• menu
    obsah

Coin Fortune Concern s.r.o.

Moderátor: ÚvěrovéPodvody.eu

<<

wajan

Příspěvek 06 srp 2010 16:34

Roman Fiala píše:SOUHLASIM S ODPOVEDI RENCA HOST JSOU TO NORMALNI podvodníci ! Mám s nimi podobné skutečnosti! Jen at stát ví o nich jak zneužívají BORDELU VE STATE.Cím víc tím líp.Mě už se ozvalo několik státních orgánu ,kteří začínají s tím co dělat.Je zapotřebí to oznámit soudu ,který je povolil a Uřadu ,který jim povolil živnost !

Vsem,vsem.Me uz se ozvala kriminalka Brno.Uz se onich vi.Ty mlade slecny co sedi na telefonu a lzou lidem za pekny penize si budou muset hledat hooonem praci a pripravit se na navstevu policie.Je ale smutne ze spousta lidi at maminky nebo starsi lide co potrebovali pomoct uz sve penize nejspis neuvidi ale internet je plny upozorneni na podvodniky tak uz snad maji po znich.Cim vetsi a uspezna spolecnost to je a Coin F.C. ja,bude rychlejsi konec.

<<

CruelWoman

Příspěvky: 14

Registrován: 03 čer 2010 08:09

Reputace: 0

Příspěvek 06 srp 2010 17:32

Dne 6. srpna 2010 17:52 <coin-fortune-concern@seznam.cz> napsal(a):
Jsme velice rádi, že je mezi vámi spousta PITOMCŮ A BLBEČKŮ, kteří nám pořád platí a platí. Náš mladý tým novodobých loupežníků vám z celého srdce DĚKUJE za vaše finanční příspěvky, které samozřejmě nezdaněné použijeme na ZVÝŠENÍ NAŠÍ ŽIVOTNÍ ÚROVNĚ. Jestli se nám nemůžete dovolat, poté co zaplatíte nedivte se, za vaše zálohy není žádný problém si vyměnit naše kouzelné sim.karty.
Co se týče žalob VY UBOHÝ SMRADLAVÝ SOCKY, tomu se jenom SMĚJEME, kde by jste na to vzali. Nevíte kde bydlíme a neznáte naše pravá jména, tak koho chcete dávat k soudu nebo nějaká ta BLBKA,která nás chce dát do televize. Uvědomte si vy BLBEČCI, že vaše BLBOST je bezmezná a že spousta lidí nám bude platit poplatky dál…...
Co se týče povinnosti firmy mít datovou schránku, tak není problém přejmenovat naší ZLATONOSNOU firmu a další klienty VELMI RÁDI OPĚT PODOJÍME !!!!
Doufáme, že nám doporučíte další potencionální zákazníky. Za naší firmu hovoří tisíce spokojených klientů, kteří si naše služby nemohou vynachválit, jak jsme je tak krásně skasírovali.
Těší se na vás náš tým profesionálních zlodějů, kteří vás rád PŘIPRAVÍ o poslední groše. Děláme vše pro zlepšení našich služeb, tak neváhejte, pište a volejte vaše náměty, teda pokud se nám dovoláte…..
Vaše Coin Fortune Concern.
Nemůžeme bez vás být!!!

