• menu
    obsah

Coin Fortune Concern s.r.o.

Moderátor: ÚvěrovéPodvody.eu

<<

quido

Příspěvky: 1

Registrován: 26 čer 2010 13:15

Reputace: 0

Příspěvek 26 čer 2010 13:32

Sepisoval někdo smlouvu s R.Stavařovou? Patřím samozřejmě mezi podvedené. Od smlouvy jsem ihned po podepsání, přečtení toho, co jsem podepsal a shlédnutí tohoto webu druhý den odstoupil (doporučený dopis s dodejkou a dobou uložení 3 dny). Nečekal jsem, že poštu převezmou, ale stalo se a dodejku mám zpět doma. Žádné jiné doklady jsem už neposlal, ale na vrácení peněz a odpověď od této společnosti nadále čekám. Pokud jste někdo přišli do kontaktu se zmíněnou osobou, ozvěte se na: krejra@gmail.com. Děkuji, těch 9 tis. mi chybí a způsobil jsem si nemalé problémy.
  • 0

<<

sintie

Příspěvky: 4

Registrován: 27 čer 2010 10:11

Reputace: 0

Příspěvek 27 čer 2010 10:18

pokud vám všem mohu doporučit, tak nedávejte žádné poplatky předem.pozor na smlouvu, kde i pokud nedostanete úvěr platíte stejně. Ale mám dobrou zprávu, začíná tu firma, která tyto všechny podvodníky časem vystrká. spolupracuje s bankami a nebankovním sektorem.Byla jsem na prezentaci a opravdu se poplatky předem neplatí ani pokud úvěr nedostanete.Myslím,že to bude bomba na trhu.
  • 0

<<

Šarka

Příspěvky: 2

Registrován: 26 čer 2010 12:27

Reputace: 0

Příspěvek 28 čer 2010 21:58

Dobry večer,tak jsem asi dalši podvedena sice jsem poslala odstoupeni od smlouvy do oněch 7 dnu,ta lhuta vyprši zitra,ale na me emaily nikdo nereaguje.A když jsem zavolala tak jsem si připadala jako kdybych mluvila s robotem.Prostě těžka ignorace.Napsala jsem i par ostrych SMS jejich zastupci, se kterym jsem smlouvy sepisovala,a ten mi zase vyhrožuje udanim na policii pro vyhrožovani..Pan obchodni zastupce se jmenuje STEINHAUSER a jeho tel.č. je 777 900 194.Davejte si na něj pozor.
  • 0

<<

matylda

Příspěvky: 1

Registrován: 29 čer 2010 10:14

Reputace: 0

Příspěvek 29 čer 2010 10:17

PŘIDÁVÁM SE, PROTOŽE JSEM PŘIŠLA O 6500 A UDĚLÁM COKOLI, ABYCH JE DOSTALA ZPĚT. UŽ JSTE SE NĚKDO POKUSIL PENÍZE ŽÁDAT ZPĚT?
  • 0

<<

romana

Příspěvky: 1

Registrován: 29 čer 2010 11:56

Reputace: 0

Příspěvek 29 čer 2010 11:58

dobry den neznate nekdo EKVITA INVEST a.s. dekuji
  • 0

<<

hnilicova

Příspěvky: 1

Registrován: 30 čer 2010 11:08

Reputace: 0

Příspěvek 30 čer 2010 11:30

Také jsme naleteli pani Stavarové /Coin Fortune Concern s. r. o. / stál
nás ten její podvod 12500kc. Jsme invalidní duchodci tak ta suma je pro nás dost bolestivá.
Ráda bych se pridala k hromadné zalobe .Kontakt na mne je 736284782 Hnilicova .
  • 0

Naposledy upravil hnilicova dne 30 čer 2010 11:32, celkově upraveno 1
<<

rosvel

Příspěvky: 3

Registrován: 30 čer 2010 08:25

Reputace: 0

Příspěvek 30 čer 2010 18:02

Zdravím všechny
Asi se budu opakovat s příspěvkem,který jsem uvěřejnil také na černé listině,ale ne přímo zde s návaznosti na rekace k vypečené firmě Coin Fortune Concern.Také jsem zaplatil "vratnou" zálohu 9000,- Kč.Bohužel až po zaplacení a příjezdu domů jsem zjistil zde na stránkách úvěrových podvodů,o co jde.
Ale chtěl jsem hlavně upozornit na "nový" způsob jednání.Včera jsem mailem kontaktoval "firmu" tomasek-pujcky@seznam.cz ,protože měla inzerát s půjčkou od SOUKROMÉHO investora.Dnes dopoledne mi volali,že jsem zažádal o půjčku - světe div se z Coin Fortune Concern(!!!) Upozorňuji proto,že to vypadá,že většina nabídek úvěrů od soukromých investorů je opět holý podvod- v novém kabátě.
  • 0

