• menu
    obsah

Hajek.Vit-pujckyNaSmenku@seznam.cz

Moderátor: ÚvěrovéPodvody.eu

<<

Berenika

Příspěvky: 4

Registrován: 02 srp 2010 09:55

Reputace: 0

Příspěvek 02 srp 2010 10:06

Dobrý den všem.

Další podvodník, který se prezentuje jako Vít Hájek - Hajek.Vit-pujckyNaSmenku@seznam.cz - . Tváří se velice seriozně - na dotaz ohledně půjčky odpovídá poměrně rychle, pro ověření zasílá kopii svého OP a návrh smlouvy a směnky s iniciály investora. Pan investor sice podle živnostenského rejstříku existuje, ale to je tak asi vše. Pan Hájek si žádá zaslat 1500 Kč jako záruku, že to myslíte vážně a oni nepojedou někam zbytečně. Po zaslání peněz žádá odeslat kopii potvrzení z banky, pošty - prý aby se to urychlilo. Poslední mail od něj je, že potvrzuje přijetí snímku s potvrzením o zaplacení a na otázku zda schůzka následující den platí, odpoví jasně že "ano, platí". Od té doby nekomunikuje. Zkoušela jsem mu psát z jiné adresy žádost o půjčku - tam se ozval velmi rychle. Takže další podvodník a hyena. Ověřovala jsem si číslo OP - průkaz není nahlášený jako ztracený nebo ukradený (ono možná, že na to skutečný pan Hájek možná zatím ani nepřišel, že mu něco chybí), adresa existuje (Uherské Hradiště, obec Hluk) a stejně tak údaje o panu investorovi (Miroslav Hrdina, Jamné).
Nic mu nikdo neposílejte!!!

Berenika
  • 0

<<

BERUSCHA

Příspěvek 02 srp 2010 12:59

Myslím že pan Hájek si dělá z lidí dobrou srandu a ne z mála lidí. Myslím že žaloba na jeho jméno by byla poměrně na msítě, komu ještě peníze slíbil, at se přihlásí a po sepsání žaloby nebude problém v náhradu za všechny.

<<

beruscha

Příspěvek 02 srp 2010 13:13

Tak jen pro pobavení jsem taky zkoušela napsat pod jiným mailem a na věc se žalobou na jeho osobu mi bylo do pana Hájka jen odpovězeno cituji: " A vy si snad myslíte že už nemám zkušenosti s policií" . Je to pouhý hyenismus od podvodníčka co si bere poplatky a evidentně si žije dost dobře.

<<

Berenika

Příspěvky: 4

Registrován: 02 srp 2010 09:55

Reputace: 0

Příspěvek 02 srp 2010 13:32

Zmetek, sedí si u počítače, odepisuje na maily a počítá penízky. A dobře se u toho baví.
Haj..
  • 0

<<

beruscha

Příspěvek 02 srp 2010 13:41

Ju to je hazl prvotřídní jeneže protože už podvedená po několikáté nechce se mi to nechávat jen tak, a kort když mi napsal že je mu to všechno buřt, chtěla bych nějaký potrestání :-(

<<

blbeček

Příspěvek 02 srp 2010 17:19

To jsem velice ráda, že ho sem někdo napsal.....já jsem se nehala napálit v pátek....snadno jsem mu uvěřila, protože těch 1500,- odůvodnil docela dobře - na náklady s tím spojené a aby se mnou mohli počítat.....jsem pro udání ho na policii...se to pěkně sečte a pak už to bude tr. čin...jenže o něm nemáme skoro nic...v té "smlouvě" mohl být někdo vymyšlenej...akorát můžou policajti zjistit více informací o tom, co vlastní účet...jim by byli povinni v bance poskytnout informace...takže když to někdo zrealizuje, já se klidně přidám... e-mail: nikomuneverim20@seznam.cz

<<

beruscha

Příspěvek 04 srp 2010 08:46

Ju já s tím souhlasím, ale potřebuje to sehnat více lidí a dohledat se to dá podle účtu a za zkoušku to stojí, jen potřebujeme více lidí, protože se nenechám vysmívat do obličeje touhle hyenou arogantní a on je ted za vodou, to nebude snad dlouho.

<<

Lovec spravedlnosti

Příspěvek 07 srp 2010 12:28

Já málem taky naletěl, když člověk potřebuje peníze, tak hledá prostě všude. Jenže jsem si pak přečet větu "nikde neplaťte nic předem" a to mi otevřelo oči. Jsem pro si ho najít osobně, protože s tím nápadem, že si zjistěj komu patří číslo účtu to neni tak lehký. Aby to mohli udělat, tak potřebujou souhlas prokurátora, ale ten se tim zabejvá pokud přesáhla částka 100 000 a vejš. Info mám z vlastních zdrojů PČR.