Tak tohle mi dnes přišlo, fakt úžasný kreténi, chudáci další lidi ...
  • 0

Naposledy upravil CruelWoman dne 06 srp 2010 17:33, celkově upraveno 1
<<

wajan

Příspěvek 06 srp 2010 17:35

CruelWoman píše:Dne 6. srpna 2010 17:52 <coin-fortune-concern@seznam.cz> napsal(a):
Jsme velice rádi, že je mezi vámi spousta PITOMCŮ A BLBEČKŮ, kteří nám pořád platí a platí. Náš mladý tým novodobých loupežníků vám z celého srdce DĚKUJE za vaše finanční příspěvky, které samozřejmě nezdaněné použijeme na ZVÝŠENÍ NAŠÍ ŽIVOTNÍ ÚROVNĚ. Jestli se nám nemůžete dovolat, poté co zaplatíte nedivte se, za vaše zálohy není žádný problém si vyměnit naše kouzelné sim.karty.
Co se týče žalob VY UBOHÝ SMRADLAVÝ SOCKY, tomu se jenom SMĚJEME, kde by jste na to vzali. Nevíte kde bydlíme a neznáte naše pravá jména, tak koho chcete dávat k soudu nebo nějaká ta BLBKA,která nás chce dát do televize. Uvědomte si vy BLBEČCI, že vaše BLBOST je bezmezná a že spousta lidí nám bude platit poplatky dál…...
Co se týče povinnosti firmy mít datovou schránku, tak není problém přejmenovat naší ZLATONOSNOU firmu a další klienty VELMI RÁDI OPĚT PODOJÍME !!!!
Doufáme, že nám doporučíte další potencionální zákazníky. Za naší firmu hovoří tisíce spokojených klientů, kteří si naše služby nemohou vynachválit, jak jsme je tak krásně skasírovali.
Těší se na vás náš tým profesionálních zlodějů, kteří vás rád PŘIPRAVÍ o poslední groše. Děláme vše pro zlepšení našich služeb, tak neváhejte, pište a volejte vaše náměty, teda pokud se nám dovoláte…..
Vaše Coin Fortune Concern.
Nemůžeme bez vás být!!!

Tak tohle mi dnes přišlo, fakt úžasný kreténi, chudáci další lidi ...
jojo,me to taky prislo,fakt supr,ti se z toho poserou.Na kazdy prase se voda vari.

<<

hanka31

Příspěvky: 1

Registrován: 06 srp 2010 17:12

Reputace: 0

Příspěvek 06 srp 2010 18:40

Ahojte spolupodvedení, já největší kráva (pro radost a dlouhé žití této společnosti) se přihlašuji mezi Vás také podvedené. Mám 3 dcery na vysoké škole (brigáda žádná), tak jsem si s manželem požádala o úvěr (nalákala nás nízká splátka) cestou inzerátu v reklamních novinách Kaufland. Doposud jsem nedlužila za jakýkoliv úvěr ani korunu, vše jsem řádně splatila. Úvěr jsme chtěli z důvodu studia dcer na VŠ a opravy RD. Po telefonické domluvě s finančním poradcem panem Petrem Pajurkem (snad je to je jeho pravé jméno), proběhla schůzka v Novém Jičíně, kde manžel sepsal smlouvu o možném úvěru a zaplatil 6500,Kč jako vratnou zálohu, že další kontakty a potřebné dohody povede uvedená společnost CFC s.r.o.. Tato předběžná smlouva byla sepsána dne 12.7.2010 a od této doby byl kontak ze strany CFC s.r.o. jen o doplnění některých údajů a do dnešního dne nevíme nic. Zákaznická linka snad ani nefunguje, neboť když se tam dovolám, tak stejně se s operátorem nespojím. Tak si myslím, že jsme také dobře naletěli našim novodobým podnikatelům (říkame tomu zkušenost za 6,5 litru). Také se chceme připojit k trestnímu oznámení. Škoda, že nemáme žádné kontakty na české podsvětí, nechala bych je tvrdě platit výpalné!!!.
Hanka
  • 0

<<

wajan

Příspěvek 06 srp 2010 19:40

Uz to ma brnennska kriminalka.Sahli moc daleko a podvedli otce jednoho z kriminalistu a ten se nastval a jede jak pila.Pracuje v hospodarske a vi jak nane,vi dokonce kdo to je a kam nane.

<<

Dalibor

Příspěvek 06 srp 2010 21:44

Nenapadlo Tě,že šlo o to Vás popíchnout už konečně k nějakým činům,že šlo vlastně o antireklamu,místo vaseho neustálého fnukání co myslíš Renčo a vy ostatní

<<

Renča

Příspěvek 07 srp 2010 12:57

Dalibor píše:Nenapadlo Tě,že šlo o to Vás popíchnout už konečně k nějakým činům,že šlo vlastně o antireklamu,místo vaseho neustálého fnukání co myslíš Renčo a vy ostatní

Asi máš pravdu,ale štve mě jak jim to všechno prochází.Dneska mi taky přišel ten urážlivý email,je to sprostý,spousta lidí je opravdu na dně a oni je cpou ještě níž!!!Lidičky hlavně už nikdo nenaleťte!!!

<<

muza

Příspěvky: 1

Registrován: 07 srp 2010 20:02

Reputace: 0

Příspěvek 07 srp 2010 20:09

Toto mně přišlo na meil. Takže si myslím že si tady někdo dělá z lidí pěkné terče.

