• menu
    obsah

Mohlo by to zabrat!!!

Moderátor: ÚvěrovéPodvody.eu

<<

Venca

Příspěvky: 24

Registrován: 23 čer 2010 09:42

Reputace: 0

Příspěvek 30 črc 2010 20:10

Dobrý den podvedení přátelé. Chtěl bych se nahlas zamyslet nad konáním různých podvodných firem a nad zákonem,který jim umožnuje takové jednání provádět.Myslím si,že pokud se ti šmejdi nebudou bát výši trestu za své chování,tak to budou podvádět do nekonečna.Co je to za člověka,který dovede připravit o poslední peníze matku samoživitelku a ještě jí vyhrožovat soudy?Co je to za člověka,který dovede bez ostychu okrádat lidi co jsou na pokraji zhroucení?A co je to za člověka,který sedí doma na prdeli a záměrně nabídne pomoc a už předem ví,že mu jde pouze o podvod???Přátelé,ted k zákonu!Co to je za zákon,který chrání podvodníky a né obyčejné lidi???Jak může vůbec zákon dovolit sepsání smlouvy,které nerozumí ani někteří právníci?Myslím,že žaloby jsou ve více případech na draka,protože smlouvu kterou podepíšete jen stěží vymluvíte u soudu.Je sice §49a,ale stěží se prokazuje.Tak co dáme hlavy dohromady a vymyslíme něco???Já osobě bych navrhoval sepsat petici,kterou by podepsal každý podvedený a myslím,že by to stačilo na to,aby naše vláda se tímto problémem začla zabývat.Víte kolik lidí je u nás podvedených?To by bylo podpisů a pět nákladáků!Tak co dá sem někdo nějaké návrhy???Vždyt jde o nás
  • 0

<<

Judita Machnínová

Příspěvek 30 črc 2010 20:49

JSTE NORMÁLNÍ TRAGÉD,ZAPLATÍTE SI ZA ZPROSTŘEDKOVÁNÍ PŮJČKY DVOJKU A CHCETE ABY VŠICHNI PADLI NA PR.... ZAPLATILA JSEM DESETKRÁT VÍCE A BOHUŽEL MI NIKDO NEPŮJČIL A JE TO LOGIKA PROSTĚ PLATÍTE ZPROSTŘEDKOVÁNÍ A SPOLEČNOST DĚLÁ PRO VÁS MAXIMUM A JÁ SI TO OVĚŘILA,OPRAVDU PRACOVALI ZA MÉ PENÍZE. A NIKOHO NENAHÁNIM,ZAPLATILA JSEM SI FIRMU DOBROVOLNĚ.A VY URČITĚ TAKY.

<<

Venca

Příspěvky: 24

Registrován: 23 čer 2010 09:42

Reputace: 0

Příspěvek 31 črc 2010 08:41

Paní Judito,bohužel asi jsem to zle napsal,nebo jste nepochopila oč mi jde.Pokud máte možnost si zkontrolovat práci za kterou platíte,tak jste na tom dobře.Já jsem přišel o 2krát 9200kč a když jsem chtěl vidět nějaké kroky které podnikali ohledně mého požadavku,byl jsem sprostě napaden a odkázán na policii že je můžu klidně žalovat.Nevím zda jset si přečetla název tohoto portálu,ale jmenuje se Úvěrové podvody.Nevím tedy třeba o nějakém spokojeném klientu od firmy CFC sro. pokud si přečtete recenze na tuto finanční firmu nejsou valné.Takovéto firmy jsem něl na mysl,takže paní Judito co dodat?Možná existují nějaké Bílé listiny,kde jsou chváleni,zde jsou však jen ty Černé listiny.S pozdravem tragéd
  • 0

<<

Cameron

Příspěvky: 1

Registrován: 09 srp 2010 02:13

Reputace: 0

Příspěvek 09 srp 2010 03:00

p.Judita asi nepochopila váš umysl.. Jestli něco podobného bude, dejte mi vědět na email: business-finance@email.cz, rád se přidám k této věci, ikdyž si myslím že naše vláda v těch podvodech má prsty, protože mi nejde dohlavy proč to náš stát tak podporuje... Dnes to může dělat naprosto každý a možná by jsme vytvořily mega letadlo... :) Já vím, sranda z tohodle problému není na místě, ale někdy se člověk musí zasmát, jak my češi dokážeme být vuči sobě tak hnusný.. By mě zajmalo jestli takoví problém mají i jinde ve světě..
  • 0


Zpět na Černá listina - od koho nebrat půjčku, nebo úvěr

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

  • menu
cron