• menu
    obsah

EURO FUTURE s.r.o.

Moderátor: ÚvěrovéPodvody.eu

<<

marcela59

Příspěvky: 2

Registrován: 17 led 2011 21:49

Bydliště: Tanvald

Reputace: 0

Příspěvek 17 led 2011 21:57

s mamkou jsme taky žádaly u euro future o půjčku, ale už bohužel taky víme že jsme pěkně naletěly. Teprve zítra jdeme zjistit kolik nám z účtu zmizelo peněz.
Tohle jim přece nemůže projít a budu ráda když někdo půjde do hromadné žaloby, Protože já jdu stoprocentně.

email: strejcovska1@seznam.cz

nenechte to jen tak:-(
  • 0

<<

Marie

Příspěvky: 67

Registrován: 19 pro 2010 23:29

Reputace: 0

Příspěvek 18 led 2011 11:41

Dobrý den, koukám že tu podvedených stále přibývá a co jich je ještě takových, kteří nemají možnost se podívat na internet, nebo s ním neumí pracovat (starší lidé nemají PC ). Jak jsem tu už psala, moje dcera je taky jedna z těch podvedených euro future a přidala se k hromadné žalobě s pí.Černou, Nathalia05@seznam.cz která tu hledá další podvedené a nabízí pomoc k přidání se k žalobě (najdete ji tady také na facebooku). Dceru poté kontaktovala přes email a dala ji kontakt na právníka (právníkovi se nic neplatí), který ji sdělil, jaký bude postup a co má říct v případě, že ji euro future osloví s dalším vyhrožováním. Taky mě napadlo, jestli by nebylo dobré, podat bezplatný inzerát do všech možných novin aby se podvedení přihlásili k hromadným žalobám a další lidé by snad konečně nenalatěli na podvodníky.
  • 0

<<

natalia22

Příspěvky: 1

Registrován: 18 led 2011 22:31

Reputace: 0

Příspěvek 18 led 2011 22:42

Ahoj všichni.Zažádaly jsme o tuto půjčku.Žádné peníze po nás nechtěli a půjčka byla údajně schválená.9 dní nám nikdo nebral telefon - to už bylo divné a když přišla smlouva,tak už po přečtení jsme zjistily,že to bude nějaký podvod.Pak jsme našly tuto stránku a jsme strašně rádi,že jsme nic nepodepsaly a neodeslaly.Jen se chci zeptat,jestli nebude nějaký problém,za to,že nám ty papíry vůbec poslali.Bacha na ně lidičky.Děkuji za odpověď.
  • 0

<<

jardazjihlavy

Příspěvky: 1

Registrován: 19 led 2011 00:47

Reputace: 0

Příspěvek 19 led 2011 00:58

Dobrý den.V listopadu jsem vyřizoval půjčku,abych měl na vánoce.Schválily mě 50000kč,že do vánoc je budu určitě mít.Ale místo toho nemám ani smlouvu o půjčce,den před vánoci mi z účtu samovolně strhli 4800kč,telefon mi nikdo nebere,když jsem je písemně žádal o zaslání originálu smlouvy,poslali mi dopis,kde si myjí ruce.Dnes mi přišla sms:(Vaše žádost o půjčku byla schválena!!!Pro vyplacení financni hotovosti volejte ihned na telefonni cislo 900 950 121!!!),ale přitom mi předtíjm slibovali,jak mě budou sami investoři volat.Obávám se,že zavoláním na to číslo bych se nedoplatil.Takže téměř po 3 měsících nemám žádnou smlouvu,peníze,a ještě mi sebrali 4800kč.
  • 0