Jsme velice rádi, že je mezi vámi spousta PITOMCŮ A BLBEČKŮ, kteří nám pořád platí a platí. Náš mladý tým novodobých loupežníků vám z celého srdce DĚKUJE za vaše finanční příspěvky, které samozřejmě nezdaněné použijeme na ZVÝŠENÍ NAŠÍ ŽIVOTNÍ ÚROVNĚ. Jestli se nám nemůžete dovolat, poté co zaplatíte nedivte se, za vaše zálohy není žádný problém si vyměnit naše kouzelné sim.karty.
Co se týče žalob VY UBOHÝ SMRADLAVÝ SOCKY, tomu se jenom SMĚJEME, kde by jste na to vzali. Nevíte kde bydlíme a neznáte naše pravá jména, tak koho chcete dávat k soudu nebo nějaká ta BLBKA,která nás chce dát do televize. Uvědomte si vy BLBEČCI, že vaše BLBOST je bezmezná a že spousta lidí nám bude platit poplatky dál…...
Co se týče povinnosti firmy mít datovou schránku, tak není problém přejmenovat naší ZLATONOSNOU firmu a další klienty VELMI RÁDI OPĚT PODOJÍME !!!!
Doufáme, že nám doporučíte další potencionální zákazníky. Za naší firmu hovoří tisíce spokojených klientů, kteří si naše služby nemohou vynachválit.
Těší se na vás náš tým profesionálních zlodějů, kteří vás rád PŘIPRAVÍ o poslední groše. Děláme vše pro zlepšení našich služeb, tak neváhejte, pište a volejte vaše náměty, teda pokud se nám dovoláte…..
Vaše Coin Fortune Concern.
Nemůžeme bez vás být!!!
  • 0

<<

Lovec spravedlnosti

Příspěvek 07 srp 2010 22:44

muza píše:Toto mně přišlo na meil. Takže si myslím že si tady někdo dělá z lidí pěkné terče.

Jsme velice rádi, že je mezi vámi spousta PITOMCŮ A BLBEČKŮ, kteří nám pořád platí a platí. Náš mladý tým novodobých loupežníků vám z celého srdce DĚKUJE za vaše finanční příspěvky, které samozřejmě nezdaněné použijeme na ZVÝŠENÍ NAŠÍ ŽIVOTNÍ ÚROVNĚ. Jestli se nám nemůžete dovolat, poté co zaplatíte nedivte se, za vaše zálohy není žádný problém si vyměnit naše kouzelné sim.karty.
Co se týče žalob VY UBOHÝ SMRADLAVÝ SOCKY, tomu se jenom SMĚJEME, kde by jste na to vzali. Nevíte kde bydlíme a neznáte naše pravá jména, tak koho chcete dávat k soudu nebo nějaká ta BLBKA,která nás chce dát do televize. Uvědomte si vy BLBEČCI, že vaše BLBOST je bezmezná a že spousta lidí nám bude platit poplatky dál…...
Co se týče povinnosti firmy mít datovou schránku, tak není problém přejmenovat naší ZLATONOSNOU firmu a další klienty VELMI RÁDI OPĚT PODOJÍME !!!!
Doufáme, že nám doporučíte další potencionální zákazníky. Za naší firmu hovoří tisíce spokojených klientů, kteří si naše služby nemohou vynachválit.
Těší se na vás náš tým profesionálních zlodějů, kteří vás rád PŘIPRAVÍ o poslední groše. Děláme vše pro zlepšení našich služeb, tak neváhejte, pište a volejte vaše náměty, teda pokud se nám dovoláte…..
Vaše Coin Fortune Concern.
Nemůžeme bez vás být!!!


Sice nevíme kde bydlej jak píšou, ale není problém si je najít, to už domyšlený nemají a ani o tom nevědí, že to neni zase tak těžký.

<<

Nadezda Mikusova

Příspěvek 09 srp 2010 13:27

zaplatila jsem posledni moje penize na pujcku a prisla jsem o ne moc dekuji mam nemocneho otce a nemam ted ani kde bydlet pujcku semnou vyrizovala pani Sokolova v Brne ve Vankovce

<<

Jitka

Příspěvek 09 srp 2010 15:38

Dnes mi volala příjemná paní z Coin Fortune Concern. V klidu jsem ji vyslechla, nechala jsem si znovu zopakovat jméno firmy a nyní jsem si ji prověřila na těchto stránkách. Klidně jim nastavím inkaso na účtě, kam nechodí žádné peníze. Ať se ukáže jejich pravdomluvnost, že provizi berou po vyplacení peněz. Takto jsem si prověřila Cemstar, b-d Consulting a jiné.

