• menu
    obsah

goldenprizecompany.cz

Moderátor: ÚvěrovéPodvody.eu

<<

Emily

Příspěvky: 87

Registrován: 15 kvě 2010 00:48

Reputace: 0

Příspěvek 29 čer 2010 13:29

Říká vám někomu tahle společnost?
Děkuji za podněty
  • 0

<<

rosvel

Příspěvky: 3

Registrován: 30 čer 2010 08:25

Reputace: 0

Příspěvek 30 čer 2010 08:40

Zdravím ,přátelé.Nová informace a pravděpodobně i NOVÝ podvod.Včera jsem mailem kontaktoval soukromého investora,nalezeného na portále Půjčky on-line.Konkrétně šlo o jistého "tomáška" ,neboli tomasek-pujcky@centrum.cz a dnes dopoledne mi volali a nebudete mi věřit : od Coin Fortune Concern! Když se jmenovali Direct Investment,tak jsem jim také nacpal 6500 "vratné" zálohy a s novým jménem 9000,-Pikantní na celé věci je to,že takhle se pravděpodobně "vyvinul" nový druh habaďůry.Myslíte ,že kontaktujete SOUKROMÉHO investora ,který má inzerát jako novelu.Ručit jen směnkou,výše až do 1 milionu,splatnost až 20 let,osobní jednání i v místě bydliště,atd..Rajská hubda pro nás potřebné.A NENALEZL jsem ho na stranách úvěrových podvodů.Nebo jsem hledal špatně!?
  • 0

<<

miky

Příspěvky: 1

Registrován: 30 čer 2010 08:58

Reputace: 0

Příspěvek 30 čer 2010 09:13

Dobrý den potřebuji poradit scháněli jsme půjčku nakonec mi nějaká pani poradila od koho že jí to vyšlo a že to bylo do 48hod.Tak jsme napsali email pani juricová eva odepsala nám aby jsme ji poslali údaje a zaplatily 800kč za ověření smlouvy.platily jsme to 2krát stím že 1 splátka nebyla doručena.a tu druhou jsme zaplatily přímo v bance je to 5 dní po zaplacení a nikdo se neozval.Mají nám zavolat domluvit si schůzku stim že přijedou za váma podepíšete smlouvu a peníze vám odešlou na účet.Mě by zajímalo jak dlouho trvá ověřování smlouvy!pani furt píši a ono nic.Mám na ni jenom email číslo účtu a jméno a přijmení učtu.Asi jsme pěkně nalítli!!ps a to vše nebylo do 48hod ale už to trvá 3 týdny
  • 0

Naposledy upravil miky dne 02 črc 2010 18:55, celkově upraveno 1
<<

Emily

Příspěvky: 87

Registrován: 15 kvě 2010 00:48

Reputace: 0

Příspěvek 02 črc 2010 16:07

Takže mi volal...pardon..jsem volala dotyčnému. Chtěl 6.500..atd atd.....
  • 0


Zpět na Černá listina - od koho nebrat půjčku, nebo úvěr

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků

  • menu
cron