<<

hradecak

Příspěvky: 3

Registrován: 24 čer 2010 12:04

Reputace: 0

Příspěvek 01 črc 2010 10:28

Halo halo - je tady někdo z podvedených z oblasti HK a Pardubice ???? potřebuji někoho kdo zítra podá se mnou informace do TV NOVA - zítra natáčení - o víkendu bude vysílání !!!
Kontakt na mě 775127294!!! spěchá
  • 0

<<

VEGAN

Příspěvky: 1

Registrován: 01 črc 2010 12:12

Reputace: 0

Příspěvek 01 črc 2010 12:33

Dobrý den,
tááááááááááák já jsem naletěla před třemi týdny.Jsem na MD.která mi bude již brzy končit.Chtěla jsem pracovat na ŽL,ale potřebovala jsem větší obnost peněz pro zřízení provozovny.Tak jsem vyplnila on-line žádost a čekala.Pak mi zavolala paní,že půjčka je schválená a dala mi tel. číslo na p.Švajnarovou,tak jsem jí zavolala a domluvila si s ní schůzku.Paní v den ,,D" zavolala,že se malinko opozdí protože má ještě jednání.S paní podvodnicí jsem se sešla a sepsala jsem dotazník,smlouvu a dala jí 6500kč,bohužel.Dále mi přišel dopis s povolením inkasa na 5500kč,které jsem nepodepsala a neodeslala.Paní má vypnutý telefon a ve firmě mi také nikdo nebere telefon.Nejraději bych jim nakopala p.....Přidávám se k žalobě.
  • 0

<<

miroslava1

Příspěvky: 6

Registrován: 25 čer 2010 09:58

Reputace: 0

Příspěvek 02 črc 2010 07:29

Už jsem zjistila že mě obrali o 6500kč. Podám taky žalobu a k hromadní se připojím. Ešte by jsem ich chtela chytit při činu. Jsem z moravskoslezkého kraje. Kdo se připojí????
  • 0

<<

monika

Příspěvky: 1

Registrován: 02 črc 2010 13:28

Reputace: 0

Příspěvek 02 črc 2010 13:38

dekuji Vám....taktéž jsem zažádala o půjčku u coin fortune concern.....jako mámě na RD....bez dokladu o přijmu.....malokterá společnost vyhoví....i když jde jen o 20000kč.....už mne kontaktoval člověk od nich....samozřejmě chce kauci 3000....:DDDD....proklepla jsem si je a vida...podvod....je smutné že je toto vubec možné....okrádat lidi vlastně legálně....držím Vám palce at žalobu vyhrajete a peníze dostanete zpátky.....
  • 0

<<

cibulacek

Příspěvky: 4

Registrován: 03 črc 2010 22:07

Reputace: 0

Příspěvek 03 črc 2010 22:51

Taky vým o těch kteří jim naletěly p.JANÍKOVÁ je z Pardubic a podniká s polu s manželem .Přídou si na super prašule. Nejlepší by bylo hodit na ni deku a zbít ji jako psa!!!!!
  • 0

<<

cibulacek

Příspěvky: 4

Registrován: 03 črc 2010 22:07

Reputace: 0

Příspěvek 03 črc 2010 23:00

Ještě jsem zapoměla dodat že náš stát je super protože právě všechny Haj..y kteří běhaj po světě se schromaždují u nás v česku protože všichni podvodníci u nás mají pré.Heslem našeho státu je kdo nekrade -nežije kdo krade jen málo okrádá svojí rodinu takže podpora je tu veliká jen pro zloděje a podvodníky.
  • 0

<<

cibulacek

Příspěvky: 4

Registrován: 03 črc 2010 22:07

Reputace: 0

Příspěvek 03 črc 2010 23:01

Ještě jsem zapoměla dodat že náš stát je super protože právě všechny Haj..y kteří běhaj po světě se schromaždují u nás v česku protože všichni podvodníci u nás mají pré.Heslem našeho státu je kdo nekrade -nežije kdo krade jen málo okrádá svojí rodinu takže podpora je tu veliká jen pro zloděje a podvodníky.
  • 0

<<

cibulacek

Příspěvky: 4

Registrován: 03 črc 2010 22:07

Reputace: 0

Příspěvek 03 črc 2010 23:02

Ještě jsem zapoměla dodat že náš stát je super protože právě všechny Haj..y kteří běhaj po světě se schromaždují u nás v česku protože všichni podvodníci u nás mají pré.Heslem našeho státu je kdo nekrade -nežije kdo krade jen málo okrádá svojí rodinu takže podpora je tu veliká jen pro zloděje a podvodníky.
  • 0

