• menu
    obsah

Ganoderma business, Olomoucká 34, Prostějov

Moderátor: ÚvěrovéPodvody.eu

<<

pospi

Příspěvky: 27

Registrován: 27 říj 2010 12:00

Reputace: 0

Příspěvek 27 říj 2010 12:03

Byla jsem požádat o oddlužení u firmy Ganoderma business na Olomoucké 34 v Prostějově. Tam po mně chtějí poplatek ve výši jednoho procenta toho co celkově dlužím. Dlužím šesti bankám a společnostem celkem asi stopadesát tisíc kč, takže jím (té společnosti Ganoderma) mám zaplatit hotově 1500 Kč a oni mi prý dají čísla účtů těch bank a společností a každé prý budu platit stovku měsíčně po dobo jednoho roku a tím budu oddlužena. Dlžím šesti subjektům, takže mám platit celkekm 600 Kč měsíčně. Nějak se mi to nezdá. Prý je to legální postup přes soud. Zdá se mi to podezřelé, tak nevím, zda mám do toho jít či ne. Dívala jsem se do OR, ale ta firma Ganoderma business je prý pojišťovací zprostředkovatel pro nějakou pojišťovnu. Poradíte? Pospíšilová
  • 0

<<

sobotkova

Příspěvky: 5

Registrován: 03 kvě 2010 12:02

Bydliště: Brno

Reputace: 0

Příspěvek 01 lis 2010 19:44

Smazano, toto neni prostor pro reklamu oddluzovacich firem.
  • 0

Naposledy upravil sobotkova dne 07 lis 2010 19:49, celkově upraveno 1
<<

přikrylová

Příspěvky: 1

Registrován: 02 lis 2010 09:49

Reputace: 0

Příspěvek 02 lis 2010 09:53

Paní Pospíšilová, v Prostějově má ABIVIA také kancelář, můžete nás navštívit na Komenského ul. č. 3, pracujeme jak pro ABIVII, tak i pro Centrum pomoci ve finanční tísni. Zákonné podmínky pro oddlužení jsou stejné, jaké vám popsala paní Sobotková a všechno vám vyřídíme přímo v Prostějově, takže nemusíte nikam cestovat. Můžete mií zavolat na číslo 608 723 552 a domluvíme si termín jednání.
  • 0

<<

ÚvěrovéPodvody.eu

Uživatelský avatar

Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 142

Registrován: 18 bře 2010 17:23

Bydliště: Tam kde lišky dávaj dobrou noc :)

Reputace: 0

Příspěvek 06 lis 2010 15:08

A co se jedná firmy Ganoderma business, máte někdo nějaké informace?
  • 0

Podvody, černá listina, diskuze: ÚvěrovéPodvody.eu
Na všechny stejný metr, nikdo není víc nikdo není míň.

Zpět na Otázky, poradna - kde vzít půjčku, nebo úvěr

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

  • menu
cron