pak zbytek, ale dodnes mi nic nepřišlo.
  • 0

<<

anaj

Příspěvky: 11

Registrován: 18 říj 2010 10:09

Reputace: 0

Příspěvek 19 lis 2010 14:19

Mockrát děkuji za odpověď Helgo,už jsem poslala výpověď :-)
  • 0


Zpět na Černá listina - od koho nebrat půjčku, nebo úvěr

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků

  • menu
cron