• menu
    obsah

Interpres Creditum a Consultia Credit

Moderátor: ÚvěrovéPodvody.eu

<<

Lesarova

Příspěvky: 3

Registrován: 28 říj 2010 21:03

Reputace: 0

Příspěvek 28 říj 2010 21:12

Milena píše:Mě Consultia credit též strhnul 2krát inkaso, které slibovali strhnout až z vyplacené půjčky, 2krát mi to vrátili a zase hned strhli,telefon neberou, dokonce p. Kubát(fin. poradce) má najednou číslo, které neexistuje.Podávám na ně žalobu, přidá se někdo? Mají na smlouvě dokonce velkou ceduli "100% bez poplatků předem." Radila jsem se s právníkem a je to žalovatelné.Pokud bude mít někdo zájem se přidat k žalobě, je vítán!


Milá Mileno, mne také Consultia Credit podvedl a strhl si 2x inkaso, tedy 9000,- Kč. Je mi z toho zle. Bylo to poprvé, co jsem žádala o pomoc tohoto charakteru. Jsem ponaučená, ale nechci to nechat bez povšimnutí. K trestnímu oznámení bych se ráda přidala, jen musíme počítat s tím, že zaplatíme 4% požadované částky. Do žaloby je však možné uvést požadavky - tedy uhrazení nákladů řízení žalovaných + poplatek z prodlení. Jedná se tedy o žalobu částky s příslušenstvím. Paní Mileno, přikládám svou e-mailovou adresu : Lesarova@seznam.cz.
  • 0

Naposledy upravil Lesarova dne 28 říj 2010 21:43, celkově upraveno 1
<<

Lesarova

Příspěvky: 3

Registrován: 28 říj 2010 21:03

Reputace: 0

Příspěvek 28 říj 2010 21:23

henryyy píše:Tak všichni podvedení připojte se já už mám všechny podklady a posílám to doporučeně pište a podklady posílejte na .Krajské ředitelství policie Územní odbor pro hospodářskou kriminalitu Mrštíková 19/541 Hradec Králové 50009 nezapomente uvést i svůj telefon Zaplatil jsem sice další peníze ale byl jsem na poradě u náss za nejlepším právnikem a vítěství je naše i televize stoji za námi . zkrátka boži mlyny začaly mlejt......



Díky za podporu i kontaktní místo. Jdu na to. Mne podvedla Consultia Credit. Držím palce všem. L.
  • 0

<<

Lesarova

Příspěvky: 3

Registrován: 28 říj 2010 21:03

Reputace: 0

Příspěvek 28 říj 2010 21:39

Vážení podvedení, mě Consultua Credit také podvedla a také mi strhla inkaso 2x. Celkem jsem zaplatila 9000,- Kč. Mám zlost, bylo to poprvé, kdy jsem se snažila využít služeb nebankovních společností. Z příspěvků, které jsem si přečetla mne běhá mráz po zádech. Nechci, aby jim to jen tak prošlo, tedy se velmi ráda přidám k trestnímu oznámení. Jen počítejme, že za žalobu se musí zaplatit 4% z žalované částky, je však možné žalovat částku i s příslušenstvím. Tedy požadovat po žalovaném náklady řízení a poplatek z prodlení. Paní Mileno, příliš tyto stránky nenvštěvuji, ale podvedených je mnoho, a to i touto společností. Mám pocit, že Baldrine Invest, Interpres Creditum a Consultia Credit jsou úzce propojeni nebo je to jedna velká mafie. Vyzývám všechny podvedené společností Consultia Credit ke společnému jednání. Musíme něco podniknout, podvedených lidí přibývá a podvodníci se jen smějou a za naše peníze si užívají na drahých dovolených, jezdí v luxusních autech apod. Jsou to normální hyeny, když dokáží těžit z lidského zoufalství. Vždyť do finančních problémů se může dostat každý z nás. Přikládám svůj e-mail : Lesarova@seznam.cz.
  • 0

Naposledy upravil Lesarova dne 28 říj 2010 21:44, celkově upraveno 1
<<

Emily

Příspěvky: 87

Registrován: 15 kvě 2010 00:48

Reputace: 0

Příspěvek 29 říj 2010 13:24

Zdravím ,p.Lesarová a držím palečky...hajzlíkům u nás kvete podvod,ale doufám, že dostanou, co zaslouží. Ted jsou na Trhu půjček nabídky od soukromých osob s poplatkem 1.900,- prý peníze pošlou ihned....ha....obě dámy píšou o seriozním jednání,ale žádná nedá na sebe telefon-jedna je prý z Vídně a druhá nevím odkud. No.....lidi, mějte rozum.....
  • 0

