• menu
    obsah

PODVOD!!!!!!!!!! DIRECT INVESTMENT GROUP

Moderátor: ÚvěrovéPodvody.eu

<<

jára

Příspěvky: 6

Registrován: 03 čer 2010 08:13

Reputace: 0

Příspěvek 15 čer 2010 10:49

Společnost D.I.G. jsou ze svými obchodními zástupci domluveni a na zákazníky které byje mohli z novu kontaktova je upozorňují,ale zkuste je kontaktovat z telefonu z kterého nejprve požádáte o půjčku pod cizím jménem a pak teprve dostanete obchodního zástupce.
  • 0

<<

MARTINA1556

Příspěvky: 1

Registrován: 18 čer 2010 17:37

Reputace: 0

Příspěvek 18 čer 2010 17:47

Ahoj lidičky,dobrá zpráva!!!!
Taky jsem zaplatila zálohu 4500,-,odstoupila jsem od smlouvy a čekala.Měsíc se nic nedělo a tak jsem začala týden co týden volat D.I.G.
Operátorka neustále opakovala,že mi do týdne peníze pošlou a pořád nic,ale já to nevzdala a neustále volala a dnes mám zálohu zpět na svém účtě.Sice něco provoláte,ale stojí to za to!!!!Nedejte šanci podvodníkům.
  • 0

<<

antidirect

Příspěvky: 1

Registrován: 19 čer 2010 09:53

Reputace: 0

Příspěvek 19 čer 2010 10:09

Ahoj všichni, včera mě kontaktovala táborská kriminálka kvůli úvěrovému podvodu, který byl spáchán p. Holým či paní Svobodovou v roce 2008/09 (naletěl jsem a zaplatil dopředu, ted obvolávaj lidi kvůli hromadnému tr. ozn.) - proč to sem píšu - podvedla mě i společnost direct i.g. - na schůzku přišla zástupkyně paní Fialová- pokud na ni máte někdo číslo (je od tábora), tak mi ho prosím pošlete, rád bych se s tou fůrií ještě jednou setkal. Poplatek 3000 i když jsem do 7 dnů odstoupil nikdo nevrátil. S tím jsem se na kriminálce svěřil taky, už jim prý to její jméno něco říká, ale potřebuji sehnat více lidí, kteří byli takto podvedeni.

Proto jsem založil emailovou adresu antidirect(@)email.cz kam mi napište Jméno, příjmení o kolik jste přišli atd. a hlavně kontakt na vás, vše předám v pátek 25.6.10 přímo kriminálce.
Je to jen na Vás. Mějte se hezky a hrrr na tyhlety svině!
  • 0

<<

Olina.59

Příspěvky: 1

Registrován: 05 črc 2010 09:38

Reputace: 0

Příspěvek 05 črc 2010 09:58

Dobrý den všichni. Pročítám tady příspěvky a chtěla bych vás varovat. Nejen před firmou D.I.G., ale rovněž buďte hodně opratrní, než někomu koho opravdu neznáte začnete cokoliv zasílat na e-mailovou adresu. Jak si můžete být jisti, že se nejedná o někoho z D.I.G. a nesnaží se z vás jenom vytáhnout informce jaké kroky se chystáte podnikat? Než cokoliv komukoliv zašlete - ověřte si na policii nebo v tomto případě u TÁBORSKÉ KRIMINÁLKY jestli se případem D.I.G. opravdu zabývají. Může se stát i to, že své informace sdělujete přímo D.I.G. a tím je varujete.
  • 0

<<

AveAvoklezuk

Příspěvky: 1

Registrován: 05 črc 2010 22:27

Reputace: 0

Příspěvek 05 črc 2010 22:33

Stalo se mi úplně to samé:/ Sešla jsem se s obchodním zástupcem, podepsala smlouvy, předala 9000 Kč. Dala jsem si tam Colu a on mi řekl, že ji zaplatí... Nejdražší Cola v životě, protože samozřejmě z ničeho nic pro mě už investora neměli a jelikož jsem podepsala, že jsem se sešla ze zástupcem, peníze už neviděla, a ještě víc se tak zadlužila... Budu ráda, když se spojíme. V jednotě je síla. Mám smlouvy, všechny smsky z komunikace s nimi. Ráda do toho půjdu proti těm svi"ním."iště kdyžtak na mail e.kuzelka@seznam.cz. V případě, že budete pochybovat, jestli nepatřím k nim, ráda zašlu nascanované smlouvy:) Hurá na ně:)
  • 0

<<

davidictak

Příspěvky: 2

Registrován: 18 črc 2010 12:16

Reputace: 0

Příspěvek 18 črc 2010 13:02

Coin Fortune a Direct Investment Group jsou opravdu podle stejného mustru - stejné postupy, složení zálohy finančnímu poradci, předání žádosti investorům, další požadavky a papíry... Smlouva, smluvní podmínky i doklad o zaplacení vypadají graficky trochu jinak, ale texty jsou úplně totožné.