<<

SoReTo

Příspěvky: 2

Registrován: 21 led 2011 11:51

Reputace: 0

Příspěvek 21 led 2011 12:06

Divím se vám že podepíšete smlouvu aniž by jste ji četli. Já vím že když je člověk ve finanční tísni má radost že jde něco tak hladce. Ale mě už bylo divné že je to ihned schváleno a taky že mám nastavit inkaso na částku 4900,- kterou si vemou až přijdou peníze. Počkal jsem na smlouvu a je v ní jasně napsané že jsou pouze zprostředkovatelé takže nic být nemusí a že 4900,- si ztáhnou pokud uvěr domluví a pokud nedomluví tak po 30 dnech si ztáhnou 4800,- jako výdaje za jejich činost. To je přeci jasný podvod. To nemusím mít ani internet abych to poznal. Já nepodepsal, nic nevyřizoval a jsem v klidu. A po kouknutí na net už jsem si to jen potvrdil. Tak lidi proboha čtěte si to co podepisujete. Váš podpis je totiž hooodně cenny a můžete tak klidně přijít o všechno. Dnes je bohužel doba samých podvodníků kolem nás takže dobrý pozor na všechno!!!
  • 0

<<

stolinova

Příspěvky: 3

Registrován: 21 led 2011 21:51

Reputace: 0

Příspěvek 21 led 2011 22:00

Dobry večer ,tak koukam že jsem dalši obět podvodu,žadala jsem si u teto společnosti euro future o 20000tisic.nic jsem nedostala jen kvuly tomu že mam udělany kontokorent .vzaly mě 4800 z učtu,a ted mě přišel dopis že mam zaplatit dalši penize v častce9600.Tak tednevim co dal jsem z Trutnova mužemě někdo poradit.děkuji Marcela.
  • 0

<<

Marie

Příspěvky: 67

Registrován: 19 pro 2010 23:29

Reputace: 0

Příspěvek 21 led 2011 22:25

Přidejte se k hromadné žalobě s pí.Černou, Nathalia05@seznam.cz která tu hledá další podvedené a nabízí pomoc k přidání se k žalobě (najdete ji tady také na facebooku). Spojte se s ní, ona Vám poradí kam co poslat.
  • 0

<<

dlabmart

Příspěvky: 1

Registrován: 24 led 2011 14:10

Reputace: 0

Příspěvek 24 led 2011 14:29

Tak taky jsme naletěli. Akorád si nic nestrhli, protože jsem zrušila příkaz k inkasu. Přidáváme se k hromadnému trestnímu oznámení.
Dneska jsem volala do Euro future a paní byla na mně sprostá, že jsem to podepsala tak co bych chtěla. Prý vynaložila síly na zaslání podkladů k úvěru. Bylo mi divné proč zřídit inkaso, ale protože jsme potřebovali peníze tak jsem to udělala.
při prvním telefonátu mi řekli, že vyřízení úvěru bude stát 4800. Ale žádný úvěr mi nevyřídili. Tak proč mám platit?

Musím více číst fóra na internetu
Udělejte někdo něco ať je to více zvežejněno
děkuji
martina.dlabajova@seznam.cz
  • 0

<<

stolinova

Příspěvky: 3

Registrován: 21 led 2011 21:51

Reputace: 0

Příspěvek 24 led 2011 16:12

Dobry den opet me prisla sms na schvaleny uver atyavolam na toto cislo pro vyplaceni financi tel je 900950121 a nikdo nepodepsan ,tak jsem tu koukala a zjistila ze jeto na euro future cislo nekdo ho tu uz napsal taky ze mu prisla sms stimto telefonim cislem.Nereagovala jsem a nevolala tam protoze me zadnou pujicku nedaly a chtej abych este platila 9600.
  • 0

<<

Marie

Příspěvky: 67

Registrován: 19 pro 2010 23:29

Reputace: 0

Příspěvek 24 led 2011 22:58

A kdyby jste zavolala na toto číslo, tak by vás to stálo o 950,- víc za telefon.
  • 0

<<

stolinova

Příspěvky: 3

Registrován: 21 led 2011 21:51

Reputace: 0

Příspěvek 25 led 2011 10:33

Dobry den .Tak jsem psala te pani jak jste mě nani dala email pani Marie ale pani se mě neozvala aby mě poradila co mam dělat dal.
  • 0

<<

Marie

Příspěvky: 67

Registrován: 19 pro 2010 23:29

Reputace: 0

Příspěvek 30 led 2011 21:31

Dobrý den, nevím proč vám pí.Černá neodpověděla ale co vím z jiného fóra, tak je na mateřské a asi už toho má taky plný kecky od loňského roku. Posílám Vám ale i vám všem, kdo jste podvedeni touto firmou, adresu na policii, která to v Hradci řeší.
Možná by bylo dobré nejdřív na tu kriminálku zavolat, aby vám upřesnili co a jak jim poslat (smlouvy,složenky,dopisy,atd. taky si nemažte SMS v mobilech) vše okopírované a doporučeně a že se přidáváte k hromadné žalobě na euro future.
Musíte jim ale sdělit číslo jednací a to máte napsané pod adresou.

