• menu
    obsah

žaloba na Coin Fortune !!!

Moderátor: ÚvěrovéPodvody.eu

<<

hradecak

Příspěvky: 3

Registrován: 24 čer 2010 12:04

Reputace: 0

Příspěvek 30 čer 2010 10:04

Ahoj všem, jelikož se na mě obrací stále více lidí(což je dobře), rád bych popohnal ty, kteří to ještě nevědí, že na mailu zalobacoin@seznam.cz se shromažduje seznam podvedených klientů a připravuje se s mojím právníkem žaloba.
Potřebné info které potřebuji na mail poslat je :
1. jméno příjmení bydliště datum narození
2. kopii dokladu o zaplacení poplatku
3. kontakt tel.nebo mail

INFO PRO TY CO UŽ MI NAPSALI (NEBO NAPÍŠOU)
Tento týden se shromáždí údaje a 7.7.2010 se podá oficiálně žaloba na firmu Fortune coin
návrh žaloby je předpřipravený a bude se napadat prozatím ve 3 bodech.

Doporučení:
zkuste informovat svého obchodního zástupce o podání trestního oznámení z důvodu napomáhání k podvodu a dejte mu 2 dny na navrácení zálohy- pak že trestní oznámení stáhnete.
Pozor !!! je dobré toto trestní oznámení opravdu podat !!! zastavit ho můžete kdykoliv, jak vám vrátí peníze, pokud ne tak se to bude řešit dál. Pokud možno zkuste si telefonát s obchodním zástupcem nahrát.
Podle informace od právníka lze již dnes vyžádat na základě žaloby od tel.společností záznam hovoru- zřejmně učíníme při podání žaloby my sami (já a právník)

Děkuji a doufám že se vše v dobré obrátí
  • 0

<<

f.f.k

Příspěvky: 1

Registrován: 05 črc 2010 08:37

Reputace: 0

Příspěvek 05 črc 2010 08:42

pridavam se k zalobe jsem dalsi podvedena.v pondeli minuli tyden jsem zaplatila 9000 kauci na pujcku od teto spolecnosti.a penize tez nedosli. kontat na me f.f.k@seznam.cz
  • 0

<<

janina

Příspěvky: 1

Registrován: 09 črc 2010 11:18

Reputace: 0

Příspěvek 09 črc 2010 11:29

Také se přidám,slavná Coin Fortune.Stihla jsem zrušit smlouvu do 7 dnů a odepsali mi,že jsem podepsala odměnu za finanční služby,které jsem si objednala přes telefon.
Nic jsem neobjednala,vnutili se sami ,že přijedou a dvakrát mě ubezpečili,že ten podpis je jen doklad,že tady byli.Všechny dokl.,které jsem jim dala,jsem po 5 dnech / přišel dopis /měla odeslat poštou znovu ...!!! Prostě se snažili natáhnout čas-nebudu Vás zdržovat připojím se k žalobě a uvidím
  • 0

<<

wanes

Příspěvky: 2

Registrován: 09 črc 2010 15:14

Reputace: 0

Příspěvek 09 črc 2010 15:22

Dobrý den všem. Pokud by někdo z vás měl zájem, tak v pondělí 12.července mám schůzku s obchodní zástupkyní Coin Fortune. Pokud je zástupce firmy, tak může převzít i poštu. Schůzka bude na zlínsku. Matěj (wanescz@email.cz)
  • 0

<<

jankova3

Příspěvky: 3

Registrován: 14 črc 2010 13:09

Reputace: 0

Příspěvek 14 črc 2010 13:13

Také nás okradly o 6500kč. Ta adresa neexistuje ráda se přidám
  • 0

<<

1Moonshine

Příspěvky: 1

Registrován: 01 srp 2010 13:40

Reputace: 0

Příspěvek 01 srp 2010 16:16

hradecak píše:Ahoj všem, jelikož se na mě obrací stále více lidí(což je dobře), rád bych popohnal ty, kteří to ještě nevědí, že na mailu zalobacoin@seznam.cz se shromažduje seznam podvedených klientů a připravuje se s mojím právníkem žaloba.
Potřebné info které potřebuji na mail poslat je :
1. jméno příjmení bydliště datum narození
2. kopii dokladu o zaplacení poplatku
3. kontakt tel.nebo mail

