• menu
    obsah

Dotaz

Moderátor: ÚvěrovéPodvody.eu

<<

Venca

Příspěvky: 24

Registrován: 23 čer 2010 09:42

Reputace: 0

Příspěvek 03 říj 2011 09:41

Dotaz

Dobrý den,chci se zde zeptat zda někdo neví o nějaké společnosti která poskytuje hypoteční úvěry na bydlení.Jsem bohužel v registru,ale za prkotinu protože moje žena přetáhla párkrát kontokorent a už to bylo,takže od banky nedostaneme nic.Mám příjem cca 18tis. měsíčně,jsem zaměstnaný na neurčito,je mi 36let a ručil bych nemovitostí kterou bych koupil.Prosím jestli nekdo ví o funkční společnosti tak bych vám byl velmi vděčný.Děkuji Venca
  • 0

<<

Janka

Příspěvky: 213

Registrován: 07 zář 2010 16:12

Bydliště: Vysočina

Reputace: 0

Příspěvek 05 říj 2011 17:12

Re: Dotaz

Proč jste v registru není tak podstatné jako to, že tam opravdu jste.
Můj bratr si půjčoval od téhle společnosti http://www.mojepujcka.cz/ nicméně tahle společnost nemá moc dobré reference, protože jakmile přestanete platit, nebo se vám stane že nemáte na splátky, okamžitě vám dají nemovitost do dražby jako právě mému bratrovi a domluva s nimi není možná. Ale co se týče registru, tak ten opravdu neřeší.
  • 0

<<

Emily

Příspěvky: 87

Registrován: 15 kvě 2010 00:48

Reputace: 0

Příspěvek 17 říj 2011 12:46

Re: Dotaz

Tak do téhle spol bych nešla, o poplatcích nepíšete?
  • 0

<<

Janka

Příspěvky: 213

Registrován: 07 zář 2010 16:12

Bydliště: Vysočina

Reputace: 0

Příspěvek 17 říj 2011 17:28

Re: Dotaz

Nepíšu, protože o tom nic moc nevim, musela bych se zeptat. Vim jen to, že bratr opravdu půjčku dostal ale když přestal platit, okamžitě o byt přišel. Tož tak.
Vy něco víte?
  • 0


Zpět na Otázky, poradna - kde vzít půjčku, nebo úvěr

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků

  • menu
cron