Název: Krajské ředitelství policie Královéhradeckého kraje
ÚZEMNÍ ODBOR HOSPODÁŘSKÉ KRIMINALITY
Adresa: Mrštíkova 541, 500 09 Hradec Králové 9
Telefon: 974 526 221, 974 526 222
Fax: 974 526 900
E-mail: hkvs@mvcr.cz


Oznameni tykajici se spol. Interpres Creditum je pod cislem :
Č.j.KRPH-9966-84/TČ-2010-050281 a to spolecne s statními podanimi

Pripojena oznameni tykajici se spol. Euro Future se nadale budou resit pod
Č.j.KRPH 12850/TČ-2010-050281

Z č.j. si vyberte prosím všichni jen to správné, kteří máte buď smlouvu s Euro Future nebo s Interpres Creditum (to jsou starší smlouvy).


HLAVNĚ PRO VŠECHNY LIDIČKY – !!!!!!!!! NIC JIM NEPLAŤTE !!!!!!!!! AŤ VÁM POSÍLAJÍ COKOLI, TŘEBA I EXEKUCI . JEN TO ZKOUŠEJÍ, KDO PODLEHNE TLAKU A ZAPLATÍ. NEBOJTE SE JICH !!!!!!!
  • 0

Naposledy upravil Marie dne 30 led 2011 22:08, celkově upraveno 1
<<

Marie

Příspěvky: 67

Registrován: 19 pro 2010 23:29

Reputace: 0

Příspěvek 09 úno 2011 23:29

Re: EURO FUTURE s.r.o.

Dobrý den, přidejte se k hromadné žalobě, nad vašim příspěvkem máte adresu na polocii v Hradci i číslo jednací, pod kterým je žaloba vedená. Jinak kontakt na právníka který je s touto kauzou seznámen:tel.774 104 695. Pokud se vám již ozvala vymahačská firma, měl by vám poradit tento právník. Určitě ale nic neplaťte.
  • 0

<<

Marie

Příspěvky: 67

Registrován: 19 pro 2010 23:29

Reputace: 0

Příspěvek 12 úno 2011 03:03

Re: EURO FUTURE s.r.o.

PRO VŠECHNY PODVEDENÉ !!!!!!!!!!
Podívejte se na unikátní portál o poskytování nebankovních půjček. Portál naleznete na adrese: www.nebankovnipujcka.blogspot.com. Jsou zde velmi pěkně zpracované recenze na firmy z řad nebankovního sektoru. Já jsem tuto adresu obdržela na email. Snad Vám to pomůže před případnými problémy.
  • 0

<<

Marie

Příspěvky: 67

Registrován: 19 pro 2010 23:29

Reputace: 0

Příspěvek 14 úno 2011 22:33

Re: EURO FUTURE s.r.o.- vymahačská agentura

Dobrý den, už jste se někdo, kdo jste obdržel dopis od vymahačské agentury byl podívat na portálu, jak jsem tu psala nebankovnipujcka....? určitě tam tu svou agenturu najdete. Je to podvod a píšou tam, že se není čeho bát. Podělte se s ostaními, kdo že vám dopis zaslal.
  • 0

<<

Marie

Příspěvky: 67

Registrován: 19 pro 2010 23:29

Reputace: 0

Příspěvek 16 úno 2011 00:10

Re: EURO FUTURE s.r.o.

Dobrý den, nemohl by jste něco málo napsat tady ? Víte co je tu podvedených, bylo by to pro ně asi rychlejší, než Vám volat. A taky, chcete zvedat celý den telefon a odpovídat to samé 100x, 200x, 500....? No,je to na Vás, jak pomůžete. Hezký den všem.
  • 0

PředchozíDalší

Zpět na Černá listina - od koho nebrat půjčku, nebo úvěr

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

  • menu
cron