Příspěvek 11 srp 2010 17:33

Tahle firma je tak dzrá, že to sna ani není možno.
Tohle jsem na ně našla na netu, sama jsem zaplatila 500 kč na dobírku za pár papíru a do jim n estaší, ještě si dají na smé stránky podpodné pochvalné příspěvky. samozřejmě ot jsou emailové adresy, které si oni sami založili, už ty podobné názvy tomu napovídají, navíc co se tam píše, jakože se to řeší tel. nmení pravda atd. atd.Pokud někdo máte špatné zkušenosti napište mi na lucie.enrico@seznam.cz, buce sepodávat trestní oznámení, protože to už jde to stovek tisíc.Je to firma kdysi Bundes financiaul,nebo tak nějak podobně, tyhle firma se stále přejmenovávají, protože pod jedním názvem dělat nemohou,




Žádaly jsme si od nich o půjčku. Přišly nám domů podklady. Ale nějak se nám zapoměly svěřit s tím, že chtějí aby jsme v bance daly povolení k inkasu. Prý si strhnou z vyplacené částky 5 000,- Pátrala jsem po nich, a co jsem nenašla? Podává se na ně hromadná žaloba. Klidně si strhávají peníze a úvěr nikde. Takže lidičky. Nebrat. Jsou to podvodníci. Takových firem je tu hodně. Takže velký pozor na to.. do banky s povolením k inkasu nechodit, jinak vás oberou o vše... A to se ani nestydí vás smskami a dopisy upozorňovat, že jste jim ještě neodeslaly podklady k vyřízení úvěru. Hodily jsme to do koše a teď mě čeká jim napsat email ať si ten úvěr strčí někam... Hodně štěstí všem, kdo hledají. Až zase trefím na podvodníka, hned tady bude..


ighthouseFinancial (Jan Julius, 20. 03. 2010 17:26)
Se zástupcem firmy Lighthouse Financial jsem si domluvil úvěr ve výši 200.000 Kč, za který jsem složil vratnou zálohu 9.000 Kč a podepsal jsem smlouvu o úvěru, kterou jsem si bohužel pořádně nepřečetl. Ve smlouvě je napsáno, že vratná záloha je nevratná a v závěrečném ustanovení stojí doslova:"Žadatel i finanční společnost prohlašují, že veškerá ústní ujednání, přísliby a ujištění i záruky vyřčené před podpisem této smlouvy pozbývají platnosti okamžikem podpisu této smlouvy." Za 3 dny mi přišel dopis, abych před schválením úvěru zadal na svůj účet příkaz k inkasu ve prospěch LHF na částku ve výši 5% z půjčené částky, takže k nevratné záloze 9.000,- by si tato výborná úvěrová společnost strhávala každý měsíc ještě 10.000,-. Když jsem se konečně dovolal nějaké slečně z této firmy s dotazem na inkaso, koktala něco v tom smyslu, že se to ještě nestalo. Aby ne, když tato firma existuje v ČR pouhý měsíc. Pokud snad má někdo kladnou zkušenost s LighthouseFinancial, podělte se s námi, prosím. S pozdravem Jan Julius