<<

rosvel

Příspěvky: 3

Registrován: 30 čer 2010 08:25

Reputace: 0

Příspěvek 04 črc 2010 21:40

Dobrý večer.
Pro zdeniss : Souhlasím s kolegou kucmichem a jen ještě doplňuji.Není to ani měsíc,co jsem osobně žádal též o půjčku u Credium finance.Nejsou podvodníci,NEBEROU zálohy ani poplatky při vyřízení úvěru.Bohužel jsem teď opět kontroloval dokumentaci od nich a PROVĚŘUJÍ Bankovní registr,Solus i Nebankovní.Já mám Solus jako sníh,rovněž nebankovní,ale záznam v Bankovním,takže jsem dostal naprosté h...A podobně dopadnem všichni,co zde komunikujeme -myšleno konkrétně firmu Credium fin.,pokud máme záznam v kterémkoli registru.Bohužel je to SMUTNÝ PARADOX-jedni z mála,co nejsou šizunkové,ale přístup horší,než v bance.Protože zkoumají VŠECHNO.!Takže to pro nás není pomoc,ale ZBYTEČNÉ papírování.Jinak se o dceru nebojte,je jen otázka,jakou má bonitu a pak může projít-pokud nemá ŽÁDNÝ záznam.
  • 0

<<

tupec

Příspěvky: 1

Registrován: 07 črc 2010 21:31

Reputace: 0

Příspěvek 07 črc 2010 21:32

Bože lidi vy ste tak blbí.Akorát itim strácíte čas.Nikomu stejně nic neudělaj.Máj to tak dobře ošetřený že si můžemem stěžovat jak chceme a nikdo s tim stejne nic neudela.To chce dobře číst a ne pak si nadavat za vlastní chyby.
  • 0

<<

ms27

Příspěvky: 1

Registrován: 08 črc 2010 17:27

Reputace: 0

Příspěvek 08 črc 2010 17:31

Dobrý večer,
přidávám se bohužel k lidem, kteří naletěli. Jsem ze Zlína, sešla jsem se s paní Toufarovou v restauraci, ta vypadala velice vytížená a přehnaně pozitivní, ale opravdu jsme věřili, že půjčku dostaneme. Přišli jsme o 4500, které asi neuvidíme. Nevěděla jsem ale dříve o této stránce, ale už si dám pozor. Paní Toufarová mi nebere telefony, ani zákaznická linka mě nikdy nespojila s operátorem, jen to bere peníze. Takže pozor. Co teď? Smířit se s tím, že peníze už neuvidíme?
  • 0

<<

v.k.

Příspěvky: 7

Registrován: 10 dub 2010 14:17

Reputace: 0

Příspěvek 08 črc 2010 18:30

Nesouhlasím s Rosvelem,já jsem v Bankovním reg.,Solus a nebankovní mám čistý a půjčku od Credium finance jsem dostala.Otazkou je kolik chtěl Rosvel půjčit.Já osobně jsem s Crediem finance spokojena
  • 0

<<

m5ike

Příspěvky: 1

Registrován: 09 črc 2010 02:05

Reputace: 0

Příspěvek 09 črc 2010 02:24

zdravim vas, nikdo me sice nepodvedl, ale dneska jsem shodou okolnosti dostal na stul smlouvu od Coin Fortune Concern s.r.o.
myslim ze VOP i smlouvu maji osetrenou relativne dobre, jedine co me napada a co by mela Policie proverit, je zda spolecnost Coin Future Concern s.r.o. opravdu vyvinula nejakou snahu o zprostredkovani dane pujcky. Myslim ze pokud to dostane spravny vysetrovatel a spravny statni zastupce, tak by jim to mohl trosku probrat a mozna i zjistit, ze ta firma tezko nejake takove aktivity mohla vubec uskutecnit... Firma je pokud jsem se dobre dival koupena jako ReadyMade, po te dosazen novy jednatel a zmen nazev. Jednatel je zaroven i 100% vlastnik - rekl by jsem bily kun ? Protoze pokud si date vyhledat v OR jmeno jednatele, tak jsou tam vice mene firmy ktere jsou v likvidaci. Skutecne pozadi se asi jen tak nepodari zjistit, urcite tam bude nejaka smlouva o tichem spolecenstvi... Kazdopadne, napadla me jeste jedna vec. Pokud se nepletu, tak dnes vsechny pravnicke subjekty musi mit datovou schranku, zakon jsem sice necetl ale podle me, pokd se vam podari dostat vypoved smlouvy do datove schranky v terminu, tak by jste ciste teoreticky mohli mit vyhrano ? Samozdrejme nevim, jestli "normlani smrtelnik" muze nejaky dokument odeslat do datove schranky, kazdopadne, advokat by ciste teoretciky mohl.... Jestli by statni zastupce nebo vysetrovatel, treba nespatroval podvodne jednani v tom, ze si firma umyslne neprebira postu, ale tam by se asi musel prokazat umysl - ten by se prokazoval dost tezko, pokud by se pan jednatel sam nepriznal...

zaverem by jsem vsem chtel dat malou radu "ctete ctete a zase ctete andeb 2x mer a jednou rez." myslim ze je mnohem jednoduzsi, venovat 10 minut procitani jakekoli smlouvy, dokumentu pred tim nez ho podepisete. Pak se soudit, behat po policajtech, psat na ruzna fora, stezovat si, lamentovat, narikat - no ztratite mnohem mnohem vic casu, nervu a jste vlastne na zacatku vaseho problemu plus jeden dalsi problem.
  • 0

PředchozíDalší

Zpět na Černá listina - od koho nebrat půjčku, nebo úvěr

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

  • menu
cron