<<

paaja

Příspěvky: 1

Registrován: 09 srp 2010 20:21

Reputace: 0

Příspěvek 09 srp 2010 20:33

dobry den nedaloto tak jdu na net ...... se přidávám k žalobě
  • 0

<<

helena rybová

Příspěvky: 1

Registrován: 09 srp 2010 21:44

Reputace: 0

Příspěvek 09 srp 2010 22:03

Zdravím všechny podvedené tzv. finanční společností Coin Fortune Concern. Příběhy jako přes kopírák. Tahle skupina jezdí mimo jiné auty registrované společností Money Brooker a jejich tzv finanční poradci pracují zřejmě střídavě pro obě společnosti. Mně e podařilo naletět také. Peníze ve výši 9000 Kč ode mne převzal za společnost Coin Fortune Concern v Olomouci Martin Janík, přijel Citroenem C3 SPZ 3E8 9428 společnosti Money Brooker. O chvíli později jsem si společnost vyhledala v obchodním registru a zjistila že v předmětu podnikání chybí finanční služby a na jednatele společnosti je v jiné společnosti uvalena exekuce. Pochopila jsem, že je to v háji. Zkusila jsem ještě přes dalšího uchazeče o půjčku, svého známého, pana Martina Janíka o několik dnů později potkat a podařilo se. Přijel ochotně za mým kolegou pro dalších 6000 Kč v pondělí večer do Prostějova, mezitím jsem kontaktovala policii.Nejdříve jsem po panu Janíkovi chtěla v řádné době 7-mi dnů zrušit smlouvu a vrátit peníze. Nejprve velmi nervozní blekotal, že vrátí jen 5000 protože víc nemá. O podvodech jeho firmy, kterou zastupuje, "prý" neví. Po přivolání policie , která ho legitimovala trval na tom, že je seriozní a firma také , mezitím stále někoho přivolával a vyhlížel, nicméně nikdo za ním nepřijel zřejmě proto, že do toho zasáhla policie. Nicméně policie nechala pána odjet a já na služebně hodinu sepisovala trestní oznámení. Víc než legitimovat policie v tomto případě nemůže. A tak věřím, že ještě pan Janík pár lidí nachytá.....V každém případě dobrý byznys.....
  • 0

Naposledy upravil helena rybová dne 09 srp 2010 22:06, celkově upraveno 1
<<

kakala

Příspěvek 10 srp 2010 16:09

helena rybová píše:Zdravím všechny podvedené tzv. finanční společností Coin Fortune Concern. Příběhy jako přes kopírák. Tahle skupina jezdí mimo jiné auty registrované společností Money Brooker a jejich tzv finanční poradci pracují zřejmě střídavě pro obě společnosti. Mně e podařilo naletět také. Peníze ve výši 9000 Kč ode mne převzal za společnost Coin Fortune Concern v Olomouci Martin Janík, přijel Citroenem C3 SPZ 3E8 9428 společnosti Money Brooker. O chvíli později jsem si společnost vyhledala v obchodním registru a zjistila že v předmětu podnikání chybí finanční služby a na jednatele společnosti je v jiné společnosti uvalena exekuce. Pochopila jsem, že je to v háji. Zkusila jsem ještě přes dalšího uchazeče o půjčku, svého známého, pana Martina Janíka o několik dnů později potkat a podařilo se. Přijel ochotně za mým kolegou pro dalších 6000 Kč v pondělí večer do Prostějova, mezitím jsem kontaktovala policii.Nejdříve jsem po panu Janíkovi chtěla v řádné době 7-mi dnů zrušit smlouvu a vrátit peníze. Nejprve velmi nervozní blekotal, že vrátí jen 5000 protože víc nemá. O podvodech jeho firmy, kterou zastupuje, "prý" neví. Po přivolání policie , která ho legitimovala trval na tom, že je seriozní a firma také , mezitím stále někoho přivolával a vyhlížel, nicméně nikdo za ním nepřijel zřejmě proto, že do toho zasáhla policie. Nicméně policie nechala pána odjet a já na služebně hodinu sepisovala trestní oznámení. Víc než legitimovat policie v tomto případě nemůže. A tak věřím, že ještě pan Janík pár lidí nachytá.....V každém případě dobrý byznys.....





Poplatky se musí platit Ty blbko !!!!

