• menu
    obsah

EURO FUTURE s.r.o.

Moderátor: ÚvěrovéPodvody.eu

<<

Dawe

Příspěvky: 3

Registrován: 30 srp 2010 16:19

Reputace: 0

Příspěvek 30 srp 2010 21:55

Dobrý den prosím nemáte někdo zkušenosti s touto firmou?Doporučila mi ji kamarádka že prej zase její kamarádce půjčili 70000,- a vyšlo ji to ale rači se ptám i vás.Děkuji a prosím o názory třeba sem nebo na stulc.david@seznam.cz ještě jednou děkuji.
  • 0

<<

Detox

Příspěvky: 1

Registrován: 14 zář 2010 18:42

Reputace: 0

Příspěvek 14 zář 2010 18:50

S touto firmou si neačínejte...jejich specializace je pouze na zprostředkování nikoliv na vyplácení...žádal jsem u nich o půjčku 100 000,-, bylo mi řečeno, že je úvěr schválen, po měsíci peníze nikde a náhle mi z účtu odečetli 4800,-. Následně se dušovali tím, že mne kontaktoval obchodní zástupce, který již zmíněný úvěr měl teprve domlouvat a nic nebylo schváleno...tedy krom společnosti Euro Future, která má prý vlastní pravidla o schvalování...na jejich stránkách jsem sledoval průběh a bylo tam psáno, že peníze, o které jsem žádal mi budou co nejdříve vyplaceny...po odeslání žádosti o úvěr mne kontaktovala jistá paní Papoušková, která mi sdělila, že provize společnosti bude vyplacena až z úvěru...nedávno jsem narazil na stránku, kde si lidé na tuto společnost stěžují, že je okradla o peníze - tím myslím 4800,- ale navíc po nich exekučně vymáhala dalších 9000,-. ředitelem této firmy, nebo jednatelem je jakýsi 20ti letý pan Vlk...Když jsem viděl fotky sídla firmy sděsil jsem se jak může být někdo taková svi...., že se odváží profitovat na lidské důvěře...Tato firma je podvodná a X lidí na ně podává hromadnou žalobu...
  • 0

<<

Dawe

Příspěvky: 3

Registrován: 30 srp 2010 16:19

Reputace: 0

Příspěvek 15 zář 2010 16:33

Děkuji za příspěvek,také jsem už zjistil že jsou to podvodníci jako mnoho dalších společností ale naštěstí jsem jim nic nezaplatil.Ještě jsem se chtěl zeptat zda-li nemáte někdo nějakou zkušenost z firmou ATERIE s.r.o. narazil jsem na tuto firmu přez p. Pavla Růžičku ke kteremu jsem se měl dostavit do kanceláře do M. Boleslavi,tvrdil že jinde kanceláře nemají ale když jsem mu řekl že je to na mě daleko (jsem z Rakovníku) tak mě najedou objedná ke kolegovi do Prahy v Holešovicích tak nevím zda-li do toho mám jít či ne.Děkuji za příspěvky.
  • 0

<<

SIMI

Příspěvky: 1

Registrován: 30 zář 2010 10:03

Reputace: 0

Příspěvek 30 zář 2010 10:25

Také jsme zjistili,že spol. EURO FUTURE jsou podvodníci,po zaslání potvrzených dokumentů a hlavně povolení k inkasu se vůbec nikdo neozval,jen jsme zjistili,že se každý den snaží stáhnout s účtu 4800 kč,po telefonátu na tuto podvodnou firmuco to má znamenat nám řekli,že se to může stát nedopatřením investora,že si to stáhli předem atd. No nevím jestli si někdo omylem chce stáhnout sedmkrák za sebou,každý pracovní den 4800kč!Po dalším telefonátu se už s námi vůbec nechtěli bavit ,že si máme přečíst co jsme podepsali a ať si přečteme smlouvu viz.odstavec odměna 4/2.Paní byla hrubá no hnusná a normálně položila telefon.Tak co chcete od takovýh lidí čekat !NIC JIM NEPOSÍLEJTE A HLAVNĚ NE POVOLENÍ K INKASU JE TO JEDEN VELKÝ PODVOD.Podal jste někdo už trestní oznámení,přidáme se .Nenechte to jen tak být!
  • 0

<<

1111AJ

Příspěvky: 1

Registrován: 30 zář 2010 12:06

Reputace: 0

Příspěvek 30 zář 2010 12:10

Dobrý den ,také jsem se zaplatla s touto firmou Euro Future jsou to podvodníci a připravili mě o 9600 a pořád žádné peníze.Jestli na ně někdo podal trestné oznámení jdu s vámi.Zloději využivají jen lidi v nesnázích a nepomužou ani náhodou.
  • 0

