• menu
    obsah

Coin Fortune Concern s.r.o.

Moderátor: ÚvěrovéPodvody.eu

<<

margy

Příspěvky: 1

Registrován: 20 črc 2010 08:55

Reputace: 0

Příspěvek 20 črc 2010 09:07

Také já jsem naletěla,zaplatila jsem p.Rohovi(obchodnímu zástupci z ČB) částku 6500,- a nic jsem nedostala.Na tyto stránky jsem narazila náhodou a moc mě mrzí,že jsem se nepodívala dříve.Je to strašné jak jsme bezmocni proti takovýmto podvodníkům.Ráda se přidám k jakémukoliv podnětu např.trestní stíhání,veřejnou publicitu"Občanské džudo" apod.Někdo je přece zastavit musí.Co takhle třeba veřejný dopis do Blesku nebo jiného bulváru?Budu moc ráda ,když mě zkontaktujete mailem.
  • 0

<<

drak

Příspěvky: 1

Registrován: 20 črc 2010 08:51

Reputace: 0

Příspěvek 20 črc 2010 09:44

pozor na GOLDEN PRIZE A COMPANY JSOU TO PODVODNICI vím z vlastní skušenosti vyberou peníze a dál s vámi nikdo nemluví a nikoho se nedovoláte máji info linku tam když zavoláte tak opakuji pořád to same vše je na investorovi a naněj kontakt nedávaji tak že jeto podobne jako kyž peníze vemete a hodíte do popelnice
  • 0

Naposledy upravil drak dne 20 črc 2010 09:47, celkově upraveno 1
<<

juralova

Příspěvky: 1

Registrován: 21 črc 2010 17:05

Reputace: 0

Příspěvek 21 črc 2010 17:12

coin fortune concern jsou kurvy.sbalili 9000 litru a nic konkretne pan janik prijel ve stribrnem citroenu c2.smlouvu jsme podepsali 16.7 dnes jsme doporucene odeslali zruseni a navraceni poplatku jejich posranem ted cekame ale pomalůu se s poplatkem loucime.
  • 0

<<

Roman Fiala

Příspěvky: 2

Registrován: 22 črc 2010 18:13

Reputace: 0

Příspěvek 22 črc 2010 18:25

I já jsem naletělfy.COIN FORTUME CONCERN s.r.o Sešel jsem se se zástupcem p.Pavlem Marečkem se sídlem Brno Křenová 40 druhé patro 1.dveře v pravo ,ale najednou to změnil na parkoviště u autobusového nádraží Křenová v autě.Zaplatil jsem zálohu 6500Kč .Dnes mě kontak toval že jsem debyl a že musíme vyplnit novou smlouvu protože jsem ji vyplnil špatně a to mě bude stát dalších 150,Kč.Toto jsem odmítl a požádal jsem ho o to aby smlouva byla plněna a částka byla připsána na učtě jak slíbyl a nebo zítra vrácení mé zálohy a zrušení smlouvy.Toto on odmítl s tím že přicházím o uvěr i zálohu a zavěsil.Snažil jsem se ho kontaktovat ,ale tento tel schválně nebral.Proto jsem podal e-mailově trestní oznámení .Podejte také !
  • 0

<<

Venca

Příspěvky: 24

Registrován: 23 čer 2010 09:42

Reputace: 0

Příspěvek 24 črc 2010 16:40

Tak mám zase schválenou pujčku od CFC sro.No tak si říkám,že pan Fiala co psal příspěvek předemnou není debil,ale asi někdo z CFC sro.Před 3 měsíci jsem jim tuto finanční (pomoc)odmítl s tím,že jsou to podvodníci a stejně bych pouze platil já,ale znovu mě kontaktují.Mám volat na mobil 731465331 nějakého poradce,co mi poradí jak nic nedostat.Toto už je sprostota a zvažuji podniknout nějaké pěstní kroky vůči CFCsro.Přidá se někdo???
  • 0

<<

Petra Kacovská

Příspěvky: 2

Registrován: 26 črc 2010 11:54

Reputace: 0

Příspěvek 26 črc 2010 11:57

dobrý den,mi jsme si vyřídili půjčku a zaplatili poplatek 3000 a ted po nás chtěj 1500 inkaso a už to trvá měsíc.tak to jsme v háji,dostali nás do existenčních potíží.Tak lidi bacha a nenaledte jim taky.Přidávám se k žalobě.
  • 0

