• menu
    obsah

smsfinance@email.cz

Moderátor: ÚvěrovéPodvody.eu

<<

eva svač

Příspěvek 26 črc 2010 20:19

potřebovala bych od vás podvedených zjistit zda-li je tato emailová adresa
smsfinance@email.cz u vás známá a jak.půjčují na směnku 200.000.- až 2 000 000.- pomozte mi prosím chtějí poplatek 3500.-

<<

ÚvěrovéPodvody.eu

Uživatelský avatar

Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 142

Registrován: 18 bře 2010 17:23

Bydliště: Tam kde lišky dávaj dobrou noc :)

Reputace: 0

Příspěvek 27 črc 2010 07:47

Jste tak nepoučitelní! Co po nás chcete? To vám nestačí vědět, že chtějí poplatek? Jestli znáte pouze jejich e-mail a myslíte, že vám možná půjčí tak jste opravdu naivní.
Bohužel.
  • 0

Podvody, černá listina, diskuze: ÚvěrovéPodvody.eu
Na všechny stejný metr, nikdo není víc nikdo není míň.
<<

terinka

Příspěvek 05 srp 2010 09:06

eva svač píše:potřebovala bych od vás podvedených zjistit zda-li je tato emailová adresa
smsfinance@email.cz u vás známá a jak.půjčují na směnku 200.000.- až 2 000 000.- pomozte mi prosím chtějí poplatek 3500.-




taky se mi ozvali a chcu oplatek 5500cz po potpisu smlouvi ma nekdo s nimi skusenost?????

<<

Sima

Příspěvek 09 srp 2010 13:07

ja jsem jim poslala vyplneny papiry paplatek ve vysi jedne splatky ktery mi po trech splatkach odectou v patek udajne posilaly penize a jeste nic neprislo cekam do zitra pak se uvidi jestl isjem naletela

<<

Sima

Příspěvek 10 srp 2010 08:33

ja krava jsem pekne naletela -smsfinance- zaplatila jsem poplatek s tim ze mi v ve ctvrtek byli odeslany penize se splatnosti v patek a je utery a na ucte jeste nic nemam a mile pani se kterou jsem pujcku sjednavala se nemohu dovolat jelikoz ma vypnuty mobil.

<<

Milada

Příspěvek 10 srp 2010 09:12

P. Evo, opravdu vám nestačí už roky stále opakování, neřešte jména osob, či firem, pokud chtějí poplatek dopředu je to podvod VŽDY. je zcela jedno čímmto zdůvodňují, či jak to nazývají, jestli kauce apod.Pokud to jste ochotni platit, tak si potom neztěžujte. Už se to zde omýlá stále dokola.


Zpět na Černá listina - od koho nebrat půjčku, nebo úvěr

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

  • menu
cron