U Direct Investment po mně pak smskou žádali, abych jim zavolal údaje o autu. Když jsem volal, chtěli, abych jim dal údaje o prodávajícím a že auto, které budu kupovat, bych musel dát do zástavy. Jenže cílem mé půjčky nebyl nákup auta, ale jeho oprava. V dotazníku, který jsem sepisoval s finančním poradcem, jsem nechal zaškrtnout jen "auto" s ujištěním, že "nejde o nákup auta". Finanční poradce měl "kancelář" v jednom kadeřnictví na nádraží - malý koutek se stolem.

U Coin Fortune Concern po mě už 6 týdnů týden co týden chtějí nějaké nové doklady. Vždy je pošlu doporučeně a druhý den, když zavolám na zákaznickou linku, mi řeknou, že "pošta se přeposílá, takže ji dostanou až v pondělí" a že "výsledek se do týdne dovíte písemně". Vždy v pátek pak mají ještě nějaký požadavek.

Direct Investment Group byl zapsán v rejstříku firem v prosinci 2009 pod jiným názvem, pod novým fungují od února, kdy se změnil jednatel a odstoupil jeden společník.

Coin Fortune Concern je zapsán od 12.3.2010 taktéž pod jiným názvem, pod novým začal fungovat o měsíc později, kdy se taktéž změnil jednatel a odstoupil jeden společník. Firma skutečně sídlí v nějaké bytovce v Jinonicích, zapsaná adresa jednatele a společníka je skutečně adresa v chatové osadě.

Jména jednatelů a společníků těchto firem se neshodují, ale vypadá to na "jednu bandu".

Údaje o firmách jsem našel zde:
http://firmy.nasepenize.cz/coin-fortune-concern-sro#
http://firmy.nasepenize.cz/direct-investment-group-sro#

A nepište mi prosím, že jsem vůl, to už vím sám.
David
  • 0

<<

Ivča63

Příspěvek 05 srp 2010 15:41

Právě jsem obdržela zamítnutí o vrácení zálohy, které bylo podáno v termínu sedmi dní. Nemá cenu je ani žalovat, akorát člověk může plakat nad svou blbostí... Teď, když si znovu pročítám tu smlouvu, s hrůzou zjišťuji, že jeden bod smlouvy vylučuje druhý atd. Jmenovat je nijak nebudu, mohli by mě nakonec žalovat oni. Zaplatila jsem sice jen 4 500,- ale i na to se musím pořádně namakat.

<<

mája11

Příspěvky: 1

Registrován: 20 říj 2010 08:31

Reputace: 0

Příspěvek 20 říj 2010 09:00

antidirect píše:Ahoj všichni, včera mě kontaktovala táborská kriminálka kvůli úvěrovému podvodu, který byl spáchán p. Holým či paní Svobodovou v roce 2008/09 (naletěl jsem a zaplatil dopředu, ted obvolávaj lidi kvůli hromadnému tr. ozn.) - proč to sem píšu - podvedla mě i společnost direct i.g. - na schůzku přišla zástupkyně paní Fialová- pokud na ni máte někdo číslo (je od tábora), tak mi ho prosím pošlete, rád bych se s tou fůrií ještě jednou setkal. Poplatek 3000 i když jsem do 7 dnů odstoupil nikdo nevrátil. S tím jsem se na kriminálce svěřil taky, už jim prý to její jméno něco říká, ale potřebuji sehnat více lidí, kteří byli takto podvedeni.

Proto jsem založil emailovou adresu antidirect(@)email.cz kam mi napište Jméno, příjmení o kolik jste přišli atd. a hlavně kontakt na vás, vše předám v pátek 25.6.10 přímo kriminálce.
Je to jen na Vás. Mějte se hezky a hrrr na tyhlety svině!

Ahoj všichni,taky jem pro žalobu,před 5 měsíci jsme měli schůzku s jistou pí.HÁJKOVOU,sepsaly smlovu a předaly 6500kč,řekla nám že tito meníze jsou vratné,musíme si oně zažádat po půl roce u společnosti.Po několika dnech jsme obdržely dopis,kde jeden z investorů požaduje výpisy,CBCB a SOLUS.Poslalli jsme i tyto výpisy,samozřejmě tyto výpisy se musí platit a né zrovna málo a kort když o půjčku žádají manželé,to všechno platíte dvakrát.Opět jsme obdrželi dopis,kde napsali:je nám líto,ale v současné době nemůžeme Vaši žádosti vyhovět.Pokud by se ve Vaší záležitosti cokoli změnilo ohledně našich investorů a naskytla by se příležitost získat pro Vás finanční prostředky,budeme Vás neprodleně informovat.Nevím kdo má naše peníze ale určitě budu požadovat od té poradkyně pí.HÁJKOVÁ.CHceme se sejít pod jiným jmenem.
  • 0

<<

vapno

Příspěvky: 5

Registrován: 31 říj 2010 20:25

Reputace: 0

Příspěvek 31 říj 2010 20:45

Taky jsem bohužel našel tyto strámky pozdě a já vůl zaplatil 12000kč zálohu!!

Jestli bude někdo podávat hromadnou žalobu,rád se přidám!! email: kabel69vseznam.cz DÍKY!
  • 0

Předchozí

Zpět na Černá listina - od koho nebrat půjčku, nebo úvěr

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

  • menu
cron