<<

mamlas

Příspěvky: 6

Registrován: 22 říj 2010 23:31

Reputace: 0

Příspěvek 29 říj 2010 15:05

Tak ten interpres si nedá říct,dnes mně přišel od nich dopis k okamžitému zaplení 14400kč,no v pondělí se na ně pojedu podívat abych viděl co jsou zač.
  • 0

<<

vapno

Příspěvky: 5

Registrován: 31 říj 2010 20:25

Reputace: 0

Příspěvek 31 říj 2010 20:30

Dobrý den všem!
Taky jsem naletěl jako malý kluk!
PROTO VÁS VŠECHNY VARUJI NIC NEPLAŤTE!!!!! INKASO NEPOVOLUJTE!!JSOU TO ŠMEJDI NEJVYŠŠÍHO KALIBRU!!!!!!!!!

VY VŠICHNI CO VÁM STRHLI UŽ INKASO!!!!! UŽ NIC NEPLAŤTE!!

Díky!připojuji se k žalobě a příští týden zasílám do Hradce!!! Díky!!
  • 0

<<

marthy 11

Příspěvky: 4

Registrován: 11 lis 2010 19:22

Reputace: 0

Příspěvek 11 lis 2010 19:37

dobry den mam obdobny problem:zazadala jsem v zari o pujcku cekala jsem 14 dni a stale jim volala jak to vypada kdyz se nic nedelo tak jsem zrusila prikaz k inkasu a pred dvema dny mi prislo zaplatit pohledavku a to cituji pokus o smir a zaplaceni castky 14400 byla jsem u pravnika a ten mi rekl ze tu smlouvu kdyz mam podepsanou budu muset uhradit mam strach kdyz to nezaplatim ze mi pojedou nehorazny uroky a na to fakt nemam ted mi bude muset pomoct rodina abych na to mela jsem bez prace s dvouma detma takze zoufala situace slibili mi ze si castku strhnou az po pripsani penez na ucte skoro dva mesice se mi neozvali a ted mi vyhrozuji pridam se k hromadnemu trestnemu oznameni nevim jak a jestli tam mam zajit osobne i kdyz jsem blbec tu smlouvu podepsala tudiz souhlasila s podminkami a to se mi vubec neozvali a jeste mi uctovali ze jsem jim neuvedla veskere uvery co splacim.Pravda je ze jsem je do papiru neuvedla ale poslala jsem jim vypisy z uctu kde je jasne ze splacim dalsi :volala jsem jim to a pani me odbila tim ze neni jejich problem ze jsem si neprecetla smlouvu:myslela jsem si ze muzu podat trestni oznameni az pote co zaplatim ty nehorazny penize aby na me nezavolali ten obchodni soud nebo jak to nazyvaji je to firma eurofuture tak jestli nekdo poradi budu rada dekuji vsem muj meil kochola@seznam.cz
  • 0

<<

Janka

Příspěvky: 213

Registrován: 07 zář 2010 16:12

Bydliště: Vysočina

Reputace: 0

Příspěvek 11 lis 2010 21:24

marthy 11 píše:dobry den mam obdobny problem:zazadala jsem v zari o pujcku cekala jsem 14 dni a stale jim volala jak to vypada kdyz se nic nedelo tak jsem zrusila prikaz k inkasu a pred dvema dny mi prislo zaplatit pohledavku a to cituji pokus o smir a zaplaceni castky 14400 byla jsem u pravnika a ten mi rekl ze tu smlouvu kdyz mam podepsanou budu muset uhradit mam strach kdyz to nezaplatim ze mi pojedou nehorazny uroky a na to fakt nemam ted mi bude muset pomoct rodina abych na to mela jsem bez prace s dvouma detma takze zoufala situace slibili mi ze si castku strhnou az po pripsani penez na ucte skoro dva mesice se mi neozvali a ted mi vyhrozuji pridam se k hromadnemu trestnemu oznameni nevim jak a jestli tam mam zajit osobne i kdyz jsem blbec tu smlouvu podepsala tudiz souhlasila s podminkami a to se mi vubec neozvali a jeste mi uctovali ze jsem jim neuvedla veskere uvery co splacim.Pravda je ze jsem je do papiru neuvedla ale poslala jsem jim vypisy z uctu kde je jasne ze splacim dalsi :volala jsem jim to a pani me odbila tim ze neni jejich problem ze jsem si neprecetla smlouvu:myslela jsem si ze muzu podat trestni oznameni az pote co zaplatim ty nehorazny penize aby na me nezavolali ten obchodni soud nebo jak to nazyvaji je to firma eurofuture tak jestli nekdo poradi budu rada dekuji vsem muj meil kochola@seznam.cz