<<

Emily

Příspěvky: 87

Registrován: 15 kvě 2010 00:48

Reputace: 0

Příspěvek 11 srp 2010 09:09

kakala píše:
helena rybová píše:Zdravím všechny podvedené tzv. finanční společností Coin Fortune Concern. Příběhy jako přes kopírák. Tahle skupina jezdí mimo jiné auty registrované společností Money Brooker a jejich tzv finanční poradci pracují zřejmě střídavě pro obě společnosti. Mně e podařilo naletět také. Peníze ve výši 9000 Kč ode mne převzal za společnost Coin Fortune Concern v Olomouci Martin Janík, přijel Citroenem C3 SPZ 3E8 9428 společnosti Money Brooker. O chvíli později jsem si společnost vyhledala v obchodním registru a zjistila že v předmětu podnikání chybí finanční služby a na jednatele společnosti je v jiné společnosti uvalena exekuce. Pochopila jsem, že je to v háji. Zkusila jsem ještě přes dalšího uchazeče o půjčku, svého známého, pana Martina Janíka o několik dnů později potkat a podařilo se. Přijel ochotně za mým kolegou pro dalších 6000 Kč v pondělí večer do Prostějova, mezitím jsem kontaktovala policii.Nejdříve jsem po panu Janíkovi chtěla v řádné době 7-mi dnů zrušit smlouvu a vrátit peníze. Nejprve velmi nervozní blekotal, že vrátí jen 5000 protože víc nemá. O podvodech jeho firmy, kterou zastupuje, "prý" neví. Po přivolání policie , která ho legitimovala trval na tom, že je seriozní a firma také , mezitím stále někoho přivolával a vyhlížel, nicméně nikdo za ním nepřijel zřejmě proto, že do toho zasáhla policie. Nicméně policie nechala pána odjet a já na služebně hodinu sepisovala trestní oznámení. Víc než legitimovat policie v tomto případě nemůže. A tak věřím, že ještě pan Janík pár lidí nachytá.....V každém případě dobrý byznys.....





Poplatky se musí platit Ty blbko !!!!



A za co,Kakalo......za kakání???Blbeček jsi ty.....my si poctivě vyděláváme.....
  • 0

<<

Anda

Příspěvek 11 srp 2010 12:20

Nazor druhe strany píše:Coin Fortune Concern s.r.o.nesouhlasi s prispevky na techto strankach, jsme spolecnosti, ktera si misto na trhu vydobila prave vstricnym a ochotnym pristupem k zakaznikovi, jsme spolecnosti zamestnavajici odborniky se zkusenosti nyni i v okolnich statech CR.
Diskutujici zde, napr. slecna werynka8 - vlastnim jmenem Veronika, plezensky kraj - ve svych letech jiz mlada a zadluzena podvodnice ma drzost zde pridavat se k fiktivni zalobe zamerene proti nasi firme. Je to pochopitelne Vase pravo - prosim - mozna kdyz se Vam to rozpocte, moc za prohrane soudni pre a pravnika nezaplatite. Nicmene presto apelujeme na mistni drzouny, aby sve penize radeji vlozili do rukou opravnenych veritelu nez do predem prohraneho boje o to, jak se vyhnout nejen svym zavazkum ale i to, jak nebyt potrestan za poskozeni obchodni znacky. Kontakty na zminene zde mame, a sami zvazujeme zalobu.


Nepatřím mezi ty co téhle firmě naletěli, ale i tak souhlasím s podvedenými. Je hnus tahat z lidí peníze, zvlášť když si sami potřebují půjčit. Je vidět, že u každého to probíhá stejně. Nejdřív zaplatit ten jejich x tisícový poplatek, pak to prodlužovat dodáním různých "chybějících" dokumentů a nakonec lidem nezvedat ani telefony.
Kde tato firma bere tu drzost výše uvedenou slečnu označovat jako zadluženou podvodnici?? Tato slečna Vám pouze nalítla stejně jako spousta dalších, ale veřejně ji takto lživě označovat, to už je vrchol drzosti. Nedivila bych se, kdyby k hromadné žalobě na firmu CFC přidala ještě žalobu pro veřejnou a nepravdivou pomluvu!!
Takto se tato firma chová ke svým klientům a ještě rozesílá hnusné emaily, kde se vlastně ke všemu přiznává. Myslím si, že proti této firmě je důkazů dost.
Koukali jste někdo z poškozených na jejich zápis v obchodním rejstříku? Já ano, a je mi velice divné, že uvedená adresa jednatele se nachází někde v lese, podotýkám, že tam není ani jedna chata!! A sídlo firmy je také zvláštní. Ta adresa sice existuje, ale je tam zapsána spousta jiných firem, ale ani jedna z nich není CFC!! Krom toho v předmětu podnikání není nikde uvedeno finanční služby nebo jejich poskytování.
Věřím tomu, že tato podvodná firma bude brzy potrestána a že na jejich sliby a kecy jim už nikdo nenalítne.
Firma CFC si svoji obchodní značku poškozuje sama!!
Všem podvedeným přeji hodně štěstí v potrestání zlodějů.