<<

Lovec spravedlnosti

Příspěvek 07 srp 2010 12:30

A najít si ho taky neni zas tak velikej problém

<<

Vyléčený

Příspěvek 09 srp 2010 08:11

Dobrý den všem, zrovna před chvílí mi přišel email od Hájka, samozřejmě vše připraveno, jen zaslat 1500,-kč. Pro jistotu jsem si p. Hájka vygugloval a našel na něj jen samé negativa. Tímto vám chci velmi poděkovat, protože na základě vašich příspěků jsem se nenechal napálit. A ono zlaté rčení 'NIC NEPLATTE DO PŘEDU' mnějme opravdu stále na paměti.

<<

Karla

Příspěvek 09 srp 2010 18:03

Tak mi přišel mejl od jiného investora. takže podle Vašich příspěvků se bojím a radši nic žádat nebudu.
Okopírovaný mejl.....
Dobry den mužu vám pujčit 40000 ještě dnes ze svého,ale předem říkám že vybírám poplatek předem na učet 2000,protože nepožaduji žádnou zástavu ani dol. příjem,tím poplatkem mi dokážete že jste schopna splácet a že máte nějaké příjmy,pokud máte i přes poplatek zájem tak mi napište,peníze mužete mít ještě dnes na směnku u vás doma kde se také domluvíme na splátkách které vám budou vyhovovat,u mě není problém natáhnout dobu splácení,je duležité aby klient splácel tak jak má,v případě zájmu se ozvěte
mejl je od pujcimdnes@seznam.cz

<<

Mari

Příspěvek 09 srp 2010 21:19

Díky temto stránkam jsem panu Hákovi nic neposlala dekuji vám všem... Dnes mi vše posílala a přislo mi to hodne seriozní....

<<

Peter

Příspěvek 09 srp 2010 22:10

Taky jsem dnes kontaktoval pana Hajka a vse vypadalo seriozne, penize schvaleny akorat poslat 1500kc.
Diky bohu ze jsem to tady nasel a nenaletel.
A jeste k tomu hledani,kdovi jestli se jedna o nejakeho pana Hajka a nebo to je okopirovany OP nekoho jineho,neverim ze by clovek co okrada lidi poslal svoji obcanku s adresou a jmenama rodiny kazdemu koho okrade...

<<

Zdeněk Hlavačka

Příspěvek 13 srp 2010 10:46

Bohužel jsem tuto stránku objevil až dnes. Takžejsem hloupě peníze odeslal. Určitě podám testní oznámení nebo se k němu přidám. Vidím že nás okradených není málo. Takový lidi bych pověsil za přirození do průvanu.

<<

Lukáš Novotný

Příspěvek 13 srp 2010 10:59

Vážení okradení. Zálohujte si komunikační maily s panem Podvodníkem. POdvedených už je tolik že to 100 tisíc bezpochyby dá. Potom můžeme zjistit dotyčného adresu a jit si pro sve penize osobne. Az pak ho predat policii.

<<

Eva Minaříková

Příspěvek 13 srp 2010 11:34

tak jsem taky naletela p.Hájkovi pokud bude potřeba přidám se k žalobě když tak mně kontektujte

<<

veronika

Příspěvek 14 srp 2010 15:04

dobry den.Tady manželka p.Hájka.Ten dotyčný pan který se tytuluje za mýho manžela je podvodník.Zjistila sem to po internetu.aj sem sním komunikovala přes email a vysmál se mi,když sem mu napsala že je to nahlášeny na policii.Několik lidi mě poslalo po emailu jak sním komunikovali a poslal jim OP manželův.vše je dany na policii.Nemohla sem tomu uvěřit.hned sem volala manželovi a na druhý den to ihned nahlásil na policii.takže rada-nikomu neposílejte OP přes email.a peníze dopředu už vůbec!!TAK SME DOPADLI KDYŽ SME PŘES INTERNET ŽÁDALI O PŮJČKU.Veronika

<<

derebas

Příspěvky: 1

Registrován: 15 srp 2010 08:32

Reputace: 0

Příspěvek 15 srp 2010 08:44

Dobry den vsem ten p.Hajek je pekna sv-ne poslal sem mu v patek penizeco poradoval a us nejde odeslat meil ale kdis lidi dopadnou tu sv-ne tak zaplati za vse pro takoviho cloveka nemam slov to je hajzl at mu ti penize budou na rakev.
  • 0

<<

Lovec spravedlnosti

Příspěvek 17 srp 2010 00:46

Received: from fa.45.1343.static.theplanet.com (fa.45.1343.static.theplanet.com [67.19.69.250])

From: Hajek.Vit-pujckyNaSmenku@seznam.cz
Mime-Version: 1.0
Message-Id: <5052.2596.4593-18591-926809581-1280900252@seznam.cz>
Content-Transfer-Encoding: quoted-printable
Content-Type: text/plain;
charset="iso-8859-2"
X-Abuse: abuse@seznam.cz
X-Seznam-User: Hajek.Vit-pujckyNaSmenku@seznam.cz
X-Qm-Mark: email-qm4<515325464>
X-Seznam-Ffp: 1212978947

Třeba z toho někdo něco vyčte

<<

Jirka

Příspěvek 17 srp 2010 10:02

Děkuji za tyto stranky uz jsem malem posilal penizky

Další

Zpět na Černá listina - od koho nebrat půjčku, nebo úvěr

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

  • menu
cron