<<

vojtech

Příspěvky: 2

Registrován: 11 říj 2010 19:54

Reputace: 0

Příspěvek 11 říj 2010 19:56

DNES JSEM BYL PODAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ V ČESKÉM KRUMLOVĚ.ŠOKOVALO MĚ, ŽE JSEM PRÝ PRVNÍ, KDO NA INTERPRES CREDITUM PODAL TRESTNÍ OZNÁMENÍ!!PŘÍŠTÍ PONDĚLÍ MÁM DALŠÍ SCHŮZKU.JE POTŘEBA, ABYCHOM VŠICHNI DODALI CO NEJVÍCE POTŘEBNÝCH DOKUMENTŮ, ABY ŠANCE NA POTRESTÁNÍ TĚCH LUMPŮ BYLA CO NĚJVĚTŠÍ.BOHUŽEL OBČANSKOPRÁVNÍMU SPORU... SE NEJSPÍŠ NEVYHNEME:O( KONTAKTUJTE MĚ NA TEL 775189984 A DOMLUVÍME SE, KDYBY CHTĚL NĚKDO Z VÁS JÍT SE MNOU MŮŽE.PLATÍ TO I PRO EURO FUTURE APOD.
  • 0

<<

petra.petinka

Příspěvky: 1

Registrován: 12 říj 2010 11:10

Reputace: 0

Příspěvek 12 říj 2010 11:38

Lidičky, pokud máte někdo problémy s dluhy, exekucí atd. Tak vám ráda poradím, kdo Vám s tím pomůže. Už jsem nevěděla jak dál ale moje známá mi dala číslo na paní M. A teď už jsem v pohodě! Číslo je: 606 790 696, papik Peťa
  • 0

<<

141janka

Příspěvky: 1

Registrován: 20 říj 2010 09:14

Reputace: 0

Příspěvek 20 říj 2010 09:23

jsou to podvodnici stahly jsi 9600 kosun pujcku jsem nevydela a telefony neberou
  • 0

<<

Hanule144

Příspěvky: 1

Registrován: 20 říj 2010 10:23

Reputace: 0

Příspěvek 20 říj 2010 10:26

Zdravím lidi, Euro Future jsou podvodníci, podala jsem na ně trestní oznámení a včera se to odvysílalo na TV prima ve zprávách, sídlo jejich neexistuje a telefon nikdo nebere, jen se na to podívejte!!!Mimochodem bylo my strženo třikrát 4800 Kč a peníze nikde!!!
  • 0

<<

daniela malinakova

Příspěvky: 1

Registrován: 12 lis 2010 09:25

Reputace: 0

Příspěvek 12 lis 2010 09:34

Jsem další z obětí podvodníků firmy EURO FUTURE.Dnes jsem dostala od nich dopis,že mám do 19.11.2010 zaplatit 4.800kč,cituji,za vyplnění formuláře,kontakt obchodního zástupce,zaslání smluv,kontakt s pracovníky,analýzu,předání údajů investorům,telef.kontekt.Podotýkám,že jsem jim volala na své náklady já.Jediné štěstí,že souhlas s inkasem jsem zrušila asi po 6 nedělích čekání a ted peníze po mě vymáhají písemně a za nic.Jdu na policii a uvidím.Od nikoho se nenechám zastrašovat.Nechápu tu jejich drzost!!!
  • 0

<<

markem

Příspěvky: 1

Registrován: 16 lis 2010 20:07

Reputace: 0

Příspěvek 16 lis 2010 20:15

Jsem také nová obět,když jsem zjistila po nějakých 10 dnech,že peníze nějak nejdou,tak jsem zabrousila na tento net a ejhle,zarazila jsem se,polil mě pot,a v tu ránu jsem volala na firmu,dlouho to nikdo nezvedal,až na po páté mě to zvedla paní,když jsem jí řekla,že odstupuji od smlouvy,byla velice nepříjemná,a že to musí být písemně a oni mi pak pošlou poštou vyjádření. Hned jsem také zašla do banky a zrušila povolení k inkasu.Už je to dalších 10 dní a vyjádření od nich nikde a přesto,že jsem zrušila inkaso tak dnes jsem zjistila,že si dneska chtěly vzít peníze,no to mi hlava nebere,to jsou takové s---.Tak prosím lidičky nic si nezačínejte s touto firmou!!!!!!!!!!
  • 0