Zaráží mě, že vám právník poradil ať to zaplatíte. To vám nic jiného neřekl? Viděl tu smlouvu? Něco vám k tomu ještě přece musel říct.
  • 0

<<

marthy 11

Příspěvky: 4

Registrován: 11 lis 2010 19:22

Reputace: 0

Příspěvek 12 lis 2010 09:57

dobry den byl to bezplatny pravnik a rekl mi ze bych to mela uhradit smlouvu samozrejme videl byla jsem tam a opravdu mi rekl radsi zaplatit tak nevim co mam delat a az po prichodu od pravnika jsem tady zjistila co jsou zac
  • 0

<<

Venca

Příspěvky: 24

Registrován: 23 čer 2010 09:42

Reputace: 0

Příspěvek 12 lis 2010 11:48

Dobrý den Marthy,nevím u kterého právního zástupce jset byla,ale není pravda že to musíte zaplatit jinak nemáte šanci.Neznám detaily když jset podepisovala smlouvu,ale pokud Vám bylo přislíbeno že peníze si strhnou až po připsání půjčky na Váš účet,tak v tom nevidím problém.Tedy pokud Vám pujčku neposlali na Váš účet,tak nemusíte snad platit né?Je ještě jedna možnost a to zajít na policii a podat na ně trestní oznámení,že Vás touto smlouvou uvedli v omyl,ale to chce co nejdříve a doporučuji o tomto informovat toho,kdo Vám tu smlouvu dával podepisovat.Na policii Vám jistě rádi poradí jak to sepsat a co máte popřípadě za možnosti.Také jsem to tak udělal a když jsem chlápka co se mnou sepisoval smlouvu informoval,že se v tom veze taky a bude mít problémy,protože jsem nebyl jediný koho podvedl,tak hned bylo vše jinak a na policii uvedl že ho k tomu nutil jeho nadřízený.Nikdo už po mě peníze nikdy nechtěl.Nebojte,zde na tomto portálu je hoooodně lidí co jsou touto firmou podvedení a do hromadné žaloby se rozhodně dejte!!!Je to jediný zákonný prostředek jak se bránit a pokud je nekterou firmou podvedeno více lidí stejným způsobem,tak se kriminálka okamžitě začne zajímat o všechny co jsou kolem.Mohu vzkázat všem dealerům a finančním poradcům at si dobře rozmyslí jestli nekoho budou podvádět!!!Můžete se obrátit na pana Nováka Josefa z Hranic,který je právě na Pankráci ve výkonu trestu za podvody.Nevím tedy co jeho rodina,ale myslím že se od něj všichni raději distancují.Tak držím palce.Venca
  • 0

<<

Venca

Příspěvky: 24

Registrován: 23 čer 2010 09:42

Reputace: 0

Příspěvek 12 lis 2010 11:54

Ještě dodatek,náš zákoník pamatuje i na ústní dohodu.To jen abyste věděla co napsat v trestním oznámení pokud se Vás budou ptát na to připsání pujčky na Váš účet a straávání nějakých peněz.Vezměte s sebou všechny dokumenty co máte a nezapomente se informovat o tom co policie podnikla ve věci vašeho oznámení a jaké máte případně možnosti obrany.
  • 0

<<

Venca

Příspěvky: 24

Registrován: 23 čer 2010 09:42

Reputace: 0

Příspěvek 12 lis 2010 12:14

Jo ještě pokud budete s někým z této firmy jednat,tak si rozhovor nahrávejte,pokud pujde o přímý kontakt tak doporučuji nějakého svědka a hlavně se nenechte zastrašit. Napište sem a vlastně kamkoliv místo kam to oznámení chcete podat a přizvěte další podvedené.Taky si na policii zjistěte jak se máte bránit proti tomu,aby Vám nehrozila žádná exekuce a podobné věci,dokud to nebude projednávat soud.Jmenuje se to předběžné opatření.Nebojte na policii Vám vše vysvětlí a je lepší tam hodinu posedět a sepsat to,než se furt strachovat a mít nervy co se stane a tak.Velice dobře to znám a toho vyřizování kolem oznámení a věcí s tím spojených není tolik.Chce to však jednat rychle a pokud doopravdy můžete tak přiberte i ostatní.
  • 0

<<

ÚvěrovéPodvody.eu

Uživatelský avatar

Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 142

Registrován: 18 bře 2010 17:23

Bydliště: Tam kde lišky dávaj dobrou noc :)