INFO PRO TY CO UŽ MI NAPSALI (NEBO NAPÍŠOU)
Tento týden se shromáždí údaje a 7.7.2010 se podá oficiálně žaloba na firmu Fortune coin
návrh žaloby je předpřipravený a bude se napadat prozatím ve 3 bodech.

Doporučení:
zkuste informovat svého obchodního zástupce o podání trestního oznámení z důvodu napomáhání k podvodu a dejte mu 2 dny na navrácení zálohy- pak že trestní oznámení stáhnete.
Pozor !!! je dobré toto trestní oznámení opravdu podat !!! zastavit ho můžete kdykoliv, jak vám vrátí peníze, pokud ne tak se to bude řešit dál. Pokud možno zkuste si telefonát s obchodním zástupcem nahrát.
Podle informace od právníka lze již dnes vyžádat na základě žaloby od tel.společností záznam hovoru- zřejmně učíníme při podání žaloby my sami (já a právník)

Děkuji a doufám že se vše v dobré obrátí



Dobrý den...jsem další podvedená,chtěla bych se prosím připojit k Vaší žalobě.Snad to pomůže,nevím si rady,nechci živit podvodníky.Ozvu se Vám na email,dodám vše potřebné.S pozdravem J.D.
  • 0

<<

Berenika

Příspěvky: 4

Registrován: 02 srp 2010 09:55

Reputace: 0

Příspěvek 02 srp 2010 10:24

Dobrý den,

kontaktovala jsem slečnu Stavařovou (obchodní zástupkyně Coinu) a žádala po ní nazpět své peníze, tak se mi vysmála a hrozbě žaloby se smála ještě víc. Odvolávala se na smlouvu, že tam také mimo jiné je, že úvěr nemusím dostat, protože se nenajde investor. A jinak, že ji žaloby vůbec nazajímají, protože je to dílo konkurence a internet nemůžete brát vážně. Vytočila mě na maximum....
Obávám se ale, že své peníze už nikdo z nás neuvidí - jejich smlouva je celkem "chytře" sepsaná. A konkrétně já, jsem ani nedostala moc času si ji přečíst. Slečna Stavařová se tvářila mile, měla sebou malou dcerku a tak se snažila vše urychlit a ubezpečovala mě, že je vše v souladu se zákonem a není se čeho obávat...... Mám vztek na sebe
Berenika
  • 0

<<

metresa

Příspěvky: 1

Registrován: 11 srp 2010 15:30

Reputace: 0

Příspěvek 11 srp 2010 15:45

Dobrý den, ráda bych se připojila k žalobě na Coin Fortune. Můj mail je mmkohoutka@seznam.cz. Pošlete mi, prosím, mail, pošlu vám potřebné podklady. Kohoutová
Žalobu bude podávat moje máma, která jim včera zaplatila 4.500 korun.
  • 0

<<

Monika Žídková

Příspěvky: 5

Registrován: 18 říj 2010 15:40

Reputace: 0

Příspěvek 18 říj 2010 15:50

Najde se ještě někdo koho podvedla firma con fortune že by se podala ještě žaloiba?A má to smysl?Monika
  • 0

<<

dudo71

Příspěvky: 1

Registrován: 20 říj 2010 13:42

Reputace: 0

Příspěvek 20 říj 2010 13:45

dobry den připojuji se k žalobě.v záři jsem jim dal 12000kč a do dnes nic.můj email je dudo71@email.cz
  • 0


Zpět na Černá listina - od koho nebrat půjčku, nebo úvěr

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků

  • menu
cron