<<

Finanční poradce

Příspěvek 11 srp 2010 21:09

Zdravím všechny oklamané klienty Coin fortune Concern s.r.o.!
Jsem býválým fin. poradcem této firmy a náhodou jsem narazil na tyto stránky- nestačím se divit. Věřte mi, že ne každý poradce, obvzlášť nováčci, nic o této firemní strategii, nebo podvodech, netuší. Podle firmy je na finančním poradci pouze sepsání smlouvy, odeslání dokumentů a zálohy na firmu. Vím to podle sebe. Přestože již u firmy nějaký čas nepracuji, až do teď jsem žil v přesvědčení, že 80-90% žadatelů půjčku získá - to nám alespoň bylo říkáno na školení. Je mi líto všech podvedených a nadává se zde především na finanční poradce, ti ale mnohdy neví, že ke skutečnému udělení půjčky nedojde. Tím pádem není podváděnou osobou pouze klient, ale i finanční poradce.

<<

EditaB.

Příspěvek 11 srp 2010 21:58


<<

wajan

Příspěvek 13 srp 2010 12:06

Pratele zapomente na nebankovni pujcky.Vsechny tyhle spolecnosti maji bud stejne majitele a nebo si mezi sebou vymenuji informace.Je to vsechno jeden podvod dobre vymyslenej a neni,zduraznuji neni zadna spolecnost ktera by pujcila.Je to jednoduchy,pokud clovek nemuze vzit pujcku v bance ma k tomu nejaky duvod a tohle je presne impulz proc tyhle spolecnosti vznikli.Oni Vam jak rikaji hledaji investora a nato potrebuji prostredky na provoz a tudis nenapadnutelny chytry podvod.Prosel jsem si vsechny spolecnosti co davaji pujcky a uplne stejnej nebo zaonacenej podvod.Treba casch&invest institut nechce zadne poplatky predem ale podepisete ji 4500kc i kdyz zadneho investora nenajdou.Chytre ze?Jsou dalsi a dasi a pokud To zakonodarci nevyresi budou porad.Soudne je neni jak dostat.Oni Vam to rikali a podepsali jste jim to.Tak ze pratele,do banky nebo nic.

<<

stopař

Příspěvek 14 srp 2010 21:14

Pokud Vám všem to udělá dobře tak už víme o čtyřech zlodějích,kteří kradou pro coin.Budete se divit,ale spousta těch grázlů není jak si myslíte z Pardubic,Brna,Jičína atd. jsou to hajzlíci z Prahy,kteří když si všimnete,tak jejich kšefty vždy leží poblíž dálnic.Nechceme tady na veřejných stránkách sdělovat bližší podrobnosti,oni samozřejmě tuto stránku sledují a chechtaj se jak jste na ně krátký,ale mohu vám slíbit,že už to nerozchodí.Nechme je ukolébat,aby si myslelli,že je vše v pořádku.Oni nechodějí do těch obcho.domů sami,ale pomalu vždy mají komplice,kteří jim podle potřeby volají během transakce a kryjí je když odcházejí.Zásadně nedoporučuji,pokud nemáte zkušenosti a výcvik proti nim zasahovat,nemuselo by to dobře dopadnout.Můžete narušit jejich sít,kde mnohdy ani oni neví,kdo pracuje pro Coin či jinou zločineckou organizaci.Pracujeme pomalu ale jistě,zasvěcení ví,kam mají posílat poznatky o těch hyenách.Je zcela na nás jak to momentálně vyhodnotíme a jak se zachováme vůči těm grázlům,rozhodně to nebude pro ně nic příjemného,budte ostražití a nikomu co se týče nebankovních půjček nedůvěřujte.Děláme na zakázku,ale ne zadarmo.

PředchozíDalší

Zpět na Černá listina - od koho nebrat půjčku, nebo úvěr

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

  • menu
cron