Reputace: 0

Příspěvek 12 lis 2010 14:12

Určitě souhlasím
  • 0

Podvody, černá listina, diskuze: ÚvěrovéPodvody.eu
Na všechny stejný metr, nikdo není víc nikdo není míň.
<<

marthy 11

Příspěvky: 4

Registrován: 11 lis 2010 19:22

Reputace: 0

Příspěvek 12 lis 2010 16:18

dobry den dekuji za odpoved Smlouvu semnou nikdo nesepisoval prisla mi domu a ja ji posilala zpet :Dnes jsem mluvila na policii s panem ktery se tim zabyva je pravda ze na pana Vlka je zahajeni nejake rizeni nebo to prosetruji ale vylozene firma eurofuture tam nemaji je mozne ze maji vic jmen na jednoho majitele mam se tam dostavit ale kdyz jsem se ptala na smlouvu tak mi rekli ze pokud je smlouva dobre sepsana ze to radsi mam zaplatit ale jinak je to na me posilala jsem k nim pisemne zadost o splatkovy kalendar dnes jsem tam volala a rekli mi ze pokud mi neprijde dopis muzu splacet a samozrejme bez pisemneho dolozeni mela jsem si to nahrat na jiny mobil ale zavolam tam znovu a nahraju si to problem je v tom ze mi to potvrdili ustne ze mi to strhnou z uctu po pripsani pujcky ale napsany to nikde nemam jen tu pitomou smlouvu co jse blbec podepsala a jasne tam je napsany co mam a nemam zaplatit pravnik mel na me 20 minut a radil radsi zaplatit pristi tyden tam mam jit pokud si pripadam poskozena ale hold jednou je smlouva podepsana tak chteji platit a kde na to mam vzit takhle pred vanocema nechce se mi to platit to je jasne mam jenom lufta z toho ze jsem je uvedla v omyl v tom ze jsem neuvedla do papiru dalsi uvery co platim a zrusila zavcas inkaso takze stejne me to asi nemine kdybych vedela ze mi od nich nebude nic narustat tak se na to vy...u s prominutim je to hyenismus uz jenom z moralniho hlediska nejakej 20letej capek nas bude takhle okradat
  • 0

<<

marthy 11

Příspěvky: 4

Registrován: 11 lis 2010 19:22

Reputace: 0

Příspěvek 12 lis 2010 16:22

Jo a jeste neco kdo chce semnou podat hromadnou zalobu na firmu eurofuture tak se obratit na oddeleni hospodarske kriminality v hradci kralove tel 974526314 nebo na vratnici kam vas prepoji je tel 974526111 jsou tam prijemni a vyslechnou si vas adresa mrstikova ul cislo popisne presne nevim ale kazdy si to najde na internetu a kdyz tak se mi ozvete se zkusenostma budu rada za kazdou radu Dekuji vsem a hodne stesti
  • 0

<<

mamlas

Příspěvky: 6

Registrován: 22 říj 2010 23:31

Reputace: 0

Příspěvek 14 lis 2010 19:49

kdo dnes koukal na občanské judo ak mohl vidět pana Davda Vlka na vlastní oči a jeho podvodní jednání.
  • 0

<<

Emily

Příspěvky: 87

Registrován: 15 kvě 2010 00:48

Reputace: 0

Příspěvek 15 lis 2010 14:29

pro mamlas.........
Já koukala jak s úsměvem hrabe tento .......píp.......dál.......a já nespím že nezaplatím 1900,- včas na jedné půjčce.....tss.....
  • 0

Naposledy upravil Emily dne 15 lis 2010 14:30, celkově upraveno 1
<<

anaj

Příspěvky: 11

Registrován: 18 říj 2010 10:09

Reputace: 0

Příspěvek 19 lis 2010 14:22

Lidičky máte někdo nové info o INTERPRES?Ozvali se vám ještě někomu?Mě přišel dopis s kriminálky z Hradce že se ještě sbírají pořád důkazy...ale firmička se mi neozvala...jestli víte něco více budu ráda!
  • 0

<<

mamlas

Příspěvky: 6

Registrován: 22 říj 2010 23:31

Reputace: 0

Příspěvek 21 lis 2010 01:23

No mně se taky neozvali,pan Vlk asi má jiné starosti t jeho slpic asi taky:-))).
  • 0

<<

mamlas

Příspěvky: 6

Registrován: 22 říj 2010 23:31

Reputace: 0

Příspěvek 21 lis 2010 01:25

ty jeho slepice
  • 0

PředchozíDalší

Zpět na Černá listina - od koho nebrat půjčku, nebo úvěr

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

  • menu
cron