<<

Petra Kacovská

Příspěvky: 2

Registrován: 26 črc 2010 11:54

Reputace: 0

Příspěvek 26 črc 2010 11:59

Pane Venca,klidně se k vašim pěstním krokům přidám a asi nebudu jediná.ta adresa na které vystupují je falešná,pošta jim přeposílá poštu jinam.
  • 0

<<

Milejno

Příspěvky: 1

Registrován: 26 črc 2010 12:39

Reputace: 0

Příspěvek 26 črc 2010 12:42

Taky jsem dnes zjistila, že jsem přišla o 4500kč Jsem matka samoživitelka a je mi do breku!!!! Kdybych mohla proti těm grázlům něco udělat!!! Přidávám se k trestnímu stíhání, jen nevím jak a kde vůbec začít!??
  • 0

<<

Venca

Příspěvky: 24

Registrován: 23 čer 2010 09:42

Reputace: 0

Příspěvek 26 črc 2010 18:06

Mladá paní Milejno,trestní oznámení lze podat na kterémkoli oddělení policie. Nevím přesně co to všechno obsahuje,ale jako první krok by to chtělo třeba na těchto stránkách zjistit kolik lidí by se k tomuto oznámení připojilo.Jako druhý krok doporučuji domluvu mezi zůčasněnými na místě podání tohoto oznámení.Myslím tím město na kterém se všichni shodnete.V tomto oznámení nezapomente zaznamenat,že si přejete být do 30 dnů od podání informováni co již policie zjistila a jak postupuje.Dále doporučuji schromáždit všechny dokumenty jako,smlouvy,korespondenci,výpis z konta atd.Mladá paní,vím že to zní složitě,ale vůbec není.Jako poslední věc doporučuji,tedy pokud neuspějete u policie objednat několik ukrošů a čekat až vám domesou jejich varlata.Takže lovu zdar paní Milejno
  • 0

<<

Misuldik.c

Příspěvky: 1

Registrován: 27 črc 2010 05:53

Reputace: 0

Příspěvek 27 črc 2010 06:01

zdravím,také jsem naletěla této společnosti,dala jsem obchodnímu zástupci 6.500,- a uzavřela smlouvu na 60.000,- které jsem samozřejmě už neviděla.chtěli po mě provést povolení k inkasu (kde jsem se posléze dozvěděla,že vám mohou naprosto zlikvidovat účet a dostat vás do ještě větších dluhů)takže na to pozor.Tímto posílám dík paní na přepážce GEM bank,díky jejímu upozornění jsem to neudělala.Také bych se ráda přidala k jakékoliv žalobě na tuto společnost,prosím kdyžtak o kontakt na mail:Misuldik.c@seznam.cz,děkuji
  • 0

<<

GOLDEN PRIZE & Company s.

Příspěvek 27 črc 2010 22:30

drak píše:pozor na GOLDEN PRIZE A COMPANY JSOU TO PODVODNICI vím z vlastní skušenosti vyberou peníze a dál s vámi nikdo nemluví a nikoho se nedovoláte máji info linku tam když zavoláte tak opakuji pořád to same vše je na investorovi a naněj kontakt nedávaji tak že jeto podobne jako kyž peníze vemete a hodíte do popelnice





Jako společnost se distancujeme od tohoto komentáře a jemu podobných na všech diskuzních stránkách ( Fórech) s tímto tématem , které jsou plné lží a nepravdivých až zavádějících informací od osob, jejímž zájmem ( cílem) je jediné, a to, pošpinit dobré jméno společnosti

GOLDEN PRIZE & Company s.r.o.

<<

ÚvěrovéPodvody.eu

Uživatelský avatar

Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 142

Registrován: 18 bře 2010 17:23

Bydliště: Tam kde lišky dávaj dobrou noc :)

Reputace: 0

Příspěvek 28 črc 2010 08:35

  • 0

Podvody, černá listina, diskuze: ÚvěrovéPodvody.eu
Na všechny stejný metr, nikdo není víc nikdo není míň.

Zpět na Černá listina - od koho nebrat půjčku, nebo úvěr

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

  • menu
cron