<<

evikweissova

Příspěvky: 1

Registrován: 18 lis 2010 17:20

Reputace: 0

Příspěvek 18 lis 2010 17:30

Dobrý den taky jsem naletěla na firmu EURO FUTURE,žádala jsem 30 000,- zřídila jsem inkaso jak bylo psáno,poslali mi kontakt na nějakého investora půjčku mi neschválili ale dvakrát mi strhli z účtu 4800,- tak jsem inkaso zrušila a oni mi poslali složenku na dalších 4800,-.Nechápu za co mám platit když mi nic nedali.Spoustu peněz jsem s nima provolala a ještě mi drze sthli a ještě posílají složenky.Když se snažím jim dovolat tak to nikdo nezvedá,že je nedostupný a ze začátku když to zvedli tak byly hrubý a sprostý.Nic jim platit nebudu a nevím co s tím dál dělat.
  • 0

<<

Gony

Příspěvky: 1

Registrován: 18 lis 2010 18:30

Reputace: 0

Příspěvek 18 lis 2010 19:16

Jsou to zlodeji!Pozor na Ne!!!!
  • 0

<<

ilvoloch

Příspěvky: 1

Registrován: 23 lis 2010 10:51

Reputace: 0

Příspěvek 23 lis 2010 11:04

dobrý den nabídli mi pujčku - firma euro future.Připadá mi divné zřizovat si inkaso když nemám půjčku.Jak tady čtu zřejmě to budou podvodníci může mi někdo napsat na mail zkušenosti s tou to firmou? Myslím si že budou nevalné Děkuji ilvoloch@seznam.cz
  • 0

<<

Vlastihnil

Příspěvky: 1

Registrován: 29 lis 2010 14:46

Reputace: 0

Příspěvek 29 lis 2010 15:42

Díky všem co sem píšou,na každého jednou dojde,ještě mám otevřenou obálku a otevřená zustane,díky všem
  • 0

<<

winnie

Příspěvky: 1

Registrován: 03 pro 2010 14:41

Reputace: 0

Příspěvek 03 pro 2010 15:09

Ahoj lidi chtěl jsem si brat půjcku od Euro future ale kyž to tady tak čtu tak na ne ... AMW group jsou taky pekny S_ _ _ Nebrat nic nebankovniho.Tohle radim všem
  • 0

<<

ÚvěrovéPodvody.eu

Uživatelský avatar

Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 142

Registrován: 18 bře 2010 17:23

Bydliště: Tam kde lišky dávaj dobrou noc :)

Reputace: 0

Příspěvek 03 pro 2010 15:31

Pokud ale lidé nemají na výběr a banka neschválí, pak není jiného řešení..
  • 0

Podvody, černá listina, diskuze: ÚvěrovéPodvody.eu
Na všechny stejný metr, nikdo není víc nikdo není míň.
<<

gabriela40

Příspěvky: 3

Registrován: 15 pro 2010 13:59

Reputace: 0

Příspěvek 15 pro 2010 14:07

Další podvodníci,nikdy vám nic nepošlou!!!!! Tak leda pokus o smír na sumu,kterou prý vydali,aniž vy by jste byli kontaktováni nebo cokoliv jiného.Nikam se nedovoláte,nikdo se s vámi nebaví-.....
  • 0

<<

wendy

Příspěvky: 1

Registrován: 16 pro 2010 17:43

Reputace: 0

Příspěvek 16 pro 2010 17:49

také jsem naletěla.Schválili mi půjčku,do teď jsem žádné peníze neviděla a ještě po mě chtějí zaplatit 14400,-.Platit za nic odmítám,budu to řešit s policií,protože tohle není normální.Mělo by se s tím začít něco dělat a nejlepší na tom je,že po vás chtějí peníze a sami jsou stíháni policií!!!
  • 0

<<

ÚvěrovéPodvody.eu

Uživatelský avatar

Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 142

Registrován: 18 bře 2010 17:23

Bydliště: Tam kde lišky dávaj dobrou noc :)

Reputace: 0

Příspěvek 16 pro 2010 19:38

Přeji Vám hodně pevné nervy a také to, aby to dobře dopadlo, ale vidím to bohužel pesimisticky, pokud se mýlím, budu jenom rád.
  • 0

Podvody, černá listina, diskuze: ÚvěrovéPodvody.eu
Na všechny stejný metr, nikdo není víc nikdo není míň.
Další

Zpět na Černá listina - od koho nebrat půjčku, nebo úvěr

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

  • menu
cron