Příspěvek 26 říj 2010 16:56

Dobrý den,o víkendu jsme schodou okolností přišli na nový podvod.Je až s podivem kam se dá zajít,když chce podvodník vydělat.Nevím sice zda to patří na tyto stránky,ale jsem si jist,že vy vážení podvedení tuto informaci určitě roznesete,at nenaletí další neštastník.Naší dceři jsme chtěli koupit yorkšíra k narozeninám,chtěla ho již dlouho a něco peněz taky bylo.Hledali jsme na netu něco levného a našli jsme.Pán komunikoval pouze mailem a chtěl adresu,aby mohl psa zaslat.Bylo mi divné že nechce abychom si pro psa přijeli a chtěl pouze 1000kč a to že zaplatíme službě co ho doveze.Než jsem stihl cokoli udělat,má žena poslala adresu a tel. na sebe.Po chvilce došel mail že pes je na letišti a pokud převodem nezaplatíme 1000kč,tak budeme mít problémy.Nechápal jsem moju co to udělala!Pán tvrdil že je z Prahy a najednou bylo štěně někde v Kamerunu.Okamžitě jsem mu psal že nic nechceme a převádět peníze taky nebudeme.Lámanou češtinou přes překladač napsal že nejsme solidní lidi a že pejsek čeká na letišti atd.Napsal jsem mu,že pokud nás ještě bude kontaktovat,předám věc PČr a byl klid.Ted čekám kdy mojí ženě začnou chdit na naší adresu věci co si neobjednala,nebo jí někdo provolá z paušálu nejaké peníze,nebo co se stane jak tam poslala tu adresu a tel. na sebe.Takže bacha ne levné pejsky a pokud uvidíte někde Kamerun,tak tam nic neposílejte a vůbec nikam do Afriky.Mějte se Venca
  • 0