• menu
    obsah

ICDM Corporation

Moderátor: ÚvěrovéPodvody.eu

<<

Coxik1986

Příspěvky: 1

Registrován: 01 lis 2010 18:47

Reputace: 0

Příspěvek 01 lis 2010 19:30

Dobrý den,
máte někdo zkušenosti s firmou ICDM?
  • 0

<<

Emily

Příspěvky: 87

Registrován: 15 kvě 2010 00:48

Reputace: 0

Příspěvek 23 lis 2010 12:16

I.C.D.M zprostředkují půjčku.....haha....za poplatek. Jako Interpres a pod.Měla jsem v ruce jejich smlouvu....nashledanou.
  • 0

<<

jarda.acdc

Příspěvky: 1

Registrován: 29 lis 2010 12:26

Reputace: 0

Příspěvek 29 lis 2010 12:31

Dobrý den, I.C.D.M corporation jsou zprostředkovatelé půjček,to máte pravdu,ale bez poplatku předem. Sjednával jsem přes ně půjčku a všechno proběhlo v pořádku.žádné peníze předem.poté,co jsem dostal úvěr a peníze jsem měl na účtu,tak jsem poslal 5% provizi.ono asi záleží jaký jejich obchodní zástupce u Vás byl.protože to mohl být jeho podvod,aby měl tyto peníze do kapsy pro sebe :-) a jestli jste měla v ruce jejich smlouvu,tak jste se tam musela dočíst,že se ŽÁDNÉ POPLATKY předem nevybírají a jestli jste jim něco zaplatila předem,tak je to vaše holá blbost!!! :D
  • 0

<<

janafrankova

Příspěvky: 3

Registrován: 04 led 2011 17:23

Reputace: 0

Příspěvek 04 led 2011 17:40

jistě poplatek předem není, ale je tam pokuty 10.tisíc za údajné uvedení nepravdivých informací a oni si vždy něco najdou a co vím pom všech chtějí těch 10.tisíc a další věc klient musí do 5 ndů dodat výpisyy ze všech registrů a to se stihnout nedá, požádat, pošta zpět , pošta na firmu a už jste to nestihnly a už chtějí 10.tisíc, Jsou to podvodníci, znám to, byla jsme na školení, ale nic jsme neudělala, když jsem uviděla co to je. Navíc znám paní, která to dělá od začátku, tzn. více než 3 měsíce a ještě nedostala provize, i když tam dala 50 klientů a mají plati 500 -100 za klienta, takže ji dluží asi 70.tisíc.
  • 0

<<

beruška

Příspěvky: 1

Registrován: 23 led 2011 21:21

Reputace: 0

Příspěvek 23 led 2011 21:35

někdy v listopadu manžel podepsal smlouvu, po dvou týdnech přišel dopis, že chtějí výpisy z účtu a moje DP ( jsem OSVČ krátce tak ho nemám ), o ničem takovém jednatelka nemluvila,nic nechtěla, pak jsem tady našla nehezké ohlasy, napsali jsme doporučený dopis s tím, že odstupujeme od smlouvy dle určitého paragrafu, tak čekám, četla jsem ,že mají 3 měsíce a pak může přijít faktura i na 30 tisíc za práci s vyřizováním úvěru, kdo nemá dluhy a je bonitní může to zkusit
  • 0


Zpět na Černá listina - od koho nebrat půjčku, nebo úvěr

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků

  • menu
cron